Serialesitelenovelet
27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+7
costearamona
petronela
anyta
Lucica10
lica54
narcisa
tiberici
11 participanți

Pagina 30 din 40 Înapoi  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Urmatorul

In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 24 Noi 2012, 8:25 pm

Andreea_Miha a scris:

ma enerveaza ca in toate pozele articole pun accentul numai pe el...si in poza asta numai de el e vb... 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 2743637754 ...Sanaya e ca s-a nimerit sa fie langa el.

Eu cred ca asta a fost si motivul de Sanaya nu a luat premii, cu toate ca merita si chiar daca a fost nominalizata.Mai bine ca pleaca.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 24 Noi 2012, 8:25 pm

Admin_dea05 a scris:din astea scurte merg pt ca este un mic fragment si nu are nimic kiss dar nici mai multe pt ca strica.... Smile


Da, stiu! kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 24 Noi 2012, 8:26 pm

Spune una ca Barun arata sexy dar e si Sanaya langa ei ea nu arata sexy?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 24 Noi 2012, 8:27 pm

iulianagl a scris:

Da, stiu! kiss
Mai dar ce freza are Barun! Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 24 Noi 2012, 8:27 pm

iulianagl a scris:Spune una ca Barun arata sexy dar e si Sanaya langa ei ea nu arata sexy?
Pai daca e fata se uita la partea masculina Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 24 Noi 2012, 8:28 pm

Admin_dea05 a scris:Mai dar ce freza are Barun! Smile

De aia e sexi freza il face sexy.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de anyta Sam 24 Noi 2012, 8:29 pm

iulianagl a scris:

Sau o faci prim mp la cine crezi tu ca nu stie ca e mai bine asa decat sa avem probleme, nu te supara dar stii ca si voi treceti prin momente grele asa ca sa evitam ca cineva sa se ia de noi.
te inteleg iuliana nu am de ce sa ma supar kiss
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 28

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 24 Noi 2012, 8:30 pm

iulianagl a scris:

Sau o faci prim mp la cine crezi tu ca nu stie ca e mai bine asa decat sa avem probleme, nu te supara dar stii ca si voi treceti prin momente grele asa ca sa evitam ca cineva sa se ia de noi.

Nu cred ca sunt probleme cu youtubul ...ca doar nu sunt de forum puse/incarcate...parerea mea...nu are treaba.
Dar erau deja puse de la ty......ms kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 24 Noi 2012, 8:30 pm

anyta a scris: te inteleg iuliana nu am de ce sa ma supar kiss


kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 24 Noi 2012, 8:31 pm

iulianagl a scris:

Eu cred ca asta a fost si motivul de Sanaya nu a luat premii, cu toate ca merita si chiar daca a fost nominalizata.Mai bine ca pleaca.

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 2364036189
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 24 Noi 2012, 8:31 pm

Andreea_Miha a scris:

Nu cred ca sunt probleme cu youtubul ...ca doar nu sunt de forum puse/incarcate...parerea mea...nu are treaba.
Dar erau deja puse de la ty......ms kiss

Am incercat sa trag o melodie de a Lorei si nu-mi da voie ca n-am drept de autor.Daca nu m-a facut mama cu drept de autor.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 24 Noi 2012, 8:32 pm

Andreea_Miha a scris:

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 2364036189

Acum sincer mereu am avut impresia asta, poate sunt eu batuta in cap dar nici ca vrea sa-mi iasa asta de acolo.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 24 Noi 2012, 8:35 pm

Andreea_Miha a scris:
Nu cred ca sunt probleme cu youtubul ...ca doar nu sunt de forum puse/incarcate...parerea mea...nu are treaba.
Dar erau deja puse de la ty......ms kiss
Parerile sunt impartita asa ca-i mai bine sa nu le punem.Adica unde e urcat tot show-ul.Sincer nici eu nu stiu asa de bine ce merge si ce nu sad asa ca mai bine sa evitam.....
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 24 Noi 2012, 8:36 pm

iulianagl a scris:
Am incercat sa trag o melodie de a Lorei si nu-mi da voie ca n-am drept de autor.Daca nu m-a facut mama cu drept de autor.
Smile Si ce nu ai gasit-o in alta parte?
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 24 Noi 2012, 8:36 pm

iulianagl a scris:

Am incercat sa trag o melodie de a Lorei si nu-mi da voie ca n-am drept de autor.Daca nu m-a facut mama cu drept de autor.

de unde sa tragi...nu inteleg....
dar daca e ceva rasp cine a postat pe cont de youtube nu are treaba cu noi ca am pus linkurile.....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 24 Noi 2012, 8:38 pm

Admin_dea05 a scris: Smile Si ce nu ai gasit-o in alta parte?

Pai nu, ca vreau sa o trag track nu mp whatever. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 24 Noi 2012, 8:40 pm

Andreea_Miha a scris:

de unde sa tragi...nu inteleg....
dar daca e ceva rasp cine a postat pe cont de youtube nu are treaba cu noi ca am pus linkurile.....

De pe youtube si am tras-o cu realplayer ca s-o fac track pe cd si mi-a tras-o dar cand s-o lipesc pe cd mi-a spus ca nu pot ca n-am dreptul si am mai incercat si cu o melodie mai veche din anii 80 de a lui Sandra si tot la fel.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 24 Noi 2012, 8:47 pm

Admin_dea05 a scris:Parerile sunt impartita asa ca-i mai bine sa nu le punem.Adica unde e urcat tot show-ul.Sincer nici eu nu stiu asa de bine ce merge si ce nu sad asa ca mai bine sa evitam.....


eu din cea ce stiu ca mai umblu si eu bezemtica pe ici pe colo Smile ...inclusiv dc... e ca nu ai voie sa urci pe un cont filme ca sa descarce ceilanti sau sa obti bani din ele..dar noi aici nu urcam ci pur si simplu dam share la ceva urcat de alti...si in caz de ceva nu cred ca cineva verifica pe ce saituri sau folosit linkurile ci direct se verifica sursa (cine a incrcat)...

dar cum spui mai bine evitam .. kiss


Ultima editare efectuata de catre Andreea_Miha in Sam 24 Noi 2012, 8:58 pm, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 24 Noi 2012, 8:48 pm

iulianagl a scris:

Acum sincer mereu am avut impresia asta, poate sunt eu batuta in cap dar nici ca vrea sa-mi iasa asta de acolo.

inseamna ca si eu la fel ca ty... Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 24 Noi 2012, 8:52 pm

iulianagl a scris:

De pe youtube si am tras-o cu realplayer ca s-o fac track pe cd si mi-a tras-o dar cand s-o lipesc pe cd mi-a spus ca nu pot ca n-am dreptul si am mai incercat si cu o melodie mai veche din anii 80 de a lui Sandra si tot la fel.

Smile ...am si eu real dar il utilizez pt alte saituri pt youtube am un program special pe care il ador ca trage direct avi....trimite-mi prin mp melodia sa incerc si eu...dar spunand ca vrei sa o pui pe track presupun ca ai un program de scoate vocea din video..aveam si eu doua unul pt voce si altul pt negativ..sa le caut.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 24 Noi 2012, 9:03 pm

Andreea_Miha a scris:

Smile ...am si eu real dar il utilizez pt alte saituri pt youtube am un program special pe care il ador ca trage direct avi....trimite-mi prin mp melodia sa incerc si eu...dar spunand ca vrei sa o pui pe track presupun ca ai un program de scoate vocea din video..aveam si eu doua unul pt voce si altul pt negativ..sa le caut.

E Lora-fara el.Eu le fac track cu realul pentru ca e mai usor am si eu ashampoo si numai stiu ce e dar nu prea le folosesc ca mi se pare greu de utilizat. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 24 Noi 2012, 9:07 pm

iulianagl a scris:

E Lora-fara el.Eu le fac track cu realul pentru ca e mai usor am si eu ashampoo si numai stiu ce e dar nu prea le folosesc ca mi se pare greu de utilizat. Smile

habar nu aveam ca merge real la asta sa faci track....eu cu real descarc de pe alte saituri iar de pe youtube cu un alt program ca real descrca flv.si mie lene sa convertesc iar...
ashampoo nu stiu ca nu am...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 24 Noi 2012, 9:07 pm

Written Updates - IPKKND
I personally think Viraf is a nice guy! See how he has taken all the negativities and bashing in a spirit !!! Good Sense of Humour too. I think he is a Nice Person!!! Am NOT saying all this to win your hearts.. I just said my opinion!!! Look some of his replies to the tweets:- he is not the kind of a person who would back off... !!!

Person 1:- please wrap it soon and go away
Viraf:- hai devi maiyya :) maine tumhara kya bigada hai

Person 2:- stay away from IPKKND !!!! we hate u alrdy !!!!!
Viraf:- that doesnt change the love and respect i have for u!

Person 3:- do us all a favor and stop acting like an ass!
Viraf:- only if u start behaving human stupid

Person 3:- lolll bro aap to gye kamse abhi aap entr bhi nhi huve n ppl aap se nafrat krne lge he so khushi k hero mt bnna vrna
Viraf :- nafrat pyaar .. ek sikka do pehloon jaise ...kabhi bhi palat sakte hai na ?

Person 4:- are u the new ASR! Please tell us no otherwise face the wrath
Viraf :- pyaar se poochon toh bataoon

Person 5:- r u real?? urself u call giraffe
Viraf:- I perhaps do that bcoz am real :)

Person 6:- ull see what it means to mess with true fans"
Viraf :- Ab Bachhe ki jaan loge? Thoda smile pls

Person 7:- i watch ipkknd only 4 barun soo. iam not gonna watch it from da day he leaves :'("
Viraf: - N the day after?"

Person 8:- sir plz tel me what's d name of charactor u play in d show??plz..
Viraf :- Gabbar singh!


Person 9:- I hope its First n LAST :D(day of shoot)
Viraf :- hai devi maiya .. Arnavji ne sunn liya toh ?

Person 10:- Would u like it if we want to hunt u w/ chappals!?
Viraf :- as long as u comin wid the chappals stupid

Person 11:- okay stop now thse witty replies r nt helping u at all. U shud be winning hearts not gathering haters."
Viraf :- par kaise ?

Ce le raspunde Viraf fanilor, imi place asta si eu sunt de parere ca e un tip dragut ce vina are el ca l-au ales sa joace rolul lui ASR.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 24 Noi 2012, 9:09 pm

Andreea_Miha a scris:

habar nu aveam ca merge real la asta sa faci track....eu cu real descarc de pe alte saituri iar de pe youtube cu un alt program ca real descrca flv.si mie lene sa convertesc iar...
ashampoo nu stiu ca nu am...

Eu am un nepotel care e super in din astea si cand nu stiu imi intra el in calculator cu time viewer si im rezolva problemele dar astazi a fost la pregatire si nu a avut timp.Dar rezolv eu maine.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 24 Noi 2012, 9:09 pm

da am vazut si eu discuti la el pe pag...eu presonal prefer sa il vad in rol si apoi sa il judec...ca am vazut ca multi l-au judecat inainte...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 30 din 40 Înapoi  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum