Serialesitelenovelet
12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

12. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

+12
lica54
rodica
rafaela
fernanda
adelaida
iulia1965
Motzişor
lexia
kh69
windy_day
iulia80
DENISA
16 participanți

Pagina 18 din 35 Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 26 ... 35  Urmatorul

In jos

12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 12. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Lun 06 Sept 2010, 9:35 pm

DENISA a scris:fetelor eu vă pupăcesc , mă duc să-mi refac forţele, lupta începe să se înteţească şi trebuie să fiu mai iute în mişcări . http://a.imageshack.us/img299/3627/1452145u.gif

http://a.imageshack.us/img201/6307/f57cf459546773b952f3ee0.gif

unde fugi mama...seara placuta..siai grija cu antrenamentul..sa nu faci febra musculara!
eu ma uit la filmul lui berg..asa ca ma retrag si eu..
seara placuta dragelor...revin mai tarziu..
12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 517793!
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 12. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de adelaida Lun 06 Sept 2010, 9:38 pm

Denisa esti geniala te rog spune-mi si mie cum faci cu semnele astea .ceva ceva stiu si eu dar nu imi dau seama cum le pui ,adica cu semnele astea de sus nu stiu ce se face 12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 5674
adelaida
adelaida
membru
membru

Mesaje : 9
Data de inscriere : 04/09/2010

Sus In jos

12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 12. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Lun 06 Sept 2010, 9:40 pm

adelaida a scris:Denisa esti geniala te rog spune-mi si mie cum faci cu semnele astea .ceva ceva stiu si eu dar nu imi dau seama cum le pui ,adica cu semnele astea de sus nu stiu ce se face 12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 5674
cred ca sunt niste imagini deja facute...
buna adelaide....sper sa te simti bine alaturi de noi!
12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 517793
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 12. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 06 Sept 2010, 9:40 pm

adelaida a scris:Denisa esti geniala te rog spune-mi si mie cum faci cu semnele astea .ceva ceva stiu si eu dar nu imi dau seama cum le pui ,adica cu semnele astea de sus nu stiu ce se face 12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 5674

la care semne te referi ???


la imagini ?? uite intră aici


http://en.smiles.26l.com/smile.bereich149_0.html


http://corigif.free.fr/gifdebut/gifintro.htm


http://glitter-graphics.com/gallery.php?tags=cat


Iulia mi-am achiziţionat un tub de LIOTONGEL ptr masaj .


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Lun 06 Sept 2010, 9:50 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 12. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lexia Lun 06 Sept 2010, 9:41 pm

rafaela a scris:draga Lexia nu iti fa griji ca pentru ,,sufletul meu,, Fulgerica sunt in stare sa ma lupt cu toata lumea 12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 219892 12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 210389 12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 155520


Ei! Rafaela bravo ţie nici nu ai intrat bine şi ai scos armamentul de la purtător, asta trebuie să vadă Rodica.
O IUlia merci cu lupta de aici am uitat de film, mă apuc şi eu de el.
Bună seara Adelaide
lexia
lexia
vip
vip

Mesaje : 839
Data de inscriere : 23/03/2010

https://www.youtube.com/user/lexiaar?feature=mhum

Sus In jos

12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 12. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Lun 06 Sept 2010, 9:50 pm

lexia a scris:


Ei! Rafaela bravo ţie nici nu ai intrat bine şi ai scos armamentul de la purtător, asta trebuie să vadă Rodica.
O IUlia merci cu lupta de aici am uitat de film, mă apuc şi eu de el.
Bună seara Adelaide
mai lexia..tii cu lupul!
ne vedem dupa film..a postat denisa deja 2 link-uri..acum a aparut si partea a 3-a!
12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 517793
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 12. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de adelaida Lun 06 Sept 2010, 9:51 pm


  • Denisa ma refer la aceste semne ce se afla deasupra acestui chenar.Din pacate nu stiu prea multe si deaceia te rog daca poti sa ma ajuti
adelaida
adelaida
membru
membru

Mesaje : 9
Data de inscriere : 04/09/2010

Sus In jos

12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 12. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 06 Sept 2010, 9:53 pm

adelaida a scris:

  • Denisa ma refer la aceste semne ce se afla deasupra acestui chenar.Din pacate nu stiu prea multe si deaceia te rog daca poti sa ma ajuti

uite intră aici


https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/cum-postam-pe-forum-how-to-change-your-profile-f12/cum-postam-pe-forum-t24.htm


este explicat pe cele 5 pagini dacă nu te descurci spune şi te vom ajuta .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 12. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lexia Lun 06 Sept 2010, 9:57 pm

12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 46881_144903455545967_100000789394593_206796_3309359_n
lexia
lexia
vip
vip

Mesaje : 839
Data de inscriere : 23/03/2010

https://www.youtube.com/user/lexiaar?feature=mhum

Sus In jos

12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 12. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de adelaida Lun 06 Sept 2010, 10:06 pm

Denisa iti multumesc am citit si am mai inteles cite ceva dar te intreb de unde luati voi pozele alea frumoase cu Murat
adelaida
adelaida
membru
membru

Mesaje : 9
Data de inscriere : 04/09/2010

Sus In jos

12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 12. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de fernanda Lun 06 Sept 2010, 10:14 pm

Of, dragele mele si eu ma chinui sa invat tot ce spuneti pe forumul ,cum postam, dar cred ca la inceput pentru toti este mai greu .Draga Lexia te rog de unde ai aceste poze cu Muratel al meu ,nu poti sa mi le trimiti si mie

fernanda
membru
membru

Mesaje : 6
Data de inscriere : 04/09/2010

Sus In jos

12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 12. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lexia Lun 06 Sept 2010, 10:21 pm

fernanda a scris:Of, dragele mele si eu ma chinui sa invat tot ce spuneti pe forumul ,cum postam, dar cred ca la inceput pentru toti este mai greu .Draga Lexia te rog de unde ai aceste poze cu Muratel al meu ,nu poti sa mi le trimiti si mie
Fernanda fă clic dreapta pe poză şi alegi de acolo ce vrei să faci, ex. o salvezi, apoi clic unde vrei să o salvezi paste şi gata
lexia
lexia
vip
vip

Mesaje : 839
Data de inscriere : 23/03/2010

https://www.youtube.com/user/lexiaar?feature=mhum

Sus In jos

12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 12. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Lun 06 Sept 2010, 11:02 pm

gata lexia..
eu am terminat de vazut in zig zag serialul..am postat si pe subforum partile restante..m-a dat nitel peste cap ca a aparut partea 5 inainte de 4..ti-am scris ceva acolo..daca esti draguta sa raspunzi...
in rest fetelor..mai este cineva in ograda?..parca am vazut-o pe fernanda in index...!


Ultima editare efectuata de catre iulia80 in Lun 06 Sept 2010, 11:12 pm, editata de 1 ori
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 12. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lexia Lun 06 Sept 2010, 11:09 pm

iulia80 a scris:gata lexia..
eu am terminat de vazut in zig zag serialul..am postat si pe subforum partile restante..m-a dat nitel peste cap ca a parut partea 5 inainte de 4..ti-am scris ceva acolo..daca esti draguta sa raspunzi...
in rest fetelor..mai este cineva in ograda?..parca am vazut-o pe fernanda in index...!
Nu am văzuit ce ai scris, eu ti-am mulţumit de film, mă întorc acolo să văd şi eu l-am văzut aşa mai pe viteza

Iulia noapte bună, vise frumoase. Pa
lexia
lexia
vip
vip

Mesaje : 839
Data de inscriere : 23/03/2010

https://www.youtube.com/user/lexiaar?feature=mhum

Sus In jos

12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 12. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Lun 06 Sept 2010, 11:17 pm

lexia a scris:
iulia80 a scris:gata lexia..
eu am terminat de vazut in zig zag serialul..am postat si pe subforum partile restante..m-a dat nitel peste cap ca a parut partea 5 inainte de 4..ti-am scris ceva acolo..daca esti draguta sa raspunzi...
in rest fetelor..mai este cineva in ograda?..parca am vazut-o pe fernanda in index...!
Nu am văzuit ce ai scris, eu ti-am mulţumit de film, mă întorc acolo să văd şi eu l-am văzut aşa mai pe viteza

Iulia noapte bună, vise frumoase. Pa

noapte buna lexia...
somnik usor si vise cat mai placute....12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 517793!
dragelor..ies si eu..ne citim maine dimineata..
12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 155520 12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 155520 12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 155520
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 12. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Mar 07 Sept 2010, 12:23 am

Iulia, somnic pufos!!! kiss 12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Girlyawn Pic şi eu de somn şi dimineaţă au! Am program.
Fernanda, trebuie doar cu calm să fii atentă la tot ce ţi se indică şi sigur te vei descurca! Succes!
Fetelor, sunt frântă, azi am avut o zi lungă! Vă pup, noapte bună! Sleep Sleep Sleep
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 12. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana sandulescu Mar 07 Sept 2010, 12:41 am

buna dragele mele , 12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 971524 in sfirsit am reusit si eu sa intru pe acest forum 12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 357595m-am chinuit ceva vreme fiinca nu puteam sa ma inregistrez pe vechia adresa 12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 145223 dar in cele din urma m-am descurcat 12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 242329 .imi doresc foarte mult sa va cunosc si tot o data sa va multumesc pentru acest frumos serial in care il regasim pe iubitul nostru Murat Cu toata dragostea si respectul meu Dana Sandulescu 12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 745790 Salutari draga Betty
dana sandulescu
dana sandulescu
membru activ
membru activ

Mesaje : 93
Data de inscriere : 07/09/2010
Varsta : 55
Localizare : Dragasani jud Vilcea

Sus In jos

12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 12. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Mar 07 Sept 2010, 12:43 am

dana sandulescu a scris:buna dragele mele , ... Salutari draga Betty
Servus Dana, bine-ai venit!!! Dar văd că te descurci de minune!!! Exclamation
Eu tocmai îmi luasem rămas bun de la fete, trebuie să trec la somn, dimineaţă să fiu zmeu!
Te pup, noapte bună! kiss
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 12. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lexia Mar 07 Sept 2010, 8:12 am

Se pare că azi noapte am dormit aici, aşa că vă las câte o cafea cafea cafea şi plec şi eu la casa mea.
Să aveţi o zi bună!
Şi pentru că azi nu este nimic nou cu Savaş poftiţi de mai priviţi.
https://www.youtube.com/watch?v=ZAunMypqUfs
lexia
lexia
vip
vip

Mesaje : 839
Data de inscriere : 23/03/2010

https://www.youtube.com/user/lexiaar?feature=mhum

Sus In jos

12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 12. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Mar 07 Sept 2010, 9:56 am

buna dimineata dragelor....
am bagat si eu nitel capul sa va salut..dar vad ca e liniste..Fulgerica vad ca e cumintel..deci pot sa sad ghinisor..! Smile

lexia draga...noi te I love you I love you I love you mult de tot(chiar daca aseara ai dat cu pira la rodica stupid )
va doresc sa aveti o zi cat mai frumoasa si linistita!
kiss kiss kiss
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 12. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 07 Sept 2010, 10:08 am

Bună dimineaţa !!! drăgălaşelor
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 12. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Mar 07 Sept 2010, 10:13 am

DENISA a scris:Bună dimineaţa !!! drăgălaşelor
iote-te cine a aparut!
buna dimineata draguta....esti bine? kiss
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 12. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 07 Sept 2010, 10:13 am

dana sandulescu a scris:buna dragele mele , 12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 971524 in sfirsit am reusit si eu sa intru pe acest forum 12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 357595m-am chinuit ceva vreme fiinca nu puteam sa ma inregistrez pe vechia adresa


12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 B12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 U12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 N12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 V12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 E12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 N12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 I12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 T12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty



12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 I12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 N12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 F12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 A12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 M12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 I12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 L12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 I12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 A12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 N12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 O12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 A12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 S12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 T12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 R12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 A
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 12. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 07 Sept 2010, 10:15 am

iulia80 a scris:
iote-te cine a aparut!
buna dimineata draguta....esti bine? kiss

normal că sunt bine , ce vrei să mă dau lovită să creadă Muri că sunt vreo ramolită şi nu fac faţă luptei acerbe ptr măria sa .

Mulţam de clip


DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 12. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Mar 07 Sept 2010, 10:16 am

am gasit o melodie f frumoasa....
asa o mica dedicatie pt rodica..ca sa o impacam..sa nu ne mai cocoseasca denisa..nu-i asa?
https://www.youtube.com/watch?v=XxKeVCatgic&feature=sub

Smile Smile Smile .tocmai ce l-am postat si eu
ESTE DEDICATIE PT RODICA IN PRIMUL RAND......CA SA NU NE COCOSEASCA PREA TARE!
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

12.     ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 12. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 18 din 35 Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 26 ... 35  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum