Serialesitelenovelet
27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+7
costearamona
petronela
anyta
Lucica10
lica54
narcisa
tiberici
11 participanți

Pagina 31 din 40 Înapoi  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Urmatorul

In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 24 Noi 2012, 9:10 pm

Andreea_Miha a scris:da am vazut si eu discuti la el pe pag...eu presonal prefer sa il vad in rol si apoi sa il judec...ca am vazut ca multi l-au judecat inainte...

A dar are si el pagina? Smile Eu am gasit-o aici pe pagina mea. Smile Mama ce le am. 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 283516
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 24 Noi 2012, 9:13 pm

Am trecut astazi pe la Lidle si fratilor am gasit ghiciti ce, ayran care e moartea mea si e atat de gustos.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 24 Noi 2012, 9:15 pm

iulianagl a scris:

Eu am un nepotel care e super in din astea si cand nu stiu imi intra el in calculator cu time viewer si im rezolva problemele dar astazi a fost la pregatire si nu a avut timp.Dar rezolv eu maine.

La mine la partea asta se pricepe prietenul meu..de la componetele calculatorului pana la programele lui...
eu sincer la ce ma intereseaza...forumuri si crede-ma ca sunt pe unele si in portugheza..deasta am si zis ca pe unde umblu Smile
facebook twitter mail..si programele cu care lucrez eu pt descarcari subtitrari convertiri formate etc (am si un folder cu programe unele habar nu am sa le folosesc dar invat,bine ca ua titlu si spun pt ce sunt Smile )
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Sam 24 Noi 2012, 9:16 pm

iulianagl a scris:Ce fel se uita karan Tacker la Drashti cand e in bratele prezentatorului Karan Grover. Smile

Buna! Buna la toata lumea!
Sunt cativa din sala, care se uita la ea...... 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 2928500185
In momentul cand intoarce spatele salii e un tip ......a ramas ca la dentist iar cameramanul focalizeaza spatele ei gol....bandit si ala... 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 1667763765
Asta e surpriza serii! kiss
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 24 Noi 2012, 9:17 pm

iulianagl a scris:

A dar are si el pagina? Smile Eu am gasit-o aici pe pagina mea. Smile Mama ce le am. 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 283516

da....din cate stiu eu asta e pg lui...
https://twitter.com/giraffephiroz

si
http://virafpatel.com/
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 24 Noi 2012, 9:18 pm

Andreea_Miha a scris:

La mine la partea asta se pricepe prietenul meu..de la componetele calculatorului pana la programele lui...
eu sincer la ce ma intereseaza...forumuri si crede-ma ca sunt pe unele si in portugheza..deasta am si zis ca pe unde umblu Smile
facebook twitter mail..si programele cu care lucrez eu pt descarcari subtitrari convertiri formate etc (am si un folder cu programe unele habar nu am sa le folosesc dar invat,bine ca ua titlu si spun pt ce sunt Smile )

Doamne tu chiar ca, colinzi lumea. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Sam 24 Noi 2012, 9:19 pm

anyta a scris:

De asta vorbeam.....
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 24 Noi 2012, 9:22 pm

iulianagl a scris:

Doamne tu chiar ca, colinzi lumea. Smile

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 359517 asta ziceam si eu Smile ...sunt pe forumri romanesti indiene turcesti spaniole portugheze si mai sunt...

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 644125_458374364199561_2515835_n
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 24 Noi 2012, 9:23 pm

Andreea_Miha a scris:

da....din cate stiu eu asta e pg lui...
https://twitter.com/giraffephiroz

si
http://virafpatel.com/

Miha dar ce-i scrie saracului om, nu-mi vine sa cred.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 24 Noi 2012, 9:26 pm

tiberici a scris:

Buna! Buna la toata lumea!
Sunt cativa din sala, care se uita la ea...... 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 2928500185
In momentul cand intoarce spatele salii e un tip ......a ramas ca la dentist iar cameramanul focalizeaza spatele ei gol....bandit si ala... 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 1667763765
Asta e surpriza serii! kiss

da tiberici,dar multe sunt editate ....de aceea eu nu dau atentie la reactile lor...nu uit de la Spa..cand o aratau pe Sanaya pe scena dar in acelasi timp si in sala...cea mai proasta editare....in aceste spectacole sunt multe secvente editate...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 24 Noi 2012, 9:31 pm

iulianagl a scris:

Miha dar ce-i scrie saracului om, nu-mi vine sa cred.

la fel si eu ca ty...si zilele trecute i-au lasat niste mesaje ... 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 2743637754
numele lui la una din pag e "@giraffephiroz".."giraffe" si se amuzau pe asta..mie mi s-a parut de prost gust...si ii reprosau ca de ce a intrat in iss....sa fim seriosi ca doar nu l-a obligat el pe Barun sa plece...i s-a oferit un rol si a acceptat...care e vina lui?

Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 24 Noi 2012, 9:34 pm

Andreea_Miha a scris:

la fel si eu ca ty...si zilele trecute i-au lasat niste mesaje ... 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 2743637754
numele lui la una din pag e "@giraffephiroz".."giraffe" si se amuzau pe asta..mie mi s-a parut de prost gust...si ii reprosau ca de ce a intrat in iss....sa fim seriosi ca doar nu l-a obligat el pe Barun sa plece...i s-a oferit un rol si a acceptat...care e vina lui?


Lume proasta fara minte, chiar imi pare rau dar daca era invers el juca pentru prima data rolul si venea Barun si i-l lua.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 24 Noi 2012, 9:39 pm

iulianagl a scris:

Lume proasta fara minte, chiar imi pare rau dar daca era invers el juca pentru prima data rolul si venea Barun si i-l lua.

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 2364036189 chiar ca fara minte ...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 24 Noi 2012, 9:40 pm

Andreea_Miha a scris:

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 2364036189 chiar ca fara minte ...

Eu nu inteleg de ce fac asta ce cred ca rezolva cu asta daca nu le convine sa se duca dupa Barun si sa-l lase pe saracul om sa-si vada de viata lui.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Sam 24 Noi 2012, 9:42 pm

Andreea_Miha a scris:

da tiberici,dar multe sunt editate ....de aceea eu nu dau atentie la reactile lor...nu uit de la Spa..cand o aratau pe Sanaya pe scena dar in acelasi timp si in sala...cea mai proasta editare....in aceste spectacole sunt multe secvente editate...

Hai ma ca nu cred!....Doar le-am vazut fetele(de 2-3 ori) se uitau ca la masini straine.....
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 24 Noi 2012, 9:47 pm

tiberici a scris:

Hai ma ca nu cred!....Doar le-am vazut fetele(de 2-3 ori) se uitau ca la masini straine.....

Nu stiu la ita ca nu m-am uitat decat cat a fost Drashti..dar eu in spectacole lor nu am incredere..nu ma refer numai la acesta ..

oricum Kt a declarat de mult ca ii se pare Drashti cea mai sexy etc,dar nu imi place idea in sine pt ca el a fost si in articole "legat" cu colega lui ..
iar Drashti nu are cum sa nu intoarca privirile sa fim sinceri...hehe ...le ador pa Sanaya Drashti si Kritika..pe toate trei la fel.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 24 Noi 2012, 9:50 pm

iulianagl a scris:

Eu nu inteleg de ce fac asta ce cred ca rezolva cu asta daca nu le convine sa se duca dupa Barun si sa-l lase pe saracul om sa-si vada de viata lui.

probabil sa il sperie sa refuze rolul am vazut acest gen de replici Smile ....dar au fost mesaje care i le-au scris urate..pana si pe el il rugau sa se intoarca Barun.

eu nu am vazut pe if unul sa spuan ca poate el Barun si-a dorit sa plece...toti ca e gul de vina ca a fost sanaya rea in interviuri etc
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 24 Noi 2012, 9:54 pm

Andreea_Miha a scris:

probabil sa il sperie sa refuze rolul am vazut acest gen de replici Smile ....dar au fost mesaje care i le-au scris urate..pana si pe el il rugau sa se intoarca Barun.

eu nu am vazut pe if unul sa spuan ca poate el Barun si-a dorit sa plece...toti ca e gul de vina ca a fost sanaya rea in interviuri etc

M-a dezamagit poporul indian dar tu stii ca si lui Akshay ii lasau mesaje foarte urate ca si el se certa mereu cu unia si nu inteleg deloc ce au oamenii astia impotriva lor e alegerea lor si atat nimic nu se poate schimba dar vad ca doar bolnavii psihic pot gandi altfel decat noi.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Sam 24 Noi 2012, 9:55 pm

Andreea_Miha a scris:

Nu stiu la ita ca nu m-am uitat decat cat a fost Drashti..dar eu in spectacole lor nu am incredere..nu ma refer numai la acesta ..

oricum Kt a declarat de mult ca ii se pare Drashti cea mai sexy etc,dar nu imi place idea in sine pt ca el a fost si in articole "legat" cu colega lui ..
iar Drashti nu are cum sa nu intoarca privirile sa fim sinceri...hehe ...le ador pa Sanaya Drashti si Kritika..pe toate trei la fel.

E adevarat ce spui.... "Drashti nu are cum sa nu intoarca privirile" si nici Sanaya Kritika nu sunt mai prejos...
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 24 Noi 2012, 9:59 pm

Mama Miha ce accident Muskhan Rohan, frumoasa cascadoria.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 24 Noi 2012, 10:01 pm

iulianagl a scris:

M-a dezamagit poporul indian dar tu stii ca si lui Akshay ii lasau mesaje foarte urate ca si el se certa mereu cu unia si nu inteleg deloc ce au oamenii astia impotriva lor e alegerea lor si atat nimic nu se poate schimba dar vad ca doar bolnavii psihic pot gandi altfel decat noi.

eu cred ca sunt copii sau pustioaice care nu realizeaza diferente dintr-un serial si viata reala ..obligatile dar si renuntul....la Akshay am citit mai putine mesaje dar si el si Shaym (A) a avut parte de astfel de mesaje...dinc e imi aduc aminte eu...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 24 Noi 2012, 10:02 pm

Andreea_Miha a scris:

eu cred ca sunt copii sau pustioaice care nu realizeaza diferente dintr-un serial si viata reala ..obligatile dar si renuntul....la Akshay am citit mai putine mesaje dar si el si Shaym (A) a avut parte de astfel de mesaje...dinc e imi aduc aminte eu...

Da asa e. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 24 Noi 2012, 10:07 pm

tiberici a scris:

E adevarat ce spui.... "Drashti nu are cum sa nu intoarca privirile" si nici Sanaya Kritika nu sunt mai prejos...

Mie presonal imi sunt foarte dragi toate trei ..ma uit la toate clipurile cu ele si ma interesez de ele..fiecare are farmecul ei si frumusetea ei ..si imi place la ele ca sunt de "viata "/"vioi" in viata reala..in toate intreviurile deschise glumete dar nu isi expun viata privata cum fac alti...

Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 24 Noi 2012, 10:10 pm

iulianagl a scris:Mama Miha ce accident Muskhan Rohan, frumoasa cascadoria.

te uiti? si eu as vrea...dar are putine ep...Cryss a zis ca deabia asteapta sa termine tezele,invatatul ca se apuca de el,ca ce a vazut i-a placut...si ma corupe si pe mine.... Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 24 Noi 2012, 10:12 pm

Andreea_Miha a scris:

te uiti? si eu as vrea...dar are putine ep...Cryss a zis ca deabia asteapta sa termine tezele,invatatul ca se apuca de el,ca ce a vazut i-a placut...si ma corupe si pe mine.... Smile

Vai Miha ep 3 e super cu accidentul lor frumos filmata ca mi-au dat si lacrimile acum medicul le spune ca nu mai sunt in pericol dar s-ar putea sa sufere de alte chestii iar familiile nu inteleg care ar putea fi acele probleme.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 31 din 40 Înapoi  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum