Serialesitelenovelet
29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+13
Andreea_Miha
petronela
costearamona
mayya54
DENISA
anyta
Alexa20
tiberici
Lucica10
Garo
lica54
Admin_dea05
narcisa
17 participanți

Pagina 39 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Urmatorul

In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 11 Apr 2013, 1:41 pm

Andreea_Miha a scris:

Pai cam mare partea a serialelor indiene despre asta e vb....suferinta lor a fetelor
..si traiul lor in casa dupa ce se casatoresc ..cu socri etc..
Oricum pov serialui ei spune clar ca in anumite circumstante ei se casatoresc si ea se muta la fam lui cu catelul ei..iar soacra ei ii promite ca o da afara parca in 30 zile..nu mai stiu exact..
Mie personal imi place...nu "mor" dupa el dar ma atrage sa ma uit....audienta nu a fost mare....dar a fost al doilea momentan cel mai bun de la sony..asa nu cred ca va renunta la el daca ju a renunta actori...refritor la actor mi se pare simpatic si ma bucur ca nu face "fite" ca nu filmeaza scene romantice..ii dau o sansa...in fine...mie imi place..actual serial care se filmeaza inca e singurul la care ma uit..nu e la fel de bun ca geet sau iss dar e ok
..parere mea....
Și eu mă uit la film dar recunosc, sar peste scenele cu mama lui Manav, cu actorul abia m-am obișnuit, nu-mi place cum mișcă gura, parcă macină cu ea. În schimb Sanaya e plină de viață, ca de obicei, și frumoasă cum rar a fost în Iss iar scenele cu cățeii sunt haioase, sunt drăgălași toți.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 11 Apr 2013, 2:53 pm

narcisa a scris:Și eu mă uit la film dar recunosc, sar peste scenele cu mama lui Manav, cu actorul abia m-am obișnuit, nu-mi place cum mișcă gura, parcă macină cu ea. În schimb Sanaya e plină de viață, ca de obicei, și frumoasă cum rar a fost în Iss iar scenele cu cățeii sunt haioase, sunt drăgălași toți.

Eu nu 'mor' dupa el...dar mi se pare ok...e simpatic actorul ..dar personal nici Barun nu mi-a placut de la inceput desi el avea experienta. Barun in dmg deabia l-am observat..mie imi place serialul..ea frumusica energica ...de catei nu mai zic...in fine.vom vedea pe parcurs ce va invata si el..si cum vor da pe ecran ca si cuplu...o bila alba pt el ca nu face "figuri" ca aia nu face etc...

India are seriale frumoase fiecare farmecul lui...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 11 Apr 2013, 2:58 pm

iulianagl a scris:

Se pare ca da.

Scz..am gresit ..oboseala asta..vad aiurea
..e tot al doilea cel mai bun de la sony..desi are audienta slabuta fata de celelante...la ei e buna.

Cel mai bun serial sony a avut 1.5 serialul sanayei 1.4
http://m.tellychakkar.com/news/tam-ratings-week-14-2013-sony-tv-surges-ahead-colors
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 20 Apr 2013, 9:36 am

Manav ChhanChhan


Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 20 Apr 2013, 9:39 am

Andreea_Miha a scris:

Pai cam mare partea a serialelor indiene despre asta e vb....suferinta lor a fetelor
..si traiul lor in casa dupa ce se casatoresc ..cu socri etc..
Oricum pov serialui ei spune clar ca in anumite circumstante ei se casatoresc si ea se muta la fam lui cu catelul ei..iar soacra ei ii promite ca o da afara parca in 30 zile..nu mai stiu exact..
Mie personal imi place...nu "mor" dupa el dar ma atrage sa ma uit....audienta nu a fost mare....dar a fost al doilea momentan cel mai bun de la sony..asa nu cred ca va renunta la el daca ju a renunta actori...refritor la actor mi se pare simpatic si ma bucur ca nu face "fite" ca nu filmeaza scene romantice..ii dau o sansa...in fine...mie imi place..actual serial care se filmeaza inca e singurul la care ma uit..nu e la fel de bun ca geet sau iss dar e ok
..parere mea....

e bine in 30 de zile...povestea serialului...

"Chanchan is the story of a young liberal free spirited girl who becomes the bahu of a traditional orthodox family. Chanchan comes from a very liberal family. She stands up for what's right and speaks against what's wrong. She doesn't think twice before calling a spade a spade.

Chanchan falls in love with a boy, who belongs to a family that is exactly opposite to Chachan's. The boy's mother, Uma Ben takes all the decisions in this household and sets the rules for her family. Uma Ben hates Chanchan from the very beginning. She doesn't want her son to be married to a girl like Chanchan but has to bow down to circumstances. Chanchan enters as the bahu bringing along with her pet dog as dahhej! Uma Ben swears that she will not allow Chanchan to stay more than 30 days! Watch the journey of Chanchan as it unfolds…"

Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 02 Mai 2013, 1:25 pm

Laxmi
29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 OxkaZft

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 QrXuJPC
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 06 Iun 2013, 4:17 pm

KaranGoddwani 1m
Yes guys..happy 2nd IPK anniversary to all of u too ! : ) hugs! !



Gautam Hegde 20m
To all Is Pyar Ko fans, thank u & wish u all the same!! :-)
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 11 Iun 2013, 5:56 pm

iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 11 Iun 2013, 5:58 pm

iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 11 Iun 2013, 6:02 pm

iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 22 Iun 2013, 6:30 am

Noul actor ca la înlocuit pe Faran este un prieten e a lui Barun cand am văzut ultimul lip postat de Ramona din Chanchan am rămas...Ce? Se potrivesc împreuna si chiar contactul ochilor dintre Sanaya si Cel Nou e super adică mi-a plăcut ce am văzut la prima vedere.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Criss Criss Sam 22 Iun 2013, 3:10 pm

 E confirmat...Iss Pyaar va incepe pe Life OK
Criss Criss
Criss Criss
vip
vip

Mesaje : 2351
Data de inscriere : 23/04/2013
Varsta : 29

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Sam 22 Iun 2013, 3:23 pm

Criss Criss a scris:[flash(NytjLc[/flash] E confirmat...Iss Pyaar va incepe pe Life OK
Adică îl dau în reluare?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Sam 22 Iun 2013, 3:27 pm

iulianagl a scris:Noul actor ca la înlocuit pe Faran este un prieten e a lui Barun cand am văzut ultimul lip postat de Ramona din Chanchan am rămas...Ce? Se potrivesc împreuna si chiar contactul ochilor dintre Sanaya si Cel Nou e super adică mi-a plăcut ce am văzut la prima vedere.
Nu puteau să-l găsească de la început, sigur avea mai mult succes filmul. Arată mult mai bine decât Farhan, ăla era prea puști pentru ea.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Criss Criss Sam 22 Iun 2013, 3:47 pm

narcisa a scris:
Adică îl dau în reluare?
Da.. Si il vor dubla si in limba engleza... 
Eu prima oara am crezut ca incepe un sezon 2... Ca ei in video spun ca Iss Pyaar revine cu un nou sezon...Dar e acelasi...
Criss Criss
Criss Criss
vip
vip

Mesaje : 2351
Data de inscriere : 23/04/2013
Varsta : 29

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 22 Iun 2013, 6:53 pm

iulianagl a scris:Noul actor ca la înlocuit pe Faran este un prieten e a lui Barun cand am văzut ultimul lip postat de Ramona din Chanchan am rămas...Ce? Se potrivesc împreuna si chiar contactul ochilor dintre Sanaya si Cel Nou e super adică mi-a plăcut ce am văzut la prima vedere.
Asta am vrut si eu sa scriu..mi-au placut mult amandoi, se potrivesc...  parca eram in Iss....29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 354328
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Sam 22 Iun 2013, 9:02 pm

Criss Criss a scris:
Da.. Si il vor dubla si in limba engleza... 
Eu prima oara am crezut ca incepe un sezon 2... Ca ei in video spun ca Iss Pyaar revine cu un nou sezon...Dar e acelasi...
Spun și când va începe? Și eu credeam că e un nou sezon dar fără Barun și Sanaya chiar nu vedeam farmecul.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Criss Criss Dum 23 Iun 2013, 3:39 pm

narcisa a scris:
Spun și când va începe? Și eu credeam că e un nou sezon dar fără Barun și Sanaya chiar nu vedeam farmecul.
Inca n-au spus data..spun doar ca in curand
Criss Criss
Criss Criss
vip
vip

Mesaje : 2351
Data de inscriere : 23/04/2013
Varsta : 29

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 23 Iun 2013, 4:34 pm

petronela a scris:
Asta am vrut si eu sa scriu..mi-au placut mult amandoi, se potrivesc...  parca eram in Iss....29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 354328
Am văzut ca-i juoaca ochii in cap cand o privește.Si știi ce mi s-a mai părut ca parca e mai indraznet.Oare e burlac?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 24 Iun 2013, 10:53 am

Se pare ca e singur ...Anuj Sachdeva...
29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Anuj
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de mita baston Lun 24 Iun 2013, 3:16 pm

Smile
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de mita baston Lun 24 Iun 2013, 3:17 pm

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 354328
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de costearamona Lun 24 Iun 2013, 3:50 pm

Smile29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 354328
costearamona
costearamona
vip
vip

Mesaje : 10615
Data de inscriere : 09/04/2012
Varsta : 43
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de dica Mar 25 Iun 2013, 8:06 am

bravo ramona fffffffff frumos rk trebuia sa ia lecti de la arnav cum se petrece o noapte a nunti:(kisscheerscheers

dica
membru activ
membru activ

Mesaje : 56
Data de inscriere : 08/01/2013
Varsta : 59
Localizare : italia

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 26 Iun 2013, 7:11 pm

Arnav Khushi BACK in ISS PYAAR KO KYA NAAM DOON SEASON 2

Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 39 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum