Serialesitelenovelet
17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

+9
Criss Criss
iulianagl
petronela
victoria
narcisa
tiberici
lica54
costearamona
Admin_dea05
13 participanți

Pagina 36 din 40 Înapoi  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Urmatorul

In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Lun 12 Aug 2013, 11:28 pm

Andreea_Miha a scris:Si mie imi place sa stau de vorba cu voi, de aceea si intru mereu chiar daca nu ma uit pun stiri ,dar nu prea comntez de seriale ca daca nu ma uit e mai greu ...nici nu iti poti face o ide.
E mai liniste fara ..fara scenari cum faceam la iss de imi iesise par alb..asa e mai bine mai cuat o stire mai vad un video vechi si gata...
Iar noi te așteptăm mereu cu drag ca pe pâinea caldă cu știrile. M-ai întrebat la Karan Kundra ce părere am de acel videoclip, n-am mai apucat să intru acolo și nici nu voiam să te dezamăgesc cu impresia mea, mai ales că poate nu e adevărată. Știu că tu speri să se împace (așa sper și eu de Madhu cu Sultan Smile ) dar eu nu prea cred doar dacă se întâmplă o minune.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 12 Aug 2013, 11:29 pm

Noapte buna fetelor!O seara linistita!!!17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 1742856061 
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 12 Aug 2013, 11:37 pm

narcisa a scris:Iar noi te așteptăm mereu cu drag ca pe pâinea caldă cu știrile. M-ai întrebat la Karan Kundra ce părere am de acel videoclip, n-am mai apucat să intru acolo și nici nu voiam să te dezamăgesc cu impresia mea, mai ales că poate nu e adevărată. Știu că tu speri să se împace (așa sper și eu de Madhu cu Sultan Smile ) dar eu nu prea cred doar dacă se întâmplă o minune.

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 517793 
Narcisa nu ma dezamagesti,sincer iti spun. Indiferent ca e corecata sau nu ,buna sau rea nu ma supar ca nu am de ce,tocmai de aceea intreb pe ceilanti ca poate vad altfel decat mine care ii plac ca cuplu. Respect parerile celorlanti ca si ei pe a mea. Nu ma sup daca imi zice cineva ca Kritika e cea mai urata..nu am de ce e parerea lui si gata,pentru mine e cea mai frumoasa dintre actrite.
Si daca mi-ai spune ceva rau de el sau ea nu ma dezamagesti nu ma sup nu nimic..

Imi plac de ei ca cuplu si caut info de ei video etc,dar daca lor nu le e bine impreuna respect asta si sa isi gaseasca pe cineva pt ei.As cum doresc ei inima lor. Daca nu pot fi impreuna nu mai e iubire,asta e.
Te intrebam ca aici in clip mi se pare diferit el ,nu stiu privirile lui ..de aceea.17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 517793 
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 12 Aug 2013, 11:40 pm

Admin_dea05 a scris:Noapte buna fetelor!O seara linistita!!!17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 1742856061 
Nb..eu mai bantui un pic pe aici pe la pag KK...Smile 
Dea vroiam sa te intreb ceva..o sa iti trimit maine un mesaj ...ca acum nu mai esti..
kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 13 Aug 2013, 7:20 am

buna dimi, dragelor sa aveti o zi cat mai frumoasa.kiss 
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Mar 13 Aug 2013, 8:19 am

Buna dimineata dragalaselor!Cat serviti cafeluta vizionati si acest videoklip...
O zi frumoasa de vara kiss kiss 

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 HEoHxz2

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 GJi13Mx

lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 13 Aug 2013, 8:23 am

Andreea_Miha a scris:
Nb..eu mai bantui un pic pe aici pe la pag KK...Smile 
Dea vroiam sa te intreb ceva..o sa iti trimit maine un mesaj ...ca acum nu mai esti..
kiss
Bine.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 13 Aug 2013, 8:26 am

Buna dimineata!17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 317282456 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 4114191755 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 1064687750 
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 13 Aug 2013, 1:28 pm

Deci vreau sa spun ca eu chiar acum am vazut promo-ul cand Rk da foc actelor si parerea mea este ca Rk stie ca Sultan nu este mort si s-a jucat cu ei in special cu Madhu dar acum incepe jocul cu adevarat adica jocul lui Rk, Rk stie ca Sultan nu este mort si nu ia spus lui Madhu deci cum s-ar spune fiecare pe cont propriu.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Criss Criss Mar 13 Aug 2013, 1:49 pm

iulianagl a scris:Deci vreau sa spun ca eu chiar  acum am vazut promo-ul cand Rk da foc actelor si parerea mea este ca Rk stie ca Sultan nu este mort si s-a jucat cu ei in special cu Madhu dar acum incepe jocul cu adevarat adica jocul lui Rk, Rk stie ca Sultan nu este mort si nu ia spus lui Madhu deci cum s-ar spune fiecare pe cont propriu.


Asa cred si eu... Ca RK stie de Sultan ca este viu, si i-a jucat jocul pana acum...
Criss Criss
Criss Criss
vip
vip

Mesaje : 2351
Data de inscriere : 23/04/2013
Varsta : 29

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Mar 13 Aug 2013, 1:50 pm

iulianagl a scris:Deci vreau sa spun ca eu chiar  acum am vazut promo-ul cand Rk da foc actelor si parerea mea este ca Rk stie ca Sultan nu este mort si s-a jucat cu ei in special cu Madhu dar acum incepe jocul cu adevarat adica jocul lui Rk, Rk stie ca Sultan nu este mort si nu ia spus lui Madhu deci cum s-ar spune fiecare pe cont propriu.
Buna!Deci fiecare pe cont propriu se lupta cu Sultan...sa vedem cine castiga...ei s-au Sultan..
As vrea ca Sultan intodeauna sa fie cu un pas inaintea lor...Asta daca nu vor creativi sa-l scoata din peisaj...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Mar 13 Aug 2013, 1:53 pm

Criss Criss a scris:


Asa cred si eu... Ca RK stie de Sultan ca este viu, si i-a jucat jocul pana acum...
Eu nu as crede ca RK stie ca Sultan traeste...de cate ori incerca Madhu sa ii spuna el o contrazicea ca el la impuscat pe Sultan...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Mar 13 Aug 2013, 2:03 pm

Vai fetelor tare-i cald haideti sa servim o inghetata...

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 508x318_inghetata-de-fructe-de-padure-215640

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 W560xh316_inghetata

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 W560xh316_inghetata
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de costearamona Mar 13 Aug 2013, 3:30 pm

stiu ca nu are nici o legatura cu MADHU ,dar sper sa va placa
costearamona
costearamona
vip
vip

Mesaje : 10615
Data de inscriere : 09/04/2012
Varsta : 43
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Criss Criss Mar 13 Aug 2013, 4:08 pm

lica54 a scris:Eu nu as crede ca RK stie ca Sultan traeste...de cate ori incerca Madhu sa ii spuna el o contrazicea ca el la impuscat pe Sultan...

Am vazut si eu asta...Dar de cand a iesit RK din inchisoare, Madhu n-a mai incercat sa-i spuna..Si eu cred ca RK i-a auzit conversatia lui Madhu cu Sultan la telefon sau cea de la petrecerea lui SRK...Cred asta, pentru ca am mai vazut scenarii asemanatoare, in diferite seriale.. Iar motivul pentru care RK nu ii spune lui Madhu despre Sultan cred ca e pentru ca vrea s-o protejeze
Criss Criss
Criss Criss
vip
vip

Mesaje : 2351
Data de inscriere : 23/04/2013
Varsta : 29

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Criss Criss Mar 13 Aug 2013, 4:33 pm

Criss Criss
Criss Criss
vip
vip

Mesaje : 2351
Data de inscriere : 23/04/2013
Varsta : 29

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 13 Aug 2013, 5:12 pm

Admin_dea05 a scris:Bine.
17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 648483 

Gata ..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 13 Aug 2013, 5:29 pm

Criss Criss a scris:
Am vazut si eu asta...Dar de cand a iesit RK din inchisoare, Madhu n-a mai incercat sa-i spuna..Si eu cred ca RK i-a auzit conversatia lui Madhu cu Sultan la telefon sau cea de la petrecerea lui SRK...Cred asta, pentru ca am mai vazut scenarii asemanatoare, in diferite seriale.. Iar motivul pentru care RK nu ii spune lui Madhu despre Sultan cred ca e pentru ca vrea s-o protejeze
Pai da, el vrea sa o protejeze, ea vrea sa-l protejeze ma intreb pana unde merge protejarea asta!17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 1450537109 
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Criss Criss Mar 13 Aug 2013, 5:33 pm

iulianagl a scris:Pai da, el vrea sa o protejeze, ea vrea sa-l protejeze ma intreb pana unde merge protejarea asta!17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 1450537109 


Si eu la fel.. Episoadele astea chiar ma enerveaza..Abia m-am uitat azi la episoadele de saptamana trecuta...Nimic nou, bat pasul pe loc... Bine ca pana la urma s-a gandit Madhu sa-i spuna lui RK de divort, am mai vazut ceva nou... Mi-a placut sa-i vad fata indurerata a lui RK, mi-a placut cum a jucat Vivian scena asta.. si mi-a parut rau de RK...Iar melodia de la final a fost foarte frumoasa si versurile 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 283516 
Criss Criss
Criss Criss
vip
vip

Mesaje : 2351
Data de inscriere : 23/04/2013
Varsta : 29

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Criss Criss Mar 13 Aug 2013, 5:50 pm

Din acest comentariu de pe IF, se pare ca Avinesh(Sultan) va juca in Iss 2. Asta numai daca nu i-au confundat numele cu a lui Avinash Sachdev
hi guys,
just now my friend vinitha saw E24 and messaged me,
rep said AR (sullu) is going play
Very important role in iss pyaar ko kya naam season 2
that means his track will end in Madhubala...

if iss pyaar ko kya naam doon season 2...start soon...sullu will exit from mb...great news isn't it
Criss Criss
Criss Criss
vip
vip

Mesaje : 2351
Data de inscriere : 23/04/2013
Varsta : 29

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 13 Aug 2013, 5:58 pm

August 13, 2013:

In tonight’s episode we will see that Bittooji brings divorce papers and asks Madhu why is she leaving RK to die without her. Radhaji gets to know the news of RK and Madhu’s divorce. Dipali on the other seems happy that plan is working. What will the outcome of RK and Madhu’s divorce be?
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 13 Aug 2013, 6:01 pm

Criss Criss a scris:Din acest comentariu de pe IF, se pare ca Avinesh(Sultan) va juca in Iss 2.  Asta numai daca nu i-au confundat numele cu a lui Avinash Sachdev
hi guys,
      just now my friend vinitha saw E24 and messaged me,
       rep said AR (sullu) is going play
      Very important role in iss pyaar ko kya naam season 2
       that means his track will end in Madhubala...

  if iss pyaar ko kya naam doon season 2...start soon...sullu will exit from mb...great news isn't it
Eu cred ca i-au confundat numele.Smile Iar daca o sa joace in Iss2 va fi un motiv in plus sa ma uit.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 13 Aug 2013, 6:02 pm

Andreea_Miha a scris:August 13, 2013:

In tonight’s episode we will see that Bittooji brings divorce papers and asks Madhu why is she leaving RK to die without her. Radhaji gets to know the news of RK and Madhu’s divorce. Dipali on the other seems happy that plan is working. What will the outcome of RK and Madhu’s divorce be?
Ce va fi?Va fi un kakamaka!Exclamation 
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Mar 13 Aug 2013, 6:03 pm

Criss Criss a scris:Din acest comentariu de pe IF, se pare ca Avinesh(Sultan) va juca in Iss 2.  Asta numai daca nu i-au confundat numele cu a lui Avinash Sachdev

Ce bine ar fi daca v-a juca in rol principal...
Cred ca fani lui RK sar in sus de bucurie ca scapa de Sultan...
iar noi sad de necaz daca Sultan nu mai este in serial...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 13 Aug 2013, 6:11 pm

iulianagl a scris:Eu cred ca i-au confundat numele.Smile Iar daca o sa joace in Iss2 va fi un motiv in plus sa ma uit.
Smile si asa se va uita si Narcisa...kiss 
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 36 din 40 Înapoi  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum