Serialesitelenovelet
8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 5 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 5 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

8.Qubool Hai - Accept!

+14
tiberici
costearamona
lido75
petronela
iulianagl
Criss Criss
Selin
lica54
Lucica10
Alexa20
mita baston
mayya54
narcisa
Andreea_Miha
18 participanți

Pagina 5 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Urmatorul

In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 5 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 06 Aug 2013, 8:40 pm

mayya54 a scris:
Iza, am postat pe daily la mayya54 195, 196, 197 si mai diseara o sa postez si 198, iar daca avem noroc voi continua cu ce a tradus Alexa azi ... kiss  si vb mai pe seara
Am vizionat,multumesc!kiss  dar are dreptate Narcisa,daca astia te cauta dupa nume?mai bine,daca tot te-ai "mutat"in Nepal,schimba-ti si denumirea contului!8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 5 1666162908 
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 5 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 06 Aug 2013, 8:44 pm

narcisa a scris:
affraid  Ai dreptate, trebuie să fiu prevăzătoare. De acum îmi scriu numele pe mână. Te pomenești că el e tata motan. A mai rămas cineva pe care nu l-am făcut tatăl pisoiului?
Smile Smile  si daca se sterge,sau nu mai vedem sa citim pana se termina cele multe sute de episoade?Smile 
ca tata de pisoi am in gand acum pe cel de la firma de paza,ajutorul Raziei,cel care a impuscat-o pe Dilshad! gata,Colombo ma cheama daca imi uit numele! macar sa nu uit parola de intrat pe forum,ca asta chiar ar fi grav!affraid 
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 5 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Mar 06 Aug 2013, 8:46 pm

mita baston a scris:
poate o sa am parte de un act precum cel fabricat de bunica,atunci cand a pacalit-o pe Razia , cu actul de casatorie al lui Ayan cu Humaira,un desen de grupa mica.acum ,pe langa casuta si familia fericita ,o sa apara si o pisica,cu ghearele scoase! stupid 
Dacă apare mâța poate îl scot pe Vikram, să gândim pozitiv. Cât despre actul de căsătorie mai bine fără, au un talent teribil indienii de a strica toate scenele frumoase după căsătorie. Nu că înainte ar fi fost prea multe și prea frumoase.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 5 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 06 Aug 2013, 8:53 pm

narcisa a scris:
Dacă apare mâța poate îl scot pe Vikram, să gândim pozitiv. Cât despre actul de căsătorie mai bine fără, au un talent teribil indienii de a strica toate scenele frumoase după căsătorie. Nu că înainte ar fi fost prea multe și prea frumoase.
da,dar inainte sa fie ceva oficial, mai nutream si noi o speranta,doua! dupa aceea incep cu retete secrete impartasite de mama soacra,sau cu alegerea unui sot/sotie pentru copil,imediat ce nu mai foloseste premergatorul!stupid 
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 5 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Mar 06 Aug 2013, 8:55 pm

mita baston a scris:
Smile Smile  si daca se sterge,sau nu mai vedem sa citim pana se termina cele multe sute de episoade?Smile 
ca tata de pisoi am in gand acum pe cel de la firma de paza,ajutorul Raziei,cel care a impuscat-o pe Dilshad! gata,Colombo ma cheama daca imi uit numele! macar sa nu uit parola de intrat pe forum,ca asta chiar ar fi grav!affraid 
Dacă or fi multe sute de episoade de văzut, până le termin cred că nici nu-mi mai folosește numele la ceva. Să fie chiar așa de disperat paznicul încât s-a dat la motană? Sau Razyia i-o fi comandat s-o împuște și el a greșit pistolul?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 5 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 06 Aug 2013, 9:02 pm

narcisa a scris:
Dacă or fi multe sute de episoade de văzut, până le termin cred că nici nu-mi mai folosește numele la ceva. Să fie chiar așa de disperat paznicul încât s-a dat la motană? Sau Razyia i-o fi comandat s-o împuște și el a greșit pistolul?
Smile Smile  dar nici un pistol n-a avut gloante "oarbe"! i-a reusit de minune toata operatiunea,pe toate fronturile!Smile 
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 5 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 06 Aug 2013, 9:09 pm

hai ca am citit putin si la Saras! e mai nebuneala ca la noi,acolo: ea il uraste ca el a respins-o,el sufera ca ea nu l-a asteptat,sotul oficial e un mare amic al lui Bachus si cu tente de Doroftei,fiecare plange pe unde apuca si sparge ce-i pica-n mana!
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 5 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Mar 06 Aug 2013, 9:10 pm

mita baston a scris:
da,dar inainte sa fie ceva oficial, mai nutream si noi o speranta,doua! dupa aceea incep cu retete secrete impartasite de mama soacra,sau cu alegerea unui sot/sotie pentru copil,imediat ce nu mai foloseste premergatorul!stupid 
La Geet și la Iss n-am sperat degeaba, am avut parte de multe scene frumoase dar la QH le număr pe degete. Degetele de la piciorul găinii.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 5 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Mar 06 Aug 2013, 9:12 pm

mita baston a scris:
Smile Smile  dar nici un pistol n-a avut gloante "oarbe"! i-a reusit de minune toata operatiunea,pe toate fronturile!Smile 
Vezi, ăsta bărbat adevărat. Iar noi care îi dădeam atâta credit lui Imran.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 5 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Lucica10 Mar 06 Aug 2013, 9:13 pm

buna fetele eu nu stiu ce s-a intamplt cu contul lui Mayya54tk nu-mi mai apare spune cont inexistent stiti ceva ori eu am probleme ??????????/eram abonata pliz Narci,Mita ,Mayya:o sad sad sad Crying or Very sad Crying or Very sad 
Lucica10
Lucica10
vip
vip

Mesaje : 1004
Data de inscriere : 30/10/2010
Varsta : 61
Localizare : Rm Valcea

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 5 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 06 Aug 2013, 9:16 pm

Lucica10 a scris:buna fetele eu nu stiu ce s-a intamplt cu contul lui Mayya54tk nu-mi mai apare spune cont inexistent stiti ceva ori eu am probleme ??????????/eram abonata pliz Narci,Mita ,Mayya:o sad sad sad Crying or Very sad Crying or Very sad 
A fost nevoita sa-l inchida,din pacate! A avut probleme cu cei din India,in legatura cu drepturile de autor.
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 5 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 06 Aug 2013, 9:18 pm

narcisa a scris:
Vezi, ăsta bărbat adevărat. Iar noi care îi dădeam atâta credit lui Imran.
Smile  cred ca a purtat pantalonii aia ai lui Gurmet,cu vedere la cromozomi,direct!Smile 
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 5 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Mar 06 Aug 2013, 9:21 pm

mita baston a scris:hai ca am citit putin si la Saras! e mai nebuneala ca la noi,acolo: ea il uraste ca el a respins-o,el sufera ca ea nu l-a asteptat,sotul oficial e un mare amic al lui Bachus si cu tente de Doroftei,fiecare plange pe unde apuca si sparge ce-i pica-n mana!
Înseamnă că păstrează ideea originală. Deci mă agit degeaba să-l văd. Poate am aceeași baftă și la Madhubala.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 5 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Lucica10 Mar 06 Aug 2013, 9:22 pm

pai si noi:o sad sad sad sad sad
Lucica10
Lucica10
vip
vip

Mesaje : 1004
Data de inscriere : 30/10/2010
Varsta : 61
Localizare : Rm Valcea

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 5 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 06 Aug 2013, 9:23 pm

narcisa a scris:
La Geet și la Iss n-am sperat degeaba, am avut parte de multe scene frumoase dar la QH le număr pe degete. Degetele de la piciorul găinii.
Smile  cea a Iuliei Albu? gaina,adica. nu se lipeste Geet deloc,am tot incercat,nimic! ma gandisem sa ma apuc de Arjun,zicea Petro ca e tot opera Madamei.sunt curioasa daca romantismul la ea e 75% cu otravuri si aruncari in prapastie,un serial politist cum o fi? o fi procentul invers?poate am vreo surpriza!
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 5 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 06 Aug 2013, 9:25 pm

narcisa a scris:
Bună Alexa. kiss  Astăzi e ziua veștilor rele. Sper să rezolvi cât mai repede, probabil și pentru tine e greu fără net.

E oribil. Dar ma bucur ca scap de firma asta. Mi-au mancat zilele.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 5 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 06 Aug 2013, 9:26 pm

Alexa20 a scris:

E oribil. Dar ma bucur ca scap de firma asta. Mi-au mancat zilele.
poti sa le faci "reclama",sa stim si noi sa nu ne pacalim?
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 5 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Mar 06 Aug 2013, 9:32 pm

Lucica10 a scris:buna fetele eu nu stiu ce s-a intamplt cu contul lui Mayya54tk nu-mi mai apare spune cont inexistent stiti ceva ori eu am probleme ??????????/eram abonata pliz Narci,Mita ,Mayya:o sad sad sad Crying or Very sad Crying or Very sad 
A spus că mai postează pe dailymotion pe contul cu același nume. Nu ne lasă draga de ea.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 5 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Mar 06 Aug 2013, 9:33 pm

mita baston a scris:
Smile  cred ca a purtat pantalonii aia ai lui Gurmet,cu vedere la cromozomi,direct!Smile 
Smile  Da, vestitele izmene indiene de care vorbea Lica.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 5 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 06 Aug 2013, 9:35 pm

narcisa a scris:
Înseamnă că păstrează ideea originală. Deci mă agit degeaba să-l văd. Poate am aceeași baftă și la Madhubala.
vezi ca poezicile Zoyei au si ele rostul lor?decat sa vad o Jenny plangand sa-i sara rimelul,mai bine ma chinui cu miorlaituri si rime fara inteles!
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 5 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Mar 06 Aug 2013, 9:38 pm

mita baston a scris:
Smile  cea a Iuliei Albu? gaina,adica. nu se lipeste Geet deloc,am tot incercat,nimic! ma gandisem sa ma apuc de Arjun,zicea Petro ca e tot opera Madamei.sunt curioasa daca romantismul la ea e 75% cu otravuri si aruncari in prapastie,un serial politist cum o fi? o fi procentul invers?poate am vreo surpriza!
Cine știe ce traume o mai fi avut și femeia asta de-a putut să-și ia animal de companie o găină. S-o fi uitat și ea la QH? 8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 5 359517 N-am urmărit Arjun dar dacă spui că e tot opera Madamei m-am prins de ce nu vedem scene romantice în QH. De fapt QH nu e un film romantic ci un film de spionaj și contraspionaj.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 5 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Mar 06 Aug 2013, 9:39 pm

Alexa20 a scris:

E oribil. Dar ma bucur ca scap de firma asta. Mi-au mancat zilele.
Nu știu cum ai avut putere să-i suporți atâta timp. Nici eu nu sunt foarte mulțumită cu ce am dar de când te-am auzit pe tine și-am înțeles că se poate și mai rău m-am gândit să stau în banca mea.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 5 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 06 Aug 2013, 9:41 pm

bietul Rashid! daca se adevereste povestea cu Imran si Najma,o sa fie pus sa aleaga intre fericirea fiicei din prima casatorie ,si cea a a fiicei din a doua casatorie! e prea,prea,sucita Madama!i s-a dilatat inspiratia pana a dat pe afara!
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 5 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Mar 06 Aug 2013, 9:42 pm

mita baston a scris:
vezi ca poezicile Zoyei au si ele rostul lor?decat sa vad o Jenny plangand sa-i sara rimelul,mai bine ma chinui cu miorlaituri si rime fara inteles!
Nu mă interesa prea mult Jenny, mai mult de Gautam eram interesată cum își mai joacă rolul.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 5 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 06 Aug 2013, 9:45 pm

narcisa a scris:
Cine știe ce traume o mai fi avut și femeia asta de-a putut să-și ia animal de companie o găină. S-o fi uitat și ea la QH? 8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 5 359517 N-am urmărit Arjun dar dacă spui că e tot opera Madamei m-am prins de ce nu vedem scene romantice în QH. De fapt QH nu e un film romantic ci un film de spionaj și contraspionaj.
mai degraba "manualul criminalului incepator". o mie si una de episoade in care invatati cum sa deveniti experti in diverse metode de distrugere a fizicului si psihicului,fara a fi prinsi,si chiar daca se intampla asta,fara a fi pedepsiti!succes garantat!
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 5 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum