Serialesitelenovelet
14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

+14
iulia80
iulia1965
Gloxinia2010
kh69
Motzişor
andradamaria
Admin_dea05
lica54
rodica
asi demir
dana sandulescu
lexia
windy_day
DENISA
18 participanți

Pagina 2 din 40 Înapoi  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Urmatorul

In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de windy_day Mier 29 Sept 2010, 12:19 pm

Buna dimineata din nou!

Andrada nu numai papucii dar si pantofii ma uluiesc. Zici ca e cocotata pe turnul Effel rasturnat, oribil! Si mai atrag si atentia asupra faptului ca purtatoarea nu este tocmai inalta! Bonusul e ca la astia nicio gafa nu vine singurica. Pe langa incaltari m-a dat gata modul in care era ea aranjata in seara inaugurarii localului aluia. Las rochita rosie de la categoria cat mai stramt si scurt, chiar daca nu o avantajeaza deloc stilul, insa iar i-au strans parul de ziceai ca a iesit Savas cu mama la plimbare. Smile

Motzi, multumesc!!! Azi ii iau la vizionat bucata cu bucata! Din pacate, am senzatia ca venirea actorului din rolul lui Yavuz, care imi pare in continuare a se descurca bine in rol, este "compensata" de noua aparitie feminina care nu m-a impresionat deloc (pare inalta, are ochii mari si gura si mai mare insa astept sa zice mai mult de 3 vorbe si un ras isteric pentru a da verdictul final)

In rest, remarcabil acelasi trio baba 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 885862 - Fulgerica - Morunul batran. Cam putin daca vor sa recastige procente la rating. Cu Nurgula pe post de iasomie ofilita putine sanse sa reuseasca.

PS intre timp s-a facut de o amiaza asa ca adaug si un BUNA ZIUA kiss
PPS Cel mai nostim e ca Fulgerica o pupa tot mai scurt si mai ferit pe Iasomica, cu toate ca ea a inceput sa se cam intinda (aseara, la scena despartirii cand Iasomia purta rochia aia albastru intens, Savas s-a retras dupa un sarut fulger Smile iar Iasomica aproape ca s-a dus gramada peste el Smile ) O fi usturoiul de vina sau spaima de urangutanul din dotarea Nurgulei!?!?
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Mier 29 Sept 2010, 12:56 pm

windy_day a scris:Buna dimineata din nou!

Andrada nu numai papucii dar si pantofii ma uluiesc. Zici ca e cocotata pe turnul Effel rasturnat, oribil! Si mai atrag si atentia asupra faptului ca purtatoarea nu este tocmai inalta! Bonusul e ca la astia nicio gafa nu vine singurica. Pe langa incaltari m-a dat gata modul in care era ea aranjata in seara inaugurarii localului aluia. Las rochita rosie de la categoria cat mai stramt si scurt, chiar daca nu o avantajeaza deloc stilul, insa iar i-au strans parul de ziceai ca a iesit Savas cu mama la plimbare. Smile

Motzi, multumesc!!! Azi ii iau la vizionat bucata cu bucata! Din pacate, am senzatia ca venirea actorului din rolul lui Yavuz, care imi pare in continuare a se descurca bine in rol, este "compensata" de noua aparitie feminina care nu m-a impresionat deloc (pare inalta, are ochii mari si gura si mai mare insa astept sa zice mai mult de 3 vorbe si un ras isteric pentru a da verdictul final)
cred ca in curand vom auzi de un nou accident din cauza tocurilor prea inalte ,de data asta Smile Smile NURGuLA...si MARIAH CAREY...A CAZUT PE SCENA DIN ACELASI MOTIV...DAR POATE CA PE NURGULA...o interneaza ...pentru picioare rupte Smile Smile si uite asa ii vor gasi lui Fugerica o noua partenera Smile Smile ,pana acum senzatia mea este ca kudret bei cauta actori de umplutura...desi si mie imi place fratele lui Cicek.
Din punctul meu de vedere trebuie sa revitalizeze cumva subiectul,ca singurii care ii platesc pe ceilalti sunt :SAVAS-14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 885862- CASCADA URLATOAREA
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de windy_day Mier 29 Sept 2010, 1:08 pm

Andrada, asa e! Astia castiga banii pentru toata distributia (inclusiv banii Nurgulei), din pacate trebuie sa ii si imparta cu aia de vin la filmari doar ca sa nu se plictiseasca pe acasa (iar Iasomica am senzatia ca primeste partea leului). Cu revigorarea, Bostanel nu pare ca are vreun stres, ca filmul are sponsorii lui si multi, ai canalului sunt si ei prezenti, deci serialul merge (inclusiv financiar), poate nu da pe dinafara dar merge. (oricum greu de concurat cu cutitareala, violurile, bataile si alte "gesturi pline de tandrete" din productiile concurente, ca sa nu mai spun ca toti au bagat actrite super - cu exceptia frantuzoaicei care e super aiurea). Nici nu poate sa termine mai repede ca il da Nurgula in judecata, cu sanse mari de castig fiindca ea e antrenata in ale scandalurilor Smile
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Mier 29 Sept 2010, 1:35 pm

windy_day a scris:Andrada, asa e! Astia castiga banii pentru toata distributia (inclusiv banii Nurgulei), din pacate trebuie sa ii si imparta cu aia de vin la filmari doar ca sa nu se plictiseasca pe acasa (iar Iasomica am senzatia ca primeste partea leului). Cu revigorarea, Bostanel nu pare ca are vreun stres, ca filmul are sponsorii lui si multi, ai canalului sunt si ei prezenti, deci serialul merge (inclusiv financiar), poate nu da pe dinafara dar merge. (oricum greu de concurat cu cutitareala, violurile, bataile si alte "gesturi pline de tandrete" din productiile concurente, ca sa nu mai spun ca toti au bagat actrite super - cu exceptia frantuzoaicei care e super aiurea). Nici nu poate sa termine mai repede ca il da Nurgula in judecata, cu sanse mari de castig fiindca ea e antrenata in ale scandalurilor Smile
dIN PACATE CRED CA AI DREPTATE,M-AM UITAT LA I001 DE NOPTI,vreo doua sezoane cu pauze...n-am pierdut nimic..si l-au lungit,4 ,de n-a mai avut nici un farmec,actiuni circumstantiale..de te intrebai daca nu li se face greata si lor,dar n-au avut nici o problema sa-l transforme intrun fiasco,sper sa nu pateasca la fel si aici Smile Smile
Stii ce mi se pare amuzant? Cat o vor mai tine pe Cicek in rolul de sotie "neprihanita "..ca deja e cam mult..sa-i gaseasca si ei un iubit ceva acolo..ca pana la urma nici nu mai stiu ..mai este indragostita de Savas sau i-a trecut?????????? Smile Smile
In ce-o priveste pe Nurgula...poate pana la urma se va simti ofensata de tot felul de caracterizari gen <mama lui Savas .> si v-a renunta de buna voie ..gasindu-si un partener .. urangutanul Smile ar fi potrivit kiss
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de windy_day Mier 29 Sept 2010, 1:59 pm

Cred ca actiunea se cam muta pe conflictul Morunilor cu Baldarii, partea cu dragostea si-a cam epuizat problemele de forta. Iar Nurgula e prea rasuflata si ratacita in rol ca sa mai tina telespectatorul!
La 1001 de Nopti a mers sa lungeasca pelteaua fiindca serialul si-a facut reclama singur: norcul Bostanelului cu aventura dintre cei doi protagonisti (am inteles ca el era casatorit cand a inceput relatia) si scandalul din jurul acesteia. Oricum cei doi actori au agenti super! De altfel si PR-ul casei de productie si-a facut treaba cu prisosinta fiindca a stiut sa intoarca lucrurile astfel incat sa transforme o relatie discutabila intr-o poveste romantica, frumos ambalata (aventura mie mi-a parut destul de urata de altfel, ca putea nenea ala din respect pentru fraiera de ii era sotie sa divorteze si dupa sa se cupleze cu cine vroia el).

Sa aveti o zi buna in continuare. kiss
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 29 Sept 2010, 3:38 pm

bună fetelor !!!!

dar ce spuneţi de pantofii cu care era Yasemina când au plecat la micul dejun ??? ăia numai pantofi de zi nu erau şi rochia mai avea puţin şi i se desprindeau cusăturile , parcă luau cina nicidecum micul dejun . Nu înţeleg de ce se încăpăţânează cei de la costume să o cocoţe pe asemenea tocuri că totuşi ea nu e mică de statură.


14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 28133321085263938333
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Mier 29 Sept 2010, 3:51 pm

Fetelor pentru prima data aseara am vazut si eu filmul pe ATV ma intrb nu cumva participam si noi la reting vazind direc pe ATV.De cind a inceput sezonu doi eu am vazut mai multa dragoste intre cei doi unde e pedeapsa.Miar placea o pedeapsa mai aspra pentru indragostiti sa se caute citiva ani de zile si poate inte timp dispare iasomica.Cind o vad linga Fulgerica ma apuca damblaua nesuferitamai este parerea mea o dupa amiaza placuta
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 29 Sept 2010, 3:53 pm

bună Lica !!

nu cred că avem vreo contribuţie la rating , e măsurat doar la TV nu şi pe internet dar oricam ca şi procente stau mult mai bine decât săptămâna trecută.



Kim, nerede görüldü?

EN UZAYLI

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Kim-nerede-goruldu--844911

Oyuncu Nurgül Yeşilçay önceki gün oğlu Osman Nejat ile Kanyon’daydı. Kids On The Moon etkinliğine katılan Osman Nejat çok eğlendi. Nurgül Hanım ise, uzay kıyafetleri giyen oğlunun fotoğraflarını çekti.

Cadde
14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 2542835G14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 60435_1633391801517_1438340303_31654995_6132550_n
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de kh69 Mier 29 Sept 2010, 4:53 pm

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 648483 girls .. 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 648483 denisa kiss how are you

I've never had a chance to thank you yesterday .. and a word of thanks will not be sufficient to explain the extent my gratitude to you .. Thank you dear .. wish you success and happiness in your life... kiss
kh69
kh69
membru senior
membru senior

Mesaje : 261
Data de inscriere : 25/05/2010

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 29 Sept 2010, 4:58 pm

Hello !! Kh69

I'm fine, how are you doing??
what's new on the Arabic forums?
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Mier 29 Sept 2010, 5:13 pm

DENISA a scris:bună fetelor !!!!

dar ce spuneţi de pantofii cu care era Yasemina când au plecat la micul dejun ??? ăia numai pantofi de zi nu erau şi rochia mai avea puţin şi i se desprindeau cusăturile , parcă luau cina nicidecum micul dejun . Nu înţeleg de ce se încăpăţânează cei de la costume să o cocoţe pe asemenea tocuri că totuşi ea nu e mică de statură.


Dupa cum se vede nu ne "potrivim"..deloc cu turcaletii in ceea ce priveste vestimentatia vedetei Smile Smile ,si eu ma intreb de multe ori care este adevarata tinta a acestui mod de-a o imbraca Smile ca noi o facem varza,si apoi DENI,..din moment ce la cina se serveste ciorba ,ce-ar conta o rochie de seara la micul dejun Question
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de kh69 Mier 29 Sept 2010, 5:14 pm

nothing new .. they are give short translion for episode 27 with it;s fotos . and I see meny clips for AVC with arabic songs ....ets

I think the events of yesterday were satisfactory and exciting .. I enjoyed that savas is learning about the relationship between Mohammed & Yasamin

especially when he answered Mehmad on Mobile Smile ..I love savas reactios he is adaimond actor indragostit
kh69
kh69
membru senior
membru senior

Mesaje : 261
Data de inscriere : 25/05/2010

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 29 Sept 2010, 5:20 pm

yes, me too liked him very much as Murat played last night.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de kh69 Mier 29 Sept 2010, 5:41 pm

I have to go now ..see you ..14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 155656 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 242329

kh69
kh69
membru senior
membru senior

Mesaje : 261
Data de inscriere : 25/05/2010

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 29 Sept 2010, 5:56 pm

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Muratyildirim004

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Muratyildirim003

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Muratyildirim002

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Muratyildirim001
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lexia Mier 29 Sept 2010, 6:09 pm

Bună Denisa măi dar aşa poze prospete încă nu am mai văzut adică unde era el cu 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 756436 acum 2 ore(cel puţin aşa văd eu ) şi văd că e şi cald că sunt lejer îmbrăcaţi, au făcut poze şi cum erau cu laptopul le-au şi postat , bine lucrat 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 357595
lexia
lexia
vip
vip

Mesaje : 839
Data de inscriere : 23/03/2010

https://www.youtube.com/user/lexiaar?feature=mhum

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 29 Sept 2010, 6:11 pm

da , una dintre moderatoarele după televizyondizisi., dar inervant e ca au scris pe faţa băiatului şi o puteau decupa pe soaţă din fotografie , strică imaginea .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de windy_day Mier 29 Sept 2010, 6:16 pm

DENISAAAA , Smile Smile Smile Smile , IAR A DAT-O FULGERICA PE VIPa LA SPATE!!! Ma da ce de fani are frantuzoaica si entuziasti rau de au lasat-o iar pe de laturi. Da' ea nu si nu s-a cocotat pe acolo sa o vada si pe ea lumea. Imi place ca pe MY il doare in basca de prezenta ei!
Imi place si poza langa tipa cu fetita cu paratraznete (pare a fi bebelusa cu care a facut MY poza asta-vara, CAND TOT CU SPATELE A TRATAT-O PE VIPa) Smile

Andrada, pentru Nurgula rochia aia albastra si pantofii cu turnuri effel sunt tinuta pentru mancat cereale. Ca la cina isi face capita in crestet, taie un sfert de rochie (partea de sus si laterale) ca trebuie cu umeri goi, scurta si cat mai stramta, mai trage un pompon pe ici pe colo, cearcane pana in barba si se duce sa serveasca si celebra ciorba (indoita cu grade multe)
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Mier 29 Sept 2010, 6:18 pm

Mai sa fie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!eu n-am vazut decat rotula vipei Smile Smile Smile si mult "pozatele" tricouri ale lui Muri Smile Smile Smile 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 2189911parca asa mai merge Smile


Ultima editare efectuata de catre andradamaria in Mier 29 Sept 2010, 6:29 pm, editata de 1 ori
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de windy_day Mier 29 Sept 2010, 6:24 pm

DENISA a scris:da , una dintre moderatoarele după televizyondizisi., dar inervant e ca au scris pe faţa băiatului şi o puteau decupa pe soaţă din fotografie , strică imaginea .

Auzi dar astia doi, daca erau ei acum in mijlocul saptamanii la cafele, sa deduc eu ca au fost concediati amandoi odata si concomitent???? Hai ca frantuzoaica poate sa alerge intr-o ora cat altii in 14 si cu asta acopera prezenta pentru n-spe episoade in EZEL, insa Fulgerica ori a primit preaviz ori i-au taiat astia substantial din rol (ca la ei se filmeaza de luni pana vineri si cei din rolurile principale sunt cam tot timpul prinsi cu munca) si acum trandaveste prin cafenele Smile (ca e neaerisita VIPa, a tinut-o in casa si el s-a plimbat la greu vara asta)
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 29 Sept 2010, 6:25 pm

mă dar puteau să îi bruieze faţa, parcă e atârnată în imagine , e adunată pe ultima secundă să i se vadă rânjetul.

Windy o fi terminat şi el filmările pe ziua de azi , sau poate era liber , am înţeles că ei mai au şi pauze de filmare , precum la facultate , mai au ferestre în timpul zilei .



DANA,

These photos are taken today at Bebek Cafe. GÖNÜLCE, e.min and sözbey met Murat Yıldırım there and had a chance to talk to him for some time..
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de windy_day Mier 29 Sept 2010, 6:28 pm

DENISA a scris:... parcă e atârnată în imagine , e adunată pe ultima secundă să i se vadă rânjetul.

Asta este senzatia pe care mi-o da si mie. Daca era fata desteapta, sau barem cu ceva neuroni pe acasa, statea de-o parte, fiindca evident alea cu Fulgerica se voiau in poza, ea nici nu conta pentru ele 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 357595 FANELOR!!!!



DANA,

These photos are taken today at Bebek Cafe. GÖNÜLCE, e.min and sözbey met Murat Yıldırım there and had a chance to talk to him for some time..
[/quote]

E clar, e disperata rau VIPa frate!!! Cred ca clocoteste ca ea e VIPa din frageda pruncie si fanii ei sunt asa de multi ca daca ii strange si liftul e prea mare. Are un zambet de zici ca tocmai a inghitit aspirina fara apa.

Andrada pai ce vroiai sa ii dea branci Fulgerica, daca ea nu se simte!!! Tipele insa tari, evident nu au vrut-o in poza, iar Fulgerica nu s-a chinuit, ca alta data, sa schimbe situatia. Sunt niste reguli de comportament care ar trebuie respectate totusi si in raporturile cu fanii. Daca vezi ca ei sunt interesati numai de partener, stai si tu mai de-o parte nu ii forta sa "te inghita" daca e clar ca nu au chef. El pare ca a invatat ca daca oamenii vor "baclavale" nu ii obligi sa bea si "bitter" Smile (am senzatia ca incidentul de acum o luna cu reporterul acela, i-a fost de folos si invatatura, fiindca a inceput sa accepte mai usor sa fie filmat sau fotografiat, fara sa mai faca o drama din asta Smile )


Ultima editare efectuata de catre windy_day in Mier 29 Sept 2010, 6:52 pm, editata de 3 ori
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Mier 29 Sept 2010, 6:37 pm

Pai ..a facut si ea parte din poza de grup Smile in rest cred ca si acum isi cauta locul,cel mai trist mi se pare ca nu realizeaza penibilul...dar ce-si face omul cu mana lui...FULGERICA,FULGERICA Smile Smile
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de rodica Mier 29 Sept 2010, 6:43 pm

Nuna, dar vad ca Murat are iar verigheta si acelasi ceas oare de ce nu-l mai schimba O fi cadou de nunta Smile
rodica
rodica
vip
vip

Mesaje : 848
Data de inscriere : 20/01/2010
Varsta : 67

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de windy_day Mier 29 Sept 2010, 6:48 pm

rodica a scris:Nuna, dar vad ca Murat are iar verigheta si acelasi ceas oare de ce nu-l mai schimba O fi cadou de nunta Smile

Rodica am impresia ca tricourile cu desene tembele, ceasul ala cu cadran inchis si verigheta sunt parte din uniforma de iesit cu VIPa. Cand nu e cu ea vad ca pune tricouri sau camasi uni (si culori care "il prind") poarta ceasul ala patratos cu cadran deschis si uita frecvent de verigheta Smile
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 40 Înapoi  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum