Serialesitelenovelet
3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

+15
iulia1965
milia
rodica
vioricas
andradamaria
teodora_roman
Motzişor
windy_day
michiper68
Admin_dea05
vali1cluj
DENISA
iulia80
pissycutz
clio 24
19 participanți

Pagina 37 din 40 Înapoi  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Urmatorul

In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de iulia80 Joi 25 Mar 2010, 10:50 pm

DENISA a scris:Aştia sunt culmea au bocat toate adresele unde se putea vedea ATV -ul online.
oare au constatat ei ca serialele au audienta mai mare pe net decat la tv..poate ca asa isi pierdeau din telespectatorii din tarile in care ei ar fi putut sa isi vanda serialele?
si totusi in conditiile astea ce poate face ceva denisa?sau ramane clasicul asteptat sa apara pe YT?
stupid
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Joi 25 Mar 2010, 10:52 pm

iulia80 a scris:
DENISA a scris:Aştia sunt culmea au bocat toate adresele unde se putea vedea ATV -ul online.
oare au constatat ei ca serialele au audienta mai mare pe net decat la tv..poate ca asa isi pierdeau din telespectatorii din tarile in care ei ar fi putut sa isi vanda serialele?
si totusi in conditiile astea ce poate face ceva denisa?sau ramane clasicul asteptat sa apara pe YT?
stupid

nu ştiu probabil va trebui să stăm să fie urcate , dar pe youtube le urcă în general turci care nu locuiesc în Turcia , acum depinde cum vor avea ei acces la serial vinerea .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de iulia80 Joi 25 Mar 2010, 10:57 pm

DENISA a scris:]nu ştiu probabil va trebui să stăm să fie urcate , dar pe youtube le urcă în general turci care nu locuiesc în Turcia , acum depinde cum vor avea ei acces la serial vinerea .
cam nasol draga denisa...imi facusem program marti si vineri seara stiam ca am ceva de vazut... stupid
speram ca lucrurile nu vor ramane asa si poate vor mai schimba ceva!
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de windy_day Joi 25 Mar 2010, 10:59 pm

iulia80 a scris:
DENISA a scris:Aştia sunt culmea au bocat toate adresele unde se putea vedea ATV -ul online.
oare au constatat ei ca serialele au audienta mai mare pe net decat la tv..poate ca asa isi pierdeau din telespectatorii din tarile in care ei ar fi putut sa isi vanda serialele?
si totusi in conditiile astea ce poate face ceva denisa?sau ramane clasicul asteptat sa apara pe YT?
stupid

Buna, am revenit
Am incercat sa vad CSI-NY si mi-am dat seama ca a devenit extrem de plicticos (ca si Lost de altfel, serial care pe la mijlocul sezonului 3 a inceput sa ma rataceasca iar in sezonul 4 m-a pierdut de tot)
Daca au blocat accesul in exteriorul Turciei inseamna ca nu se poate face nimic. Cel mai probabil vor permite accesarea numai contra cost (si-au dat seama ca au prins un os baban de ros si vor oamenii sa scoata un ban gramada).
De regula cei care urca pe Youtube receptioneaza posturile respective prin satelit (fac abonamente pe pachete ce includ si posturile care ii intereseaza - asa cum araboaicele se aboneaza la satelit cu pachete care includ mbc, mbc4 s.a.) si le inregistreaza de pe TV
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de windy_day Joi 25 Mar 2010, 11:02 pm

Daca vrei poti sa iti achzitionezi, vorbesc de SUA sau Canada, pentru ca de astea stiu eu, pachet prin satelit care sa includa si posturi romanesti, poti sa faci astfel de optiuni si la n cablu in cazul posturilor Tv care au varianta internationala (la turci Kanald parca avea o varianta euro - care cred ca putea fi vazuta si de abonatii la cablu)


Ultima editare efectuata de catre windy_day in Joi 25 Mar 2010, 11:05 pm, editata de 1 ori
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de windy_day Joi 25 Mar 2010, 11:11 pm

DENISA a scris:turcaleţii vor să mai scoată un ban .

Pai daca stiu eu bine nici Kanal d nu era accesibil on line oriunde in lume pana la un moment dat, au drat drumul treptat fiindca au realizat ca isi promoveaza mai bine productiile asa. Acum nu stiu astia de la ATV ce au in minte s-ar putea sa fi restrictionat doar pentru anumite zone, sa vedem ce spun fetele de pe Huni. Daca araboaicele din nordul Africii si fetele din SUA si Canada vad on line atunci este restrictie pe Europa (poate pe anumite tari). Insa , cinstit, este pentru prima oara cand aud de asa ceva. De regula dupa ce un post intra on line, urmatorul pas este de minitorizare a audientei si pe aceasta varianta, in niciun caz nu se mai intoarce la blocarea accesului (mai ales ca, dupa cum mergea de greu era clar ca este super accesat site-ul)
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 25 Mar 2010, 11:12 pm

BUna seara fetelor!M-ati pus pe ganduri :nh8: imi vine sa Crying or Very sad de ciuda sad sper totusi sa le urce pe you tube
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de windy_day Joi 25 Mar 2010, 11:18 pm

iulia80 a scris:
DENISA a scris:turcaleţii vor să mai scoată un ban .
pai turcu e turc....nu!
eu antena satelit nu am..doar cablu..si ala de la upc..care imi mananca ochii si urechile..nefiind deloc multumita de programele pe care le am in pachet! 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 2743637754
acum trebuie vazut daca tv-ul intra pe vreo lista de canale prinse de antenele satelit! stupid
Pai la satelit, in principiu, trebuie sa stabilesti orientarea astfel incat sa prinzi ceea ce te intereseaza, si mai trebuie ca posturile respective sa emita prin satelit. Nu stiu daca ATV-ul face asta si nu stiu daca este vreo oferta la noi care sa il includa in lista de canale. (Am inteles ca UPC-ul in zona Dobrogei are si ATV si SHOW tv - ca acolo este comunitate turca - la noi au bagat insa vreo 20 de posturi unguresti Smile )
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de michiper68 Joi 25 Mar 2010, 11:19 pm

Admin a scris:BUna seara fetelor!M-ati pus pe ganduri :nh8: imi vine sa Crying or Very sad de ciuda sad sper totusi sa le urce pe you tube
ask ve ceza si gonulcelen sunt postate si pe toate siteurile cu seriale turcesti inregistrate.acele canli izle dizi.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de windy_day Joi 25 Mar 2010, 11:20 pm

Doamne, m-am uitat in urma si am vazut in ce hal am scris si mi se impleticeste nu numai limba citind ci si mintea
SCUZEEEE Smile
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de iulia80 Joi 25 Mar 2010, 11:21 pm

windy_day a scris:Pai la satelit, in principiu, trebuie sa stabilesti orientarea astfel incat sa prinzi ceea ce te intereseaza, si mai trebuie ca posturile respective sa emita prin satelit. Nu stiu daca ATV-ul face asta si nu stiu daca este vreo oferta la noi care sa il includa in lista de canale. (Am inteles ca UPC-ul in zona Dobrogei are si ATV si SHOW tv - ca acolo este comunitate turca - la noi au bagat insa vreo 20 de posturi unguresti Smile )
aha..la noi in moldova..cred ca se prind multe de la vecinii dn est..dar aici ma dau cu parerea..pt ca, repet, cablul e de la upc si imi manaca urechile si ochii si se lasa mereu cu cate o urare de sanatate!
poate fetele din dobrogea? stupid


Ultima editare efectuata de catre iulia80 in Joi 25 Mar 2010, 11:24 pm, editata de 1 ori
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de iulia80 Joi 25 Mar 2010, 11:23 pm

windy_day a scris:Doamne, m-am uitat in urma si am vazut in ce hal am scris si mi se impleticeste nu numai limba citind ci si mintea
SCUZEEEE Smile
draga noastra..daca nu scrii SA- INTAMPLAT ca donsoara basescu junior..tot ai facut o fapta buna! Smile
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de michiper68 Joi 25 Mar 2010, 11:23 pm

windy_day a scris:
iulia80 a scris:
DENISA a scris:turcaleţii vor să mai scoată un ban .
pai turcu e turc....nu!
eu antena satelit nu am..doar cablu..si ala de la upc..care imi mananca ochii si urechile..nefiind deloc multumita de programele pe care le am in pachet! 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 2743637754
acum trebuie vazut daca tv-ul intra pe vreo lista de canale prinse de antenele satelit! stupid
Pai la satelit, in principiu, trebuie sa stabilesti orientarea astfel incat sa prinzi ceea ce te intereseaza, si mai trebuie ca posturile respective sa emita prin satelit. Nu stiu daca ATV-ul face asta si nu stiu daca este vreo oferta la noi care sa il includa in lista de canale. (Am inteles ca UPC-ul in zona Dobrogei are si ATV si SHOW tv - ca acolo este comunitate turca - la noi au bagat insa vreo 20 de posturi unguresti Smile )
si satelitul mai cade. noi am ramas fara emisia pe tvr international 2 zile si nu s-a receptionat nici online.emisiunile transmise online , la noi, nu intra la audiente, nu sunt contabilizate. intra la accesari site dar nu le ia nimeni in seama.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de windy_day Joi 25 Mar 2010, 11:24 pm

michiper68 a scris:
Admin a scris:BUna seara fetelor!M-ati pus pe ganduri :nh8: imi vine sa Crying or Very sad de ciuda sad sper totusi sa le urce pe you tube
ask ve ceza si gonulcelen sunt postate si pe toate siteurile cu seriale turcesti inregistrate.acele canli izle dizi.
Asa este Michi, si se pot viziona in conditii bune, este adevarat cu un decalaj fata de ora de transmitere a serialului dar asta este.




iulia80 a scris:
draga noastra..daca nu scrii SA- INTAMPLAT ca donsoara basescu junior..tot ai facut o fapta buna! Smile
Pai da dar daca scriam asa poate eram si eu euro-parlamentar??? Ce imi strica un milion de euro in buzunar???
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de iulia80 Joi 25 Mar 2010, 11:28 pm

windy_day a scris:
iulia80 a scris:
draga noastra..daca nu scrii SA- INTAMPLAT ca donsoara basescu junior..tot ai facut o fapta buna! Smile
Pai da dar daca scriam asa poate eram si eu euro-parlamentar??? Ce imi strica un milion de euro in buzunar???
mie sigur nu mi-ar strica..o vizita in turcia poate....o propunere indecenta cuiva?poate.. Smile
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de michiper68 Joi 25 Mar 2010, 11:30 pm

windy_day a scris:
michiper68 a scris:
Admin a scris:BUna seara fetelor!M-ati pus pe ganduri :nh8: imi vine sa Crying or Very sad de ciuda sad sper totusi sa le urce pe you tube
ask ve ceza si gonulcelen sunt postate si pe toate siteurile cu seriale turcesti inregistrate.acele canli izle dizi.
Asa este Michi, si se pot viziona in conditii bune, este adevarat cu un decalaj fata de ora de transmitere a serialului dar asta este.
ramane o solutie. si dupa cum vad eu ca au pe acele siteuri si stiri si emisiuni cred ca sunt postate de turci.imaginea e mai buna calitativ acolo.si eu m-am obisnuit cu yt dar vom gasi solutii.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de windy_day Joi 25 Mar 2010, 11:32 pm

michiper68 a scris: si satelitul mai cade. noi am ramas fara emisia pe tvr international 2 zile si nu s-a receptionat nici online.emisiunile transmise online , la noi, nu intra la audiente, nu sunt contabilizate. intra la accesari site dar nu le ia nimeni in seama.

Mai cade, mai cade el si satelitul da' si emisiunile noastre (pe internationale) sunt asa de interesante de cazi si tu daca le vezi. Asa ca inteleg de ce nu intereseaza pe nimeni sa inregistreze audienta. Pai sa constate ce? Ca trebuie sa rada totul si sa o ia de la capat fiindca mai mult de 10 minute pe saptamana (cu mare darnicie spun cifra asta), si alea asa de dorul limbii romane, nu sta nimeni sa se uite?
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de vali1cluj Joi 25 Mar 2010, 11:35 pm

Buna seara 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 296580
Am incercat si eu sa intru pe atv live si nu am reusit. 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 723348 Imi cere nume de utilizator, mail, etc. Eu nu sunt in Romania, deci problema nu este legata de zona. Probabil si-au dat seama ca ar trebui sa scoata bani din filmele pe care le fac
vali1cluj
vali1cluj
vip
vip

Mesaje : 452
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de iulia80 Joi 25 Mar 2010, 11:37 pm

fetelor,cu speranta ca lucrurile se vor rezolva cat mai repade si cat avantajos pt noi...va urez noapte buna , somnik usor si vise placute! muratel
mama lui de serviciu! 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 2743637754 ...ma trezeste la 6 dimineata!
noapte buna! 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 517793
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Joi 25 Mar 2010, 11:38 pm

iulia80 a scris:
noapte buna! 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 517793


somn uşor !! vezi pe cine visezi ....
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Joi 25 Mar 2010, 11:40 pm

noapte bună!!!!!!!!!!!


3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 4581_1136469061378_1516895229_326781_4596423_n
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de michiper68 Joi 25 Mar 2010, 11:40 pm

vali1cluj a scris:Buna seara 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 296580
Am incercat si eu sa intru pe atv live si nu am reusit. 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 723348 Imi cere nume de utilizator, mail, etc. Eu nu sunt in Romania, deci problema nu este legata de zona. Probabil si-au dat seama ca ar trebui sa scoata bani din filmele pe care le fac
eu sunt inregistrata la ei de mult si tot nu vrea.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de iulia80 Joi 25 Mar 2010, 11:42 pm

DENISA a scris: somn uşor !! vezi pe cine visezi ....
am cedat azi in favoarea rodicai....de visat...la noapte cred ca pe prietenul meu...pt ca l-am cam exilat de cand cu serialele astea! si nu alta donsoare se gasesc pe toate drumurile..ca vorba unui amic..a fost ploaie..au crescut fetele! Smile

kiss
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de windy_day Joi 25 Mar 2010, 11:44 pm

Nu mai fiti suparate ca poate se rezolva totul, or avea aia probleme cu transmisia on-line ca prea a mers aiurea in ultimele 2 saptamani
Noapte buna tuturor. Si somn usor
3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 517793
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de michiper68 Joi 25 Mar 2010, 11:44 pm

cum se masoara audienta in romania......pe scurt exista un esantion reprezentativ pentru populatia romaniei care are un aparat (mi se pare ca se da impreuna cu un tv) ce are o telecomanda. Fiecare membru a familiei are un buton asignat pe care trebuie sa-l apese atunci cand foloseste televizorul. Aparatul care citeste ce se schimba cu telecomanda (si care in prealabil stie pe ce canale sunt posturile) memoreaza aceste date. aparatul sta pe televizor (ca un bibelou)...este legat la selectorul TV pentru a stii frecventa postului pe care il urmaresti, are ceas si o memorie. Se leaga si la linia telefonica iar din cand in cand noaptea pe la 4 este apelat de calculatorul firmei ce masoara audienta si descarcate informatiile din el . sunt foarte putine aparate raportate la populatia romaniei. daca si la turci e la fel ...nu stiu.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 37 din 40 Înapoi  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum