Serialesitelenovelet
34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

+17
ana58
myky
teodora_roman
ninnet
Admin_dea05
dana4699
Nicky
pufy2010
Lucica10
andreea90
lavy612
Iuliana
Motzişor
lica54
simi
victorelalove
DENISA
21 participanți

Pagina 39 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Urmatorul

In jos

34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Dum 17 Iul 2011, 12:11 pm

Voi nu ati vazut cum ii place lui Onur sa iasa in fata?Unde apare Tuba hop si el.....o intrece pe 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 756436,cu mult. stupid stupid Ce cauta el la MC cu Tuba?In ce calitate.....nu s-au dus acolo alti actori din Asi,care chiar meritau sa fie acolo pe covorul rosu,si a aparut Burtosul. stupid stupid Mie nu-mi vine sa cred nici acum ca a indraznit sa apara acolo,ca si cum rolul lui di Asi a fost asa de important.....va spun sigur ca Onur e mai periculos decat 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 756436,si n-o mai scapa din mana pe Tuba.... stupid stupid
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 17 Iul 2011, 12:15 pm

Acum inteleg tot . Si lui Murat si Tubei le place acelasi tip de personalitate ... GRUPUL CLONCANITOARELOR ( fara niciun fel de suparare !!!!!!!!!!!!) .
Chiar sunt uimita cat de mult se aseamana 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 756436 si cu 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 756436 -ul ... stupid stupid stupid stupid
Si noi care speram atat de mult intr-o uniune MURATUBA! kiss kiss kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Dum 17 Iul 2011, 12:16 pm

34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 648483 Myky! kiss kiss kiss Ce sa-ti zic?Chiar imi doream sa fie cu Tuba.....dar daca nu se poate,eu sant prin apropriere.....sa ii alin suferinta lui Muri.... Smile Smile Smile Cat m-am chinuit eu sa-l fac sa-si revina dupa vestea asta socanta...... stupid stupid stupid Da-i cu ceaiuri,da-i cu masaje,da-i cu plimbari....doar,doar si-o revenii.... 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 283516 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 283516 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 283516
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Dum 17 Iul 2011, 12:17 pm

Onur a pus mana pe gaina cu oua de aur si tine cu dintii de ea..Dar eu sut suparata pe Tuba ca nu a avut ambitia sa aleaga ceva pe masura ei!!! sad sad sad care o fi motivul nu mil pot imagina..
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Dum 17 Iul 2011, 12:18 pm

Vic,acum s-a format uniunea croncanitoarelor......Nu ne ajungea una...... sad sad
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Dum 17 Iul 2011, 12:20 pm

lica54 a scris:Onur a pus mana pe gaina cu oua de aur si tine cu dintii de ea..Dar eu sut suparata pe Tuba ca nu a avut ambitia sa aleaga ceva pe masura ei!!! sad sad sad care o fi motivul nu mil pot imagina..
E instabila sentimental,Lica....nu o sa aibe zile multe nici cu Onur.... kiss kiss kiss
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Dum 17 Iul 2011, 12:21 pm

lica54 a scris:intradevar sunt greu de digerat...dar oricat de de exagerate sunt sunt stirile despre actorii lor, ceva adevar au la baza sad sad insa dupa capul meu ceva nu se leaga..de unde atitudinea de-a dreptul mohorata a celor doi iubiti si viitori parinti atunci cand sunt impreuna..ar trebui sa straluceasca ,nu????chiar m-a bulversat stirea....
si unde sunt iluziile mele sad sad cred ca le-am pierdut sad sad

Andrada asa este iluziile noastre sau spulberat...Dar nu pot sa accept faptul ca Tuba o fata frumoasa desteapta cu o cariera stralucitoare si cu un viitor frumos in fata,nu a avut ambitia sa se casatoreasca cu o nunta frumoasa cu o luna de miere de vis, si apoi sa apara copii.Nu dintro legatura de prietenie de cateva luni sa fie insarcinata...pacat mare pacat sad sad [/quote] 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 648483 Lica, sa stii ca am aprox. aceleasi dezamagiri..nu ca as fi eu impotriva unor astfel de evenimente, Doamne fereste..dar parca as fi vrut un altfel de tata pentru copii Tubei(daca stirea este reala)..din tot ce ne-a aratat pana acum ,Onur nu poate fi banuit de sensibilitate Smile dar cine stie, poate situatia il va schimba si va fi un tata minunat! stupid stupid lumea lor este diferita..dar la naiba, tot as vrea ca stirea sa fie falsa!!!!!! Exclamation
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Dum 17 Iul 2011, 12:23 pm

simi a scris:E instabila sentimental,Lica....nu o sa aibe zile multe nici cu Onur.... kiss kiss kiss

Pai asa nicio data nu o sa fie asezata la casa ei tot alegand.. kiss kiss kiss kiss
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Dum 17 Iul 2011, 12:27 pm

Imi place tare mult de ea ca actrita,se schimba total intr-un rol, intra atat de bine in rolul personajului.....dar ca om,in viata personala,nu-mi place deloc nehotararea ei..... sad sad


Ultima editare efectuata de catre simi in Dum 17 Iul 2011, 12:30 pm, editata de 1 ori
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Dum 17 Iul 2011, 12:27 pm

Andrada mie mi-a placut dintodeauna Tuba si sincer iti spun ca as fi vrut tot cei mai bun pentru ea kiss kiss kiss kiss
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Dum 17 Iul 2011, 12:28 pm

simi a scris:Voi nu ati vazut cum ii place lui Onur sa iasa in fata?Unde apare Tuba hop si el.....o intrece pe 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 756436,cu mult. stupid stupid Ce cauta el la MC cu Tuba?In ce calitate.....nu s-au dus acolo alti actori din Asi,care chiar meritau sa fie acolo pe covorul rosu,si a aparut Burtosul. stupid stupid Mie nu-mi vine sa cred nici acum ca a indraznit sa apara acolo,ca si cum rolul lui di Asi a fost asa de important.....va spun sigur ca Onur e mai periculos decat 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 756436,si n-o mai scapa din mana pe Tuba.... stupid stupid
Simi ,eu il vad pe Onur tupeul intruchipat, mult deasupra curcii..de alte calitati nici nu mai este nevoie..devii stapanul inelelor, nu alta, de altfel cam asta imi sugereaza atitudinea lui..atitudine de stapan..si fereasca Dumnezeu ca au reminiscente genetice turcii astia sad
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 17 Iul 2011, 12:33 pm

Inteleg "supararile" si "nedumeririle" fanilor care tin atat de mult la ea . Merita tot ce este mai bun si mai special ...asta pentru ca si ea este o persoana speciala . Este si normal sa fim dezamagiti de alegerea ei ...ONUR ?!?!?! stupid stupid stupid stupid
Chiar ca nu o inteleg ...dar deloc.
Probabil ca inca viseaza la un print pe un cal alb ... Si nu stiu cum se face ca intotdeauna vine doar calul ... confused confused confused
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Dum 17 Iul 2011, 12:36 pm

Da,Vic,vine doar calul.....si mai e si negru..... stupid stupid stupid stupid
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 17 Iul 2011, 12:37 pm

simi a scris:Da,Vic,vine doar calul.....si mai e si negru..... stupid stupid stupid stupid
Si nici macar nu este ...PUR SANGE !!!!!!!!!!! Smile Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Dum 17 Iul 2011, 12:48 pm

simi a scris:Da,Vic,vine doar calul.....si mai e si negru..... stupid stupid stupid stupid
Smile Smile nu e pur sange dar are pretentia ca este! Smile Smile sa vedem talent la superlativ!34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Daecc4aa
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 17 Iul 2011, 12:50 pm

andradamaria a scris: Smile Smile nu e pur sange dar are pretentia ca este!
Din cauza asta este si mai periculos ... "dragutzul" de Onur ! stupid stupid stupid
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Dum 17 Iul 2011, 12:53 pm

Stai sa-l vezi acum,ca incepe un film nou cu Nurgul.......sa-l vedeti ce "talentat" este si ce aere isi da..... stupid stupid Sa vedeti voi cum o tine pe Tuba inchisa in casa.....ii pune si grilaj la geam....si geamuri fumurii,sa nu care cumva sa o mai vada cineva..... stupid stupid
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Dum 17 Iul 2011, 12:53 pm

Mai am o durere in suflet refetitor la Yildirim pe care nu pot sal ert referitor la un interviu pe cand a inceput sa filmeze la ASK..
interviul
R: Care sunt proiectele care te-au facut cunoscut?

MY: Cunsocut am inceput cu adevarat sa fiu din acest sezon, datorita serialului L&P pe care il consider unul dintre cele mai bune proiecte de pana acum. Mi-a placut si primul serial in care am jucat (cred ca se refera la rol principal) "Furtuna" deoarece acolo am cunoscut-o pe sotia mea, cat priveste Asi acesta a reprezentat un bun inceput.
Nedumerirea mea ..Cu ASI a atins apogeul la dus pe covoru rosu la MONTE CARLO a devenit cunoscot de miliarde de telespectatori a urcat pe o treapta a erarhiei a actorilor bine cotati..Dar nu vrea sa recunoasca cu adevatat ca datorita serialului ASI a devenit cunoscut..Sunt foarte curioasa pe viitor sa vad ce rasunet va avea cu ASK ca el a spus ca datorita lu ASK a devenit cunoscut.. kiss kiss kiss
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Dum 17 Iul 2011, 12:58 pm

Cum ar putea sa recunoasca,Lica,iti dai seama ca incepe al treilea razboi mondial in casa lui....????????? stupid stupid stupid stupid Ramane fara mancare calda(ardei umpluti),trei luni..... stupid stupid stupid Eu cred ca pleaca la un interviu cu instructiunile facute de acasa......mai ales ca presa turca o ridica in slavi pe 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 756436......cica e cea mai cea..... stupid stupid stupid
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Dum 17 Iul 2011, 1:11 pm

Fetelor da ce se intampla oare!! multe parti din serialu ASI nu se pot vedea pe nicaeri pe unde este urcat..
34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Flower-scraps-23
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Dum 17 Iul 2011, 1:20 pm

nu stiu despre ce interviu este vorba, dar subiectul ASI, cu toate recunoasterile sale internationale..a fost evitat, de amandoi protagonistii in egala masura, au vorbit frumos despre el doar cand au fost intrebati direct si cand nu au putut s-o "scalde in vreun fel"..ASI arde vad ca si in acest interviu si poate arde mult timp si de aici inainte sad acolo n-a fost doar actorie, acolo n-a fost doar colegialitate si prietenie..a fost ceva ca-n PE ARIPILE VANTULUI recunoscut de Olivia de Havilland pe la 80 de ani sad 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 3553211q
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 17 Iul 2011, 1:25 pm

Superbe florile , Lica ! kiss kiss kiss
Si sotului meu i-au placut mult .

Andrada ...daca trebuie sa asteptam inca 50 de ani pentru a recunoaste unul sau altul ( ma refer la Tuba si Murat ) atunci ...nu stiu ce sa mai spun .
Multi dintre noi s-ar putea sa nici nu mai auzim ... Smile Smile Smile Smile Asta in cel mai bun caz. kiss kiss kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Dum 17 Iul 2011, 1:43 pm

Un frumos clip Asi... kiss kiss
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Dum 17 Iul 2011, 1:53 pm

victorelalove a scris:Superbe florile , Lica ! kiss kiss kiss
Si sotului meu i-au placut mult .

Andrada ...daca trebuie sa asteptam inca 50 de ani pentru a recunoaste unul sau altul ( ma refer la Tuba si Murat ) atunci ...nu stiu ce sa mai spun .
Multi dintre noi s-ar putea sa nici nu mai auzim ... Smile Smile Smile Smile Asta in cel mai bun caz. kiss kiss kiss
Smile Smile cam asa! Smile 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 4lq5xj..nedumerire mare si-n alte locuri..ba chiar mici rautati la adresa perechii TUBA-ONUR
Smile Smile...CITITI- LE PE CROATE ..la tuba b.. sunt niste speculatii de toata frumusetea...
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Dum 17 Iul 2011, 2:44 pm


34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Flower-scraps-25
34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 58269428
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 34. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 39 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum