Serialesitelenovelet
31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+18
DENISA
tiberici
pissycutz
iulia1965
iulianagl
narcisa
lica54
axxa246
alitheea
Garo
dana17
iulia80
elena
mihaela99
anuta1971
florica
rina-rina
Admin_dea05
22 participanți

Pagina 3 din 44 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 23 ... 44  Urmatorul

In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 27 Oct 2010, 2:54 pm

dana17 a scris:Ea ,actrita ,parca nu-i chiar asa urata (blonda ),dar rolul e de cosmar... Smile Smile Smile Saraca ...riscurile meseriei... Smile Smile
Smile Smile Smile lasa ca o ajuta fizicul sa faca meseria asta... Smile Smile eu n-o vad deloc frumoasa... dar vorba ta sunt influentata de rol
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 27 Oct 2010, 2:55 pm

Garo a scris:
trebuie sa recunoastem ca are dantura frumoasa; oare foloseste pasta de dinti "cristal"?
Smile Smile Smile Smile Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Mier 27 Oct 2010, 2:58 pm

[quote="Garo"]

se poate ,nu sunt sigura, dar incerc sa-l termin, e pe jumatate facut kiss
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 27 Oct 2010, 3:00 pm

dana17 a scris:Fetelor nu vreau dar, sant nevoita sa plec...Am multa treaba.... Smile Smile Smile 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Cesso6dz Smile 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 517793 Va pup cu drag si sper sa pot intra cu voi deseara...La sfarsitul saptamanii revin acasa si ...reintru in normal... 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 517793 Te salut Garo... kiss
La revedere Dana cheers ... sa ai o zi buna... poate vedem promo deseara dar cum ne dau astia promo-uri nu stiu sigur daca vreau sa-l vad sau nu Smile Smile

Buna Garo kiss kiss kiss
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Mier 27 Oct 2010, 3:05 pm

Ana daca eu nu sunt prin preajma si nu vad promo , sa mi-l traduci si mie da? dar cu cuvintele tale Smile Smile
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 27 Oct 2010, 3:07 pm

mihaela99 a scris:Ana daca eu nu sunt prin preajma si nu vad promo , sa mi-l traduci si mie da? dar cu cuvintele tale Smile Smile
cred ca il dau deseara 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 517793

poze ep 26

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 21oykhz

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 30m2434

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 2egbkbc

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 A79sm

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 169g8sy


Ultima editare efectuata de catre anuta1971 in Mier 27 Oct 2010, 3:19 pm, editata de 1 ori
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Mier 27 Oct 2010, 3:17 pm

probabil ca imaginile astea le vom vedea in promo de deseara 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 3176764736 murat oga ii duce flori lu aia? 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 3176764736 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 3176764736
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 27 Oct 2010, 3:20 pm

mihaela99 a scris:probabil ca imaginile astea le vom vedea in promo de deseara 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 3176764736 murat oga ii duce flori lu aia? 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 3176764736 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 3176764736
doamne mi-a frica, cand te vad asa furioasa Smile Smile Smile cred ca nu e ce pare a fi Smile Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Mier 27 Oct 2010, 3:23 pm

anuta1971 a scris:[doamne mi-a frica, cand te vad asa furioasa Smile Smile Smile cred ca nu e ce pare a fi Smile Smile

Smile Smile Smile sunt asa si din cauza pc-ului asta de la birou , merge de zici ca sta 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 2743637754 , m-a mai enervat si Oga 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 2743637754
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Garo Mier 27 Oct 2010, 3:30 pm

fetelor, ati observat ca mai nou Levent umbla numai la costum?; culoarea camasii lui este asemanatoare cu a lui Murat; oare se gindeste ca asa Hasret s-ar putea sa-l placa mai mult?
oare Murat vede pozele celor doua, sau este prea devreme? gata plec spre casa, o zi buna in continuare!
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Mier 27 Oct 2010, 3:46 pm

Garo a scris:fetelor, ati observat ca mai nou Levent umbla numai la costum?; culoarea camasii lui este asemanatoare cu a lui Murat; oare se gindeste ca asa Hasret s-ar putea sa-l placa mai mult?
oare Murat vede pozele celor doua, sau este prea devreme? gata plec spre casa, o zi buna in continuare!

nici o sansa nu are Levent in fata lui Murat , nici daca se apuca de cantat la pian si ii compune si un cantec lui Hasret
pozele cu cele doua cucuvele cred ca le vade cand ia cina cu ciocanitoarea 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 2743637754 , dar sper sa nu ramana la cina 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 2743637754

te sarut dulce Garo , o zi frumoasa in continuare 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 517793
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Mier 27 Oct 2010, 3:54 pm

Gönülçelen Dizisi 26.Bölüm Sesli Fragmanı www.atvdiziler.com

https://www.dailymotion.com/video/xfew9n_gonulcelen-dizisi-26-bolum-sesli-fragmany-www-atvdiziler-com_shortfilms

EPISODE 26, 2nd trailer
by samýþ

Hasret: Why? I didn't deserve it. I didn't deserve it...You brought me to this level. You took me to the stage. Noü you left me alone on the same stage. Only one song...Just one... We were going to sing it for the children... Together with you...
Levent: Today's caprice of Murat mustn't overshadow your success. I will allow no one to upset you from now on. Trust me. We need no one any more.
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Mier 27 Oct 2010, 3:56 pm

EPISODE 26 SUMMARY

Hasret is very upset of Murat not playing the piano while she sings during the charity night. Hasret is furious with this last move of Murat's. Levent tries to cheer her up and they plan a trip to the countryside together. however this little getaway will have to last longer than they have planned. Bahar invites Nesrin and her family to dinner. But at the last moment only Murat can go to the dinner. Hasret will come back to Istanbul and she will be surprised because Murat has come to her with an offer!
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Mier 27 Oct 2010, 4:15 pm

plec si eu acasa, 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 517793 Ana kiss kiss kiss
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 27 Oct 2010, 4:43 pm

mihaela99 a scris:plec si eu acasa, 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 517793 Ana kiss kiss kiss
am picat de cucuvea si eu Smile Smile Smile te astept deseara ...multi 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 517793
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 27 Oct 2010, 4:45 pm

traducerea dialogurilor ... dupa varianta franceza

Version français :
Hasret: Pourquoi? Je ne le
méritait pas. Je ne le méritais pas ...
Tu m'a amené à ce niveau. Tu m'a
mit sur scène. Maintenant que tu m'as laissé seule sur la même scène. Une seule chanson ... Juste une ... Nous allions chanter pour les enfants
... Ensemble tous les deux.
Levent: le caprice d'aujourd'hui fait par Murat
ne doit pas perturber ton succès. Je ne laisser personne te
bouleverser à partir de maintenant. Faites-moi confiance. Nous avons
besoin de personne

Hasret: De ce? Eu nu o meritam. Eu nu o meritam. Tu m-ai adus la acest nivel. M-ai pus (urcat) pe scena. Un singur cantec.... Doar unul …. Cantam pentru copii… Amandoi impreuna
Levent : Capriciul (toana) de azi al lui Murat nu ar trebui să-ti perturbe succesul. Incepand de acum nu voi mai lasa pe nimeni sa te supere. Ai incredere in mine. Nu avem nevoie de nimeni
.


RÉSUMÉ épisode 26 en français

Hasret
est très en colère contre Murat qui n'a pas voulut joue du piano alors
qu'elle chante lors de la soirée de charité. Hasret est
furieuse par le geste de Murat. Levent
essaie de lui remonter le moral et ils planifient un voyage à la
campagne ensemble. Toutefois, cette
petite escapade devra durer plus longtemps que ce qu'ils ne l'ont prévu.
Bahar invite Nesrin et sa famille à
dîner. Mais à la dernier minute juste Murat peut se rendre au dîner. Hasret
reviendrai à Istanbul et elle sera surpris parce que Murat revient vers à elle avec une offre!

Hasret este foarte furioasa pe Murat, care nu a vrut sa cante la pian, atunci când ea a cantat la evenimentull caritabil. Hasret este furioasa din cauza gestului lui Murat. Levent incearca sa o inveseleasca si planifica o excursie la tara impreuna. Cu toate acestea excursia dureaza mai mult decat a fost planificata. Bahar o invita pe Nesrin impreuna cu familia la cina. Dar in ultimul moment doar Murat poate ajunge la cina. Hasret va reveni la Istanbul si va fi surprinsa deoarece Murat se intoarce la ea cu o oferta
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 27 Oct 2010, 5:13 pm

fetelor plec si eu acasa va pup ne citim deseara 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 517793
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Mier 27 Oct 2010, 6:01 pm

bine v-am gasit zanute , vom avea un episod frumos , nu in sensul in care ni-l dorim noi , dar va fi foarte emotionant . Privind aceste scene ma intreb ce a fost in sufletul lui murat cand a vazut-o pe hasret sfasaiata de durere , cum a putut sa stea indiferent si sa o priveasca pasiv , oare murat chiar o iubeste , ( stiu ca da , intrebarea este retorica) , cata ura si repulsie a adunat in sufletul lui incat a ajuns sa il lase rece o astfel de scena sau mai bine spus ARE SUFLET?
Eu cred ca nu . Cred ca aceasta iesire a hasretei si plecarea cu levent va fi dusul rece de care avea nevoie murat , dar pentru hasret a venit prea tarziu , Vom asista la o rasturnare de situatie in care hasret cu toate ca il va iubi itotdeauna va afisa indiferenta fata de murat si vom avea un murat care va incerca sa faca tot posibilul sa o recucereasca.
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Mier 27 Oct 2010, 6:43 pm


CLIENTUL ÎNTREABĂ :



Acum un an am schimbat versiunea Logodnica 7.0 cu Nevasta 1.0 și am observat ca
programul a lansat o opțiune subita Bebeluș 1.0 care ocupa mult spațiu pe hard.
In instrucțiuni nu era nimic menționat.

Pe de alta parte, Nevasta 1.0 se autoinstaleaza în toate celelalte
programe și se lansează automat când deschid alta aplicație, împiedicându-i
execuția.
Aplicații ca Bere-intre-prieteni 10.3 , Duminica-la-fotbal
5.0 nu mai funcționează.

Uneori apare un virus, Soacra 1.0 , care blocheaza sistemul sau face
ca Nevasta 1.0 sa se comporte total haotic. Nu reușesc sa dezinstalez acest
program și devine insuportabil mai ales când încerc sa lansez
aplicația Duminica-de-dragoste 3.0 .

Se pare ca și alte fișiere sunt virusate.
De ex.: c:/Dragoste__sambata_dimineata..exe nu mai funcționează deloc. Am vrut
sa revin la programul anterior Logodnica 7.0 dar procesul de dezinstalare al
programului actual, Nevasta 1.0 mi se pare complicat iar riscurile pt. sistem
sunt mari mai ales pt. Bebeluș 1.0 care chiar îmi place.

Ma puteti ajuta?
Un utilizator disperat.


RĂSPUNS:

Draga client,
Nemulțumirea Dvs. este frecventa printre utilizatori dar
ea se datorează unei greșeli primare de concepție:


-multi utilizatori trec de la orice versiune Logodnica X.0 la Nevasta 1.0 cu
speranța falsa ca Nevasta 1.0 nu e decât un program de divertisment si
utilități. Dar e vorba de mult mai mult :

- Nevasta 1.0 e un Operating System complet creat ca sa controleze
toate aplicațiile Dvs. E aproape imposibil sa dezinstalați Nevasta 1.0 și sa
reveniți la Logodnica X.0 întrucât exista sisteme virusate care fac ca și
acesta sa se comporte precum Nevasta 1..0 deci nu aveți nimic de câștigat.

Aceeași problema și cu Soacra X.0 . Acesta e un program mai vechi din
care deriva Nevasta 1.0 si comporta multe probleme de compatibilitate. Cu puțin noroc, sfârșește prin a fi victima unui virus si dispare in cativa ani.

Unii utilizatori au încercat sa formateze tot modulul și sa instaleze
programul Iubita + Nevasta 2.0 dar asta le-a creat și mai mari probleme ( a se
citi notița de prevenire " Pensie alimentara" și "Custodia copiilor "). Daca
instalați Iubita 8.0 nu încercați sa treceți la Nevasta 2.0 pt ca problemele vor
fi chiar mai mari decât cele cu Nevasta 1.0 . Chiar dacă exista și
versiuni Nevasta 3.0 și Nevasta 4.0 , acestea sunt rezervate specialiștilor și
având un preț ridicat nu le recomandam.

Daca sistemul cade, va recomandam Celibat 1.0 dar ideal e sa
păstrați Nevasta 1.0 și sa învățați programul cat mai bine posibil întrucât e
foarte sensibil la anumite comenzi și reacționează rău la erori de instalare.

Așadar, orice eroare apăruta va fi considerata ca provenind din partea Dvs. și
trebuie sa vi-o asumați ! Va sfătuim sa activați
aplicațiile C:/Scuze/Scuze.exe .

Evitați utilizarea tastelor ESC și SUPPR care necesita ulterior C:/Scuze
/flori.exe.


Pentru o mai buna utilizare, va sfătuim sa cumpărați și pack-ul Bijuterii
3.0 , Vacante 5.1 ...

Opțiunile Da_draga_mea 2.7 și Ai_dreptate_iubire 4.5 sunt indispensabile. Nu
instalați sub nici o forma Secretara_blonda_în_fusta_mini 2 .0 , O_prietena
3.1 !!!


Aceste programe sunt incompatibile cu Nevasta 1.0 și pot distruge sistemul !!!
Funcția c:/Dragoste__sambata_dimineata.exe se va activa odată
cu c:/Colier_cu_diamante
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Mier 27 Oct 2010, 7:05 pm

Fetelor,in sfarsit vad un Murat ingrijorat ,uimit ,speriat...Se vede in ochii lui umezi ...teama. Si asta e bine...Se vede cum i se cuibareste in suflet spaima ca o pierde sau ,ca orice indragostit (neputand gandi la rece )ca deja a pierdut-o . Merita...dar merita doar daca Hasret e la inaltime si stie sa-i arate constant si sistematic ca a gresit . Ca a gresit e una ,dar ca nu merita e esenta...Hasret a scos din ea furia si supararea ,umilinta si durerea acumulate in timp si asta e bine...Faptul ca el a gresit cred ca a inteles imediat... vazut-o plangand sau poate mai repede (in timp ce canta ca un nebun la pian ) ,dar faptul ca el intelege ca ea nu merita tot ce i-a facut in timp... asta e pedeapsa lui . Iar cand v-a vedea ca trece timpul si iertarea nu vine ,ba din contra ,cred ca o sa vada in fiecare seara si in fiecare dimineata...potile infernului...Dar sa nu ne ingrijoram pt el ,e o fire tare caruia ii place jocul dur si la limita ,deci sper sa gaseasca ceea ce cauta...LIMITA LUI...Ma ingrijoreaza Levent...Da ,pt ca e hotarat de partea Hasretei . S-a vazut clar ca l-a durut durerea ei si o astfel de durere te poate inrai...sper sa nu-si piarda echilibrul ,desi e greu... Furia nu duce la nimic bun si mai mult , poate naste monstri...Cand vezi femeia iubita cazuta in genunchi ,doborata de durerea pricinuita de alt barbat ,e greu sa ramai in echilibru...31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Images?q=tbn:ANd9GcTu0LmxPP6LSVAdftjL-F3EVBXHTWz9V6KMmJEGTsaqK3ahpLM&t=1&usg=__waeZFpMaLu_0E_5F1-1NrfxluJQ=Sa speram ca vineri v-a fi frumos...si ne v-a unge pe suflet ,cumva...O seara buna fetelor... 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 155656
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Mier 27 Oct 2010, 7:22 pm

[Elena unde esti pe port ro spunea cineva ca aseara la acces direct a fost un astrolog care a spus ca din ianuarie berbeci isi vor face ordine in viata.Sar putea spusele tale sa se adevereasca referitor la Yildirim.31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 517793 si vizionare placuta celor care urmaresc Ezel
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Mier 27 Oct 2010, 7:26 pm

[quote="alitheea"Vom asista la o rasturnare de situatie in care hasret cu toate ca il va iubi itotdeauna va afisa indiferenta fata de murat si vom avea un murat care va incerca sa faca tot posibilul sa o recucereasca.[/quote]

Buna ali la nivel de zvonistica in ep 27 se vor impaca si oricum era de asteptat ca doar nu ne tinea asa 100 de episoade.Dezaprob comportamentul lui Murat din tot sufletul si acum sunt indignata de gestul lui de la spectacol. Dar sa ne intoarcem putin in urma si sa stam putin sa ne gindim pornind de la faptul ca STIM ca Murat o iubeste ff mult asta se vede de la o posta dar ca orice iubire aduce si gelozia si sa ne mai amintim ca atunci cind Hasret i a spus ca a incheiat contractul cu Levent totusi el era trist dar nu s a opus cind a auzit ca s a mutat chiar s a dus la ea. Dar si Hasret l a innebunit pur si simplu cu Levent unde o gaseai cu Levent Bine toate o sa mi sariti in cap ca era menagerul ei si ca trebuia sa fie in preajma ei .. Da asa o fi dar ea Hasret nu s a li,itat la acele intilniri de serviciu ca sa zic asa ci p e bune cind o cautai era NUMAI cu Levent[[ parca ar fi rezerva in viata ei in caz de esec cu Murat]] Refuz sa cred ca nu si da seama de sentimentele lui Levent Nu se sustrage nici unei intilniri ba chiar il lasa cu buna stiinta sa cistige teren in defavoare cui? Nu este naiva ESTE FEMEIE si ca orice femeie oricit ai fi de naiva in ale dragostei tot iti dai seama cind cineva te curteaza pur si simplu ASTA l a facut pe murat sa se comporte asa GELOZIA. Cind suferi cind esti ranita te duci acasa SINGURA plingi tipi urli nu te duci cu LEVENT nu pui capul pe umarul lui nu l lasi sa te consoleze; daca zici ca ai ecit relatii strict profesionale] nu l lasi sa ia EL decizii ce sa faci cu viata ta intima privata. Are cine sa te consoleza ai o mama pe umarul careia poti sa ti pui umarul o mama care sa te mangaie sa te consoleze. Ba mai mult te duci in excursie cu cine? TOT cu Levent Eu personal nu inteleg comportamentul ei cu Levent faptul ca l lasa sa se insinueze din ce in ce mai mult in viata ei privata in sentimentele ei si dezaprob comportamentul ei vizavi de Levent Murat ARE suflet a avut intotdeauna si acest suflet a fost este si va fi al Hasretei nimeni niciodata nu o va sterge din sufletul lui din viata lui niciodata kiss
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Mier 27 Oct 2010, 7:34 pm

[quote="lica54"][Elena unde esti pe port ro spunea cineva ca aseara la acces direct a fost un astrolog care a spus ca din ianuarie berbeci isi vor face ordine in viata.Sar putea spusele tale sa se adevereasca referitor la Yildirim.31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 517793 si vizionare placuta celor care urmaresc Ezel[/quote
Buna lica deci ce ti am zis eu nu ai crezut? Hai ca nu ma supar sa stii am zis ca atunci cind cineva cum sunt eu vine si spune ceva inezplicabil normal sa ai reticente .. dar macar lasa timpul sa dovedeasca daca persoana a mintit sau nu Referitor la berbeci asa este ACUM pina la sfirsitul anului sunt testate sentimentele relatiile de familie cuplurile in general e este de la dumnezeu sa ramana impreuna acolo unde este dragoste vor ramane ce nu se vor desparti . Ai sa vezi in acesti 2 ani incepin cu 2011 cite cupluri se vor desparti ba mai mult chiar se va ajunge acolo incit ce nu este sortiti chiar sa moara De asta zic ca trebuie sa fim foarte atenti daca acum pina la sfirsitul anului nu cautam sa remediem conflictele daca exista intre noi va fi jale . Saturn sta cu ochii pe berbeci anul viitor pentru ca balanta este pentru ei casa 7 a relatiilor parteneriale ale familiei si ti dai seama ce va fi kiss
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Mier 27 Oct 2010, 7:47 pm

Elena de ce spui asta eu mereu am dat crezare spuselor tale mereu am apreciat ce ai spus tu
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Mier 27 Oct 2010, 8:02 pm

[quote="lica54"]Elena de ce spui asta eu mereu am dat crezare spuselor tale mereu am apreciat ce ai spus tu[/quote
Dar nu m am suparat ti am spus asa ca fapt divers cred ca la acces direct a fost cristina demetrescu bine macar ca a spus si ea ceva ca la madalina manole a dat o cotita cu toate ca stia ca in destinul ei era acest aspect al sinuciderii si ca daca intervenea cu vreo cinci sase ani in urma cineva sa i spuna acest lucru poate nu s ar fi intimplat, Vreau sa ti mai spun ca intotdeauna Dumnezeu prin aceste planete care sunt locotenentii lui ne va trimite un ajutor ne va da timp sa ne rezolvam singuri problemele dar noi toti ca de obicei ignoram nu ne schimbam nu tinem cont de niste stari pe care le avem si care daca am fi atenti ne spun ce sa facem si in special sufletul inima si continuam sa ne credem ca suntem puternici ca avem situatie serviciu ca suntem sigure de cel care este linga noi fara sa stim ca nu este chiar aSA Atunci cind esti mai sigur ca nimic nu se mai poate schimba desi stii sa dau un exemplu ca nu ti iubesti sotul ca ceva este in neregula ca nu esti tu sau el corect cu tine insuti ei ATUNCI vine traznetul De asta auzi tot ce auzi familii care hodoronc tronc se despart desi in aparenta era totul ok Dumnezeu ne stie sufletul ce gindim de ce facem ce facem si acollo unde nu este sinceritate unde este fals vine si te trage putin de minecuta... Si atunci cind intervine EL... no comment kiss
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 44 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 23 ... 44  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum