Serialesitelenovelet
17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 35 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 35 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

+9
Criss Criss
iulianagl
petronela
victoria
narcisa
tiberici
lica54
costearamona
Admin_dea05
13 participanți

Pagina 35 din 40 Înapoi  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Urmatorul

In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 35 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Lun 12 Aug 2013, 11:05 pm

anyta a scris:
scena asta este cumva din ep de azi?
da
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 35 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Criss Criss Lun 12 Aug 2013, 11:05 pm

Andreea_Miha a scris:Nu nu astept ..ca eu intr-o zi doua ajung cu el la zi si apoi sad 


De-asta mi-e teama si mie sa ma apuc de el..ca nu vreau sa ajung la zi cu episoadele sad  ..
Criss Criss
Criss Criss
vip
vip

Mesaje : 2351
Data de inscriere : 23/04/2013
Varsta : 29

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 35 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 12 Aug 2013, 11:06 pm

narcisa a scris:Ceva nou din ceva vechi. Cam greu Miha. Dar și eu aș vrea să fie ceva nou să ai și tu la ce să te uiți că știu că nu te mai uiți la nimic.
Da dar in cazul iss 2 nu prea e asemnare nici reclama nici nume personaj decat numele pana acum...sper la ceva nou..

Sa stii ca nu ma uit la nimic dar e asa de bine liniste nu ma stresez cu ep Smile 

Oricum e mai bine si asa nu am stat pe acasa mai mult plecata ...luna asta plec iar si sept sigur il fac la Buzau ...ce rost are sa apuc sa ma uit la un serial cand nu il vad cu lunile ?
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 35 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de anyta Lun 12 Aug 2013, 11:06 pm

multumesc narcisa de raspuns:( 
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 28

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 35 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Criss Criss Lun 12 Aug 2013, 11:07 pm

Admin_dea05 a scris:Mie mi-a placut de la inceput de Vivian si mi s-a parut compatibil cu Drashti dar acum din cauza monotoniei m-am plictisit de ei.
Si mie mi s-au parut compatibili...Pana la episoadele cu nunta, chiar mi-au placut scenele lor... Dar acum parca le lipseste ceva...
Criss Criss
Criss Criss
vip
vip

Mesaje : 2351
Data de inscriere : 23/04/2013
Varsta : 29

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 35 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 12 Aug 2013, 11:07 pm

Criss Criss a scris:
De-asta mi-e teama si mie sa ma apuc de el..ca nu vreau sa ajung la zi cu episoadele sad  ..
17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 35 780376 Incepe-l tu si imi zici si mie Smile 
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 35 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 12 Aug 2013, 11:09 pm

narcisa a scris:Se pare că ne plac durerile de cap că nu-i putem lăsa. Când am văzut clipul m-am gândit automat la Madhu, cum se băteau fetele pentru Vârciu așa se băteau Sultan și RK pentru Madhu. Smile Sunt fără leac.

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 35 539466 
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 35 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de anyta Lun 12 Aug 2013, 11:11 pm

noapte buna si vise placute fetele
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 28

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 35 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Criss Criss Lun 12 Aug 2013, 11:11 pm

Andreea_Miha a scris:Da dar in cazul iss 2 nu prea e asemnare nici reclama nici nume personaj decat numele pana acum...sper la ceva nou..

Sa stii ca nu ma uit la nimic dar e asa de bine liniste nu ma stresez cu ep Smile 

Oricum e mai bine si asa nu am stat pe acasa mai mult plecata ...luna asta plec iar si sept sigur il fac la Buzau ...ce rost are sa apuc sa ma uit la un serial cand nu il vad cu lunile ?


Ai ce recupera..E bine..Mie imi place cand vad mai multe episoade odata... Decat sa astept in fiecare zi dupa ele...
Criss Criss
Criss Criss
vip
vip

Mesaje : 2351
Data de inscriere : 23/04/2013
Varsta : 29

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 35 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Criss Criss Lun 12 Aug 2013, 11:13 pm

Andreea_Miha a scris:17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 35 780376 Incepe-l tu si imi zici si mie Smile 


Eu o sa-l incep cat de curand... Astept sa inceapa episoadele cu ei in jungla.. Si dupa ce se termina episoadele alea, ma apuc de el.. Ca stiu ca am ce vedea 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 35 283516 
Criss Criss
Criss Criss
vip
vip

Mesaje : 2351
Data de inscriere : 23/04/2013
Varsta : 29

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 35 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Criss Criss Lun 12 Aug 2013, 11:13 pm

anyta a scris:noapte buna si vise placute fetele
Noapte buna kiss 
Criss Criss
Criss Criss
vip
vip

Mesaje : 2351
Data de inscriere : 23/04/2013
Varsta : 29

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 35 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Lun 12 Aug 2013, 11:13 pm

Criss Criss a scris:
Deci tie nu ti-a placut niciodata de el in Madhubala? Nici macar atunci cand nu stiai ca se preface ca o iubeste pe Madhu?
Ba da, mi-a plăcut, au avut multe scene frumoase. Nu mi-a plăcut din momentul în care i-a spus că o iubește. De la acel episod și până în momentul în care a trădat-o eu nu m-am mai uitat la film. Abia după marea trădare am reluat episoadele să văd cum s-a ajuns la asta (am sărit peste scenele cu tatăl ei) pe urmă iar au mai fost scene frumoase, scenele cu tachinări de care vorbeai și tu. Nu mi-a mai plăcut aproape deloc de când s-a căsătorit Vivian, mi s-a părut că joacă în dorul lelii, fără chef, iar când a apărut Sultan și am făcut comparație între cei doi s-a rupt filmul de tot. Ultima scenă în care mi s-a părut că Vivian a pus un pic de pasiune a fost cea de Holi, când s-a întors din luna de miere, parcă i-a fost dor să joace, ori era în competiție cu Avinesh care atunci era pe val, dar chiar i-au ieșit scenele.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 35 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Lun 12 Aug 2013, 11:16 pm

Andreea_Miha a scris:Da dar in cazul iss 2 nu prea e asemnare nici reclama nici nume personaj decat numele pana acum...sper la ceva nou..

Sa stii ca nu ma uit la nimic dar e asa de bine liniste nu ma stresez cu ep Smile 

Oricum e mai bine si asa nu am stat pe acasa mai mult plecata ...luna asta plec iar si sept sigur il fac la Buzau ...ce rost are sa apuc sa ma uit la un serial cand nu il vad cu lunile ?
Ai dreptate, uneori mi-e dor și mie de liniștea pe care o aveam înainte de a mă uita la seriale. Dar îmi plac foarte mult momentele când stau cu voi de vorbă de asta nu pot să renunț la ele.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 35 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 12 Aug 2013, 11:17 pm

Criss Criss a scris:
Ai ce recupera..E bine..Mie imi place cand vad mai multe episoade odata... Decat sa astept in fiecare zi dupa ele...
Incepusem la serialul Sanayai dar din mai nu l-am mai vazut...nu stiu daca mai am vro sansa sa il vad anul acesta.Smile 
Bine ca nici nu ma atrage as tare sa vad mai departe..
Seriale sunt nici nu stii la care sa te uiti ..cand ma hotarasc trebuie sa plec..dar e bine ca cand e unul de imi place mult se aduna ep...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 35 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 12 Aug 2013, 11:18 pm

narcisa a scris:
Admin_dea05 a scris:sa lasam un pic indienii deoparte ca ne-au adus dureri de cap
Se pare că ne plac durerile de cap că nu-i putem lăsa. Când am văzut clipul m-am gândit automat la Madhu, cum se băteau fetele pentru Vârciu așa se băteau Sultan și RK pentru Madhu. Smile Sunt fără leac.
Faci ce faci si tot la indieni te duce gandul.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 35 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Lun 12 Aug 2013, 11:20 pm

anyta a scris:multumesc narcisa de raspuns:( 
Pentru puțin, cred că din toate fetele care mai sunt pe forum sunt singura care am văzut filmul și am știut de scena respectivă. kiss 
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 35 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Criss Criss Lun 12 Aug 2013, 11:21 pm

narcisa a scris:Ba da, mi-a plăcut, au avut multe scene frumoase. Nu mi-a plăcut din momentul în care i-a spus că o iubește. De la acel episod și până în momentul în care a trădat-o eu nu m-am mai uitat la film. Abia după marea trădare am reluat episoadele să văd cum s-a ajuns la asta (am sărit peste scenele cu tatăl ei) pe urmă iar au mai fost scene frumoase, scenele cu tachinări de care vorbeai și tu. Nu mi-a mai plăcut aproape deloc de când s-a căsătorit Vivian, mi s-a părut că joacă în dorul lelii, fără chef, iar când a apărut Sultan și am făcut comparație între cei doi s-a rupt filmul de tot. Ultima scenă în care mi s-a părut că Vivian a pus un pic de pasiune a fost cea de Holi, când s-a întors din luna de miere, parcă i-a fost dor să joace, ori era în competiție cu Avinesh care atunci era pe val, dar chiar i-au ieșit scenele.

Asa mi se pare si mie..Ca dupa nunta Vivian s-a schimbat, joaca diferit..si plus ca isi ia vacante cam des...Iar saraca Drashti creca o vacanta n-a avut..
Criss Criss
Criss Criss
vip
vip

Mesaje : 2351
Data de inscriere : 23/04/2013
Varsta : 29

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 35 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 12 Aug 2013, 11:22 pm

narcisa a scris:Ai dreptate, uneori mi-e dor și mie de liniștea pe care o aveam înainte de a mă uita la seriale. Dar îmi plac foarte mult momentele când stau cu voi de vorbă de asta nu pot să renunț la ele.
Si mie imi place sa stau de vorba cu voi, de aceea si intru mereu chiar daca nu ma uit pun stiri ,dar nu prea comntez de seriale ca daca nu ma uit e mai greu ...nici nu iti poti face o ide.
E mai liniste fara ..fara scenari cum faceam la iss de imi iesise par alb..asa e mai bine mai cuat o stire mai vad un video vechi si gata...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 35 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Lun 12 Aug 2013, 11:22 pm

Dragelor, mi-a făcut plăcere să stau cu voi, ca întotdeauna dar e timpul să mă duc la culcare că văd că și laptopul dă semne de oboseală. 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 35 155656  kiss 
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 35 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Criss Criss Lun 12 Aug 2013, 11:23 pm

narcisa a scris:Dragelor, mi-a făcut plăcere să stau cu voi, ca întotdeauna dar e timpul să mă duc la culcare că văd că și laptopul dă semne de oboseală. 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 35 155656   kiss 


Noapte buna kiss 
Criss Criss
Criss Criss
vip
vip

Mesaje : 2351
Data de inscriere : 23/04/2013
Varsta : 29

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 35 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 12 Aug 2013, 11:23 pm

Criss Criss a scris:
Eu o sa-l incep cat de curand... Astept sa inceapa episoadele cu ei in jungla.. Si dupa ce se termina episoadele alea, ma apuc de el.. Ca stiu ca am ce vedea 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 35 283516 
La mine in orice caz luna asta august si septembrie sigur nu ma apuc de el..pentru ca nu sunt acasa..Oricat de frumos ar fi.As incerca de pe telefon dar trebuie sa ai o rabdare de fier pana se incarca youtubul.17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 35 2743637754 
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 35 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Lun 12 Aug 2013, 11:24 pm

Criss Criss a scris:
Asa mi se pare si mie..Ca dupa nunta Vivian s-a schimbat, joaca diferit..si plus ca isi ia vacante cam des...Iar saraca Drashti creca o vacanta n-a avut..
Ce bine că mai este cineva de aceeași părere, mă gândeam că-l judec prea aspru pentru că îl prefer pe Avinesh. Smile 
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 35 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Criss Criss Lun 12 Aug 2013, 11:25 pm

Andreea_Miha a scris:La mine in orice caz luna asta august si septembrie sigur nu ma apuc de el..pentru ca nu sunt acasa..Oricat de frumos ar fi.As incerca de pe telefon dar trebuie sa ai o rabdare de fier pana se incarca youtubul.17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 35 2743637754 


Vezi cand revii, poate daca e asa frumos pe cat se zice..o sa fie bine ca ai multe episoade de recuperat..ca nu mai astepti dupa ele..

Ies si eu, noapte buna 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 35 770964 kiss 
Criss Criss
Criss Criss
vip
vip

Mesaje : 2351
Data de inscriere : 23/04/2013
Varsta : 29

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 35 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 12 Aug 2013, 11:25 pm

narcisa a scris:Dragelor, mi-a făcut plăcere să stau cu voi, ca întotdeauna dar e timpul să mă duc la culcare că văd că și laptopul dă semne de oboseală. 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 35 155656   kiss 
Nb kiss 
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 35 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 12 Aug 2013, 11:27 pm

Criss Criss a scris:

Vezi cand revii, poate daca e asa frumos pe cat se zice..o sa fie bine ca ai multe episoade de recuperat..ca nu mai astepti dupa ele..

Ies si eu, noapte buna 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 35 770964 kiss 

Da ....daca e asa cum se aude si nu il strica....oricum aflu parerea de la tine cum e si atunci vad daca ma apuc de el sau nu...
Ies si eu ...noapte buna kiss 
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 35 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 35 din 40 Înapoi  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum