Serialesitelenovelet
30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+11
Garo
mita baston
Elly
lica54
Criss Criss
Admin_dea05
iulianagl
petronela
Andreea_Miha
costearamona
narcisa
15 participanți

Pagina 9 din 11 Înapoi  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Urmatorul

In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 25 Dec 2013, 10:41 pm

iulianagl a scris:

Actorul aduce putin cu Barun.
Da...si eu nu ma dau in vand dupa actorii care au mustata..dar lui chiar ii sta bine cu ea, mai degraba cred ca nu ar arata prea bine fara ea...si din ce am vazut in promo mi-a placut chimia dintre ei...sa vedem pe ce se vor axa in serial...poate reusesc si eu sa ma lipesc de ei...ca in rest, am abandonat orice serial indian..
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 25 Dec 2013, 10:44 pm

petronela a scris:
Da...si eu nu ma dau in vand dupa actorii care au mustata..dar lui chiar ii sta bine cu ea, mai degraba cred ca nu ar arata prea bine fara ea...si din ce am vazut in promo mi-a placut chimia dintre ei...sa vedem pe ce se vor axa in serial...poate reusesc si eu sa ma lipesc de ei...ca in rest, am abandonat orice serial indian..

Eu inca nu, citesc rezumatele la Iss si Madhu iar uneori ce mi se pare interesant vad si clipul dar in rest si eu la fel ca tine, dar acum trebuie sa recunosc ca nici timp n-am avut lectii, raceala de care numai scap si alte necazuri. Smile 
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 25 Dec 2013, 10:51 pm

iulianagl a scris:

Eu inca nu, citesc rezumatele la Iss si Madhu iar uneori ce mi se pare interesant vad si clipul dar in rest si eu la fel ca tine, dar acum trebuie sa recunosc ca nici timp n-am avut lectii, raceala de care numai scap si alte necazuri. Smile 
Racita am fost si eu...de lectii nu mai zic..tu te plangi in clasa a II-a...ce faci mai incolo ?...de abandon nici vorba, deci te pui serios cu burta pe carte ...si asta e...timp pentru tine...ioc... Smile 
Dar mi se face dor sa mai vorbesc cu voi si nu am despre ce...daca nu ma mai uit la nimic... Crying or Very sad


Ultima editare efectuata de catre petronela in Mar 31 Dec 2013, 3:02 pm, editata de 1 ori
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 25 Dec 2013, 10:58 pm

petronela a scris:
Racita am fost si eu...de lectii nu mai zic..tu te plangi in clasa a II-a...ce faci mai incolo ?...de abadon nici vorba, deci te pui serios cu burta pe carte ...si asta e...timp pentru tine...ioc... Smile 
Dar mi se face dor sa mai vorbesc cu voi si nu am despre ce...daca nu ma mai uit la nimic... Crying or Very sad 

Poate serialul care va incepe ne va aduna pe toate.Eu una chiar mi-am propus sa ma uit ca din promo-uri chiar mi se pare interesanta povestea.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 25 Dec 2013, 11:04 pm

iulianagl a scris:

Poate serialul care va incepe ne va aduna pe toate.Eu una chiar mi-am propus sa ma uit ca din promo-uri chiar mi se pare interesanta povestea.
Si eu mi-am propus..sa vad cat reusesc...
Gata, te pupic de noapte buna!... kiss 
Astazi am avut oaspeti...maine sunt eu musafir...dar tot franta sunt... Smile 
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 25 Dec 2013, 11:06 pm

petronela a scris:
Si eu mi-am propus..sa vad cat reusesc...
Gata, te pupic de noapte buna!... kiss 
Astazi am avut oaspeti...maine sunt eu musafir...dar tot franta sunt... Smile 

Asa sunt sarbatorile zici ca te odihnesti dar mai tare te obosesti.Noapte buna si pupa fata din partea lui Bogdan ca a intrebat de voi inainte de a se culca. kiss 
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Elly Joi 26 Dec 2013, 11:11 am

iulianagl a scris:

 Smile Se tot tine batos ca nu-i pasa si ca o uraste dar faptele si comportamentul lui il contrazic.

Dar daca o face ca sa o tortureze mai mult dupa sau de frica lui BABA ca doar daca Astha pleca ii ruineaza reputatia lui BABA.
Eu una cred ca o face ca este simplu barbat insa azi sa vedem daca face aceiasi slujba dar el tb sa ii spele picioarele Asthei de data asta sau da bir cu fugiti
Elly
Elly
vip
vip

Mesaje : 3558
Data de inscriere : 21/08/2013
Varsta : 50
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 26 Dec 2013, 11:42 am

iulianagl a scris:

Asa sunt sarbatorile zici ca te odihnesti dar mai tare te obosesti.Noapte buna si pupa fata din partea lui Bogdan ca a intrebat de voi inainte de a se culca. kiss 
Si Deni ii trimite multi 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 517793!  30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 339191573 
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 31 Dec 2013, 2:58 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 517793
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 31 Dec 2013, 4:10 pm

Ce simpatici au fost astazi Shlok si Aastha. 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 283516 
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Garo Mar 31 Dec 2013, 6:57 pm

La multi ani, sanatate,noroc si numai bucurii in NOUL AN 2014!!30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 92073 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 92073 
Petrecere frumoasa pentru toata lumea... 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 339191573 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 2403327547 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 3967563086 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 3967563086 
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 01 Ian 2014, 3:37 pm

Super, deoarece Shlok s-a razbunat pe Aastha cu arestarea lui taica-su, Aastha a destramat toate legaturile cu Shlok.Upssy se pare ca lui Shlok nu prea ii surade ideea sa o piarda pe Aastha.A fost o confruntare super intre ei doi astazi, ma intreb oare Shlok incepe sa se teama ca o va pierde pe Aastha?Si oare ce doreste NA de la Anji?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 01 Ian 2014, 7:53 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Da acum sa vedem ce va face Shlok. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Elly Joi 02 Ian 2014, 12:38 am

Mai, eu te astept [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Nu cred ca este mai mult pt Astha cat pt NA. Cum sa sufere o asemenea jignitr baba.
Dar este drept ca furia pe Astha si sentimentul ca contoleaza totul la facut sa fie mai putin "turbat".
Da ei au avut o confruntare frumoasa , iar el chiar i-a propus sa il omoare. Sa vedem maine ce vine dar sa nu uitam ca NA l-a facut sa semneze actele pt acel pamant ceace face ca Astha si Tatal ei sa fie la mana lor. Imi este teama ca serialul va merge in idea de recunostinta pt salvarea lui Avdhoot deci in stilul parsiv a lui NA.
Si eu ma intreb ce cadou asteapta de la Anjeli? Un cadou pt NA ar putea fi "educarea" Asthei. Dar al doilea?
Elly
Elly
vip
vip

Mesaje : 3558
Data de inscriere : 21/08/2013
Varsta : 50
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 06 Ian 2014, 5:16 pm

Ce rusine!Shlok de fapt s-a razbunat pe Aastha pentru cealalta fata care la parasit, nicidecum ca nu ar iubi-o el inca nici nu constientizeaza ce o sa-l loveasca iar acum e nasol ca NA a ramas cu botul pe labe si nu inteleg de ce nu o indeparteaza si pe Sojal de maica-sa ci doar pe Aastha.Acum NA se tine de capul lui Shlok sa o aduca pe Aastha inapoi.Ar fi naspa ca Aastha sa se intoarca la Shlok.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Lun 06 Ian 2014, 5:29 pm

iulianagl a scris:Ce rusine!Shlok de fapt s-a razbunat pe Aastha pentru cealalta fata care la parasit, nicidecum ca nu ar iubi-o el inca nici nu constientizeaza ce o sa-l loveasca iar acum e nasol ca NA a ramas cu botul pe labe si nu inteleg de ce nu o indeparteaza si pe Sojal de maica-sa ci doar pe Aastha.Acum NA se tine de capul lui Shlok sa o aduca pe Aastha inapoi.Ar fi naspa ca Aastha sa se intoarca la Shlok.
Să vezi tu ce fuguța o să se întoarcă, n-avem timp să spunem nici pâs că ea e în brațe la Shlok, dar eu sunt convinsă că el chiar o urăște, n-am văzut nici cel mai mic sentiment de iubire pe fața lui. Dar nu-i nimic, cu cât cade de mai sus cu atât mai vânăt o să-i fie fundul.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Elly Mar 07 Ian 2014, 4:45 pm

Cred ca nu o considera un pericol, ca este usor manipulabila, controlabila, ... oricum nu are verticalitate. Astha si parinti ei sunt luptatori, au verticalitate, principii ..... Cand un om are asa ceva este greu sa il controlezi. Intrun fel si ei(Shlok family) au principii, .... exista o asemanare, deci sunt egali.
Elly
Elly
vip
vip

Mesaje : 3558
Data de inscriere : 21/08/2013
Varsta : 50
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 09 Ian 2014, 8:27 pm

ZA Productions wish Abhaas Mehta @abhaasmehta a very happy birthday.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de victoria Vin 10 Ian 2014, 5:02 pm

cind intru si eu nui nimeni  sad sad sad 

victoria
vip
vip

Mesaje : 1061
Data de inscriere : 21/09/2012
Varsta : 27

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 25 Noi 2014, 3:33 pm

Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 04 Ian 2015, 5:38 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Elly Sam 22 Aug 2015, 11:24 pm

iss pyar ko kya naam doon
EPISOADE
Elly
Elly
vip
vip

Mesaje : 3558
Data de inscriere : 21/08/2013
Varsta : 50
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 13 Noi 2015, 8:48 pm

ce este asta,un nou serial sau doar un clip ?
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 16 Noi 2015, 11:58 am

Admin_dea05 a scris:ce este asta,un nou serial sau doar un clip ?
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Din cea ce stiu eu, e vorba de promo pt un ep Iss ..Va fi un ep cu ei dupa 3 ani .Ceva de genul.
Yes Arnav Singh Raizaida and Khushi Kumari Gupta is back. But this time for a single episode. Which going to air on Hot star app but not on Star Plus channel.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Dum 22 Noi 2015, 8:13 pm

Andreea_Miha a scris:
Admin_dea05 a scris:ce este asta,un nou serial sau doar un clip ?
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Din cea ce stiu eu, e vorba de promo pt un ep Iss ..Va fi un ep cu ei dupa 3 ani .Ceva de genul.
Yes Arnav Singh Raizaida and Khushi Kumari Gupta is back. But this time for a single episode. Which going to air on Hot star app but not on Star Plus channel.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

ce frumos ar fi sa vina si o continuare 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 283516

Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 9 din 11 Înapoi  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum