Serialesitelenovelet
1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 18 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 18 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

+38
carina
Theo_1
torya
lindus43
iulianagl
windy_day
Motzişor
alimar
tia
violeta53
teodora_roman
iulia80
prytymeu
demiruta
ccn
iulia
iulia1965
octaviana1989
nutzi
Hatice2J
mioaranita60@.com
michiper68
clio 24
vali1cluj
elena50
vivi
lyvya
emilia63
corina
pissycutz
crem.caramel
Admin_dea05
DENISA
tubafan
florina1989
Luana
Bruni-My
dea05
42 participanți

Pagina 18 din 44 Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 31 ... 44  Urmatorul

In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 18 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de iulia80 Dum 28 Feb 2010, 12:16 pm

denisa..sunt de acord..ca se poate mai bine..cine stie ce le va aduce viitorul..?
poate ca erau potriviti..dar nu era momentul!
kiss
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 18 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de DENISA Dum 28 Feb 2010, 12:18 pm

iulia80 a scris:denisa..sunt de acord..ca se poate mai bine..cine stie ce le va aduce viitorul..?
poate ca erau potriviti..dar nu era momentul!
kiss

dacă le e scris să fie împreună vor fi dacă nu asta e , destinul le-a rezervat altceva decât ne-am fi dorit noi şi ei poate într-un anumit moment .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 18 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de iulia80 Dum 28 Feb 2010, 12:26 pm

fetelor..acum chiar plec..mama lor de martisoare..daca nu vor sa vina ele la mine stupid
inca odata va doresc o zi cat mai frumoasa!
daca nu reusesc sa intru mai tarziu..sa aveti o primavara calda..plina de iubire!
floare floare floare
1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 18 517793
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 18 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de clio 24 Dum 28 Feb 2010, 12:41 pm

vivi a scris:
clio 24 a scris:

Merci vivi Din pacate e in turca si Floricel nu cred ca are putin timp sa ne spuna ce scrie acolo..pare un interviu..
pai spune ca au sarbatorit reitingul la restaurantul Revan si au fost surprinsi ca Tuba a venit cu el ca nu prea aparea cu domnul in public si ca a fost foarte iubitoare si sau sarutat 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 18 Ht6009 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 18 Ht6009

S-au sarutat!!!! sad sad sad In public!!!!! 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 18 2743637754 Crying or Very sad stupid
clio 24
clio 24
vip
vip

Mesaje : 997
Data de inscriere : 03/10/2009

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 18 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de clio 24 Dum 28 Feb 2010, 12:43 pm

DENISA a scris:te pupăcim iulia ...


1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 18 Gc1gul3


Vai Deni...ce mi-ai facut...m-ai bagat in butoiul cu melancolie... Crying or Very sad
Si ea se saruta cu Sami schelet , iar el muratel cu 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 18 756436 OFFFFFFFFFFFFF Crying or Very sad


Ultima editare efectuata de catre clio 24 in Dum 28 Feb 2010, 12:45 pm, editata de 1 ori
clio 24
clio 24
vip
vip

Mesaje : 997
Data de inscriere : 03/10/2009

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 18 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de clio 24 Dum 28 Feb 2010, 12:44 pm

iulia80 a scris:fetelor..acum chiar plec..mama lor de martisoare..daca nu vor sa vina ele la mine stupid
inca odata va doresc o zi cat mai frumoasa!
daca nu reusesc sa intru mai tarziu..sa aveti o primavara calda..plina de iubire!
floare floare floare
1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 18 517793

Pa Iulia /..si eu tocmai m-am intors de la martisoare..costisitor obicei in ultima vreme!!!
clio 24
clio 24
vip
vip

Mesaje : 997
Data de inscriere : 03/10/2009

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 18 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de Admin_dea05 Dum 28 Feb 2010, 12:45 pm

clio 24 a scris:
DENISA a scris:te pupăcim iulia ...



Vai Deni...ce mi-ai facut...m-ai bagat in butoiul cu melancolie... Crying or Very sad
Si ea se saruta cu Sami , iar el cu muratel OFFFFFFFFF Crying or Very sad

si pe mine.... sad sad sad sad
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 18 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de DENISA Dum 28 Feb 2010, 12:45 pm

clio 24 a scris:

Vai Deni...ce mi-ai facut...m-ai bagat in butoiul cu melancolie... Crying or Very sad
Si ea se saruta cu Sami schelet , iar el cu muratel OFFFFFFFFF Crying or Very sad

ce sărut ??? vrei să mi se zburlească neuronii ??? până nu văd nu cred nik... aştep să-mi traducă turcoaicele .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 18 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de Admin_dea05 Dum 28 Feb 2010, 12:47 pm

clio 24 a scris:
vivi a scris:
clio 24 a scris:

Merci vivi Din pacate e in turca si Floricel nu cred ca are putin timp sa ne spuna ce scrie acolo..pare un interviu..
pai spune ca au sarbatorit reitingul la restaurantul Revan si au fost surprinsi ca Tuba a venit cu el ca nu prea aparea cu domnul in public si ca a fost foarte iubitoare si sau sarutat 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 18 Ht6009 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 18 Ht6009

S-au sarutat!!!! sad sad sad In public!!!!! 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 18 2743637754 Crying or Very sad stupid
vreau poze 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 18 281600 ....nu o fi fost nimeni pri imprejurimi sa-i fotografieze? :nh8: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 18 281600
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 18 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de clio 24 Dum 28 Feb 2010, 12:48 pm

DENISA a scris:
michiper68 a scris:pana acum filmele lui tomris incepeau cam toate la fel, cu un generic cu muzica frumoasa. dar era acelasi generic tot timpul serialuilui ca la asi erau secventele alea cu totul mergand inapoi. cand am vazut primul ep de la ak am remarcat ca nu are generic, fiecare episod incepe cu actiunea filmului si pe acele imagini curge distributia. si gonulcelen a inceput la fel. coincidenta? sau chiar urmaresc ce e in ask? gonulcelen nu a vut generic , a inceput ca si ask cu muzica clasica...

eu cred că se urmăresc unii pe alţii, în ambele seriale sunt 2 piese tari, care au adus destul de multă audienţă casei lor de producţie .

Si eu cred ca se urmaresc...cred ca cele 2 filme sunt acum cele mai tari de la ei ...si cred ca se vor bate pe audienta..noi nu avem decat de castigat!!!!
clio 24
clio 24
vip
vip

Mesaje : 997
Data de inscriere : 03/10/2009

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 18 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de clio 24 Dum 28 Feb 2010, 12:49 pm

DENISA a scris:
clio 24 a scris:

Vai Deni...ce mi-ai facut...m-ai bagat in butoiul cu melancolie... Crying or Very sad
Si ea se saruta cu Sami schelet , iar el cu muratel OFFFFFFFFF Crying or Very sad

ce sărut ??? vrei să mi se zburlească neuronii ??? până nu văd nu cred nik... aştep să-mi traducă turcoaicele .

Te rog...asa zice Vivi sad ,ca s-au sarutat sad Mai da-ne o speranta!!!!!!
clio 24
clio 24
vip
vip

Mesaje : 997
Data de inscriere : 03/10/2009

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 18 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de clio 24 Dum 28 Feb 2010, 12:51 pm

DENISA a scris:
clio 24 a scris:

Si eu cred ca se urmaresc...cred ca cele 2 filme sunt acum cele mai tari de la ei ...si cred ca se vor bate pe audienta..noi nu avem decat de castigat!!!!

poate în final vor face iară ceva împreună şi vor bate recordurile de audienţă.

Adica Tuba si cu Murat!!!! cupidon Da doamne..!!!! Eu cred ca si ei doi se urmaresc... cupidon
clio 24
clio 24
vip
vip

Mesaje : 997
Data de inscriere : 03/10/2009

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 18 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de DENISA Dum 28 Feb 2010, 12:52 pm

clio 24 a scris:

Adica Tuba si cu Murat!!!! cupidon Da doamne..!!!! Eu cred ca si ei doi se urmaresc... cupidon
măcar cu colţul ochiului şi tot se uită.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 18 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de clio 24 Dum 28 Feb 2010, 12:54 pm

[quote="Admin"][quote="clio 24"]
vivi a scris:
vreau poze 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 18 281600 ....nu o fi fost nimeni pri imprejurimi sa-i fotografieze? :nh8: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 18 281600

Adica DOVADA!!! Unde este DOVADA!!! :
clio 24
clio 24
vip
vip

Mesaje : 997
Data de inscriere : 03/10/2009

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 18 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de clio 24 Dum 28 Feb 2010, 12:56 pm

DENISA a scris:
clio 24 a scris:

Te rog...asa zice Vivi sad ,ca s-au sarutat sad Mai da-ne o speranta!!!!!!

dacă îmi traduc voi pune şi aici , le-am zăpăcit de cap pe bietele fete cu tradusu' meu .

Da sunt foarte cumsecade, foarte dragute...ce repede au tradus filmul TubeiMerita toata prietenia si recunostinta noastra inima flower floare
clio 24
clio 24
vip
vip

Mesaje : 997
Data de inscriere : 03/10/2009

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 18 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de DENISA Dum 28 Feb 2010, 12:57 pm

[quote="clio 24"

Adica DOVADA!!! Unde este DOVADA!!! :[/quote]

exact , nu era cineva cu vreun telefon pe acolo, dar parcă nu cred , aici Sami pare îmbrăcat mai cu bun simţ fată de ultimile apariţii, oare nu-i recentă fotografia ???
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 18 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de DENISA Dum 28 Feb 2010, 12:58 pm

clio 24 a scris:

Da sunt foarte cumsecade, foarte dragute...ce repede au tradus filmul TubeiMerita toata prietenia si recunostinta noastra inima flower floare

eu le voi fi mereu recunăscătoare , pe mine m-au ajutat foarte mult , sunt fete de milioane .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 18 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de clio 24 Dum 28 Feb 2010, 1:02 pm

DENISA a scris:[quote="clio 24"

Adica DOVADA!!! Unde este DOVADA!!! :

exact , nu era cineva cu vreun telefon pe acolo, dar parcă nu cred , aici Sami pare îmbrăcat mai cu bun simţ fată de ultimile apariţii, oare nu-i recentă fotografia ???
[/quote]

Daca te uiti la rochia Tubei este aceeasi cu care este imbracata langa Cansel(prima poza pusa de Vivi), daca te uiti la parul Tubei nu este roscat este inchis...dar depinde si de lumina in zona respectiva, adica a tunci cand s-a facut poza...
clio 24
clio 24
vip
vip

Mesaje : 997
Data de inscriere : 03/10/2009

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 18 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de DENISA Dum 28 Feb 2010, 1:04 pm

clio 24 a scris:

Daca te uiti la rochia Tubei este aceeasi cu care este imbracata langa Cansel(prima poza pusa de Vivi), daca te uiti la parul Tubei nu este roscat este inchis...dar depinde si de lumina in zona respectiva, adica a tunci cand s-a facut poza...


aici cu părul nu e prea evident , depinde de cum bate lumina .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 18 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de octaviana1989 Dum 28 Feb 2010, 1:05 pm

hi s-a sarutat tuba cu sami? Crying or Very sad unde?cand?cum?deci pana la urma sunt impreuna? sad am avut probleme cu netu si nu am apucat sa citesc tot ce s-a postat...

si mii de multumiri harnicutelor traducatoare
kiss floare have a nice day
octaviana1989
octaviana1989
vip
vip

Mesaje : 587
Data de inscriere : 28/09/2009
Varsta : 34

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 18 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de florina1989 Dum 28 Feb 2010, 1:08 pm

Nu zice că s-au sărutat..zice că au fost să sărbătoreasca si apoi au mers la opereta ..opereta google traduce sarut..Tuba a fost surpriza serii ca a venit cu Sami..a fost si Kirac cu sotia lui
florina1989
florina1989
vip
vip

Mesaje : 1350
Data de inscriere : 18/09/2009
Varsta : 34
Localizare : buzau

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 18 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de DENISA Dum 28 Feb 2010, 1:09 pm

octaviana1989 a scris:s-a sarutat tuba cu sami? Crying or Very sad unde?cand?cum?deci pana la urma sunt impreuna? sad am avut probleme cu netu si nu am apucat sa citesc tot ce s-a postat...

si mii de multumiri harnicutelor traducatoare
kiss floare have a nice day

nu deţinem încă dovada incriminatoare .

Florina mi-a spus acum că nu scrie că s-au sărutat .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 18 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de clio 24 Dum 28 Feb 2010, 1:10 pm

octaviana1989 a scris: hi s-a sarutat tuba cu sami? Crying or Very sad unde?cand?cum?deci pana la urma sunt impreuna? sad am avut probleme cu netu si nu am apucat sa citesc tot ce s-a postat...

si mii de multumiri harnicutelor traducatoare
kiss floare have a nice day

La cheful pentru ratingul primului episod..a scis Vivi mai sus..bine ai revenit kiss
clio 24
clio 24
vip
vip

Mesaje : 997
Data de inscriere : 03/10/2009

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 18 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de octaviana1989 Dum 28 Feb 2010, 1:19 pm

clio 24 a scris:

La cheful pentru ratingul primului episod..a scis Vivi mai sus..bine ai revenit kiss

bine v-am regasit...multumesc Clio...multumesc Florina, bine ca ne-ai lamurit...acuma pot sa respir mai usor kiss
octaviana1989
octaviana1989
vip
vip

Mesaje : 587
Data de inscriere : 28/09/2009
Varsta : 34

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 18 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de prytymeu Dum 28 Feb 2010, 2:08 pm

DENISA a scris:
clio 24 a scris:

Adica Tuba si cu Murat!!!! cupidon Da doamne..!!!! Eu cred ca si ei doi se urmaresc... cupidon
măcar cu colţul ochiului şi tot se uită.
Fetelor, va pup si va doresc o primavara placuta! flower cred ca daca vor mai juca macar odata tuba si murat, nu-i mai desparte nici trupele de elita, dar burci,sami,tomris,etc........ numai sa aiba a doua sansa. Smile : atunci sa vezi stelute in priviri si inimioare zburdalnice Exclamation
pana atunci sa ne bucuram si de tuba ve ceansel-un clip vesel
https://www.dailymotion.com/video/xce5dn_sevenleri-sevdiğine-vermediler-gönü_music
prytymeu
prytymeu
membru activ
membru activ

Mesaje : 192
Data de inscriere : 24/10/2009
Varsta : 65

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 18 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 18 din 44 Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 31 ... 44  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum