Serialesitelenovelet
24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

+20
kh69
alina_chupi
angelica_g
alimar
simi
andreea90
andradamaria
sevalh
teodora_roman
axxa246
Motzişor
IDILKO
Petre Gabriel Nicoleta
lica54
danuza
ninnet
pufy2010
DENISA
lavy612
victorelalove
24 participanți

Pagina 39 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Urmatorul

In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Mar 10 Mai 2011, 3:03 pm

DENISA a scris:
Spoiler:
Crying or Very sad Denisa ce rasucesti cutitul in rana!!!!!Cand ii vad mi se strange stomacul (nu glumesc)

Neliniştea i se citeşte pe chip
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Mar 10 Mai 2011, 3:05 pm

Buna ziua Denisa si eu cred ca este un vis.Sigur Savas a intarit paza inprejurul casei cand a aflat ca Yavuz este in libertate sunt canstienti si se astespta la tot cei mai rau din partea lui Yavuz sad sad
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 10 Mai 2011, 3:06 pm

DENISA a scris:eu cred că este doar un vis al lui Yasemin , e prea mult să fie realitatea cu acea lumină în uşă.
Da, Denisa...Si eu am crezut ca este realitate...pana s-a deschis usa... Oricum am vazut caYaso era imbracata ca la cina....Nu cred ca ar fi avut timp Yavuz sa ajunga in casa Baldarilor asa de repede....si schiop pe deasupra.
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Mar 10 Mai 2011, 3:10 pm

Denisa cum pot copia si pune aici un gif
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 10 Mai 2011, 3:12 pm

Lica pui adresa ca şi la pozele normale , aceeaşi paşi .

să ne asmintim de Aslan şi Inci , Aslan în final s-a dovedit afi un frate bun ptr cele 4 surori Kozcuoğlu



http://vimeo.com/5554419
ne privim şi noi ca doi simpli colegi de platou 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Bolum-60-asi-demir-gif3-o


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Mar 10 Mai 2011, 3:15 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 10 Mai 2011, 3:15 pm

simi a scris: Crying or Very sad Denisa ce rasucesti cutitul in rana!!!!!Cand ii vad mi se strange stomacul (nu glumesc)

Neliniştea i se citeşte pe chip
Va dati seama cand este nelinistit pentru 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 756436??????????????????????? Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 10 Mai 2011, 3:18 pm

DENISA a scris:
Spoiler:

Smile Smile Smile
Da, chiar asa.... Cat profesionalism fetelor!!!!! kiss Cand se simte atractia dintre ei...mai, mai, sa ne crape noua sticla de la tv-u... Dar poate ca , repet, ni se pare noua! stupid stupid stupid
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 10 Mai 2011, 3:34 pm

drăgălaşelor ne citim mai târziu niţel , am de lucru .

o dedicaţie de la la Murat către Tuba dar e valabilă şi invers .



24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Jb12989270685


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Mar 10 Mai 2011, 3:40 pm, editata de 3 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lavy612 Mar 10 Mai 2011, 3:35 pm

Multumim Deni , 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 155656 kiss kiss
lavy612
lavy612
vip
vip

Mesaje : 927
Data de inscriere : 26/01/2011
Varsta : 32
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 10 Mai 2011, 3:40 pm

Multumim, Denisa. kiss kiss kiss
Sa le spuna cineva si lor!!!!!!!!!!!
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lavy612 Mar 10 Mai 2011, 3:43 pm

Wawww , e cel putin superba poza cu Muri , dar totusi semnul ala pe frunte de unde sa provina./...??
lavy612
lavy612
vip
vip

Mesaje : 927
Data de inscriere : 26/01/2011
Varsta : 32
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 10 Mai 2011, 3:49 pm

Diseara...la Kanal D, mai este si episodul ina care Murat pleaca in Iran... Sa te tii...iar bocete pe capul meu!!!!!!!! sad sad sad sad sad sad
Nu stiu cum se face ca de fiecare data...parca sunt vorbiti (turcii din turcia... cu cei de la kanal D)... Smile
Cand este Murat in inchisoare la turci....il revad in episodul in care este tot la inchisoare...de la noi.
Cand este Yavuz negru de suparare si dornic de razbunare, la turci...il revad in episodul in care este negru de suparere si dornic de razbunare de la noi.
Plange Nazan la turci...plange Nazan si la noi.
Nu mai vrea Cicek sa divorteze la turci...nu mai vrea Cicek sa divorteze nici la noi.
Bora...A fost un profitor si un parsiv tot serialul...asa ca nu conteaza unde ma uit!!!!!! Smile Smile Smile
Offfffffffffffffffffffffffffffffffff! OF, OF,OF si MAI,MAI,MAI...


Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Mar 10 Mai 2011, 3:51 pm, editata de 1 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Mar 10 Mai 2011, 3:51 pm

victorelalove a scris:

Smile Smile Smile
Da, chiar asa.... Cat profesionalism fetelor!!!!! kiss Cand se simte atractia dintre ei...mai, mai, sa ne crape noua sticla de la tv-u... Dar poate ca , repet, ni se pare noua! stupid stupid stupid
24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 813541 .Sigur nu vedem noi bine. 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 813541 Vorba lui Zia "sant in culmea romantismului" afro
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lavy612 Mar 10 Mai 2011, 4:00 pm

victorelalove a scris:Diseara...la Kanal D, mai este si episodul ina care Murat pleaca in Iran... Sa te tii...iar bocete pe capul meu!!!!!!!! sad sad sad sad sad sad
Nu stiu cum se face ca de fiecare data...parca sunt vorbiti (turcii cu turcii din turcia, cu cei de la kanal D)... Smile
Cand este Murat in inchisoare la turci....il revad in episodul in care este tot la inchisoare...de la noi.
Cand este Yavuz negru de suparare si dornic de razbunare, la turci...il revad in episodul in care este negru de suparere si dornic de razbunare de la noi.
Plange Nazan la turci...plange Nazan si la noi.
Nu mai vrea Cicek sa divorteze la turci...nu mai vrea Cicek sa divorteze nici la noi.
Bora...A fost un profitor si un parsiv tot serialul...asa ca nu conteaza unde ma uit!!!!!! Smile Smile Smile
Offfffffffffffffffffffffffffffffffff! OF, OF,OF si MAI,MAI,MAI...

Bora e singurul care isi mentine pozitia pe tot parcursul Smile Ce bine ca nu o sa-i mai vedem moaca pana la final. Eu nu ma mai uit la Kanal D asta seara , e prea tragic sa-i vad cat sufera amandoi, imi fac inima rea si mai tare . Mi-a ajuns aseara finalul ....
Decurg lucrurile destul de rpd si la Kanal D cred ca sunt la 38- 39....Off cele mai melodramatice episoade cand Baldarii sunt in soc si bocete cu Yaso in frunte . Chiar ca iti trebuie o tona de servetele ...!!
lavy612
lavy612
vip
vip

Mesaje : 927
Data de inscriere : 26/01/2011
Varsta : 32
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 10 Mai 2011, 4:03 pm

simi a scris: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 813541 .Sigur nu vedem noi bine. 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 813541 Vorba lui Zia "sant in culmea romantismului" afro
Cred ca cel mai bine dintre toti ....a vazut Curci Burci!!!!!! Smile Smile Smile
Nici nu ma gandesc sa nu-i fi facut lui Murat un circ in toata regula. Chiar sa nu fi fost ceva intre MURATUBA...Si tot "la batut la cap" de a spus saracul... "VAI DE CAPUL MEU!"
A preferat sa stea departe de Tuba Crying or Very sad...decat sa mai auda istericalele 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 756436 -i . Ce si-a luat si el pe langa casa... stupid stupid stupid
Burcin se incadreaza perfect in: " Femeia, este un animal de pe langa casa barbatului, care se hraneste cu zilele acestuia"... Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 10 Mai 2011, 4:07 pm

lavy612 a scris:

Bora e singurul care isi mentine pozitia pe tot parcursul Smile Ce bine ca nu o sa-i mai vedem moaca pana la final. Eu nu ma mai uit la Kanal D asta seara , e prea tragic sa-i vad cat sufera amandoi, imi fac inima rea si mai tare . Mi-a ajuns aseara finalul ....
Decurg lucrurile destul de rpd si la Kanal D cred ca sunt la 38- 39....Off cele mai melodramatice episoade cand Baldarii sunt in soc si bocete cu Yaso in frunte . Chiar ca iti trebuie o tona de servetele ...!!

sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad
Sa aibe si ei mila macar de copaci...daca de noi NU...Ca la cate servetele am consumat, a disparut o mica padure de conifere. Smile
Episodul 39...Valaleuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu! Curtea plina de bocete si urlete...casa Baldarilor si mai si...
sad sad sad sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Mar 10 Mai 2011, 4:20 pm

Smile Smile Smile Ai mare dreptate Viorela....saracutu de Muri....ce mai scandal o fii avut acasa.... Evil or Very Mad slap 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 33802 Cel mai tare la sfarsitul filmului au dat drumu sentimentelor 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 242329 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 406911 Iti imaginezi acum de ce nu a mai aparu nici unde cu Tuba.......l-a tinut inchis in casa... 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 756436
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lavy612 Mar 10 Mai 2011, 4:21 pm

Sa ne mai revenim nitel....
lavy612
lavy612
vip
vip

Mesaje : 927
Data de inscriere : 26/01/2011
Varsta : 32
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lavy612 Mar 10 Mai 2011, 4:27 pm

simi a scris: Smile Smile Smile Ai mare dreptate Viorela....saracutu de Muri....ce mai scandal o fii avut acasa.... Evil or Very Mad slap 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 33802 Cel mai tare la sfarsitul filmului au dat drumu sentimentelor 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 242329 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 406911 Iti imaginezi acum de ce nu a mai aparu nici unde cu Tuba.......l-a tinut inchis in casa... 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 756436

Imi inchipui ce catastrofal ar face Burci daca ar mai fi vorba de un nou proiect Murat si Tuba... Smile
lavy612
lavy612
vip
vip

Mesaje : 927
Data de inscriere : 26/01/2011
Varsta : 32
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 10 Mai 2011, 4:29 pm

Curci Burci... stupid stupid stupid
Cum incepe ea sa vorbeasca si nu se mai opreste...Cum in permanenta se crede centrul universului si cum crede ca totul i se cuvine ei si numai ei... Cum crede ea ca nu este nimeni mai "talentoasa" si mai valoroasa... Cum...multe altele. stupid
Cuvantul modestie ... nu se gaseste in vocabularul ei. Probabil...de fapt sigur, de asta imi si este asa de antipatica...
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 10 Mai 2011, 4:30 pm

lavy612 a scris:

Imi inchipui ce catastrofal ar face Burci daca ar mai fi vorba de un nou proiect Murat si Tuba... Smile
ha, ha, ha...RAD CU LACRIMI!!!!!!!!! Smile Smile Smile
Tu iti dai seama?????????????? Nici nu vreau sa ma gandesc....
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Mar 10 Mai 2011, 4:46 pm

victorelalove a scris:
ha, ha, ha...RAD CU LACRIMI!!!!!!!!! Smile Smile Smile
Tu iti dai seama?????????????? Nici nu vreau sa ma gandesc....
Peste 5 ani are un nou proiect cu Tuba.Nu ati vazut ca asa a declarat Muri??????????Deci stie cand divorteaza de 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 756436
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 10 Mai 2011, 4:54 pm

simi a scris:Peste 5 ani are un nou proiect cu Tuba.Nu ati vazut ca asa a declarat Muri??????????Deci stie cand divorteaza de 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 756436

Smile Smile Smile
Ar fi culmea.....sa spuna ca si-a programat DIVORTUL!!!!!!!!!! "- Deci...divortul este pe data de 03.06.2014... Pe data de 11.07.2014 incep un nou proiect cu Tuba" Smile Face 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 756436 ca-n toate visele!!! 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 756436 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 756436 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 756436 Vrei sa ramana fara pene? Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Mar 10 Mai 2011, 5:11 pm

Cred ca i-ar sta bine fara pene...ca oricum nu stie sa foloseasca altceva in afara de cioc... 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 33802 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 33802 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 33802
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 10 Mai 2011, 5:19 pm

simi a scris:Cred ca i-ar sta bine fara pene...ca oricum nu stie sa foloseasca altceva in afara de cioc... 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 33802 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 33802 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 33802
Smile Smile Smile
Simi...ea nici nu cred ca are nevoie de pene... Smile Ea are nevoie de perdele si de plase de tantari. Ai vazut cat de "la moda" stupid este imbracata. Daca nu poarta...cel putin un volanas ( asta in cel mai bun caz)...parca nu se simte bine.
Daca v-om avea "norocul" confused confused confused (sper ca nuuuuuuuuuuuuu!) sa o vedem la Monte Carlo...alaturi de Murat.... chiar sunt curioasa cum se va imbraca.
24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 756436
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 39 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum