Serialesitelenovelet
1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 28 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 28 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

+38
carina
Theo_1
torya
lindus43
iulianagl
windy_day
Motzişor
alimar
tia
violeta53
teodora_roman
iulia80
prytymeu
demiruta
ccn
iulia
iulia1965
octaviana1989
nutzi
Hatice2J
mioaranita60@.com
michiper68
clio 24
vali1cluj
elena50
vivi
lyvya
emilia63
corina
pissycutz
crem.caramel
Admin_dea05
DENISA
tubafan
florina1989
Luana
Bruni-My
dea05
42 participanți

Pagina 28 din 44 Înapoi  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 36 ... 44  Urmatorul

In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 28 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de DENISA Lun 08 Mar 2010, 11:11 am

ptr toate d-nele ce sunt mămici .


DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 28 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de florina1989 Lun 08 Mar 2010, 1:21 pm

La multi ani de 8 MARTIE kiss kiss kiss kiss indragostit indragostit indragostit indragostit
florina1989
florina1989
vip
vip

Mesaje : 1350
Data de inscriere : 18/09/2009
Varsta : 34
Localizare : buzau

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 28 Empty La multi ani!

Mesaj Scris de Theo_1 Lun 08 Mar 2010, 1:47 pm

Buna ziua!
In sufletele voastre sa fie mereu primavara.
La multi ani,doamnelor si domnisoarelor!
Multumesc pentru tot!
https://2img.net/h/oi48.tinypic.com/34imufm.jpg
https://2img.net/h/oi46.tinypic.com/24l3cc9.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=sIK5P9bOk-Q
https://www.youtube.com/watch?v=rqbw3LAE_mE
Theo_1
Theo_1
membru activ
membru activ

Mesaje : 80
Data de inscriere : 15/09/2009

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 28 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de florina1989 Lun 08 Mar 2010, 3:46 pm

fetele am facut un clip pentru voi..La multi ani

https://www.youtube.com/watch?v=8m8zetorh7M
florina1989
florina1989
vip
vip

Mesaje : 1350
Data de inscriere : 18/09/2009
Varsta : 34
Localizare : buzau

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 28 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de DENISA Lun 08 Mar 2010, 3:57 pm

Gönülçelen Dizisi 3.Bölüm Fragmanı..

http://betaplayer.dailymotion.com/video/xcgy5s_g
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 28 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de Luana Lun 08 Mar 2010, 4:13 pm

Fetelor!
Va salut cu dragoste si admiratie!
Va multumesc pentru ceea ce faceti pt. bucuria noastra!
Mi-ar placea sa va fac si eu un clip special, precum cel al Florinei, dar cum nu ma pricep, va pun doar ceva care mie imi place la nebunie!
Imaginati-va ca versurile sunt adresate unuia din actorii(el sau ea, nu conteaza) iubiti, pentru care colindam forumurile si scriem , cautam noutati, vizionam filme.
Sa va fie toata viata o primavara!
Sa fiti iubite si fericite!

https://www.youtube.com/watch?v=aDy2Cxoks7Y
Exclamation
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 28 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de DENISA Lun 08 Mar 2010, 4:20 pm

LUANA mulţumim ptr urări .




Un comentariu după hunili



I recently started watching IA and just finished season 1. I sincerely admire Tuba because when I saw how naive her acting was and how inexperienced she was and now what she has made of herself, it is remarkable. She is certainly a hard worker and she takes her work seriously and she did not sit back and rely on her beauty.

But I do not think that Bulent is a good actor. You can tell he is acting, he's just not natural and this reflected on Tuba's performance. I do not believe that Tuba shined in IA as an actress at least not in the first season.

However she was brilliant in ASi from the first episode. She was more mature and experienced as an actress adding to that she had Murat as a partner who is truly talented and competitive and the MuraTuba combination was just Unique.





Şi eu cred că Murat a pus-o mai bine în valoare pe Tuba în comparaţie cu Bulent .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 28 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de florina1989 Lun 08 Mar 2010, 4:32 pm

DENISA a scris:Gönülçelen Dizisi 3.Bölüm Fragmanı..

http://betaplayer.dailymotion.com/video/xcgy5s_g

e acelasi nu?
florina1989
florina1989
vip
vip

Mesaje : 1350
Data de inscriere : 18/09/2009
Varsta : 34
Localizare : buzau

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 28 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de pissycutz Lun 08 Mar 2010, 7:31 pm

La multi ani prietene virtuale kiss

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 28 Bouquet

Sa aveti o plimavara imbelsugata si cat mai mult soare in viata voastra.
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 28 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de vivi Lun 08 Mar 2010, 7:45 pm

Pentru toate mamele din Romania, bogate si mai putin bogate, cu cariera sau gospodine, tinere sau cu ghiocei la tample, le urez o imensitate de cer albastru si fericire 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 28 Zupg7l
vivi
vivi
vip
vip

Mesaje : 1381
Data de inscriere : 09/10/2009

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 28 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de iulianagl Lun 08 Mar 2010, 8:27 pm

"Cea mai tulburatoare floare ar fi trandafirul...asta daca n-ar fi existat femeia"...
Sa fiti iubite.La Multi Ani!
flower floare 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 28 918686
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 28 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de iulia80 Lun 08 Mar 2010, 9:05 pm

buna florina..revin cu o rugaminte..
ti-am trimis si pe yt un mail..
incerc sa vad prima parte din episodul 2 pe care ati postat-o cu traducere..si imi apare ca video e privat! sad
..acum am primit si raspunsul de la tine...
multumesc tare tare tare mult..
uita asa de mult! flower flower flower
1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 28 155520
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 28 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de florina1989 Lun 08 Mar 2010, 9:22 pm

Filmul il puteti vedea peste cateva ore..l am pus pe privat pentru ca imaginea nu e clara si mai are de procesat cand va fi gata ii dau drumul kiss kiss
florina1989
florina1989
vip
vip

Mesaje : 1350
Data de inscriere : 18/09/2009
Varsta : 34
Localizare : buzau

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 28 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de iulia80 Lun 08 Mar 2010, 9:55 pm

fetelor..eu din pacate ies...ieri noapte m-am dus la nani la ora 12 si la 4 fara ,tot asta noapte m-a sunat sora mea..era bolnav nepotul meu..asa ca am avut o noapte de vis...
plus stiti si voi ca azi la serviciu toate trebuia sa fim dragute, zambitoare, fericite..nu conta ca imi picau ochii in gura...asa ca
va doresc seara placuta si vise placute ! muratel
1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 28 517793
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 28 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de iulia1965 Mar 09 Mar 2010, 1:10 pm

Ha !! Ca tot vorbeam de salvari ! Smile Smile
In min.2.16 ,din part 1,ep.2.... Kadriye poarta salvari !! Smile Smile
iulia1965
iulia1965
vip
vip

Mesaje : 604
Data de inscriere : 01/12/2009

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 28 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de pissycutz Mar 09 Mar 2010, 11:53 pm

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 28 Spin


pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 28 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de iulia80 Mar 09 Mar 2010, 11:57 pm

pissycutz a scris:
1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 28 Spin



multumim draga noastra pt secventele din urmatorul episod!
cred ca va fi f dragut!
kiss
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 28 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de pissycutz Mar 09 Mar 2010, 11:59 pm

Hasret: I want a list of everything in this house. especially the list of your jewellry. You lose something you blame Hasret, something is stolen you blame Hasret! What about you? did you also think it was me? (she is asking Murat) I want to know how many bracelets, how many rings how many butlers you have :geb :geb You never know you might lose a butler you will blame me someday :img-hyste :img-hyste
hasret: Cihan!
Cihan: look girl, I was born in a tent ok? I wasn't born in a mansion with a piano inside it.

song: each half of an apple. one half is you and the other half me. one of the most beautiful blossoming roses is you and the other me.

Nakiye:you have such beautiful hair.
Hasret: yes dad says I take after my mom.

Traduc imediat
Trailer 3 - Preluare Hunili


Hasret: Vreau o listǎ cu tot ce e în casa asta şi în special o listǎ cu bijuteriile. Dacǎ pierdeţi ceva o învinuiţi pe Hasret, dacǎ este furat ceva o învinuiţi pe Hasret! (cǎtre Murat) Iar tu? Şi tu ai crezut cǎ eu am fost? Vreau sǎ ştiu câte brǎţǎri, câte inele şi câţi valeţi aveţi! Nu se ştie într-o bunǎ zi s-ar putea sǎ pierdeţi un valet şi sǎ mǎ acuzaţi pe mine.

Hasret: Cihan!
Cihan: Uite fato, eu m-am nǎscut într-un cort, bine? Nu m-am nǎscut într-un conac cu un pian înǎuntru.

Cântecul: Fiecare jumǎtate de mǎr, jumǎtate eşti tu, jumǎtate sunt eu. Unul dintre cei mai frumoşi trandafiri înfloriţi eşti tu, celǎlalt sunt eu.

Nakiye: Ai un pǎr aşa frumos …
Hasret: Da, tata zice cǎ îl moştenesc de la mama.


Ultima editare efectuata de catre pissycutz in Mier 10 Mar 2010, 12:08 am, editata de 1 ori
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 28 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de iulia80 Mier 10 Mar 2010, 12:00 am

inca odata multumiri!
flower
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 28 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de pissycutz Mier 10 Mar 2010, 12:28 am

E mortala fata asta Smile Vrea o lista cu valetii ca sa nu dispara si sa o acuze pe ea Smile Abia astept sa o vad vineri. Si ce fatuca dulce indragostit face in finalul trailerului ... oare incepe sa simta fiorii dragostei? Si faza de pe plaja pare interesanta indragostit
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 28 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de iulia80 Mier 10 Mar 2010, 12:30 am

pissycutz a scris:E mortala fata asta Smile Vrea o lista cu valetii ca sa nu dispara si sa o acuze pe ea Smile Abia astept sa o vad vineri. Si ce fatuca dulce indragostit face in finalul trailerului ... oare incepe sa simta fiorii dragostei? Si faza de pe plaja pare interesanta indragostit

eu cred ca ea se va indragosti de el...!ca mai repede probabil! indragostit
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 28 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de iulia80 Mier 10 Mar 2010, 12:34 am

gata..trag dreapta!
noapte buna fetelor...
sa ne auzim cu bine zile urmatoare!
1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 28 517793
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 28 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de crem.caramel Mier 10 Mar 2010, 3:49 pm

Cu intarziere va urez si eu La Multi Ani! Sa fiti sanatoase si mereu iubite si implinite! O primavara frumoasa!

Imi place Gönulçelen, e deja nr. 2 , dupa Asi. Tuba e de milioane, Cansel inca e sub lupa mea :nh8: pacat ca nu prea mai am timp si nici rabdare sa stau mai mult pe net, sa pot afla mai multe despre el.

Felicitari fetelor pt. munca depusa., traduceri, poze, clipuri. flower
crem.caramel
crem.caramel
membru activ
membru activ

Mesaje : 43
Data de inscriere : 04/01/2010
Varsta : 45
Localizare : bosfor-istanbul

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 28 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de iulianagl Mier 10 Mar 2010, 6:56 pm

Buna seara ladies.Ce mai face-ti?Totul este ok?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 28 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de pissycutz Mier 10 Mar 2010, 7:00 pm

iulianagl a scris:Buna seara ladies.Ce mai face-ti?Totul este ok?

Buna kiss
Eu m-am apucat de vocalize : Neeeeeee niiiiiiiiiiiiiiiiiii noooooooooooo nooooooooooooooo Smile
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 28 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 28 din 44 Înapoi  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 36 ... 44  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum