Serialesitelenovelet
3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 38 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 38 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

+15
iulia1965
milia
rodica
vioricas
andradamaria
teodora_roman
Motzişor
windy_day
michiper68
Admin_dea05
vali1cluj
DENISA
iulia80
pissycutz
clio 24
19 participanți

Pagina 38 din 40 Înapoi  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Urmatorul

In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 38 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Joi 25 Mar 2010, 11:52 pm

haideţi să ne îndulcim că prea ne-am amărât în seara asta .

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 38 2667f9c8f23e8bae23d2aa5ac2749b503.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 38 94cc5f783a4c3f692cfe65e3f03fcb143.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 38 91a0f44e13a8bb817cf62c60572e84bd
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 38 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de vali1cluj Joi 25 Mar 2010, 11:54 pm

DENISA a scris:haideţi să ne îndulcim că prea ne-am amărât în seara asta .

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 38 2667f9c8f23e8bae23d2aa5ac2749b503.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 38 94cc5f783a4c3f692cfe65e3f03fcb14

asta e surogat ca sa ti-l lasam tie pe murat? 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 38 355639

noapte buna!3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 38 517793
vali1cluj
vali1cluj
vip
vip

Mesaje : 452
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 38 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de michiper68 Vin 26 Mar 2010, 7:49 am

denisa asa e cu plata pe net. ca eu sunt inregistrata de mult , am crezut ca daca ma au in baza lor de date e mai bine, si dupa ce ma loghez e un anunt, n-am stiut ce inseamna .....TÜM DİZİLER 1 aylık 15 TL
3 aylık 40 TL pe la mine colegii spun ca e doar o defectiune, dar daca tu cunosti pe cineva din turcia , te rog intraba-i daca in turcia se vede si online. s-ar putea ca nici la ei sa nu mearga.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 38 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de clio 24 Vin 26 Mar 2010, 8:11 am

Buna dimi fetelor!!!La mine asta scrie cand deschid ATV_UL


Şuan izlemek istediğiniz canlı yayın videosu ATV yayın hakları ve hukuki sebepler nedeniyle sadece Türkiye’den izlenebilmektedir.


ATV İLETİŞİM
Oare asta inseamna ca nu mai putem vedea on -line..ma rog chinuit cum vedeam..ce prostie!!!! sad sad sad

In traducere cu Google
Dorim sa ma uit la video live a drepturilor de difuzare ATV-uri, şi din motive juridice pot fi vizualizate numai din Turcia.


ATV-uri CONTACT
adica numai turcii pot vedea on line...daca nu le pune cineva pe Yt sau dizi ..inseamna ca s-au dus filmele noastre preferate





Va pup si va dosresc o zi buna!!! kiss kiss
clio 24
clio 24
vip
vip

Mesaje : 997
Data de inscriere : 03/10/2009

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 38 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de rodica Vin 26 Mar 2010, 8:15 am

Buna dimineata doamne si domnisoare, sa aveti o zi plina de bucurii ! Aseara am plecat cam intempestiv dar s-au ivit unele mici probleme. astazi dimineata am revenit si am citit tot ce voi ati scris si comentat. Mi-ar parea f.f.rau sa nu mai putem urmari serialul dar poate pe YT se va putea mai bine mai tarziu decat niciodata. In al doilea rand:
Iuliana, stiu ca esti o draguta si mi l-ai cedat pe Murat pentru o zi dar eu zic sa te gandesti poate il cedezi pentru un timp mai lung.Denisa nu incerca sa ne corupi cu dulciuri pentru a-l ceda pe Murat. Cu mine sanse nu ai. Lupt Evil or Very Mad slap pisica infuriat queen 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 38 67332 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 38 67332 Pe toate care atenteaza la Murat 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 38 491472
rodica
rodica
vip
vip

Mesaje : 848
Data de inscriere : 20/01/2010
Varsta : 67

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 38 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 26 Mar 2010, 8:16 am

clio 24 a scris:Buna dimi fetelor!!!La mine asta scrie cand deschid ATV_UL


Şuan izlemek istediğiniz canlı yayın videosu ATV yayın hakları ve hukuki sebepler nedeniyle sadece Türkiye’den izlenebilmektedir.


ATV İLETİŞİM
Oare asta inseamna ca nu mai putem vedea on -line..ma rog chinuit cum vedeam..ce prostie!!!! sad sad sad
Buna!Si la mine scrie la fel, ma gandesc totusi sa nu fie vreo defectiune pe la ei, oricum in seara asta ne ramane you tube si dizi izle kiss
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 38 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de clio 24 Vin 26 Mar 2010, 8:45 am

Admin a scris:
clio 24 a scris:Buna dimi fetelor!!!La mine asta scrie cand deschid ATV_UL


Şuan izlemek istediğiniz canlı yayın videosu ATV yayın hakları ve hukuki sebepler nedeniyle sadece Türkiye’den izlenebilmektedir.


ATV İLETİŞİM
Oare asta inseamna ca nu mai putem vedea on -line..ma rog chinuit cum vedeam..ce prostie!!!! sad sad sad
Buna!Si la mine scrie la fel, ma gandesc totusi sa nu fie vreo defectiune pe la ei, oricum in seara asta ne ramane you tube si dizi izle kiss

Buna ! Sa speram ..eu inteleg ca numai cei din Turcia pot vedea on line...Fetele de pe Huni care postau nu erau din Turcia..sa vedem daca dizi izle e site facut in Turcia..pentru ca altfel e super rau.. kiss si o zi buna
clio 24
clio 24
vip
vip

Mesaje : 997
Data de inscriere : 03/10/2009

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 38 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de pissycutz Vin 26 Mar 2010, 8:50 am

Salutare si pe acest topic kiss

Fetelor pai ce facem noi cu distractia de marti seara, buffer dupa buffer, fractiuni de ventuze ratate, priviri Muratesti pierdute ... ma inscriu si eu la meeting.

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 38 517793
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 38 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de rodica Vin 26 Mar 2010, 9:06 am

Nu stiu ce se intampla dar sun tonto Acum din nou am putut sa accesez dar vad ca scrie pag 70 din 70 se trece automat la altul Sunt convinsa ca este o intrebare de beby dar asta este recunosc ca ma pricep :| Bine ca sunt razboinica dar la o adica o iau in freza :bom: :box: cocos
rodica
rodica
vip
vip

Mesaje : 848
Data de inscriere : 20/01/2010
Varsta : 67

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 38 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 26 Mar 2010, 9:11 am

rodica a scris:Nu stiu ce se intampla dar sun tonto Acum din nou am putut sa accesez dar vad ca scrie pag 70 din 70 se trece automat la altul Sunt convinsa ca este o intrebare de beby dar asta este recunosc ca ma pricep :| Bine ca sunt razboinica dar la o adica o iau in freza :bom: :box: cocos
Buna!Am modificat eu cate ceva din cauza asta s-a trecut din nou la pagina 70 kiss
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 38 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de andradamaria Vin 26 Mar 2010, 11:24 am

Buna dimineata,(ziua)

Ce au turcaletii!!!????in loc sa fie mandrii de ce se intampla cu vizionarile online ale posturilor tv , le restrictioneaza, asa acuta este criza la ei ???de parca la noi nu ar fi !!!!
Va doresc o zi frumoasa si poate este o alarma falsa... desi nu cred,dar sa fim optimiste kiss kiss
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 38 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de rodica Vin 26 Mar 2010, 11:25 am

Am sa lipsesc putin mai mult nr mai scriem pe seara Pana atunci sa aveti o zi buna
rodica
rodica
vip
vip

Mesaje : 848
Data de inscriere : 20/01/2010
Varsta : 67

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 38 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de windy_day Vin 26 Mar 2010, 11:33 am

hi
kiss nu mai fiti suparate ca nu exista problema fara solutie. Sunt sigura ca pana la urma se va rezolva si partea asta cu vizionarea serialelor, in cel mai rau caz il vor posta turcoaicele pe net (si oricum se pun in aceeasi seara).

Nu plec inainte de a face o remarca. M-am uitat din nou la pozele de la nus'ce gala la care a prticipat cuplul M&B. Concluzia: FRATE ASTA E FUGIT DE ACASA??? Ca nu stiu de ce dar am impresia ca era imbracat in hainele de la filmare. Cred ca i-au dat aia din echipa de productie branci sa se duca, sa mai apara barem din cand in cand cu B, ca daca se desparte si Muri le face praf reputatia, nu de alta da' ar fi a doua productie consecutiva in care actorul din rolul principal ar divorta in timpul filmarilor (au astia mana rea la casnicii sau ce???). cupidon

kiss Sa aveti o zi frumoasa in continuare
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 38 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de andradamaria Vin 26 Mar 2010, 12:10 pm

windy_day a scris:hi
kiss nu mai fiti suparate ca nu exista problema fara solutie. Sunt sigura ca pana la urma se va rezolva si partea asta cu vizionarea serialelor, in cel mai rau caz il vor posta turcoaicele pe net (si oricum se pun in aceeasi seara).

Nu plec inainte de a face o remarca. M-am uitat din nou la pozele de la nus'ce gala la care a prticipat cuplul M&B. Concluzia: FRATE ASTA E FUGIT DE ACASA??? Ca nu stiu de ce dar am impresia ca era imbracat in hainele de la filmare. Cred ca i-au dat aia din echipa de productie branci sa se duca, sa mai apara barem din cand in cand cu B, ca daca se desparte si Muri le face praf reputatia, nu de alta da' ar fi a doua productie consecutiva in care actorul din rolul principal ar divorta in timpul filmarilor (au astia mana rea la casnicii sau ce???). cupidon

kiss Sa aveti o zi frumoasa in continuare
Nu da domnul sa ai gura aurita!!!!!
dupa cum nu o baga in seama si doar o trage dupa el pe sistemul "ai vrut sa vii, acu hai!"departe nu esti de ..realitate numai ca motivul separarii (ca sa fiu eleganta, Smile Smile Smile )sa fie actrita din rolul principal din Gonulcelen ca daca este cea din Ask ma voi" arunca"in apa raului ASI NEHRI Smile Smile Smile .CE STRICAT DE REPUTATIE,sa vezi atunci inghesuiala la casa de productie cu pricina ...ca daca se intampla de doua ori este deja un lucru verificat!
3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 38 165638 Smile Smile
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 38 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de pissycutz Vin 26 Mar 2010, 12:41 pm

windy_day a scris:

Nu plec inainte de a face o remarca. M-am uitat din nou la pozele de la nus'ce gala la care a prticipat cuplul M&B. Concluzia: FRATE ASTA E FUGIT DE ACASA??? Ca nu stiu de ce dar am impresia ca era imbracat in hainele de la filmare. Cred ca i-au dat aia din echipa de productie branci sa se duca, sa mai apara barem din cand in cand cu B, ca daca se desparte si Muri le face praf reputatia, nu de alta da' ar fi a doua productie consecutiva in care actorul din rolul principal ar divorta in timpul filmarilor (au astia mana rea la casnicii sau ce???). cupidon

kiss Sa aveti o zi frumoasa in continuare

Smile Smile Smile Vorba Marioarei sa vezi atunci inghesuiala la casa de productie Smile Smile

Oricum nu mai par deloc fericiti impreuna, ea pare un accesoriu al lui Murat, nu mai e cu ochii lipiti pe ea ca pana acum in schimb 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 38 756436 nu pare sa-l scape din ochi confused
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 38 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de windy_day Vin 26 Mar 2010, 12:57 pm

pissycutz a scris:


Smile Smile Smile Vorba Marioarei sa vezi atunci inghesuiala la casa de productie Smile Smile

Oricum nu mai par deloc fericiti impreuna, ea pare un accesoriu al lui Murat, nu mai e cu ochii lipiti pe ea ca pana acum in schimb 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 38 756436 nu pare sa-l scape din ochi confused

Da, nu stiu dar chiar asa mi s-a parut si mie, el a venit si daca a venit s-a simtit bine, B a fost si ea pe acolo Cred ca s-a dat cu superglue pe mana sa nu cumva sa mai faca Muri greseala sa ii dea drumul. Oricum el s-a uitat peste ea, pe langa ea nici barem prin ea (ca ar fi insemnat sa priveasca in directia ei). Au fost imbracati unul hais si altul cea (cea mai cea a avut o rochie de zici ca de la perdele a trecut la fetzele canapelelor - pe care le-o fi decupat de nervi).
Cat despre Iasomia nico sansa ca si la asta se uiat cam ca la B. kiss
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 38 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de iulia1965 Vin 26 Mar 2010, 1:08 pm

Eu nu inteleg un lucru la filmul asta...
Sabanci e un regizor foarte bun, foarte atent la detalii.
Scena cu propunerea din BBG a fost filmata de zeci de ori pana a iesit cum a vrut, si nici nu a fost singura scena filmata de n ori. Dar acum, in filmul asta, parca scenele cu Nurguloaica au fost filmate o singura data, cu ochii inchisi! Si nu i-a pasat ca tipa e total inexpresiva...
iulia1965
iulia1965
vip
vip

Mesaje : 604
Data de inscriere : 01/12/2009

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 38 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de windy_day Vin 26 Mar 2010, 1:19 pm

iulia1965 a scris:Eu nu inteleg un lucru la filmul asta...
Sabanci e un regizor foarte bun, foarte atent la detalii.
Scena cu propunerea din BBG a fost filmata de zeci de ori pana a iesit cum a vrut, si nici nu a fost singura scena filmata de n ori. Dar acum, in filmul asta, parca scenele cu Nurguloaica au fost filmate o singura data, cu ochii inchisi! Si nu i-a pasat ca tipa e total inexpresiva...

Buna Iulia,
Si daca a filmat de mai multe ori si asta este tot ce a putut obtine???? ca doar nu pot sta un an la o scena pana o aduc pe ea la viata. Eu nu pot intelege altceva cum de a ales-o pe Nurgula pentru rol. Si cu cata zbatere ca din ce a scris presa ea era prinsa in alt proiect, ala facut special pentru ea, si mai luase si bani. Deci a avut de luptat nea Sabanci sa o ia in serial. O fi semnat un contract de acum ii vine si lui sa planga, fiindca vad ca asta se imbraca dupa gustul ei, se "aranjeaza" dupa gustul ei, cred ca le face niste fitze de le vine
stupid d/
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 38 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de pissycutz Vin 26 Mar 2010, 2:43 pm

iulia1965 a scris:Eu nu inteleg un lucru la filmul asta...
Sabanci e un regizor foarte bun, foarte atent la detalii.
Scena cu propunerea din BBG a fost filmata de zeci de ori pana a iesit cum a vrut, si nici nu a fost singura scena filmata de n ori. Dar acum, in filmul asta, parca scenele cu Nurguloaica au fost filmate o singura data, cu ochii inchisi! Si nu i-a pasat ca tipa e total inexpresiva...

Buna kiss

Am citit pe undeva o replica a regizorului cu privire la faptul ca fiind un serial nu au foarte mult timp la dispozitie si de aceea le mai scapa cate ceva la filmari ... acum privind retrospectiv cred ca omul incerca sa se scuze pentru ceea ce ofera Smile Deci a incercat in limita timpului sa o scoata pe Nurgula din vegetare Smile Smile dar ce sa faca si el stupid
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 38 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de pissycutz Vin 26 Mar 2010, 2:47 pm

windy_day a scris:
Da, nu stiu dar chiar asa mi s-a parut si mie, el a venit si daca a venit s-a simtit bine, B a fost si ea pe acolo Cred ca s-a dat cu superglue pe mana sa nu cumva sa mai faca Muri greseala sa ii dea drumul. Oricum el s-a uitat peste ea, pe langa ea nici barem prin ea (ca ar fi insemnat sa priveasca in directia ei). Au fost imbracati unul hais si altul cea (cea mai cea a avut o rochie de zici ca de la perdele a trecut la fetzele canapelelor - pe care le-o fi decupat de nervi).
Cat despre Iasomia nico sansa ca si la asta se uiat cam ca la B. kiss

Exact cum ai zis si tu parca s-ar fi intalnit la jumatatea drumului Smile iar tanti are niste gusturi la haine de te da pe spate (si nu din placere), sper din tot sufletul sa nu fie asa cum se spune ca Murat ii alege hainele ca 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 38 Smilie_earlybronco01
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 38 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de pissycutz Vin 26 Mar 2010, 3:02 pm

Fetelor e ziua Nuguloaiei?! stupid
Am vazut un post al fanului/fanei ei pe topicul Nugulei si am verificat si se pare ca asa este: 26 martie e ziua cea mare pentru ea. Ii facem si noi niste urati de iesire din amorteala Smile ca are un partener tare carismatic langa ea 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 38 37853
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 38 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de andradamaria Vin 26 Mar 2010, 3:17 pm

pissycutz a scris:
windy_day a scris:
Da, nu stiu dar chiar asa mi s-a parut si mie, el a venit si daca a venit s-a simtit bine, B a fost si ea pe acolo Cred ca s-a dat cu superglue pe mana sa nu cumva sa mai faca Muri greseala sa ii dea drumul. Oricum el s-a uitat peste ea, pe langa ea nici barem prin ea (ca ar fi insemnat sa priveasca in directia ei). Au fost imbracati unul hais si altul cea (cea mai cea a avut o rochie de zici ca de la perdele a trecut la fetzele canapelelor - pe care le-o fi decupat de nervi).
Cat despre Iasomia nico sansa ca si la asta se uiat cam ca la B. kiss

Exact cum ai zis si tu parca s-ar fi intalnit la jumatatea drumului Smile iar tanti are niste gusturi la haine de te da pe spate (si nu din placere), sper din tot sufletul sa nu fie asa cum se spune ca Murat ii alege hainele ca 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 38 Smilie_earlybronco01
Daca Murat ii alege hainele ,ea este obligata sa le poarte? asta este o aberatie, eu sunt de acord cu pissycutz, are niste gusturi in materie , vai de mama lor ,dar ce nu pot eu pricepe :de ce nu apeleaza la personal specializat in domeniu pentru ca de prea multe ori a fost facuta praf de presa in aceasta chestiune.(ca sa ma refer numai la asta)sau orice ar pune pe ea tot un fel de paparuda ar fi!si fuge lumea de ea ca de de de/
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 38 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de windy_day Vin 26 Mar 2010, 3:18 pm

pissycutz a scris:
Exact cum ai zis si tu parca s-ar fi intalnit la jumatatea drumului Smile iar tanti are niste gusturi la haine de te da pe spate (si nu din placere), sper din tot sufletul sa nu fie asa cum se spune ca Murat ii alege hainele ca 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 38 Smilie_earlybronco01

Am foarte mari dubii ca lucrurile stau asa. Individa sufera de un egocentrism feroce. In toate declaratiile ei totul se refera la ea, tot Universul se invarteste in jurul ei. Ea este actrita apreciata, ea vrea copil, ea este bucatareasa perfecta, ea este sotia nemaintalinita, Murat este acolo pentru a ii satisface ei mofturile, pentru a o ajuta pe ea sa arate lumii cat de super femeie este EA, EA, EA, EA. Nu am vazut o declaratie in care sa spuna sunt mandra de reusitele sotului meu, sotului meu ii place asta ci doar MIE imi place sa fac asta si asta, sotul meu face cutare lucru pentru MINE. Nu imi pasa ca este urata, ca se imbraca aiurea, ca are atitudine de tzoapa si chiar nu ar conta daca dincolo de asta ar fi razbatut imaginea unei femei blande si in stare sa daruiasca. Poate ca ma insel dar cand citesc cum se lauda ea cu toate aptitudinile si cum este ea in centrul existentei tuturor (a sotului nu mai vorbim) ma intreb daca femeia asta a miscat in toata viata ei macar un deget pentru altcineva decat propria persoana, ca am dubii ca pentru sotul ei a facut barem ardeii aia cu care se tot lauda. Smile
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 38 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de andradamaria Vin 26 Mar 2010, 3:26 pm

Daca,este ziua NY,sa-i spunem si noi ..sa se intoarca acolo unde avea acele angajamente ,ca atunci cand o vedem langa Murat ne vine sa reactionam asa d/ in rest sa fie sanatoasa si sa se ocupe de propria-i familie,ca in film n-a convins de loc pe aceasta tema. flower flower flower 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 38 517793
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 38 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de windy_day Vin 26 Mar 2010, 3:32 pm

pissycutz a scris:Fetelor e ziua Nuguloaiei?! stupid
Am vazut un post al fanului/fanei ei pe topicul Nugulei si am verificat si se pare ca asa este: 26 martie e ziua cea mare pentru ea. Ii facem si noi niste urati de iesire din amorteala Smile ca are un partener tare carismatic langa ea 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 38 37853

Da' o urare de drum bun nu s-ar putea?. 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 38 244732
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 38 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 38 din 40 Înapoi  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum