Serialesitelenovelet
Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii) - Pagina 2 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii) - Pagina 2 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii)

+9
lica54
lucyana
lavy612
iulianagl
nety
ASI 4 ever
elena50
DENISA
Iuliana
13 participanți

Pagina 2 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

In jos

Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii) - Pagina 2 Empty Re: Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii)

Mesaj Scris de lavy612 Joi 28 Iul 2011, 8:56 pm

Buna Luciana kiss kiss kiss , Si mie mi se pare cat de cat interesant , am inceput sa-l urmaresc mereu ... Ma incanta f tare caracterul lui Gullu in acest serial. O zi frumoasa kiss kiss
lavy612
lavy612
vip
vip

Mesaje : 927
Data de inscriere : 26/01/2011
Varsta : 32
Localizare : bucuresti

Sus In jos

Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii) - Pagina 2 Empty Re: Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii)

Mesaj Scris de ASI 4 ever Sam 30 Iul 2011, 10:59 pm

Dar azi n-a fost...stie cineva de ce?
Am vazut c-au bagat Ask ve Ceza reluare...
ASI 4 ever
ASI 4 ever
membru senior
membru senior

Mesaje : 278
Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii) - Pagina 2 Empty Re: Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii)

Mesaj Scris de lica54 Sam 30 Iul 2011, 11:02 pm

AnjeLyk a scris:Dar azi n-a fost...stie cineva de ce?
Am vazut c-au bagat Ask ve Ceza reluare...

Lau scos nul mai dau sambata si duminica noapte buna
Sleep
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii) - Pagina 2 Empty Re: Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii)

Mesaj Scris de ana58 Dum 31 Iul 2011, 5:29 pm

Stapina inimii , o sa ruleze de luni pina vineri si in reluare la 4/45 dimineata ...ce prostie ...astia chiar isi bat joc de oameni
am ramas si eu uimita simbata cind am vazut ca da in reluare ''dragoste si pedeapsa'' si acela de la penultimile episoade ...ce rost avea ...de ce nu il dau de la bun inceput daca tot e reluare ?
Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii) - Pagina 2 Muzaffer_si_Gullu_d4c6a43611

Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii) - Pagina 2 Haniminciftligiozgunama
Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii) - Pagina 2 Stapana%20inimii
Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii) - Pagina 2 294585_2
ana58
ana58
membru activ
membru activ

Mesaje : 59
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 70
Localizare : undeva in vest

Sus In jos

Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii) - Pagina 2 Empty Re: Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii)

Mesaj Scris de ASI 4 ever Dum 31 Iul 2011, 10:38 pm

Sarut mana pentru informatii!! kiss kiss kiss kiss
ASI 4 ever
ASI 4 ever
membru senior
membru senior

Mesaje : 278
Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii) - Pagina 2 Empty Re: Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii)

Mesaj Scris de ana58 Lun 01 Aug 2011, 12:32 pm

Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii) - Pagina 2 HaniminciftligiHanimin Ciftligi (Stăpâna inimii) - Pagina 2 Qrb1p3
Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii) - Pagina 2 0fqwF-stapana-inimii
ana58
ana58
membru activ
membru activ

Mesaje : 59
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 70
Localizare : undeva in vest

Sus In jos

Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii) - Pagina 2 Empty Re: Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii)

Mesaj Scris de ana58 Lun 01 Aug 2011, 12:41 pm

Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii) - Pagina 2 Thumb_Stapana-inimii-1
Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii) - Pagina 2 Stapana-inimii
Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii) - Pagina 2 Large
ana58
ana58
membru activ
membru activ

Mesaje : 59
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 70
Localizare : undeva in vest

Sus In jos

Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii) - Pagina 2 Empty Re: Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 02 Aug 2011, 4:59 pm

Salut.
M-am distrat copios in episodul de astazi pacat ca acum il dau doar de luni pana vineri, probabil o sa inceapa sa dea noua emisiune Draga mea prietena, prostioare din astea.
Vai dar in serialul asta mai toti "fura curent". Smile Smile Smile Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii) - Pagina 2 Empty Re: Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii)

Mesaj Scris de lavy612 Mar 02 Aug 2011, 7:44 pm

Buna , fetelor kiss kiss Si mie mi-a placut ep de azi . Ati vazut ce bn arata Kemal in tinuta de sofer... Lui Muzzafer bey ii era km teama ca il concureaza Smile Smile
lavy612
lavy612
vip
vip

Mesaje : 927
Data de inscriere : 26/01/2011
Varsta : 32
Localizare : bucuresti

Sus In jos

Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii) - Pagina 2 Empty Re: Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii)

Mesaj Scris de lavy612 Mier 03 Aug 2011, 7:05 pm

Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii) - Pagina 2 180085_201044226579199_190968824253406_866745_1218801_n
lavy612
lavy612
vip
vip

Mesaje : 927
Data de inscriere : 26/01/2011
Varsta : 32
Localizare : bucuresti

Sus In jos

Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii) - Pagina 2 Empty Re: Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii)

Mesaj Scris de Iuliana Mier 03 Aug 2011, 11:24 pm

lavy612 a scris:Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii) - Pagina 2 180085_201044226579199_190968824253406_866745_1218801_n

poza asta e din sezon 2 , visul ei
Iuliana
Iuliana
vip
vip

Mesaje : 556
Data de inscriere : 17/11/2009
Varsta : 44
Localizare : Tulcea

Sus In jos

Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii) - Pagina 2 Empty Re: Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii)

Mesaj Scris de lavy612 Vin 05 Aug 2011, 1:31 pm

Daaa , frumoasa poza , asa as vrea sa ramana kiss kiss kiss kiss
lavy612
lavy612
vip
vip

Mesaje : 927
Data de inscriere : 26/01/2011
Varsta : 32
Localizare : bucuresti

Sus In jos

Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii) - Pagina 2 Empty Re: Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii)

Mesaj Scris de lavy612 Sam 13 Aug 2011, 12:12 am

O seara frumoasa ,dragelor kiss kiss .. Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii) - Pagina 2 155656 Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii) - Pagina 2 155656 Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii) - Pagina 2 155656
lavy612
lavy612
vip
vip

Mesaje : 927
Data de inscriere : 26/01/2011
Varsta : 32
Localizare : bucuresti

Sus In jos

Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii) - Pagina 2 Empty Re: Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii)

Mesaj Scris de elena50 Mar 25 Oct 2011, 8:09 pm

Luana, buna seara si aici!
Distributia serialului:

Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii) - Pagina 2 FanContentResimKucuk Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii) - Pagina 2 FanContentResimKucuk Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii) - Pagina 2 FanContentResimKucuk
OZGU NAMAL CANER CINDORUK HAKAN BOYAV

Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii) - Pagina 2 FanContentResimKucuk Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii) - Pagina 2 FanContentResimKucuk Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii) - Pagina 2 FanContentResimKucuk
EBRU OZKAN NECIP MERMELLI ALI DUSENKALKAR

Deci cel care joaca rolul lui Cemsir se numeste Ali Dusenkalkar .

Informatii despre actor pe Wikipedia, dar nu sunt aduse la zi.
http://movies.nytimes.com/person/752179/Ali-Dusenkalkar/filmography

A jucat cu Halit Ergenc in "Devrim Arabalari"-2008 .
elena50
elena50
vip
vip

Mesaje : 4302
Data de inscriere : 28/09/2009

Sus In jos

Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii) - Pagina 2 Empty Re: Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii)

Mesaj Scris de Luana Mier 26 Oct 2011, 6:55 pm

Buna seara Elena!
Dar Ali "nu stiu cum" este scris sub poza lui Kabak.
Cemsir era tatal lui Serap, cel mustacios si cu ochii exoftalmici. Acela imi place mie cum joaca. Si Kabak e bunicel, dar e departe de Cemsir.
Mi-ai dat acum doua zile numele Mehmet Cevik, cred ca acela este real.
Azi nu am vazut episodul, spre marea mea parere de rau. Miercurea nu-l mai prind. Sau prind doar ultimele 10 minute, care sunt reclame si rezumat pt ep. urmator.
Multumesc oricum, esti tare draguta si serviabila!
Seara frumoasa!
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii) - Pagina 2 Empty Re: Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii)

Mesaj Scris de elena50 Mier 26 Oct 2011, 8:51 pm

Scuze, a fost din cauza de mustati!(asemanatoare Smile )
Si stai linistita, chiar imi place sa caut pe diverse forumuri (apropo de calificative ) si sa postez noutati.
Ep. de azi nu l-am vazut de la inceput, si tot printre picaturi . Halide l-a omorat pe intrus, a scapat de el cu ajutorul fratelui fostei sotii a lui Orhan(nu le-am retinut numele) Kemal se hotaraste sa divorteze, Gullu merge la birt si promite oamenilor din sat ca le da pamantul inapoi cu conditia sa cultive bumbac in cantitate mai mare.Satenii sunt multumiti si accepta .
Tot Gullu il roaga pe Cemsir sa o aduca pe mama ei inapoi din sat si sa aiba grija de ea.Cemsir ii pov. ce i-a spus Hamza.
Gullu o suspecteaza pe Gulizar ca ii da raportul lui Halide despre tot ce se intampla la ferma.
Cam atat am vazut eu.
O seara buna!
elena50
elena50
vip
vip

Mesaje : 4302
Data de inscriere : 28/09/2009

Sus In jos

Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii) - Pagina 2 Empty Re: Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii)

Mesaj Scris de ana58 Joi 27 Oct 2011, 8:51 am

buna dimineata ...
ma scuzati ca ma amestec si eu in discutia voastra ....daca vreti eu pot sa va spun unde puteti vedea serialul fara publicitate ...e vorba de un forum ...si nu pot sa il scriu ca nu stiu daca am voie .
dar daca vreti imi lasati in cafenea un semn ca doriti sa vedeti serialul si am sa va zic
va doresc o zi faina .
ana58
ana58
membru activ
membru activ

Mesaje : 59
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 70
Localizare : undeva in vest

Sus In jos

Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii) - Pagina 2 Empty Re: Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii)

Mesaj Scris de ana58 Joi 27 Oct 2011, 8:54 am

am uitat ceva sa intreb ...deh ...virsta Smile
nu stiti cite episoade mai sunt? sau ce serial o sa fie in locul lui ''stapina''?
nu conteaza pe ce program tv dar sa fie turcesc ...tare mult imi plac ...
va multumesc mult dragilor ...
ana58
ana58
membru activ
membru activ

Mesaje : 59
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 70
Localizare : undeva in vest

Sus In jos

Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii) - Pagina 2 Empty Re: Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii)

Mesaj Scris de Nicky Joi 27 Oct 2011, 10:51 am

De câteva zile am început să mă uit și eu la serialul acesta.Actorii sunt talentați,joacă foarte bine.Povestea lui Gullu este interesantă,ascensiunea ei către lumea glamour a înaltei societăți,efortul și curajul de a se impune într-o lume dominată de bărbați,în care femeia nu valorează mai mult decât praful de pe uliță.
Totuși parcă este prea multă violență și suferință.
Eu îl urmăresc aici: https://www.youtube.com/user/stapanainimii?feature=mhee (mulțumesc mult)
La tv prind cam ultima 1/2 de oră.
Cred că este prea devreme ca să anunțe un nou serial,dacă va începe altul.
Mai sunt destul de multe episoade din acesta.Probabil va dura până în decembrie.
În legătură cu alt serial turcesc:eu începusem să urmăresc ”Anotimpul Lalelelor”,pe Euforia tv.Dar l-au întrerupt.Și se pare că va fi transmis de Antena1,din 7 noiembrie,după ce se va termina telenovela românească ”Narcisa”.
Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii) - Pagina 2 3008458866
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii) - Pagina 2 Empty Re: Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii)

Mesaj Scris de Luana Joi 27 Oct 2011, 5:07 pm

Buna ziua fetelor!
Multumesc Elena pt rezumat.
Mai pierd din cand in cand (miercurea sigur) cate un episod.
Multumesc pt adresa, o cunosc si uneori am recuperat de acolo cate un episod pierdut, dar il vad dupa cel curent, de obicei. Nu conteaza insa. Este facut dupa un roman si are substanta. Imi place f. mult. Cel de seara nu mi-a placut si l-am parasit dupa primul episod.
Serialul are 74 de episoade, dar ai nostri l-au forfecat serios, abia sunt pe la ep. 50, cred. Nu stiu exact, pt ca nu am urmarit pe YT, ca sa nu ratez surpriza.
O seara frumoasa fetelor!
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii) - Pagina 2 Empty Re: Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii)

Mesaj Scris de Luana Vin 28 Oct 2011, 5:30 pm

Buna ziua!
Azi am constatat ca in acest film ticalosii vin imediat in locil gol lasat de altul. S-a spanzurat primul ticalos, a aparut Orhan. A murit Orhan (oare a murit???), a venit Ekrem. Sper sa fie ultimul , ca m-am saturat. Era suficient sa existe doar Halide si facea tot raul necasar piperului din film, desi are si ea pe undeva o bucata de dreptate, dar...
Seara frumoasa tuturor!
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii) - Pagina 2 Empty Re: Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii)

Mesaj Scris de elena50 Sam 29 Oct 2011, 11:07 am

Mehmet Cevik joaca acum in serialul IFFET - Castitate
de pe Star tv.
Tot in serial joaca in rol principal Deniz Cakir - Ferhunde din Poveste de familie.
Am citit pe port ca ar fi un serial bun, ceva in stil Ihlamular Altinda.

O zi buna!
elena50
elena50
vip
vip

Mesaje : 4302
Data de inscriere : 28/09/2009

Sus In jos

Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii) - Pagina 2 Empty Re: Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii)

Mesaj Scris de Nicky Lun 31 Oct 2011, 9:36 am

Luana a scris:
A murit Orhan (oare a murit???)
Aceeași nelămurire o am și eu.Cred că am pierdut multe faze.Orhan a murit sau a reușit să fugă?
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii) - Pagina 2 Empty Re: Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 31 Oct 2011, 1:12 pm

Nicky a scris:
Aceeași nelămurire o am și eu.Cred că am pierdut multe faze.Orhan a murit sau a reușit să fugă?


Salut.Din cate au dat atunci Orhan a reusit sa fuga cu vaporul dar a venit cineva care n-am inteles ori erau prieteni ori dusmani cu Orhan si nu m-am mai uitat de la acest episod ca incepusa sa ma c-am plictiseasca.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii) - Pagina 2 Empty Re: Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii)

Mesaj Scris de Luana Lun 31 Oct 2011, 5:38 pm

Eu am vazut serialul (cu mici exceptii in zilele de miercuri, dar am recuperat de cele mai multe ori de la fata care il pune tradus)si incep sa cred ca Ekrem are ceva de-a face cu disparitia lui Orhan. Prea a aparut exact dupa disparitia lui O. si se preocupa de Halide si urmareste si el averea Muzafer, etc...
Poate gresesc, dar asa cred. Nu vreau sa ma uit pe YT inainte, dar sper sa "dispara "si Ekrem. Imi displace l;a fel de mult ca si Orhan.
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii) - Pagina 2 Empty Re: Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum