Serialesitelenovelet
12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

12. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

+12
lica54
rodica
rafaela
fernanda
adelaida
iulia1965
Motzişor
lexia
kh69
windy_day
iulia80
DENISA
16 participanți

Pagina 34 din 35 Înapoi  1 ... 18 ... 33, 34, 35  Urmatorul

In jos

12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 12. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de windy_day Sam 11 Sept 2010, 10:55 am

Deci aici au fost lucrurile calme, doar glicemia a fost ceva mai crescuta!!!
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 12. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Sam 11 Sept 2010, 11:01 am

windy_day a scris:Deci aici au fost lucrurile calme, doar glicemia a fost ceva mai crescuta!!!
da...am facut o tava de baclavale jumi -juma cu Motzul!
hai sa iti arat ceva comic!

https://www.youtube.com/watch?v=eZ6ZeXchXI4
le-am zis la fete ca daca vad ceva in ceata si cu strunga li se trage de la bautura!
Smile Smile Smile
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 12. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de windy_day Sam 11 Sept 2010, 11:05 am

iulia80 a scris:
windy_day a scris:Deci aici au fost lucrurile calme, doar glicemia a fost ceva mai crescuta!!!
https://www.youtube.com/watch?v=eZ6ZeXchXI4
Smile Smile Smile


Smile Smile Smile Smile Smile kiss
Cred ca astia le-au servit drept inspiratie!
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 12. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Sam 11 Sept 2010, 11:17 am

windy_day a scris:Smile kiss
Cred ca astia le-au servit drept inspiratie!

windy..am ras cu lacrimi..i-am trimis-o si lexiei si denisei...cred ca au ras ghinisor fetele!

windy..eu am iesit..iti doresc sa ai o zi cat mai frumoasa..ca vad ca la noi e soare.si nu pare frig!
cred ca deseara va fi chef mare..deci nu ar strica sa vii in vizita nitel!
12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 517793 12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 517793 12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 517793
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 12. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de windy_day Sam 11 Sept 2010, 11:28 am

Iulia, sa ai o zi buna!
Pentru toata lumea, week-end placut!
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 12. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Sam 11 Sept 2010, 12:47 pm

Salutare drăgălaşelor ! odihniţi-vă ca începând din seara aceasta şi până luni să fiţi în formă maximă, cine lipseşte i se pune absent nemotivat .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 12. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Sam 11 Sept 2010, 12:50 pm

michiper68 a scris:

Murat Yıldırım ve annesinin bayram mutluluğu...


Sevilen dizi Aşk ve Ceza'nın yakışıklı oyuncusu Murat Yıldırım, Bebek'te Süper Starlife kameraları tarafından görüntülendi.

Ayakligazete.com'un haberine göre, Murat Yıldırım bayramın ikinci gününü annesiyle birlikte geçirdi. İlk kez Süper Starlife kameralarının görüntülediği anne ve oğulun benzerliği dikkat çekti. Güzel oyuncu Burçin Terzioğlu ile mutlu giden bir evliliği olan Murat Yıldırım'ın, annesiyle birlikte olduğu bayram gününde oldukça mutlu ve keyifli olduğu gözlendi.


12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Vwve6u
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 12. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 11 Sept 2010, 12:51 pm

maine e la emisiunea super starlife de la 9.30.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 12. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Sam 11 Sept 2010, 12:54 pm

nu prea îi arătoasă mamă-sa , dacă mai avea pe acasă nişte batice sigur şi le punea pe cap ,
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 12. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Sam 11 Sept 2010, 1:00 pm

michiper68 a scris:maine la emisiunea super starlife de la 9.30.
Bună fetelor, Lica, unii am bifat deja o şedinţă azi, care somn! Aşa că, deşi am luat-o din loc devreme, tot nu m-am săturat de cafea
Frumoase şi superbe! Vă doresc şi eu un week-end de vis, pe-aici e o minunată zi de toamnă.
Iulia, mersi de tava cu baclavale, i-am dat aducătorului peste mână, că şi el poftea, data viitoare ne gândim şi la Windy kiss
Aoleu Denisa, mersi de poză, leit mumă-sa, flăcăul!
Windy, cea mai mare problemă e faptul că lui Xalqa nu-i place filmul, mai stă şi el pe net cu orele, s-ar găsi ceva zeci de minute săptămânal şi pentru film, noi trei (tu, Lexia şi cu mine) i-am dat ep. 24 într-un format destul de complet. Dar el are altele pe cap, reale, şi o astfel de muncă cere un pic de pasiune. La el pasiune nu e, nu e pentru Aşk ve Ceza Crying or Very sad
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 12. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Sam 11 Sept 2010, 1:17 pm

Bună Motzi !! da , i-am analizat acum în fotografii , perfect seamănă cu mumă-sa, dar pare o tipă educată , modernă, ce îşi respectă religia după cum pare cred că are o fustă pantalon, poartă ceasuri mari precum fiul , ochelari de soare ce nu par a fi luaţi din bazar, dar par cam trişti amândoi probabil nu poartă o discuţie prea veselă, vorbesc oare despre ceva ce nu puteau discuta acasă??

12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Zx450y250_522464


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Sam 11 Sept 2010, 1:50 pm, editata de 2 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 12. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Sam 11 Sept 2010, 1:24 pm

12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 2497654E 12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 2497653a 12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 2497652n
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 12. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Sam 11 Sept 2010, 2:16 pm

DENISA a scris:Bună Motzi !! da , i-am analizat acum în fotografii , perfect seamănă cu mumă-sa, dar pare o tipă educată , modernă, ce îşi respectă religia după cum pare cred că are o fustă pantalon, poartă ceasuri mari precum fiul , ochelari de soare ce nu par a fi luaţi din bazar, dar par cam trişti amândoi probabil nu poartă o discuţie prea veselă, vorbesc oare despre ceva ce nu puteau discuta acasă??
http://www.dnevnik.bg/shimg/zx450y250_522464.jpg
Da, Denisa, e extrem de interesantă analiza ta şi... mai ales: EXTREM DE VALABILĂ! 12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 357595 12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 242329
Ah, şi mai e ceva! Ce e-mail are doamna??? Nu de alta, dar să-i mulţumim! Smile Smile Smile
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 12. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Sam 11 Sept 2010, 3:20 pm

buna denisa..ce faci draguta? mai ce poza cu 12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 885862 ai pus! Smile
michi ..multumim de informatie!
deci asta seara incepe baieramul si la noi..sper sa fiu deseara pe aici..as avea o obligatie deseara dar inca nu m-am hotarat daca sa ma duc..sa vad al meu om negru ce zice! Smile
deni..am agatat ceva in drum ! nu mi-s cu filme indiene deloc..dar nu arata rau deloc!
https://www.youtube.com/watch?v=RKBt--AV3w8


Ultima editare efectuata de catre iulia80 in Sam 11 Sept 2010, 6:05 pm, editata de 2 ori
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 12. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Sam 11 Sept 2010, 3:34 pm

si eu o să fiu niţel plecată dar fac tot posibilul ca pe la 23-23:30 să fiu acasă.

DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 12. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Sam 11 Sept 2010, 3:37 pm

DENISA a scris:si eu o să fiu niţel plecată dar fac tot posibilul ca pe la 23-23:30 să fiu acasă.

denisa..pagina de start arata nitel altfel..chenarele sunt mai mici! si la tine e la fel? stupid
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 12. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Sam 11 Sept 2010, 3:45 pm

iulia80 a scris:


denisa..pagina de start arata nitel altfel..chenarele sunt mai mici! si la tine e la fel? stupid

da iubita !!!
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 12. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Sam 11 Sept 2010, 3:55 pm

denisa..eu am intrat sa imi verific mail-ul si sa va salut nitel...
am sa intru mai tarziu! sa pregatesti ceva de dinainte..cand vin sa ma apuc de munca!
Smile Smile Smile
gata arata si pagina de start ca inainte! kiss


Ultima editare efectuata de catre iulia80 in Sam 11 Sept 2010, 6:05 pm, editata de 1 ori
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 12. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de windy_day Sam 11 Sept 2010, 4:32 pm

Buna ,
Denisa mie chiar daca doamna Yildirim nu mi se pare frumoasa ca trasaturi, imi place ca atitudine. Da senzatia unei persoane hotarata, puternica, foarte ingrijita si, chiar daca poarta baticul traditional, mult mai emancipata decat credeam.
Dupa cum se uita atenta la ce ii spune fiul ei (care ii seamana leit), mai mult preocupata decat incantata (nici el nu arata prea vesel, oricum nu ca un om care se distreaza intr-o zi de sarbatoare) discutia nu cred ca este una prea vesela. Iar el arata ca un scolar care a facut o prostie maaaare, maaare, sta adus de spate si priveste in toate directiile numai catre mama lui nu. Oricum doamna pare a avea cateva clase peste actuala ei nora!!! (Iulia, sa stii ca toata scena imi aduce aminte de relatia mama/fiu din "N&S" , asta fiindca doamna Yildirim pare la fel de puternica si ocrotitoare; nu o vad bine pe B daca se o supara pe soacra) kiss

Motzişor a scris:
Iulia, mersi de tava cu baclavale, i-am dat aducătorului peste mână, că şi el poftea, data viitoare ne gândim şi la Windy kiss
Aoleu Denisa, mersi de poză, leit mumă-sa, flăcăul!
Windy, cea mai mare problemă e faptul că lui Xalqa nu-i place filmul, mai stă şi el pe net cu orele, s-ar găsi ceva zeci de minute săptămânal şi pentru film, noi trei (tu, Lexia şi cu mine) i-am dat ep. 24 într-un format destul de complet. Dar el are altele pe cap, reale, şi o astfel de muncă cere un pic de pasiune. La el pasiune nu e, nu e pentru Aşk ve Ceza Crying or Very sad

Motzi, stiam ca lui Xalqa nu ii place serialul si nici nu e de mirare fiindca nu este genul de productie dupa care sa se dea in vant barbatii! In plus, mai trebuie sa se imparta intre scoala, timpul petrecut cu prietenii, obligatiile de tot felul, asa ca eu il inteleg, cu toate ca mi-as fi dorit sa facem traducerea in continuare.
PS Oricum, eu am ramas cu gura cascata (chiar!!!!) cand am aflat ca subtitrarea in romana o ajuta si pe cea care asigura traducerea pentru fanele araboaice, chestia asta chiar m-a dat gata!
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 12. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Sam 11 Sept 2010, 8:41 pm

buna seara dragelor..ce mai faceti?
sunteti bine? ei..chefuim asta seara? 12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 92073 12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 92073 12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 92073
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 12. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Sam 11 Sept 2010, 8:59 pm

windy_day a scris:Motzi, stiam ca lui Xalqa nu ii place serialul ...
PS Oricum, eu am ramas cu gura cascata (chiar!!!!) cand am aflat ca subtitrarea in romana o ajuta si pe cea care asigura traducerea pentru fanele araboaice, chestia asta chiar m-a dat gata!
Şi pe mine chestia asta m-a dat gata şi exact cu cuvintele astea i-am zis-o şi lui. Iar el deşi ţine enorm la toţi musulmanii din galaxie tot nu are o reacţie pe măsură, of, are doar 20 de ani, dar e un băiat deosebit, tare rău îmi pare...
Vă ţuc, fug la o comedie şi mă întorc mai târziu! Distracţie frumoasă! Exclamation


Ultima editare efectuata de catre Motzişor in Sam 11 Sept 2010, 10:39 pm, editata de 2 ori
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 12. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Sam 11 Sept 2010, 10:31 pm

hei dragelor..pe unde batuiti! buna seara demiruta! pe unde umblii draga? ne era tare tare tare dor de tine?
12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 155520 12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 155520 12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 155520
asta seara e chef mare..pe la 11 a zis si denisa ca apare!

motzule gata filmul? kiss
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 12. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de windy_day Sam 11 Sept 2010, 11:27 pm

Buna seara.
Scriu repede ca sa nu imi ia astia iar firul. Toata lumea bine??? Vad ca sunteti obosite dupa petrecerea cu baclavale de ieri. Eu am o scuza, am carat toata aparatura din casa dupa mine si tot nu am NET decat din cand in cand, adica rar si pentru perioade scurte de timp!
Iulia, tu ce faci, il pazesti pe Fulgerica. Hai ca e in siguranta, ai vazut ce mama apriga are. BETON!!! Nici B nu se mai apropie de el, dara-mi-te concurenta. Smile
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 12. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Sam 11 Sept 2010, 11:28 pm

iulia80 a scris:hei dragelor..pe unde batuiti! buna seara demiruta! pe unde umblii draga? ne era tare tare tare dor de tine?
...
asta seara e chef mare..pe la 11 a zis si denisa ca apare!

motzule gata filmul? kiss
Hei, Iulia, gata un film şi am dat de un altul, cred că din când în când ar trebui să laşi găluşca la mine, acum mă uit la ,,Asterix şi Obelix". Dar unde-i cheful? Unde-s fetele? flower
PS. Servus Windy!flower
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 12. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Sam 11 Sept 2010, 11:32 pm

buna windy draga..
ma uitam la un video nou cu mandrie si prejudecata -1995! il pazeste mama dar il pazesc si eu suplimentar! Smile
ar treb sa apara si denisa!
uite windy..pt tine!
https://www.youtube.com/watch?v=WvXL3ih68yE
Motzule..ieri am fost tehuie de la desene..am inceput cu pongo-101 dalmatieni,dai oleaca de black beauty.evident jungle book ca e baghi ..si daca nu avem baghi e urata treaba..si amterminat cu mickey mouse si pluto! Smile


Ultima editare efectuata de catre iulia80 in Sam 11 Sept 2010, 11:38 pm, editata de 1 ori
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 12. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 34 din 35 Înapoi  1 ... 18 ... 33, 34, 35  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum