Serialesitelenovelet
12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

12. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

+12
lica54
rodica
rafaela
fernanda
adelaida
iulia1965
Motzişor
lexia
kh69
windy_day
iulia80
DENISA
16 participanți

Pagina 35 din 35 Înapoi  1 ... 19 ... 33, 34, 35

In jos

12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 12. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de windy_day Sam 11 Sept 2010, 11:37 pm

Buna Motzi!
Iulia este optimista dar eu cred ca fetele isi revin greu dupa petrecerea cu baclavale de ieri. Exclamation
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 12. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Sam 11 Sept 2010, 11:39 pm

windy_day a scris:Buna Motzi!
Iulia este optimista dar eu cred ca fetele isi revin greu dupa petrecerea cu baclavale de ieri. Exclamation
noi am papat baclavale..in ograda cealalta s-a baut sampanie..au fost ceva probleme cu vederea..ti-am aratat dimineata!
https://www.youtube.com/watch?v=qS4-JXB2yUU
plus probleme cu directia!
Smile Smile Smile
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 12. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de windy_day Sam 11 Sept 2010, 11:46 pm

iulia80 a scris:buna windy draga..
ma uitam la un video nou cu mandrie si prejudecata -1995! il pazeste mama dar il pazesc si eu suplimentar! Smile
ar treb sa apara si denisa!
uite windy..pt tine!
https://www.youtube.com/watch?v=WvXL3ih68yE
Motzule..ieri am fost tehuie de la desene..am inceput cu pongo-101 dalmatieni,dai oleaca de black beauty.evident jungle book ca e baghi ..si daca nu avem baghi e urata treaba..si amterminat cu mickey mouse si pluto! Smile

P&P 1995 ... este evidenta preferinta autoarei - bine facut clip-ul, melodia aleasa insa nu prea ma incanta, cam fortata alaturarea!
PS Combinand interpretarea din varianta asta cu partea "de imagine" (includem si "fizicul" actorilor) din varianta 2005 ar iesi ecranizarea perfecta Smile (imi place C. Firth, dar are uneori o fatza tare insipida Smile )
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 12. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Sam 11 Sept 2010, 11:46 pm

[quote="iulia80"]
windy_day a scris:Buna Motzi!...
He-he, Iulia, pentru încântarea găluştii mă transfer eu în rolul lui Baghi, şnapanii de la şcoală ar putea jura că-s neam cu el Smile
Windy, păi cele mai cheflii la baclavale suntem prezente! Mai era Denisa cu ciocolăzile (formă de plural propusă Academiei Române de un geniu de clasa I Smile ), cred că acum se duce să spioneze cu ce chefuieşte Murat de Bairam şi ne dă reţeta şi nouă. 12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 165638 PS: Iulia, cu clipul, subscriu la ce zice Windy, dar ca făcătoare de clipuri chiar i.am admirat realizarea video. Am vrut să pun un comment dar nu s-a lipit. Iar Colin Firth îmbătrâneşte urât, Windy, tare l-am iubit şi accentul lui british-british mă topeşte.


Ultima editare efectuata de catre Motzişor in Sam 11 Sept 2010, 11:53 pm, editata de 2 ori
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 12. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Sam 11 Sept 2010, 11:48 pm

Bună seara !!!!!!!!!!
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 12. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Sam 11 Sept 2010, 11:51 pm

DENISA a scris:Bună seara !!!!!!!!!!
iote-te cine si-a facut prezenta! kiss kiss kiss
vezi ca in ograda cealalta cauta fetele sticlele ramase de aseara! Smile
da motzule iti vine a crede ca Collin a facut 50 de ani! ce trece timpul!
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 12. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de windy_day Sam 11 Sept 2010, 11:55 pm

Buna Denisa.
Motzi, ai dreptate in ce priveste Colin Firth si mie mi-a placut accentul lui si mie mi se pare ca imbatraneste urat, insa de jucat inca joaca bine. Smile

Interesant plural, ce bine e cand ai atatea genii care potrivesc limba romana dupa cum au "invatat" ei la scoala aia pe la care nu au prea dat. Smile
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 12. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Sam 11 Sept 2010, 11:56 pm

Aducem prospături nu umblăm cu resturi 12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 CHIVAS%20REGAL%20WHISKY%20750ml
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 12. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Sam 11 Sept 2010, 11:57 pm

windy_day a scris:Buna Denisa.
Motzi, ai dreptate in ce priveste Colin Firth si mie mi-a placut accentul lui si mie mi se pare ca imbatraneste urat, insa de jucat inca joaca bine. Smile

Interesant plural, ce bine e cand ai atatea genii care potrivesc limba romana dupa cum au "invatat" ei la scoala aia pe la care nu au prea dat. Smile
ce-aveti mai cu geniul..mie imi place ciocolazile! Smile Smile Smile

deni..ai gresit ograda..beutura era pt cealalt ograda1 la noi e baclavaua! Smile Smile Smile


Ultima editare efectuata de catre iulia80 in Sam 11 Sept 2010, 11:57 pm, editata de 1 ori
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 12. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Sam 11 Sept 2010, 11:57 pm

DENISA a scris:Bună seara !!!!!!!!!!
Sara bună, Denisa! Fără ciocolăzi?
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 12. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Sam 11 Sept 2010, 11:58 pm

Motzişor a scris:
DENISA a scris:Bună seara !!!!!!!!!!
Sara bună, Denisa! Fără ciocolăzi?
a gresit ograda si in loc s aduca la fete bautura a adus-o la noi! Smile Smile Smile
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 12. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Sam 11 Sept 2010, 11:58 pm

12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 4

Bună Windy , Iulia , Motzi !!!!!!!!!12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 0260n
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 12. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 35 din 35 Înapoi  1 ... 19 ... 33, 34, 35

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum