Serialesitelenovelet
26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

+18
Nicky
iulia80
dana sandulescu
dubaisport
adriana_b
alina_chupi
dana4699
lexia
pufy2010
lica54
victorelalove
ninnet
michiper68
alimar
DENISA
lavy612
simi
andradamaria
22 participanți

Pagina 3 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Urmatorul

In jos

26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Dum 22 Mai 2011, 3:44 pm

Am reusit cu avatarul dar cu semnatura nu-mi iese deloc....vad ca am doar adresa fotografiei la semnatura... 26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 1450537109
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 22 Mai 2011, 3:45 pm

Buna andrada, buna ninnet. kiss kiss kiss
Ce mai faceti?
Am plimbat bebelul mult de tot. De fapt... mai degraba el ma plimba pe mine. Smile Dar lasa ca este bine , asa ma mentin si eu in forma.
Dar o jumulire este oricand binevenita!!!!!!!!!! Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Dum 22 Mai 2011, 3:49 pm

Ce sa fac si eu...mai stau la barfa ...cu cine mai gasesc pe forum.De 26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 756436 nici nu vreau sa-mi amintesc azi ca imi strica ziua...vreau sa vad doar pe Fulgerica.....lasatima si pe mine azi sa ma satur de privit sunny ca de maiine vi-l returnez....fara pene cupidon
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Dum 22 Mai 2011, 3:51 pm

Simi îţi apare doar adresa la semnătură deoarece nu ai pus în faţă [img.] şi la terminaţia adresei [/img.] ( dar fără punctul din paranteze)

Asta e adresa corectă Simi

https://2img.net/r/ihimizer/img853/304/asidemirdnhngfgnoq01.png

26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Sdf4dd-(1)

Çağla Çakar


26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 8e42a4f626. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 068c33be26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 6abfbd8426. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 2c505865
26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 C24e430726. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 C882d37e26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 366c290626. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Cff323e1
26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 91e3efc6


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Dum 22 Mai 2011, 3:53 pm, editata de 2 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 22 Mai 2011, 3:52 pm

simi a scris: ca de maiine vi-l returnez....fara pene cupidon
Smile Smile Smile
Tu nu vezi ca oriunde apare Murat...hop si mandra. Cred ca nici sa respire nu mai poate, fara ca sa o intrebe pe missa.
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Dum 22 Mai 2011, 4:01 pm

DENISA a scris:[color=brown]
Vai Smile asta este Nurgul cea adevarata...ies aburi prin cearcane Smile Smile scuze fetelor, nu m-am putut abtine Smile
Imi era dor de cagla ..a crescut,dar tot dulcica e! cel mai reusit cuplu vazut de mine pana acum Demir- Asya 26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 101840 26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 255789
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Dum 22 Mai 2011, 4:04 pm


Admin site-ului http://www.tubabuyukustun.net/forum/asi-icin-mail-kampanyasi-t-25858.html au trimis o scrisoare celor mai mari ziare din Turcia unde şi-au exprimat dorinţa ca la cereminia de la Monte Carlo din 10 Iunie să participe toţi actiorii din ASI .



Asi İçin Mail Kampanyası
Çeşitli sitelerde gördüm bizde katılalım istedim

Arkadaşlar hepinizinde bildiği gibi efsane dizimiz Asi dünyaca ünlü dizilerin ödüllendirildiği Monte Carlo festivalinde bir ilki gerçekleştirerek türk dizileri arasında bu festivalde aday olan ilk dizi oldu.Ödül töreni 10 Haziran'da ve o ödül töreninde asi dizisinin oyuncularını görmek için bizler sesimizi duyurmalıyız bunun içinde bütün tv köşe yazarlarına mail atarak sesimizi duyurmalıyız.Lütfen herkes aşağıda paylaşacağım metni adresini vereceğim köşe yazarlarına atsın fazla vaktinizi almayacak lütfen katılın

Başa kime mail atıyorsak onun adını yazalım

Sevgili Ali Bey
Size bu maili atmamın sebebi köşenizde okurlarınızın isteklerini şikayetlerini taşıdığınız onların sesine kulak vermeniz işte bende bu durumdan cesaret bularak atıyorum bu maili.Ali Bey Tuba Büyüküstün,Murat Yıldırım,Çetin Tekindor,Nur Sürer,Selma Ergeç,Cemal Hünal ve Tuncel Kurtiz'in önemli rollerde olduğu Kanal D'de yayınlanan Asi dizisi bir ilki gerçekleştirerek dünyaca ünlü dizilerin yarıştığı Monte Carlo Festivalinde En İyi Pembe Dizi dalında ilk üç aday arasına girdi.Bu durum biz asiseverleri çok mutlu etti bir türk olarakta gururlandırdı.Türk dizilerin dünyaca ünlü dizilerle yarışabilecek duruma gelmesi büyük bir mutluluk gerçekten.Ama nedense bu başarı birkaç gazetenin küçük haberleri dışında görmezden gelindi.Bu durum bizi fazlasıyla üzdü.Türkiye'de yayınlandığı dönemdede gereken ilgiyi görmeyen dizimize şimdi sahip çıkılmasını istiyoruz.Ve 10 haziran'daki ödül töreninde başrol oyuncularımızı görmek istiyoruz.....Bunun içinde sizden köşenizde bu isteğimizi paylaşmanızı bekliyoruz.Belki köşenizi okuyan Asis Yapım Asi dizisi oyuncularına davette bulunur.Bu hem Türkiye ve türk dizileri adına da büyük bir tanıtım olacaktır.Ali Bey umarım sesimizin duyulmasına vesile olursunuz.......

asis@asisyapim.net



aeyuboglu@milliyet.com.tr (Ali Eyüboğlu)


s.kologlu@milliyet.com.tr (Sina Koloğlu)


yuksel.aytug@sabah.com.tr(Yüksel Aytuğ)

myar@posta.com.tr (Mesut Yar)

mguler@htgazete.com.tr (Mehmet Güler)
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Dum 22 Mai 2011, 4:15 pm

Fetele,eu va pup kiss Baietii mei nu mai au rabdare sa stea in casa sad Cand ma simteam si eu mai bine... sad

Ne auzim mai tarziuuuu 26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 155656 26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 155656 26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 155656
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Dum 22 Mai 2011, 4:19 pm

Selvi Boylum Al Yazmalım’da Asya İçin En Güçlü Aday
Ay Yapım tarafından çekilecek olan Türkan Şoray ve Kadir İnanır’ın efsane filmi Selvi Boylum Al Yazmalım‘ın dizi versiyonunda Asya İçin en güçlü aday Özge Özpirinçci.

Milliyet Gazetesi haberine göre Ay Yapım’ın atv için çekeceği “Selvi Boylum Al Yazmalım”da Türkan Şoray’ın canlandırdığı Asya rolü için en güçlü adaylardan birinin Özge Özpirinçci olduğu öğrenildi. Kadir İnanır’ın oynadığı İlyas rolü için de Murat Yıldırım’la görüşülüyor. Yaz aylarında Sapanca’da çekimleri başlayacak olan dizinin yönetmen koltuğunda ise Nisan Akman oturacak.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Dum 22 Mai 2011, 4:19 pm

Bravo lor DENISA, sper sa fie luati in considerare, pt ca sunt convinsa ca asta este si dorinta celor 3 mld. care au vizionat Asi..ar fi total insensibili la opinia mondiala daca n-ar face asta, dupa cum ar fi de neconceput, din punctul meu de vedere absenta vreunuia din te miri ce motive(exclud forta majora Smile )..e o performanta uluitoare , si ar trebui recunoscuta ca atare
sa inteleg ca ar fi un proiect in care i-am putea revedea pe cei doi??? 26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 101840 26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 60243 sau numai pe 26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 60243
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Dum 22 Mai 2011, 4:27 pm

Andrada sunt doar zvonuri nimic nu e confirmat ( legat de proiectul lui Fulgerică)

26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 3368604d
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Dum 22 Mai 2011, 5:10 pm

DENISA a scris:Andrada sunt doar zvonuri nimic nu e confirmat ( legat de proiectul lui Fulgerică)
pai si cand era vorba despre AvC tot astfel de zvonuri au aparut, mi-ar placea sa fie ceva adevarat pt. ca este o casa de productie mare si de regula lucreaza cu kanald, daca n-o fi chiar a lor, pe urma Fulgerica a avut si un interviu pe kanald din cate imi aduc aminte..si ar fi bine pt el! Smile
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Dum 22 Mai 2011, 5:25 pm

26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 F5ab3d8cee7cc91f19be1f18227b1cd926. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 5a77788e47325e9f9e9b35ec1179409526. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Aba34f3756a830f09a34cac9ab8ae54026. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 41977aacd356136e3f965f47ad5212d8
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Dum 22 Mai 2011, 5:31 pm

Dragalaselor bine va-m gasit 26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 8h7t50153jd 26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Mediumliphut514d8eeca5578f050277
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lavy612 Dum 22 Mai 2011, 7:17 pm

Buna fetelor kiss kiss kiss Nu ne mai dezlipim de vremea asta .... sper sa ne mai adunam pe aici , in cuibusorul nostru din cand in cand chiar daca ne atrage vremea frumoasa d afara Pupici kiss kiss Si sa nu uitam de :mURI>:
lavy612
lavy612
vip
vip

Mesaje : 927
Data de inscriere : 26/01/2011
Varsta : 33
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 22 Mai 2011, 9:40 pm

Buna seara dragi copii!!!!!!!!!!!!!!!! kiss kiss kiss
Dar ce liniste este pe forum.
Vremea frumoasa ne tine pe toti in plimbari. kiss
Nu mai are cine sa o faca varza pe Burcinica 26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 756436 ... Oricum, nici nu cred ca este nevoie de asa ceva..pentru ca deja este varza. ... Sau putem spera intr-o cizelare a divei , intr-o transformare mai ceva ca in filme... Smile Smile Smile GREU DE CREZUT.


victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Dum 22 Mai 2011, 9:43 pm

26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 504111.1314
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 22 Mai 2011, 9:58 pm

Şefu’, nu vă supăraţi, n-am nici un chef de muncă după weekend, daţi-mi o zi liberă, vă rog!
- Hai, Mişule, fii om serios, avem o groază de treburi de făcut azi! Mi se mai întâmplă şi mie, dar ştii cum fac? Trag o partida bună de sex cu nevastă-mea şi mă înviorez extraordinar, capăt o energie fantastică! Hai, tinere, fă ca mine şi vino la serviciu!
Peste două ore, şeful îl vede pe Mişu muncind cu un spor teribil, ca niciodată.
- Ai văzut, Mişule, că se poate?
- Mare om eşti, şefule! Câtă dreptate ai avut! O partidă de sex cu nevastă-ta este energie curată…
................................................................................
Bulă la farmacie:
- 10 prezervative vă rog.
- Vă dau si o pungă?
- Nu mersi, tipa e chiar draguţă foc.
................................................................
Iepuraşul, ursul şi lupul stăteau la coadă să intre la vulpe, curva pădurii. Primul intră ursul, după vreo oră, iese extenuat total şi le zice celor doi prieteni ai săi care îşi aşteptau rândul:
- Pfoaiii, ce cârjă i-am daaat!
Intră şi lupul, după vreo 2 ore, iese extenuat, cu blana zburlită:
- Ce cârjă i-am dat şi eu!
Vine şi rândul iepuraşului…trece o oră, trec două,… dinăuntru se aud zgomote, buşituri… după trei ore iese iepuraşul zâmbitor şi binedispus şi le spune celorlalţi doi:
- Băieţi nu ştiu unde aţi găsit voi cârjă, dar eu am dat cu scaunul!
...........................................................
La bijutier, soţia probează o brăţară masivă de aur.
Ea :
- Ce părere ai? Îti place?
El, uitându-se discret la preţul afişat:
- Nuuu, te îngraşă!
........................................................
Vine acasă copilul lui Osama Bin Laden supărat foc. Taică-su îl întreabă:
- Ce-ai păţit?
- Am luat 4 la geografie.
- Şi ce te-a întrebat?
- Care este cea mai înaltă clădire din New York şi am spus Empire State Building…
- Ei, lasă că rezolvă tata…
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 22 Mai 2011, 10:15 pm

Un enoriaş îi transmite precipitat preotului:
- În timpul slujbei de azi mi-au furat ceasul şi portofelul!
- Aleluia! În sfârşit îi atragem şi pe păcătoşi!
................................................................
O domnişoară deşirată, blondă, cu o fustă mini-mini urcă în autobuz. În spatele ei un grup de smecheri îşi dau coate şi arată către fundul tipei. La un moment dat unul se duce la ea şi îi oferă o hârtie de 5 lei:
- Pentru că ne-ai arătat ce ne-ai arătat, spune tipul cu ironie.
- Aaa… păi în cazul asta ia 2 lei rest, spune blonda foarte serioasă.
- De ce? întrebă contrariat tipul.
- Pentru handicapaţi fac reducere…
..............................................................
Două blonde discutau la o terasă:
- Îl vezi pe tipul cu Trabant?
- Da, ce-i cu el?
- Eu l-am făcut cu Trabant.
- Cum aşa?
- Înainte avea Mercedes.
...................................................
băiat şi o fată la cinema. Băiatul începe să o sărute, să o mângâie:
- În primul rând sunt virgină…
- Bine, atunci hai în ultimul rând!
........................................................
Doi pensionari stau de vorbă pe o bancă în parc:
- Tu de când nu ai mai avut treabă cu o femeie?
- Să-ţi spun drept, de când am ieşit la pensie!
- Şi eu la fel.
- Să ştii că ăştia ne-au pus ceva în pensii.
..............................................................
ntr-o unitate de tancuri, unei grupe de proaspeţi recruţi li se prezintă pentru prima oară un tanc.
Plutonierul comandant de grupă începe sa le explice:
- Tancul este de tip T-55, fabricat în URSS. Are cineva vreo întrebare?
Nimeni nu întreabă nimic.
- Pe tanc, se află instalat un aruncător de grenade calibrul 120. Are cineva vreo întrebare?
Nimeni nu întreabă nimic.
- Tot pe tanc avem o staţie de comunicaţii radio. Are cineva vreo întrebare?
Un soldat ridică mâna timid.
- Da, soldat, spune!
- Domnule plutonier, staţia radio e pe lămpi sau pe tranzistori?
- Băi, pentru tâmpiţi ca tine o să repet: este pe tanc!
...................................................................
Un tip intră într-o farmacie. Multă lume, înghesuială:
- Nu vă supăraţi, vă rog să mă lăsati să intru în faţă, am pe cineva la pat, nu pot să aştept!
Oamenii binevoitori si cumsecade cum numai românii pot fi îl lasă să treacă:
- Sigur, sigur.
Ajunge tipul la ghişeu, se apleacă şi spune:
- Aş dori şi eu cinci prezervative vă rog!
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Dum 22 Mai 2011, 10:16 pm

Bună seara !!

DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 22 Mai 2011, 10:17 pm

Buna seara Denisa.
Multumim. kiss kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Dum 22 Mai 2011, 10:22 pm

Bună Victoria !!26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Flowers_for_you
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Dum 22 Mai 2011, 10:32 pm

Salut fetelor, hai la Gonulcelen
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Dum 22 Mai 2011, 10:34 pm

sunt deja acolo Pufy , ce faţă de şcolărel are Murat la nuntă.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 22 Mai 2011, 10:38 pm

In armată, soldaţii sunt scoşi la program administrativ în gradina unităţii. Caporalul, cu un aer satisfăcut:
- Aşa, toată lumea ia câte o lopată şi treceţi la săpat! Dar, înainte de asta vreau să vă întreb… E vreunul printre voi care se pricepe la algebră?
- Eu, să trăiţi … Sunt student la mate-fiz, domm caporal.
- Bravo, mă. Atunci aruncă dracului lopata aia, că nu-i de tine.
Soldatul, uşurat, aruncă lopata cu o faţă veselă. Caporalul continuă:
- Şi pune mâna pe hârleţ. Tu vei extrage rădăcinile!
.....................................................................................
Acum o lună am citit că carnea consumată în exces te poate ucide. A doua zi m-am lăsat de mâncat carne.
Acum o săptămână am citit că băutura te poate ucide. A doua zi m-am lăsat de băut.
Ieri am citit că sexul te poate ucide. Azi dimineaţă m-am lăsat de citit.
................................................................................
La întâlnirea internaţională a vameşilor se discută la un pahar de şampanie.
Vameşul francez zice:
- Băi eu într-un an mi-am luat castel pe Vallée de la Loire.
Englezul:
- Eu într-un an mi-am luat un lanţ hotelier în Alpi.
Romanul:
- Eu într-un an mi-am luat BMW.
Toţi se uită cu milă la el:
- Aşa nasol e la voi?
- Ei, totuşi BMW e o fabrica măricică…
............................................................................
Sunt foarte îngrijorată: niciodată soţul meu nu a întârziat atâta! Cred că şi-a găsit altă femeie.
- Vai tu, de ce te gândeşti la ce-i mai rău !Poate l-a călcat vreo maşină.
...................................................................
Cinci nemţi într-un Audi Quattro ajung la graniţa cu Italia. Vameşul italian îi opreşte şi le spune:
- Este ilegal să cari 5 persoane cu un Quattro!
- Cum adică e ilegal? a întrebat şoferul german.
- Quattro înseamnă PATRU! răspunse vameşul italian.
- Quattro este doar varianta automobilului, răspunse neamţul uimit. Uita-te la acte: maşina este prevăzută să care 5 persoane!
- Nu poţi sa ma păcăleşti tu pe mine! răspunse ofiţerul vamal italian. Quattro înseamnă 4. Ai 5 persoane în maşină şi astfel încălcaţi legea!
Neamţul răspunde 26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 2743637754:
- Idiotule! Vreau să vorbesc acum cu şeful tău! Vreau sa vorbesc cu cineva cu mai multa inteligenţă!
- Îmi pare rău! răspunse vameşul. Şeful nu poate veni, e ocupat cu doi indivizi într-un Fiat Uno.
................................................................................
Leul cheamă toate animalele şi le spune:
- Cei frumoşi în stânga, cei deştepţi în dreapta.
Toate animalele se conformează, numai maimuţa ramâne pe loc.
- Dar tu ce faci? întrebă leul.
- Ce vrei, să mă rup în două?
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 26. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum