Serialesitelenovelet
14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

+14
iulia80
iulia1965
Gloxinia2010
kh69
Motzişor
andradamaria
Admin_dea05
lica54
rodica
asi demir
dana sandulescu
lexia
windy_day
DENISA
18 participanți

Pagina 21 din 40 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Urmatorul

In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de kh69 Lun 11 Oct 2010, 7:02 pm

DENISA a scris:Hello Kh69 !!!! and me I really like Kiraç's song "Çayır Çimen Geze Geze" I'm fine ...I run on the internet after news but it is not anything new.
Burcin looks disastrous, as if she is ran home.

Smile Smile If murat is not beside her and his hand is not with her,s ...i think soo ..but murat always supported her and Talking about Burcenl in a

kind way whenever he has been asked about his marriage and about his wife .. I wish for them happiness for Murat,s eye,s sake kiss
kh69
kh69
membru senior
membru senior

Mesaje : 261
Data de inscriere : 25/05/2010

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Lun 11 Oct 2010, 7:18 pm

kh69 a scris:

I love this song ..it feel you happy and it talke about man speek with his friends about the girl he is in love and her mother ..I think so but i am not 100% sure https://www.youtube.com/v/lJWxNGlYUHU
Hi, dear KH69 our friend Xalqa told me that the man in the song speaks about a 13-14 years old girl (like it was usual to get married) and he sais how much he likes her, but he doesn't know what (ideas) could she have in her sweeat had Smile Smile Smile I love a lot this song, thank you for posting
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 11 Oct 2010, 8:39 pm

bună seara !!!!

fetelor mă uit şi eu puţintel la Ezel pe ATV şi mă minunez de cum se poate " sfărma " în figuri B.

Kenan îmi place , arată execelent , joacă bine dar filmul tot nu mă prinde , nu-mi plac de nicio culoare personajele ( Şebnem e frumuşică )

Gata mă las păgubaşă nu am răbdare să mă uit oricât de mult mi-ar place Kenan ..
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Lun 11 Oct 2010, 11:30 pm

Fetelor, restul se va vedea la noapte şi mâine!
Spmnic pufos!

Aşk ve Ceza ep. 26 - 3/9 subtitrat româneşte - formatul original

kiss kiss kiss
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de asi demir Mar 12 Oct 2010, 5:21 am

http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Magazin/2010/10/12/biriyle_beraberim_diye_degisemem

Biriyle beraberim diye değişemem!

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 667936772245


atv'de yayınlanan 'Aşk ve Ceza' adlı diziye dahil olup üç yılın ardından yeniden setlere dönen Ahu Yağtu: "Birisiyle birliktelik yaşamaya başladıktan sonra kişiliğim değişmez. Karşımdakine göre şekil almam"
Ahu Yağtu, atv'de yayınlanan 'Aşk ve Ceza'ya 'Pelin' karakteriyle dahil olarak üç yılın ardından yeniden setlere döndü. Bu arayı, stil danışmanlığı yaparak ve New York'ta stüdyo çalışmalarına katılarak değerlendiren Yağtu ile oyunculuğu, modayı ve özel hayatını konuştuk. İşte anlattıkları...

* AHU YAĞTU FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Bullet Bir sezondur çalışan bir ekibe sonradan dahil olmanın zorlukları var mı?
Ekip oldukça oturmuş olduğu için hiçbir sorun yaşamadım. Oyuncuların hepsi bana destek oldular.

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Bullet En son sizi 'Kavak Yelleri'nde görmüştük. Neden üç yıl ara verdiniz?
Açıkçası, ara vermek gibi bir planım kesinlikle yoktu. Dönem içinde gerçekten çok içinde yer almak istediğim bir proje olmadı. Bu süre içinde hem stil danışmanlığına ağırlık verdim hem de butiğimle ilgilendim.

İKİ İŞİMİ DE SEVİYORUM
14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Bullet Canlandırdığınız Pelin karakteri 'Aşk ve Ceza'daki olayları nasıl şekillendirecek?
Çok fazla açıklamak istemiyorum ama karakterin bazı özelliklerinden dolayı ortam gerilecek.

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Bullet Hem modellik hem de oyunculuk yapıyorsunuz. İkisini bağdaştırdığınız bir nokta var mı?
İkisini bağdaştırdığım birçok nokta var. Modellikte kıyafetin, defilenin konseptine göre bir karakter yaratıyorsunuz. Bu durumda koreograf ya da fotoğrafçı da yönetmeniniz oluyor. Karakter oluşturma konusunda oyunculukla modellik arasında böyle bir paralellik varken iki mesleği aynı kulvarda götürmek gayet keyifli oluyor.

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Bullet Çok sayıda genç kız moda blog'u yazıyor. Nasıl değerlendiriyorsunuz?
Dünyadaki son trend bu. Dışarı çıkıp; mağaza, butik, alışveriş merkezi gezerek zaman harcamak yerine bu tip blog'lar ve internet sitelerinden yararlanmak zamandan kazandırıyor. Ancak bizde blog yazanlar yabancıları taklit ediyor.

KENDİMDE UFAK AYARLAR YAPARIM
14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Bullet İlişki yaşarken nasıl bir kişiliğe bürünüyorsunuz?
Kişiliğim neyse onu yansıtırım. Karşımdakine göre şekillenen bir insan değilim. Sadece ilişkinin ihtiyacı doğrultusunda, dengeyi oturtmak için bazı ufak ayarlar yapmak gerekiyor. Onun dışında davranışlarımda hiçbir değişiklik olmaz. Her zaman aynıyım.

ÖZEL HAYATIMI HEP GİZLİ TUTARIM
14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Bullet Hayatınızda biri var mı? Evliliğe sıcak bakıyor musunuz?
Özel hayatımla ilgili konuşmuyorum. Evliliğe gelince; aile kurulacaksa neden olmasın?

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Bullet Ünlü olup özel hayatınızı bu kadar geri planda tutmak zor olmuyor mu?
Adı üstünde özel hayat, diğerlerini çok fazla ilgilendirmiyor.

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Bullet New York'ta workshop'lara katılmak nasıl bir tecrübe oldu sizin için?
Tek kelimeyle müthişti. Oyunculuk adına farklı bir sürü şey öğrenmek güzeldi.

asi demir
membru activ
membru activ

Mesaje : 158
Data de inscriere : 16/08/2010

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de asi demir Mar 12 Oct 2010, 5:25 am

Gaf kürsüsü


Aşk ve Ceza'da Bora ile evlenen Nazan'ın nikah defterindeki soyadı Baldar'dı. Oysa cinayete kurban giden eşinin soyadını taşıyor olması gerekmiyor muydu?

Yüksel Aytuğ - Günaydın

asi demir
membru activ
membru activ

Mesaje : 158
Data de inscriere : 16/08/2010

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Mar 12 Oct 2010, 6:29 am

Merhaba, Asi Demir, thank you!

Aşk ve Ceza ep. 26 - 4/9 subtitrat româneşte - formatul original

cafea cafea cafea have a nice day
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 12 Oct 2010, 9:16 am

Buna dimi!!! cafea
Motzisor dar ce matinala esti!
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Mar 12 Oct 2010, 12:04 pm

Buna ziua dragalaselor am trecut sa va salut si sa va urez o zi frumoasa cu mult soare sa va incalzeasca sufletele.Sa fiti fericite si iubite.Va iubesc multi 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 517793 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 517793 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 517793 pentru toata lumea Denisa teas ruga sa pui si diseara lincurile cu ATV ca intru si eu mai usor va pup o zi buna
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lexia Mar 12 Oct 2010, 12:21 pm

Bună ziuaaa!
Eu tocmai aş mai vrea o cafea la ora asta aşa că fac mai multă şi pentru voi cafea cafea cafea cafea cafea
O zi bună şi să fiţi odihnite la întâlnirea din această seară.

kiss kiss kiss
lexia
lexia
vip
vip

Mesaje : 839
Data de inscriere : 23/03/2010

https://www.youtube.com/user/lexiaar?feature=mhum

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 12 Oct 2010, 12:41 pm

lexia a scris:Bună ziuaaa!
Eu tocmai aş mai vrea o cafea la ora asta aşa că fac mai multă şi pentru voi cafea
kiss kiss kiss
si eu vreau....multumesc
Buna lexia, lica!
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 12 Oct 2010, 2:08 pm

bună ziua cucuietelor !!!!!!!!!!!

Dea, uite cât " de drăgăstos " se uită Muratul meu la Canselul tău
14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 MSN-Emoticon-15514. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 MSN-Emoticon-155


14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 15hxv1v
14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Smiley_001


Sunteţi gata de petrecerea de nuntă 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 125843vsievqchoa a lui NAZAN ?? cred că se va dansa " numai cu bâte şi măciuci " Evil or Very Mad în capul lui Bora .slap

DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Mar 12 Oct 2010, 4:57 pm

Salut frumoaselor! Dea, Lexia, Lica, Denisa, cucuim, Măria-Ta, mulţumim de daruri, de cafele ne vedem pe seară,
că Lexia a fost extrem de vrednică şi ieri şi azi, sărumânaaaa Lexia şi n-am voie să mă las pe tânjală alien
Pentru toate suratele: floare floare floare
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de asi demir Mar 12 Oct 2010, 5:28 pm

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 42988127


14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 44567698607889046968

asi demir
membru activ
membru activ

Mesaje : 158
Data de inscriere : 16/08/2010

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 12 Oct 2010, 5:55 pm

asi demir a scris:



Spoiler:


Murat came out with the dog for a walk?? 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 A3830f5349395a395d5e9b0e7e39f0e714. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 A3830f5349395a395d5e9b0e7e39f0e7

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 8164d7ad6049b9a9c6db0d4 Motzi


DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de rodica Mar 12 Oct 2010, 6:11 pm

DENISA a scris:


Murat came out with the dog for a walk?? 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 A3830f5349395a395d5e9b0e7e39f0e714. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 A3830f5349395a395d5e9b0e7e39f0e7

https://2img.net/r/ihimizer/img844/8011/8164d7ad6049b9a9c6db0d4.gif Motzi

Buna frumoaselor nu-i asa ca Murat arata bine si ca nu am gusturi rele

Smile
rodica
rodica
vip
vip

Mesaje : 848
Data de inscriere : 20/01/2010
Varsta : 67

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 12 Oct 2010, 6:25 pm

Bună Rodica !! Rectific " avem gusturi bune "14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 9d1921ffeb7efb077fd0279

astă seară cred că nu o să pot vedea live serialul , şi-a anunţat cineva o posibilă vizită pe la 20:3014. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 9b1f516955faa315c970d87287e78c7f
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de rodica Mar 12 Oct 2010, 6:37 pm

DENISA a scris:Bună Rodica !! Rectific " avem gusturi bune "14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 9d1921ffeb7efb077fd0279

astă seară cred că nu o să pot vedea live serialul , şi-a anunţat cineva o vizită pe la 20:3014. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 9b1f516955faa315c970d87287e78c7f

Imi pare rau dar lasa ca vederea mai tarziu e mai dulce Smile nici eu nu pot vedea episodul pt.ca timpul meu la calculator de un timp este cam limitat si nu am voie decat pe anumite saituri si in anumite locuri ca am facut de curand nuste "cotomedii" de am crezut ca voi pleca de acasa la Murat sa nu fie singur mititelu Smile sad
rodica
rodica
vip
vip

Mesaje : 848
Data de inscriere : 20/01/2010
Varsta : 67

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 12 Oct 2010, 6:42 pm

Rodica , şezi mătăluţă la tine acasă că seşi bine şi lasă-l pe Muratelu' să-şi plimbe agale " căţeluşa " prin centrele comerciale , sper ca vizita să fie mai târzie , eu am sugerat că sunt mai liberă după 22:00, acum cum mi-o fi norocul dacă nu-l văd life am tentaţia de a derula şi cam sar din serial .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de rodica Mar 12 Oct 2010, 6:44 pm

DENISA a scris: Rodica , şezi mătăluţă la tine acasă că seşi bine şi lasă-l pe Muratelu' să-şi plimbe agale " căţeluşa " prin centrele comerciale , sper ca vizita să fie mai târzie , eu am sugerat că sunt mai liberă după 22:00, acum cum mi-o fi norocul dacă nu-l văd life am tentaţia de a derula şi cam sar din serial .

Nu pot sa sad acasa ca daca sunt gonita nu pot nici pe starada si atunci Murat suflet milos si inima larga ma primeste la el. Cu 'catelusa" e o mica problema dar se rezolva si daca ajung la el rezolv problema pentru Iulia si pentru tine dar vezi nu mai zice la nimeni ca apoi nu este de bine Smile
rodica
rodica
vip
vip

Mesaje : 848
Data de inscriere : 20/01/2010
Varsta : 67

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 12 Oct 2010, 6:51 pm

Rodica prima mişcare a ta va trebui să fie eliminarea animalului domestic la câteva zeci de mii de Km depărtare .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de rodica Mar 12 Oct 2010, 7:05 pm

Se rezolva padoc uri sunt problema este una mica dar si ea se rezolva .Ii place sa iasa mult pe strada si atunci hat si nu mai are ce face Smile
rodica
rodica
vip
vip

Mesaje : 848
Data de inscriere : 20/01/2010
Varsta : 67

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de rodica Mar 12 Oct 2010, 7:14 pm

Trebuie sa parasesc arena si sa fac pasi ca apoi... sper sa reusesc sa intru mai tarziu kiss
rodica
rodica
vip
vip

Mesaje : 848
Data de inscriere : 20/01/2010
Varsta : 67

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 12 Oct 2010, 7:23 pm

rodica a scris:Trebuie sa parasesc arena si sa fac pasi ca apoi... sper sa reusesc sa intru mai tarziu kiss

Să faci paşi mărunţi să poţi reveni rapid înapoi . kiss kiss
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Mar 12 Oct 2010, 7:43 pm

Sara bună, Denisa, Rodica, vă propun o încălzire de 10 minute înainte de marele film Smile Smile Smile

Aşk ve Ceza ep. 26 - 5/9 subtitrat româneşte - formatul original

cheers
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 21 din 40 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum