Serialesitelenovelet
48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+25
lindus43
Theo_1
vania_e
DENISA
dana17
rina-rina
Gloxinia2010
Luana
Garo
iulianagl
rodica 57
pufy2010
dana4699
teodora_roman
dlacatus65
Geta
Admin_dea05
lica54
ASI 4 ever
florica
andreea90
narcisa
alitheea
axxa246
anuta1971
29 participanți

Pagina 21 din 40 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Urmatorul

In jos

48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Sam 19 Mar 2011, 4:57 pm

narcisa a scris:Bună ziua fete dragi și frumoase. kiss kiss kiss
ce faci iubita ?
gata , ai terminat pentru azi?
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Sam 19 Mar 2011, 4:59 pm

Narcisa , te uiti te rog ca am doua fraze care nu am reusit sa le traduc
Intre noi fie vorba , dorm pe mine si gandesc in reluare , dar am zis sa termin ce am inceput stupid
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Sam 19 Mar 2011, 5:00 pm

alitheea a scris:ce faci iubita ?
gata , ai terminat pentru azi?
Doar prima parte, greul de acum urmează dar am zis să fac o pauză să citesc ce-ați scris și recunosc că mă amuz de minune.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Sam 19 Mar 2011, 5:01 pm

narcisa a scris:
Doar prima parte, greul de acum urmează dar am zis să fac o pauză să citesc ce-ați scris și recunosc că mă amuz de minune.
ce zici , mai putin si izbucneste razboiul pe aici Smile Smile Smile
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Sam 19 Mar 2011, 5:01 pm

alitheea a scris:Narcisa , te uiti te rog ca am doua fraze care nu am reusit sa le traduc
Intre noi fie vorba , dorm pe mine si gandesc in reluare , dar am zis sa termin ce am inceput stupid
acu mă uit. Sper să înțeleg sensul că nu am apucat să văd nici filmul. Ați plâns?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Sam 19 Mar 2011, 5:03 pm

narcisa a scris:
acu mă uit. Sper să înțeleg sensul că nu am apucat să văd nici filmul. Ați plâns?
eu nu am apucat ca mi-a mers netu cam cum ziceai tu ca merge al tau
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Sam 19 Mar 2011, 5:09 pm

Bună seara tuturor 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 517793

Mulţumesc Nico pentru traducere cheers

Hasret are 19 ani Axxa, e la prima iubire nu gândeşte ca o femeie de 35 de ani, a crezut că dacă încearcă, are voinţă, o să şi poată iubi, a încercat dar n-a putut. E sinceră, refuz să o bănuiesc de perversitate, cred că nu e cazul. Levent şi Murat sunt bărbaţi cu experienţă fiecare marcat în mod diferit de experienţele anterioare. Murat va fi pe viaţă un suflet marcat de modul în care a pierdut-o pe Selin. Rănile sunt vindecate dar rămân cicatricile. Ai pus mai devreme o întrebare, câte dintre noi ar accepta un bărbat ca Murat? E rupt din context, Câţi bărbaţi ar fi făcut pentru o femeie ceea ce a făcut Murat pentru Hasret? Cum poate reacţiona o femeie în locul Hasretei faţă de omul care a re-creat-o si de care în timp s-a îndrăgostit . A luat-o pe Hasret când avea noroi şi spini sub unghii, a impins-o peste limitele ei şi a transformat-o în femeia superbă de acum. A avut Murat încredere în Hasret mai multă decât a avut ea însăşi. Hasret are pentru Murat nu numai dragoste are devotament, fascinaţie, admiraţie. Murat greşeşte, recunoaşte ca greşeşte dar e teribil de gelos şi câte prostii pe lumea asta au fost făcute din cauza geloziei? Întrebarea care s-a pus în serial cred că este dacă Hasret preferă să trăiască alături de un geniu (viaţă deloc uşoară) sau să fie regină în casa unui om mediocru. Voi ce aţi fi ales? Părerea mea e că o femeie nu e nici fericită, nici realizată prin bărbatul pe care-l are alături, ci prin sine însăşi, dar ca femeie te împlineşti lângă bărbat, şi invers. Asta a vrut Murat pentru Hasret să-şi ia propriile decizii, să evolueze, chiar dacă asta ar fi însemnat să o piardă. Gestul lui nu e semn de slăbiciune ci de o mare tărie de caracter. Mă întreb cum va reacţiona Murat dacă Levent o să-i spună că el a renunţat la Hasret. Cred că ăsta va fi pasul următor al lui Levent. Aşa iar va putea semăna îndoiala între Murat şi Hasret. O să vedem ce o să ne mai pregătească scenariştii. Să nu vă supăraţi pe mine e doar o altă părere, vă pup 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 517793


Ultima editare efectuata de catre anuta1971 in Sam 19 Mar 2011, 5:12 pm, editata de 1 ori
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Sam 19 Mar 2011, 5:11 pm

alitheea a scris:Narcisa , te uiti te rog ca am doua fraze care nu am reusit sa le traduc
Intre noi fie vorba , dorm pe mine si gandesc in reluare , dar am zis sa termin ce am inceput stupid
La a doua propoziție cred că Arzu a vrut să zică We made lots of mistakes as a company. Toată echipa (compania) a făcut o mulțime de greșeli.
Iar la prima trebuie să aud cum spun în turcă dar o traducere aproximativă: Nu am putut să reușesc, ...
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Sam 19 Mar 2011, 5:12 pm

anuta1971 a scris:Bună seara tuturor 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 517793

Mulţumesc Nico pentru traducere cheers

Hasret are 19 ani Axxa, e la prima iubire nu gândeşte ca o femeie de 35 de ani, a crezut că dacă încearcă, are voinţă, o să şi poată iubi, a încercat dar n-a putut. E sinceră, refuz să o bănuiesc de perversitate, cred că nu e cazul. Levent şi Murat sunt bărbaţi cu experienţă fiecare marcat în mod diferit de experienţele anterioare. Murat va fi pe viaţă un suflet marcat de modul în care a pierdut-o pe Selin. Rănile sunt vindecate dar rămân cicatricile. Ai pus mai devreme o întrebare, câte dintre noi ar accepta un bărbat ca Murat? E rupt din context, Câţi bărbaţi ar fi făcut pentru o femeie ceea ce a făcut Murat pentru Hasret? Cum poate reacţiona o femeie în locul Hasretei faţă de omul care a re-creat-o si de care în timp s-a îndrăgostit . A luat-o pe Hasret când avea noroi şi spini sub unghii, a impins-o peste limitele ei şi a transformat-o în femeia superbă de acum. A avut Murat încredere în Hasret mai multă decât a avut ea însăşi. Hasret are pentru Murat nu numai dragoste are devotament, fascinaţie, admiraţie. Murat greşeşte, recunoaşte ca greşeşte dar e teribil de gelos şi câte prostii pe lumea asta au fost făcute din cauza geloziei? Întrebarea care s-a pus în serial cred că este dacă Hasret preferă să trăiască alături de un geniu (viaţă deloc uşoară) sau să fie regină în casa unui om mediocru. Voi ce aţi fi ales? Părerea mea e că o femeie nu e nici fericită, nici realizată prin bărbatul pe care-l are alături, ci prin sine însăşi, dar ca femeie te împlineşti lângă bărbat, şi invers. Asta a vrut Murat pentru Hasret să-şi ia propriile decizii, să evolueze, chiar dacă asta ar fi însemnat să o piardă. Gestul lui nu e semn de slăbiciune ci de o mare tărie de caracter. Mă întreb cum va reacţiona Murat dacă Levent o să-i spună că el a renunţat la Hasret. Cred că ăsta va fi pasul următor al lui Levent. Aşa iar va putea semăna îndoiala între Murat şi Hasret. O să vedem ce o să ne mai pregătească scenariştii. Să nu vă supăraţi pe mine e doar o altă părere, vă pup
Bună seara Ana cheers .
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Sam 19 Mar 2011, 5:15 pm

dispar putin ca vb cu prietena mea pe skype , de fapt cu finuta mea de trei luni care imi spune aga, ahi, iaaaaaaa aia ,aai Smile
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Sam 19 Mar 2011, 5:33 pm

narcisa a scris:
Bună seara Ana cheers .
Bună Narcisa, ce faci? cheers


Ultima editare efectuata de catre anuta1971 in Sam 19 Mar 2011, 5:46 pm, editata de 1 ori
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Sam 19 Mar 2011, 5:41 pm

Buna.Multam fain (asa spune ala mic al meu), de traducere Nico.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Sam 19 Mar 2011, 5:46 pm

iulianagl a scris:Buna.Multam fain (asa spune ala mic al meu), de traducere Nico.
Bună Iuli cheers
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Sam 19 Mar 2011, 5:48 pm

anuta1971 a scris:
Bună Narcisa, ce faci?
Abia am ajuns acasă plecată de dimineață, nici n-am apucat să mă dezbrac sau să mănânc și am sărit pe calculator, foarte frumoase comentariile voastre și văd că v-ați și distrat tare. Îmi pare rău că am ratat vizionarea în direct, să-l văd pe Levent cum renunță (dragul de el nu m-a dezamăgit - nu mă bateți dar nu-i mai iau burete de sârmă îi iau unul de plastic), dar am observat că îmi place mult mai mult filmul dacă îl văd direct tradus.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Sam 19 Mar 2011, 5:49 pm

iulianagl a scris:Buna.Multam fain (asa spune ala mic al meu), de traducere Nico.
Bună ziua Iuliana cheers .
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Sam 19 Mar 2011, 5:50 pm

anuta1971 a scris:
Bună Iuli cheers


Buna iubita, tot astept sa termine Fadia si Samish traduecrea de la 43. 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 343827 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 343827
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Sam 19 Mar 2011, 5:51 pm

narcisa a scris:
Bună ziua Iuliana cheers .


Buna cam rarut pe aici(uite cine vorbeste Smile Smile )!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Sam 19 Mar 2011, 5:52 pm

narcisa a scris:
Abia am ajuns acasă plecată de dimineață, nici n-am apucat să mă dezbrac sau să mănânc și am sărit pe calculator, foarte frumoase comentariile voastre și văd că v-ați și distrat tare. Îmi pare rău că am ratat vizionarea în direct, să-l văd pe Levent cum renunță (dragul de el nu m-a dezamăgit - nu mă bateți dar nu-i mai iau burete de sârmă îi iau unul de plastic), dar am observat că îmi place mult mai mult filmul dacă îl văd direct tradus.


Eu la traducere ma conving mai bine de unele chestii.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Sam 19 Mar 2011, 5:55 pm

narcisa a scris:
Abia am ajuns acasă plecată de dimineață, nici n-am apucat să mă dezbrac sau să mănânc și am sărit pe calculator, foarte frumoase comentariile voastre și văd că v-ați și distrat tare. Îmi pare rău că am ratat vizionarea în direct, să-l văd pe Levent cum renunță (dragul de el nu m-a dezamăgit - nu mă bateți dar nu-i mai iau burete de sârmă îi iau unul de plastic), dar am observat că îmi place mult mai mult filmul dacă îl văd direct tradus.
Smile Smile
cu traducerile astea e greu până vedem episoadele cu traducere Crying or Very sad munciţi voi de două ori mai mult, dar asta e, să nu-l mâniem pe Dumnezeu.
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Sam 19 Mar 2011, 5:57 pm

iulianagl a scris:


Buna iubita, tot astept sa termine Fadia si Samish traduecrea de la 43. 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 343827 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 343827
din păcate tare greu merge, iar episodul 43 a căzut tot în sarcina ta. Eu îţi mulţumesc mult pentru ce faci. cheers
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Sam 19 Mar 2011, 5:58 pm

anuta1971 a scris:
Smile Smile
cu traducerile astea e greu până vedem episoadele cu traducere Crying or Very sad munciţi voi de două ori mai mult, dar asta e, să nu-l mâniem pe Dumnezeu.


Ei asta e daca ar traduce Samira ar fi super dar... e bine si asa.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Sam 19 Mar 2011, 6:01 pm

iulianagl a scris:


Ei asta e daca ar traduce Samira ar fi super dar... e bine si asa.

Smile Smile Smile Cobra et co Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Sam 19 Mar 2011, 6:01 pm

48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 200018_172397769477257_121114157938952_421781_975227_n
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Sam 19 Mar 2011, 6:01 pm

iulianagl a scris:


Eu la traducere ma conving mai bine de unele chestii.
Acum am descoperit că-mi place mai întâi să citesc comentariile voastre și dacă nu mă mai duc cu sacul plin la pomul lăudat filmul mi se pare chiar grozav. Am reușit în sfârșit să văd și unde bat scenariștii. Dar să nu îmi fac prea mari speranțe, sunt sigură că fac scenariștii ceva și după ce văd și episodul ăsta voi deveni din nou la fel de confuză.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Sam 19 Mar 2011, 6:05 pm

anuta1971 a scris:

Smile Smile Smile Cobra et co Smile


Am ras la faza asta si a mai fost aia cand veneau ei de la sapat dupa comori si i-a prins Gulnaz si Kadrye.Dar sa vezi dupa ce am plecat de la calculator si m-am dus in dormitor sotul meu s-a trezit si m-a intrebat daca Crying or Very sad din nou ca vinerea trecuta , iar vinerea trecuta cand m-am dus in dormitor plangand el a crezut ca mi-e rau de aia Crying or Very sad.Zic nu acum rad, ei bun treci la culcare. Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 21 din 40 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum