Serialesitelenovelet
34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

+17
ana58
myky
teodora_roman
ninnet
Admin_dea05
dana4699
Nicky
pufy2010
Lucica10
andreea90
lavy612
Iuliana
Motzişor
lica54
simi
victorelalove
DENISA
21 participanți

Pagina 38 din 40 Înapoi  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Urmatorul

In jos

34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de myky Dum 17 Iul 2011, 12:17 am

noapte buna fetelor
myky
myky
membru senior
membru senior

Mesaje : 329
Data de inscriere : 03/04/2011

Sus In jos

34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 17 Iul 2011, 12:18 am

nopate buna , myky! kiss kiss kiss 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 155656
noapte buna, tuturor! kiss kiss kiss 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 155656 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 79551 :fret: :fret: :fret:
o noapte de vis! :fret:
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Dum 17 Iul 2011, 9:01 am

Buna dimineata dragalaselor o duminica placuta sa aveti...Poftiti sa servim cafeaua de dimineata!!!!si micul dejun impreuna...
34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 62296464
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Dum 17 Iul 2011, 10:34 am

:hello2: :hello2: dragilor!!!!!!!!!!!
Sper ca nu m-ati dat disparuta chiar de tot sad sad am fugit la tara asa intempestiv si n-am avut timp sa anunt sad sad
acum, am venit pentru cateva zile si pe urma ..cand apuc! azi incep lectura, 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 517793 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 517793 ca am ceva de recuperat, va pup !!! 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 517793 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 517793
Of DOAMNE, nici n-am citit bine si-mi vine sa Crying or Very sad si ma doare capul...se termina iluzia MURATUBA?????????????????????/NU!!!!!!!!!!!!!!!!! dar daca Tuba e fericita, asa sa fie!!nu stiu cum va fi cu Bolovanul-a se citi Onur- Smile langa ea..nu-mi vine sa cred! 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 67332 stupid stupid stupid


Ultima editare efectuata de catre andradamaria in Dum 17 Iul 2011, 11:13 am, editata de 1 ori
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de myky Dum 17 Iul 2011, 11:05 am

neata fetelor...........va ofer ceva rece 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 29872207si ceva bunnnnnnnnnnn34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Bscap0060cysa aveti o zi buna 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 155656 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 155656 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 155656 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 155656 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 155656
myky
myky
membru senior
membru senior

Mesaje : 329
Data de inscriere : 03/04/2011

Sus In jos

34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 17 Iul 2011, 11:09 am

Buna dimineata , tuturor ! kiss kiss kiss

Ce mai faceti ?
Buna , Andrada ! kiss kiss kiss Chiar ca te dadusem la disparuti . Ce mai faci ?
Ne-a fost dor de tine si de comentariile tale . kiss kiss kiss kiss

Multumim pentru micul dejun , Lica . kiss kiss kiss
O zi buna si tie , Myky . kiss kiss kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Dum 17 Iul 2011, 11:15 am

victorelalove a scris:Buna dimineata , tuturor ! kiss kiss kiss

Ce mai faceti ?
Buna , Andrada ! kiss kiss kiss Chiar ca te dadusem la disparuti . Ce mai faci ?
Ne-a fost dor de tine si de comentariile tale . kiss kiss kiss kiss

Multumim pentru micul dejun , Lica . kiss kiss kiss
O zi buna si tie , Myky . kiss kiss kiss
34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 648483 Vic, daca vrei sa stii chiar ma holbez la vestile astea legate de Tuba...nu stiu, cum sa le iau...bune sau rele! sad
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 17 Iul 2011, 11:18 am

andradamaria a scris: 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 648483 Vic, daca vrei sa stii chiar ma holbez la vestile astea legate de Tuba...nu stiu, cum sa le iau...bune sau rele! sad
Si noi...daca ai stii cat ne-am mai holbat ... confused confused confused
Sa vedem intr-un final ce va avea Tuba sa spuna .
Sa se intoarca Denisa din concediu sa ne mai spuna si noua daca a mai aflat ceva . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Dum 17 Iul 2011, 11:38 am

Buna fetelor! kiss kiss kiss 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 648483 Andrada,sa stii ca are dreptate Vic,te-am dat la disparuti,eu cu manuta mea am scris anuntul.Bine ai revenit,chiar ne era tare dor de tine. 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 165638 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 165638 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 165638 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 165638 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 1253530789WCGUSg
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 17 Iul 2011, 11:39 am

:hello2: simi !
Ce mai faci ? Tratasi calculatorul de boala? Smile kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Dum 17 Iul 2011, 11:42 am

Buna iubita. kiss kiss L-am lasat de ieri sa se odihneasca si vad ca merge mai bine. stupid stupid stupid
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 17 Iul 2011, 11:47 am

Daca ai sti ce zgomot ciudat scotea calculatorul meu aseara cand foloseam "caps" ...muerai de frica !!!!!!!!! Smile Smile Smile Smile Smile
Nici nu mai scriam cu majuscule . stupid stupid stupid
Cred ca am speriat tot blocul .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Dum 17 Iul 2011, 11:50 am

victorelalove a scris:
Si noi...daca ai stii cat ne-am mai holbat ... confused confused confused
Sa vedem intr-un final ce va avea Tuba sa spuna .
Sa se intoarca Denisa din concediu sa ne mai spuna si noua daca a mai aflat ceva . kiss
intradevar sunt greu de digerat...dar oricat de de exagerate sunt sunt stirile despre actorii lor, ceva adevar au la baza sad sad insa dupa capul meu ceva nu se leaga..de unde atitudinea de-a dreptul mohorata a celor doi iubiti si viitori parinti atunci cand sunt impreuna..ar trebui sa straluceasca ,nu????chiar m-a bulversat stirea....
si unde sunt iluziile mele sad sad cred ca le-am pierdut sad sad
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Dum 17 Iul 2011, 11:52 am

Ce naiba s-o fii intamplat cu calculatoarele?Au ametit si ele? Smile Ca noi santem ametite rau dupa turcaletii astia frumosi.... confused confused confused confused
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Dum 17 Iul 2011, 11:52 am

simi a scris:Buna fetelor! kiss kiss kiss 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 648483 Andrada,sa stii ca are dreptate Vic,te-am dat la disparuti,eu cu manuta mea am scris anuntul.Bine ai revenit,chiar ne era tare dor de tine. 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 165638 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 165638 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 165638 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 165638 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 1253530789WCGUSg
34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 648483 scumpete, lasa nu ma da la disparuti, ca revin mereu..nu ma pot dezlipi de voi! kiss
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Dum 17 Iul 2011, 11:53 am

andradamaria a scris:intradevar sunt greu de digerat...dar oricat de de exagerate sunt sunt stirile despre actorii lor, ceva adevar au la baza sad sad insa dupa capul meu ceva nu se leaga..de unde atitudinea de-a dreptul mohorata a celor doi iubiti si viitori parinti atunci cand sunt impreuna..ar trebui sa straluceasca ,nu????chiar m-a bulversat stirea....
si unde sunt iluziile mele sad sad cred ca le-am pierdut sad sad
Andrada iti tin companie... sad sad sad sad sad sad Si mie mi s-au destramat toate visele.... sad sad sad sad
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 17 Iul 2011, 11:56 am

andradamaria a scris:intradevar sunt greu de digerat...dar oricat de de exagerate sunt sunt stirile despre actorii lor, ceva adevar au la baza sad sad insa dupa capul meu ceva nu se leaga..de unde atitudinea de-a dreptul mohorata a celor doi iubiti si viitori parinti atunci cand sunt impreuna..ar trebui sa straluceasca ,nu????chiar m-a bulversat stirea....
si unde sunt iluziile mele sad sad cred ca le-am pierdut sad sad
Acelasi lucru il simt si eu . Sa fi fost luati prin surprindere de "vestea cea mare?" Sau sa fie obositi in urma filmarilor ? Atat de obositi incat sa nu mai poata nici zambi ?!?!? stupid stupid stupid
Oricum ...atata timp cat nu avem comfirmarea Tubei ...putem sa mai speram ca Onur "nu a pus inca mama pe ea" ! kiss kiss kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 17 Iul 2011, 11:57 am

simi a scris:Ce naiba s-o fii intamplat cu calculatoarele?Au ametit si ele? Smile Ca noi santem ametite rau dupa turcaletii astia frumosi.... confused confused confused confused
Da ...La cat Engin a vazut in ultimul timp ...CALCULATORUL MEU ARE O SCUZA!!!!!!!!!!!!!! Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Dum 17 Iul 2011, 12:00 pm

Eu nu mai sper nimic,Vic,pt ca nu iese fum fara foc. sad sad sad Sant sigura ca e reala stirea... sad sad sad sad Chiar pe Onur il banui ca a dat stirea,sa nu cumva sa o piarda pe Tuba,probabil au avut probleme in relatie dupa ce s-au intors din MC,si a vrut sa fie sigur ca nu-i scapa din mana "gaina cu oua de aur"...... sad
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Dum 17 Iul 2011, 12:03 pm

andradamaria a scris:
intradevar sunt greu de digerat...dar oricat de de exagerate sunt sunt stirile despre actorii lor, ceva adevar au la baza sad sad insa dupa capul meu ceva nu se leaga..de unde atitudinea de-a dreptul mohorata a celor doi iubiti si viitori parinti atunci cand sunt impreuna..ar trebui sa straluceasca ,nu????chiar m-a bulversat stirea....
si unde sunt iluziile mele sad sad cred ca le-am pierdut sad sad [/quote]

Andrada asa este iluziile noastre sau spulberat...Dar nu pot sa accept faptul ca Tuba o fata frumoasa desteapta cu o cariera stralucitoare si cu un viitor frumos in fata,nu a avut ambitia sa se casatoreasca cu o nunta frumoasa cu o luna de miere de vis, si apoi sa apara copii.Nu dintro legatura de prietenie de cateva luni sa fie insarcinata...pacat mare pacat sad sad
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 17 Iul 2011, 12:04 pm

simi a scris:scapa din mana "gaina cu oua de aur"...... sad
Si s-a comportat ca un cocos.
Si daca este adevarat ...I-a facut si 2 bebei , ca sa fie "mega prinsa". stupid stupid stupid
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de myky Dum 17 Iul 2011, 12:07 pm

simi a scris:Eu nu mai sper nimic,Vic,pt ca nu iese fum fara foc. 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 593891 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 593891 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 593891 Sant sigura ca e reala stirea... 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 593891 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 593891 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 593891 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 593891 Chiar pe Onur il banui ca a dat stirea,sa nu cumva sa o piarda pe Tuba,probabil au avut probleme in relatie dupa ce s-au intors din MC,si a vrut sa fie sigur ca nu-i scapa din mana "gaina cu oua de aur"...... 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 593891
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, buna simi ......nu te bucuri ca a ramas bonbonel singur in sfarsit numai pt noi? 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Photofunia27af5634. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 648483 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 648483 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 648483
myky
myky
membru senior
membru senior

Mesaje : 329
Data de inscriere : 03/04/2011

Sus In jos

34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 17 Iul 2011, 12:07 pm

lica54 a scris: sa se casatoreasca cu o nunta frumoasa cu o luna de miere de vis, si apoi sa apara copii.Nu dintro legatura de prietenie de cateva luni sa fie insarcinata...pacat mare pacat sad sad
Buna , Lica ! kiss kiss kiss
Fanii vor tot ce este mai bun pentru ea .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Dum 17 Iul 2011, 12:09 pm

Dragalaselor aduc si eu o inghetata sa ne mai racorim un pic pe caldura asta insuportabila.
34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 51879271
34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 27256266


lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 17 Iul 2011, 12:11 pm

Multumim , Lica !
Este binevenita si delicioasa ! kiss kiss kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 38 din 40 Înapoi  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum