Serialesitelenovelet
Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 - Pagina 12 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 - Pagina 12 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4

+21
DENISA
bijou
rodica
milia
demiruta
bad_girl
carmenadina
Admin_dea05
nety
mmchit
elena50
iulia1965
monicuta
clio 24
TheCattallyn
vivi
IRIS
emine
lucyana
dea05
tubafan
25 participanți

Pagina 12 din 43 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 27 ... 43  Urmatorul

In jos

Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 - Pagina 12 Empty Re: Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4

Mesaj Scris de lucyana Vin 12 Feb 2010, 12:02 pm

IRIS a scris:Buna ziua, fetelor !! kiss Dea si Admin, foarte frumoase pozele si...foarte interesante, mii de multumiri ... inima floare ....
...deci Ferhunde ajunge la inchisoare, oare de ce ?...in sfarsit, primeste ceea ce merita . slap ...abia astept sa se difuzeze si la noi episoadele...
Va doresc un week-end minunat !!
buna din cate am inteles eu pt ca da foc la santierul lui sevket pt a se rabuna pe el si ali riza era inauntru
lucyana
lucyana
membru senior
membru senior

Mesaje : 247
Data de inscriere : 28/09/2009
Varsta : 43

Sus In jos

Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 - Pagina 12 Empty Re: Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4

Mesaj Scris de IRIS Vin 12 Feb 2010, 8:25 pm

lucyana a scris:
buna din cate am inteles eu pt ca da foc la santierul lui sevket pt a se rabuna pe el si ali riza era inauntru
....multumesc, Lucyana !!! Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 - Pagina 12 155520
IRIS
IRIS
membru senior
membru senior

Mesaje : 231
Data de inscriere : 06/10/2009
Varsta : 52
Localizare : MUNTENIA

Sus In jos

Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 - Pagina 12 Empty Re: Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4

Mesaj Scris de lucyana Vin 12 Feb 2010, 9:59 pm

IRIS a scris:
lucyana a scris:
buna din cate am inteles eu pt ca da foc la santierul lui sevket pt a se rabuna pe el si ali riza era inauntru
....multumesc, Lucyana !!! Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 - Pagina 12 155520
nu ai pt ce draguta si eu abia astept sa se difuzeze la noi are alt farmec cu traducere
lucyana
lucyana
membru senior
membru senior

Mesaje : 247
Data de inscriere : 28/09/2009
Varsta : 43

Sus In jos

Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 - Pagina 12 Empty Re: Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4

Mesaj Scris de dea05 Vin 12 Feb 2010, 10:40 pm

IRIS a scris:Buna ziua, fetelor !! kiss Dea si Admin, foarte frumoase pozele si...foarte interesante, mii de multumiri ... inima floare ....
...deci Ferhunde ajunge la inchisoare, oare de ce ?...in sfarsit, primeste ceea ce merita . slap ...abia astept sa se difuzeze si la noi episoadele...
Va doresc un week-end minunat !!
Buna!!!Iris Admin tot eu sunt doar ca din lipsa de experienta cand am facut acest forum m-am ales cu doua nume kiss
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 - Pagina 12 Empty Re: Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4

Mesaj Scris de dea05 Vin 12 Feb 2010, 10:43 pm

lucyana a scris:
IRIS a scris:
lucyana a scris:
buna din cate am inteles eu pt ca da foc la santierul lui sevket pt a se rabuna pe el si ali riza era inauntru
....multumesc, Lucyana !!! Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 - Pagina 12 155520
nu ai pt ce draguta si eu abia astept sa se difuzeze la noi are alt farmec cu traducere
Aha ...nici eu nu stiam ce s-a intamplat cu ali riza.........dar inca nu a paralizat?
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 - Pagina 12 Empty Re: Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4

Mesaj Scris de carmenadina Sam 13 Feb 2010, 11:26 am

Aha ...nici eu nu stiam ce s-a intamplat cu ali riza.........dar inca nu a paralizat?[/quote]

Nu, nu a paralizat, cred ca a fost mai mult o intoxicatie cu fum, combinata cu problemele lui de sanatate.
In orice caz, nici Fehrunde nu va sta prea mult in inchisoare; in episodul de miercurea trecuta (pe care l-am vazut cu foarte mari intreruperi), deja iese din inchisoare.
carmenadina
carmenadina
membru activ
membru activ

Mesaje : 43
Data de inscriere : 02/02/2010

Sus In jos

Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 - Pagina 12 Empty Re: Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4

Mesaj Scris de carmenadina Sam 13 Feb 2010, 11:29 am

Am uitat: si Ali Riza a iesit destul de repede din spital.
Cred ca si Necla renunta la proiect din cauza avansurilor lui Ali Sarper.
carmenadina
carmenadina
membru activ
membru activ

Mesaje : 43
Data de inscriere : 02/02/2010

Sus In jos

Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 - Pagina 12 Empty Re: Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4

Mesaj Scris de bad_girl Sam 13 Feb 2010, 11:59 am

imi place si acest serial pacat ca nu l-am vazut cap coada
bad_girl
bad_girl
membru activ
membru activ

Mesaje : 58
Data de inscriere : 13/02/2010

Sus In jos

Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 - Pagina 12 Empty Re: Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4

Mesaj Scris de carmenadina Sam 13 Feb 2010, 12:13 pm

bad_girl a scris:imi place si acest serial pacat ca nu l-am vazut cap coada

Nici eu nu l-am de la inceput, dar acum il urmaresc si la noi si la turci. Intr-adevar e mai static, dar are farmecul lui.
carmenadina
carmenadina
membru activ
membru activ

Mesaje : 43
Data de inscriere : 02/02/2010

Sus In jos

Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 - Pagina 12 Empty Re: Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4

Mesaj Scris de bad_girl Dum 14 Feb 2010, 5:30 pm

da este o poveste frumoasa si personajele reusite
bad_girl
bad_girl
membru activ
membru activ

Mesaje : 58
Data de inscriere : 13/02/2010

Sus In jos

Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 - Pagina 12 Empty Re: Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4

Mesaj Scris de carmenadina Dum 14 Feb 2010, 10:05 pm

bad_girl a scris:da este o poveste frumoasa si personajele reusite

Si actorii sunt bine alesi si joaca foarte bine.
carmenadina
carmenadina
membru activ
membru activ

Mesaje : 43
Data de inscriere : 02/02/2010

Sus In jos

Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 - Pagina 12 Empty Re: Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4

Mesaj Scris de lucyana Lun 15 Feb 2010, 10:53 pm

salutare
mai fetelor la cate lovituri a luat sevket de la mithat are prea putine vanatai Evil or Very Mad slap
cam asa facea mithat stupid stupid stupid stupid si cand te gandesti ca visa study
hayrie incepe sa ma scoata din sarite cica ea acolo nu se mai intoarce parcai ditamai regina
lucyana
lucyana
membru senior
membru senior

Mesaje : 247
Data de inscriere : 28/09/2009
Varsta : 43

Sus In jos

Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 - Pagina 12 Empty Re: Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4

Mesaj Scris de dea05 Lun 15 Feb 2010, 11:05 pm

lucyana a scris:salutare
mai fetelor la cate lovituri a luat sevket de la mithat are prea putine vanatai Evil or Very Mad slap
cam asa facea mithat stupid stupid stupid stupid si cand te gandesti ca visa study
hayrie incepe sa ma scoata din sarite cica ea acolo nu se mai intoarce parcai ditamai regina

Buna!Mi-a placut ep din seara asta ma uns la sufletel.....in sfarsit cade si ferhunde...prea a picat mereu in picioare, imi pare rau de mithrat dar si-a cautat-o cu lumanarea...o credea victima in loc de dracu' gol pe ferhunde......nu l-am inteles pe ali riza de ce tot se vaita, plange..auzi a mai spus ca ferhunde e pui pe langa ce a facut fisa...parcar fi dat in cap la cineva leyla, imi este tare mila de ea toti sunt numai cu gura pe ea....auzi tu tot da vina pe oguz ca i-a destramat familia dar de necla a uitat parca ala ar fi luat-o cu forta nu s-ar fi dus de buna voie cu el....
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 - Pagina 12 Empty Re: Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4

Mesaj Scris de lucyana Lun 15 Feb 2010, 11:12 pm

dea05 a scris:
lucyana a scris:salutare
mai fetelor la cate lovituri a luat sevket de la mithat are prea putine vanatai Evil or Very Mad slap
cam asa facea mithat stupid stupid stupid stupid si cand te gandesti ca visa study
hayrie incepe sa ma scoata din sarite cica ea acolo nu se mai intoarce parcai ditamai regina

Buna!Mi-a placut ep din seara asta ma uns la sufletel.....in sfarsit cade si ferhunde...prea a picat mereu in picioare, imi pare rau de mithrat dar si-a cautat-o cu lumanarea...o credea victima in loc de dracu' gol pe ferhunde......nu l-am inteles pe ali riza de ce tot se vaita, plange..auzi a mai spus ca ferhunde e pui pe langa ce a facut fisa...parcar fi dat in cap la cineva leyla, imi este tare mila de ea toti sunt numai cu gura pe ea....auzi tu tot da vina pe oguz ca i-a destramat familia dar de necla a uitat parca ala ar fi luat-o cu forta nu s-ar fi dus de buna voie cu el....
asa este dar vezi tu necla sa maritat cu cem si sa uitat tot ce sa facut, mai ales acum ca a ramas vaduva si pentru faptul ca cem sa asociat cu sevket cred ca ali raza a uitat tot ce a facut,ai vazut secventa cand sa intors leyla acasa si ia spus lui ali riza ca pe toti ia iertat numai pe ea nu a avut dreptate
sa sti ca si mie mi mila de leyla saraca sta singura in casa pe cand tot familionul ii la necla
ok noapte buna pe maine cu forte proaspete
lucyana
lucyana
membru senior
membru senior

Mesaje : 247
Data de inscriere : 28/09/2009
Varsta : 43

Sus In jos

Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 - Pagina 12 Empty Re: Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4

Mesaj Scris de carmenadina Mier 17 Feb 2010, 10:33 am

Mie nu-mi place Hayriye (mama), care se vaita tot timpul si vorbeste la telefon. Nu stiu de unde are bani de atitea telefoane... Dorinta ei cea mare este sa se mute la Necla, desi vede ca o deranjeaza.
carmenadina
carmenadina
membru activ
membru activ

Mesaje : 43
Data de inscriere : 02/02/2010

Sus In jos

Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 - Pagina 12 Empty Re: Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4

Mesaj Scris de vivi Mier 17 Feb 2010, 7:11 pm

Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 - Pagina 12 T4urttYaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 - Pagina 12 1z19uu8Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 - Pagina 12 15g442gYaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 - Pagina 12 29zewshYaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 - Pagina 12 E12cz4Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 - Pagina 12 28ilpb9Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 - Pagina 12 2wpkyoiYaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 - Pagina 12 Kb7rf7
vivi
vivi
vip
vip

Mesaje : 1381
Data de inscriere : 09/10/2009

Sus In jos

Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 - Pagina 12 Empty Re: Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4

Mesaj Scris de carmenadina Mier 17 Feb 2010, 7:17 pm

Astazi ar trebui sa fie un nou episod la KanalD Turcia.
carmenadina
carmenadina
membru activ
membru activ

Mesaje : 43
Data de inscriere : 02/02/2010

Sus In jos

Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 - Pagina 12 Empty Re: Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4

Mesaj Scris de carmenadina Joi 18 Feb 2010, 4:59 pm

Am vazut episodul de la turci; cu foarte mari intreruperi, dar l-am vazut.
carmenadina
carmenadina
membru activ
membru activ

Mesaje : 43
Data de inscriere : 02/02/2010

Sus In jos

Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 - Pagina 12 Empty Re: Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4

Mesaj Scris de clio 24 Joi 18 Feb 2010, 5:21 pm

carmenadina a scris:Am vazut episodul de la turci; cu foarte mari intreruperi, dar l-am vazut.

Daca vrei sa-l ami vezi il gasesti aici fara intreruperi
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] kiss
clio 24
clio 24
vip
vip

Mesaje : 997
Data de inscriere : 03/10/2009

Sus In jos

Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 - Pagina 12 Empty Re: Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4

Mesaj Scris de carmenadina Sam 20 Feb 2010, 5:35 pm

Clio, multumesc pentru adresa. Eu l-am vazut cu intreruperi pentru ca l-am vazut in direct. Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 - Pagina 12 242329
carmenadina
carmenadina
membru activ
membru activ

Mesaje : 43
Data de inscriere : 02/02/2010

Sus In jos

Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 - Pagina 12 Empty Re: Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4

Mesaj Scris de clio 24 Dum 21 Feb 2010, 11:40 am

Dupa cum arata trailer-ul la ep 143(la turci) ..cred ca Ferhunde revine in forta...si cred ca Necla se marita!!!!!! Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 - Pagina 12 9027 Cam repede ...Cem nu are nici un an de cand a murit...dupa cum pare personajul..eu cred ca Necla nu e capabila sa iubeasca..nu cred ca l-a iubit nici pe Oguz, nici pe Cem ..si nici pe asta...Ali ..e cam interesata de bani... :
have a nice day
clio 24
clio 24
vip
vip

Mesaje : 997
Data de inscriere : 03/10/2009

Sus In jos

Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 - Pagina 12 Empty Re: Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4

Mesaj Scris de lucyana Lun 22 Feb 2010, 3:25 pm

clio 24 a scris:Dupa cum arata trailer-ul la ep 143(la turci) ..cred ca Ferhunde revine in forta...si cred ca Necla se marita!!!!!! Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 - Pagina 12 9027 Cam repede ...Cem nu are nici un an de cand a murit...dupa cum pare personajul..eu cred ca Necla nu e capabila sa iubeasca..nu cred ca l-a iubit nici pe Oguz, nici pe Cem ..si nici pe asta...Ali ..e cam interesata de bani... :
have a nice day
hi asa cred si eu ca nu i-a iubit pe nici unul cred ca a plecat atunci cu oguz pt a se razbuna pe leyla se vede in privirea ei ca o uraste
ferhunde va fi eliberata din inchisoare cred ca isi va retrage plangerea sevket cred ca se duce mama lui ferhunde la ali riza si il roaga sa renunte la acuzati ,oricum ii mai turbata ca inainte pt ca nici yaman nu mai vrea sa lucreze cu ea si pleaca din aceea firma
lucyana
lucyana
membru senior
membru senior

Mesaje : 247
Data de inscriere : 28/09/2009
Varsta : 43

Sus In jos

Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 - Pagina 12 Empty Re: Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4

Mesaj Scris de clio 24 Lun 22 Feb 2010, 4:34 pm

lucyana a scris:
clio 24 a scris:Dupa cum arata trailer-ul la ep 143(la turci) ..cred ca Ferhunde revine in forta...si cred ca Necla se marita!!!!!! Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 - Pagina 12 9027 Cam repede ...Cem nu are nici un an de cand a murit...dupa cum pare personajul..eu cred ca Necla nu e capabila sa iubeasca..nu cred ca l-a iubit nici pe Oguz, nici pe Cem ..si nici pe asta...Ali ..e cam interesata de bani... :
have a nice day
hi asa cred si eu ca nu i-a iubit pe nici unul cred ca a plecat atunci cu oguz pt a se razbuna pe leyla se vede in privirea ei ca o uraste
ferhunde va fi eliberata din inchisoare cred ca isi va retrage plangerea sevket cred ca se duce mama lui ferhunde la ali riza si il roaga sa renunte la acuzati ,oricum ii mai turbata ca inainte pt ca nici yaman nu mai vrea sa lucreze cu ea si pleaca din aceea firma

hi si eu cred la fel..p[lus ca este si foarte egoista..daca iti aduci aminte primele ep. ea a fost prima care s-a interesat de Cem...si nu mi-a placut comportamentul fata de fratele ei...ca sa numai zic de Leyla...Bine ca in seara asta avem ep. la noi ..mai intelegem ce se intampla ..Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 - Pagina 12 517793...si vizionare placuta
clio 24
clio 24
vip
vip

Mesaje : 997
Data de inscriere : 03/10/2009

Sus In jos

Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 - Pagina 12 Empty Re: Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4

Mesaj Scris de clio 24 Lun 22 Feb 2010, 4:36 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Trailer ep .143 kiss La turci...am uitat sa spun
clio 24
clio 24
vip
vip

Mesaje : 997
Data de inscriere : 03/10/2009

Sus In jos

Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 - Pagina 12 Empty Re: Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4

Mesaj Scris de lucyana Lun 22 Feb 2010, 5:18 pm

clio 24 a scris:
lucyana a scris:
clio 24 a scris:Dupa cum arata trailer-ul la ep 143(la turci) ..cred ca Ferhunde revine in forta...si cred ca Necla se marita!!!!!! Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 - Pagina 12 9027 Cam repede ...Cem nu are nici un an de cand a murit...dupa cum pare personajul..eu cred ca Necla nu e capabila sa iubeasca..nu cred ca l-a iubit nici pe Oguz, nici pe Cem ..si nici pe asta...Ali ..e cam interesata de bani... :
have a nice day
hi asa cred si eu ca nu i-a iubit pe nici unul cred ca a plecat atunci cu oguz pt a se razbuna pe leyla se vede in privirea ei ca o uraste
ferhunde va fi eliberata din inchisoare cred ca isi va retrage plangerea sevket cred ca se duce mama lui ferhunde la ali riza si il roaga sa renunte la acuzati ,oricum ii mai turbata ca inainte pt ca nici yaman nu mai vrea sa lucreze cu ea si pleaca din aceea firma

hi si eu cred la fel..p[lus ca este si foarte egoista..daca iti aduci aminte primele ep. ea a fost prima care s-a interesat de Cem...si nu mi-a placut comportamentul fata de fratele ei...ca sa numai zic de Leyla...Bine ca in seara asta avem ep. la noi ..mai intelegem ce se intampla ..Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 - Pagina 12 517793...si vizionare placuta
asa este de abia astept ep din seara ceasta din ce am inteles eu de la turci leyla sa oferit sa il ajute pe sevket cu bani dar la necla ii trebuie multe rugaminti
lucyana
lucyana
membru senior
membru senior

Mesaje : 247
Data de inscriere : 28/09/2009
Varsta : 43

Sus In jos

Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 - Pagina 12 Empty Re: Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 12 din 43 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 27 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum