Serialesitelenovelet
1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 42 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 42 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

+31
iulia80
demiruta
iulia
adriana sb 61
Georgescu Viorica
rodica
lucyana
mioaranita60@.com
aurora212
iulia1965
anis
vasilefevronia
vali1cluj
mihaela99
Luana
theMaria
elena50
nutzi
clio 24
emine
pissycutz
Hatice2J
vivi
Admin_dea05
octaviana1989
vyk968
tubafan
michiper68
florina1989
DENISA
dea05
35 participanți

Pagina 42 din 42 Înapoi  1 ... 22 ... 40, 41, 42

In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 42 Empty Re: 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de pissycutz Lun 15 Feb 2010, 11:26 am

florina1989 a scris:
Nazan se duce la Savas si se intalneste cu cineva si nu ii face placere
Savas se intalneste cu Yasemin...Savas ii da un cadou lui Yasemin..Bora organizeaza o petrecere..oare Savas se duce?
Yasemin dupa ce se intalneste cu Savas vrea sa-i spuna mamei sale
Savas:Yasemin eu vreau dragostea ta
Cicek incearca sa ii atraga atentia lui Savas[/color]

Multumim Florina kiss
Savas ii da un cadou lui Yasemin. oare ii inapoiaza colierul?
Cicek incearca sa ii atraga atentia lui Savas si uite asa lucrurile se complica Smile
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 42 Empty Re: 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de dea05 Lun 15 Feb 2010, 11:35 am

pissycutz a scris:Pot sa spun ca ma enerveaza Murat cu modul lui de a privi Asi? 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 42 2743637754 Cum adica este un inceput bun?! Nu este primul serial in care joaca dar este serialul care i-a adus succes, de ce nu poate recunoaste asta? In schimb face lobby pentru Ask ve Ceza ... intr-un interviu care il prezinta pe personajul Amir publicului sau el face lobby pentru un film necunoscut in lumea araba, cu exceptia acelor cunoscatori de limba engleza care au acces la forumurile care fac traduceri ale filmului. Sunt convinsa ca nu ar fi primit rolul in Ask ve Ceza daca s-ar fi filmat dupa Firtina.
Toata secretosenia asta din jurul serialului Asi incepe sa ia proportii.

S-a vazut inca din timpul serialului asi si atunci ocolea sa vorbeasca de film, de tuba....el se minte singur ca sa si-o scoata din minte pe Tuba(parerea mea si nu o sa mi-o faca nimeni sa mi-o schimb)... iar tuba ca sa-l uite la gasit pe sami prin apropiere iar acum nu mai scapa de el.....
Ask ve ceza nu se va compara niciodata cu Asi...In primul rand i-au gresit partenera, e mult mai matura decat el.....de jucat el joaca bine deocamdata dar sa vedem cum va juca rolul indragostitului cand vor fi mai multe scene intre cei doi........
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 42 Empty Re: 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de Luana Lun 15 Feb 2010, 1:54 pm

dea05 a scris:
pissycutz a scris:Pot sa spun ca ma enerveaza Murat cu modul lui de a privi Asi? 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 42 2743637754 Cum adica este un inceput bun?! Nu este primul serial in care joaca dar este serialul care i-a adus succes, de ce nu poate recunoaste asta? In schimb face lobby pentru Ask ve Ceza ... intr-un interviu care il prezinta pe personajul Amir publicului sau el face lobby pentru un film necunoscut in lumea araba, cu exceptia acelor cunoscatori de limba engleza care au acces la forumurile care fac traduceri ale filmului. Sunt convinsa ca nu ar fi primit rolul in Ask ve Ceza daca s-ar fi filmat dupa Firtina.
Toata secretosenia asta din jurul serialului Asi incepe sa ia proportii.

S-a vazut inca din timpul serialului asi si atunci ocolea sa vorbeasca de film, de tuba....el se minte singur ca sa si-o scoata din minte pe Tuba(parerea mea si nu o sa mi-o faca nimeni sa mi-o schimb)... iar tuba ca sa-l uite la gasit pe sami prin apropiere iar acum nu mai scapa de el.....
Ask ve ceza nu se va compara niciodata cu Asi...In primul rand i-au gresit partenera, e mult mai matura decat el.....de jucat el joaca bine deocamdata dar sa vedem cum va juca rolul indragostitului cand vor fi mai multe scene intre cei doi........

El va juca bine, sunt sigura, dar nu stiu cat ne poate convinge ca o iubeste pe Yasemin..Eu sper sa nu filmeze vreo scena ca in Asi (prima noapte de dragoste, la Vakifli)
pentru ca daca ii scoate sutienul Nurgulei ,i se duc sanii pe sub patura , dupa cum am vazut in pozele ei...Si va trebui sa se ocupe sa-i adune....Sunt rea, dar mi se pare atat de nepotrivita Nurgul, incat nu cred ca pot vedea o scena intre ei si s-o apreciez...
Parerea mea!
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 42 Empty Re: 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de vivi Lun 15 Feb 2010, 5:10 pm

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 42 Sg66at1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 42 21voch1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 42 2uh3b0z1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 42 2j5164l1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 42 W6s9rt
vivi
vivi
vip
vip

Mesaje : 1381
Data de inscriere : 09/10/2009

Sus In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 42 Empty Re: 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de clio 24 Lun 15 Feb 2010, 6:29 pm

Buna seara fetelor!
Reportajul de pe ATV..
https://www.dailymotion.com/video/xc7rgi_dizi-tv-a?k-ve-ceza_shortfilms-partea 1
https://www.dailymotion.com/video/xc7stk_dizi-tv-a?k-ve-ceza-2_shortfilms-partea 2

Imi cer scuze daca au mai fost puse kiss
clio 24
clio 24
vip
vip

Mesaje : 997
Data de inscriere : 03/10/2009

Sus In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 42 Empty Re: 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de vali1cluj Lun 15 Feb 2010, 7:33 pm

Bine ai venit windy_day si multumim pentru traducere! 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 42 517793
Oare ce mutra o fi facut 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 42 756436 cand a citit articolul? Si in lumea araba au urmarit ASI. Eu cred ca au botezat-o Beren Intentionat. 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 42 78970
vali1cluj
vali1cluj
vip
vip

Mesaje : 452
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 42 Empty Re: 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de windy_day Lun 15 Feb 2010, 8:50 pm

vali1cluj a scris:Bine ai venit windy_day si multumim pentru traducere! 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 42 517793
Oare ce mutra o fi facut 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 42 756436 cand a citit articolul? Si in lumea araba au urmarit ASI. Eu cred ca au botezat-o Beren Intentionat. 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 42 78970

Va multumesc tuturor pentru primire. Nu aveti pentru ce sa imi multumiti, nu am facut mare lucru, doar o traducere realizata destul de in pripa, de aceea trebuie sa imi cer scuze pentru greselile gramaticale si eventualele omisiuni fata de textul preluat din engleza.
Ori de cate ori voi avea timp voi incerca sa va ajut cu traducerile din engleza.
Imi pare rau dar cunostintele mele privitoare la serialele turcesti sunt destul de limitate asa ca nu ar fi corect sa ma aventurez in comentarii cu privire la acestea. Am urmarit cate ceva deoarece prietena mea cea mai buna a fost incantata de "Asi" si m-a rugat de multe ori sa ii traduc din engleza tot ceea ce se posta pe Huni (acum am aceeasi sarcina pentru L&P).
Cat despre interviu mie mi se pare in regula (cu unele exceptii). Sincer, nu ma asteptam ca MY sa faca referiri la Asi (atata timp cat nici producatoarea nu a dat si nu da mare importanta serialului nu vad de ce ar face-o el). Aceasta cu atat mai mult cu cat, tot ceea ce s-a intamplat dupa terminarea serialului lasa impresia ca despartirea lui de casa ce a produs "Asi" nu a avut loc in cei mai buni termeni. Ca o opinie personala, daca ar fi fost vorba de probleme, de orice natura, intre el si TB sau gelozia sotiei lui la mijloc ar fi evitat sa mentioneze ceva despre Tuba insa nu ar fi ezitat sa faca referiri la casa de productie sau serial in general (mai ales ca o buna relatie cu producatorii asigura colaborarile viitoare cu acestia - daca astfel de colaborari mai sunt avute in vedere). Ori aceste omisiuni ma face sa cred ca a fost mai curand un conflict intre el si producatori, un conflict suficient de puternic (in niciun caz faptul ca nu au acceptat sa joace si sotia lui in serial, ca doar nici in L&P nu joaca) pentru a-l face sa considere Asi o pagina definitiv inchisa. Este o simpla parere.
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 42 Empty Re: 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de pissycutz Mar 16 Feb 2010, 9:35 am

Buna dimineata si aici! kiss
Fetelor sunteti pregatite pentru marea intalnire din seara aceasta? Sper sa fie un episod incitant. 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 42 248946
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 42 Empty Re: 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Mar 16 Feb 2010, 12:30 pm

ARZU HUNILI


Girls girls don't get worked up. We know why he has to give his speeches like this. He cannot dare mention ASI because his wife is jealous and she will create havoc at home.
So we have to accept Murat as he is.. Handsome, talented, sexy and unfortunately a henpecker.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 42 Empty Re: 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de michiper68 Mar 16 Feb 2010, 1:01 pm

denisa , te rog frumos. nurgul e un fel de burci 2? 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 42 Xpac7t TRAFİK LEVHALARINA TUTUNDU, YANLIŞ OTOMOBİLE BİNMEYE ÇALIŞTI!... NURGÜL YAŞİLÇAY’IN, ÇAKIR KEYFİ HALLERİ BİR TIK ÖTEDE!..

16/2/2010 10:56


Arnavutköy'deki Eylül Bar’da eğlenen ve alkol limitini biraz aşan Nurgül Yeşilçay, çıkışta trafik levhalarına tutunarak yürüdü.



Yanlış otomobile binmeye çalışan Yeşilçay'ı araç sahibi uyardı. Yeşilçay, “Ne yapayım ayakta duramıyorum” dedi. Sonunda Cem Özer eşini uyardı ve çift evinin yolunu tuttu.

TRAFİK LEVHALARINA TUTUNDU, YANLIŞ OTOMOBİLE BİNMEYE ÇALIŞTI!... NURGÜL YAŞİLÇAY’IN, ÇAKIR KEYFİ HALLERİ BİR TIK ÖTEDE!..

16/2/2010 10:56


Arnavutköy'deki Eylül Bar’da eğlenen ve alkol limitini biraz aşan Nurgül Yeşilçay, çıkışta trafik levhalarına tutunarak yürüdü.



Yanlış otomobile binmeye çalışan Yeşilçay'ı araç sahibi uyardı. Yeşilçay, “Ne yapayım ayakta duramıyorum” dedi. Sonunda Cem Özer eşini uyardı ve çift evinin yolunu tuttu.

http://www.ucankus.com/detay/58966/trafik-levhalarina-tutundu-yanlis-otomobile-binmeye-calisti-nurgul-yasilcayin-cakir-keyfi-halleri
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 42 Empty Re: 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Mar 16 Feb 2010, 1:33 pm

michiper68 a scris: 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 42 Xpac7t

http://www.ucankus.com/detay/58966/trafik-levhalarina-tutundu-yanlis-otomobile-binmeye-calisti-nurgul-yasilcayin-cakir-keyfi-halleri

It looks like she was pretty drunk. She couldn't walk straight, tired to get into a wrong car. Her husband helped her and they went home.


Se pare că ea a fost destul de beată. Ea nu a putut merge direct la maşină, era obosită , a nimerit într-o altă maşină . Soţul ei a ajutat-o de au plecat acasă.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 42 Empty Re: 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de dea05 Mar 16 Feb 2010, 1:51 pm

DENISA a scris:
michiper68 a scris: http://www.ucankus.com/detay/58966/trafik-levhalarina-tutundu-yanlis-otomobile-binmeye-calisti-nurgul-yasilcayin-cakir-keyfi-halleri

It looks like she was pretty drunk. She couldn't walk straight, tired to get into a wrong car. Her husband helped her and they went home.


Se pare că ea a fost destul de beată. Ea nu a putut merge direct la maşină, era obosită , a nimerit într-o altă maşină . Soţul ei a ajutat-o de au plecat acasă.

se vede de fata ei ca-i cam place sa traga la masea1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 42 Party-drunk1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 42 Party-drunk1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 42 Party-drunk
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 42 Empty Re: 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de prytymeu Mar 16 Feb 2010, 3:56 pm

michiper68 a scris:denisa , te rog frumos. nurgul e un fel de burci 2? 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 42 Xpac7t TRAFİK LEVHALARINA TUTUNDU, YANLIŞ OTOMOBİLE BİNMEYE ÇALIŞTI!... NURGÜL YAŞİLÇAY’IN, ÇAKIR KEYFİ HALLERİ BİR TIK ÖTEDE!..

16/2/2010 10:56


Arnavutköy'deki Eylül Bar’da eğlenen ve alkol limitini biraz aşan Nurgül Yeşilçay, çıkışta trafik levhalarına tutunarak yürüdü.



Yanlış otomobile binmeye çalışan Yeşilçay'ı araç sahibi uyardı. Yeşilçay, “Ne yapayım ayakta duramıyorum” dedi. Sonunda Cem Özer eşini uyardı ve çift evinin yolunu tuttu.

TRAFİK LEVHALARINA TUTUNDU, YANLIŞ OTOMOBİLE BİNMEYE ÇALIŞTI!... NURGÜL YAŞİLÇAY’IN, ÇAKIR KEYFİ HALLERİ BİR TIK ÖTEDE!..

16/2/2010 10:56


Arnavutköy'deki Eylül Bar’da eğlenen ve alkol limitini biraz aşan Nurgül Yeşilçay, çıkışta trafik levhalarına tutunarak yürüdü.



Yanlış otomobile binmeye çalışan Yeşilçay'ı araç sahibi uyardı. Yeşilçay, “Ne yapayım ayakta duramıyorum” dedi. Sonunda Cem Özer eşini uyardı ve çift evinin yolunu tuttu.

http://www.ucankus.com/detay/58966/trafik-levhalarina-tutundu-yanlis-otomobile-binmeye-calisti-nurgul-yasilcayin-cakir-keyfi-halleri
HIIIIIIIIIC!merg pe gard de drum ma tiu,
Dau cu caini-n bolovani
Si ma apar de dusmani!
Pparfumul favorit? Busuioaca de Bohotin? Smile Question
prytymeu
prytymeu
membru activ
membru activ

Mesaje : 192
Data de inscriere : 24/10/2009
Varsta : 65

Sus In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 42 Empty Re: 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de michiper68 Mar 16 Feb 2010, 4:43 pm

DENISA a scris:
michiper68 a scris: 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 42 Xpac7t

http://www.ucankus.com/detay/58966/trafik-levhalarina-tutundu-yanlis-otomobile-binmeye-calisti-nurgul-yasilcayin-cakir-keyfi-halleri

It looks like she was pretty drunk. She couldn't walk straight, tired to get into a wrong car. Her husband helped her and they went home.


Se pare că ea a fost destul de beată. Ea nu a putut merge direct la maşină, era obosită , a nimerit într-o altă maşină . Soţul ei a ajutat-o de au plecat acasă.
era obosita rau!ca nici sotul nu l-a recunoscut. dar e recenta? de aia declara bietul murat ca ask e filmul cel mai bun al lui. ca nurgul il va ingropa cu totul , macar el sa mai salveze ceva. Smile
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 42 Empty Re: 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Mar 16 Feb 2010, 5:43 pm

ARZU HUNILI


The real story is this: (the people who have been to the set or who have friends there have informed us. I have not seen this personally so I cannot say it is 100% true but I personally think it is true.. )

In the beginning Murat came to the set of ASI. He was going out with Burcin at the time. as soon as he saw Tuba he was totally engrossed with her. He liked her a lot. During the shoots he would hold her hand or hug her and when the director said stop and told them things he would continue hugging her or playing with her hair. She would tell him to stop or let go of her hand and he would not and he was flirtatious.

The news of course was sent to Burcin. She heard about Murat and Tuba. she was so upset she called Murat and had an argument over the phone. when Murat returned to Istanbul they had another argument and She then started drinking and had a car accident. She was drunk behind the wheel. Murat went to her and he was upset that he caused this accident and pain and promised to marry her in the summer. They gave each other rings (and their families were invited) This news was also carried to Tuba. Tuba was also upset but she was sort of expecting such a behavior from Murat.

When Murat returned to the set he was told by Tuba that she was going out with Saygýn. I believe they (Tuba and Saygin) are close friends and Tuba used Saygin as a shield to protect herself from Murat and his confusing behavior. Saygin was aware of the situation of course.

Anyway at this point Burcin started visiting the set and Murat could not do anything about it. They eventually got married. Although I do not like Burcin at all, I hope they are happy and wish them happiness.. I do not think that as characters Tuba and Murat are suitable anyway. Their minds work differently.

I think Tuba was clever not to go out with Murat or to get attached to him because she knew she would get hurt in the end or at least the series would fail if she had an on and off relationship with Murat. This would obviously reflect on the success of the series. So I think she was very brave and clever.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 42 Empty Re: 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de michiper68 Mar 16 Feb 2010, 6:08 pm

denisa e trist. oarecum noi am intuit. nu prea legam noi evenimentele asa . dupa mine accidentul ei sau cand a condus ea beata era mai aproape de nunta.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 42 Empty Re: 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de vali1cluj Mar 16 Feb 2010, 7:41 pm

Buna fetelor! 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 42 296580
In seara asta pot sa ajut si eu la tradus. O sa fiu online pana tarziu. Sa vedem ce se intampla azi. Abia astept sa vad intalnirea . Sper ca Yaso sa fie treaza de data asta ca altfel nimereste o alta barca 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 42 355639
vali1cluj
vali1cluj
vip
vip

Mesaje : 452
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 42 Empty Re: 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 17 Feb 2010, 12:24 am

Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 42 Empty Re: 1.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 42 din 42 Înapoi  1 ... 22 ... 40, 41, 42

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum