Serialesitelenovelet
17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+9
Selin
Admin_dea05
lica54
simi
gix
michiper68
dubaisport
victorelalove
DENISA
13 participanți

Pagina 3 din 44 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 23 ... 44  Urmatorul

In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Lun 06 Feb 2012, 5:27 pm

michiper68 a scris:

i am asha un feeling ca nu are nici o legatura vizita lui mustafa si momentul cand ei vor dormi impreuna.
cred ca ai dreptate aici Michi....
promo e fct incat sa te induca in eroare
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 06 Feb 2012, 5:30 pm

dubaisport a scris:
cred ca ai dreptate aici Michi....
promo e fct incat sa te induca in eroare
Ne-au dat faza cu patul ca sa "ne imbuneze" . Dar deja din sumar se stie ca va fi mai mult despre Mustafa .
Erau fanii turbati ... de aceea au venit apoi cu explicatiile alea ...de am crezut ca suntem la gradi ... si se gandesc ca noi nu am priceput din prima . Ce era asa de greu ?
Se va termina cu Kerim acasa si Gullia care-i spune ca vrea nunta ... in rest nu-i mai vedem noi joi . sad sad sad sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Lun 06 Feb 2012, 5:34 pm

victorelalove a scris:
Ne-au dat faza cu patul ca sa "ne imbuneze" . Dar deja din sumar se stie ca va fi mai mult despre Mustafa .
Erau fanii turbati ... de aceea au venit apoi cu explicatiile alea ...de am crezut ca suntem la gradi ... si se gandesc ca noi nu am priceput din prima . Ce era asa de greu ?
Se va termina cu Kerim acasa si Gullia care-i spune ca vrea nunta ... in rest nu-i mai vedem noi joi . sad sad sad sad
poate au crezut ca ni-i i-a aratat prea mult in epis trecut pe Ker cu Gulli
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Lun 06 Feb 2012, 5:34 pm

victorelalove a scris:
Ne-au dat faza cu patul ca sa "ne imbuneze" . Dar deja din sumar se stie ca va fi mai mult despre Mustafa .
Erau fanii turbati ... de aceea au venit apoi cu explicatiile alea ...de am crezut ca suntem la gradi ... si se gandesc ca noi nu am priceput din prima . Ce era asa de greu ?
Se va termina cu Kerim acasa si Gullia care-i spune ca vrea nunta ... in rest nu-i mai vedem noi joi . sad sad sad sad


dar ai citit indiciul cu rochia?



We know wedding dress teared because Erdogan touched the dress .but we watched wedding trailer FG was wearing the same wedding dress she was dancing in it . What is going on ? Unknown will ask ... Answer is simple ... she will make the same wedding dresss :)))). And will tell Kerim I want to be your bride without any question ..


eu nu-l iau in calcul pt ca in afara de bisena si kosova nu prea cred in anonimele de pe yt.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 06 Feb 2012, 5:37 pm

michiper68 a scris:
eu nu-l iau in calcul pt ca in afara de bisena si kosova nu prea cred in anonimele de pe yt.
Mie mi se pare aiurea si sa-si faca exact acelasi model de rochie .
Sa-si ia alt model ... si cu fragmanul il fac vis . kiss
Poate ii face din nou cadou Kerim una si mai frumoasa ...iar ea cumpara verighetele . Uite ...vedeti daca s-a rupt saiba lui Kerim ? Imadiat apar neplaceri ... 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 2743637754


Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Sam 10 Noi 2012, 5:13 pm, editata de 1 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Lun 06 Feb 2012, 5:46 pm

si asta e cusuta cu ata alba...nu s-or duce la cumparaturi si cumpara acelasi model... stupid stupid stupid
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 06 Feb 2012, 5:48 pm

dubaisport a scris:si asta e cusuta cu ata alba...nu s-or duce la cumparaturi si cumpara acelasi model... stupid stupid stupid
La asta ma gandesc si eu . De ca sa-si faca o rochie indentica ? Pentru ca i-a facut-o cadou Kerim ?
Dar poate sa-si cumpere una si mai frumoasa ... si tot cadou de la el sa fie .

Fetelor , Kerim este tot in camasuta cand doarme langa Gullie ...sau Gullia langa el . cupidon cupidon cupidon
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 06 Feb 2012, 5:50 pm

victorelalove a scris:
La asta ma gandesc si eu . De ca sa-si faca o rochie indentica ? Pentru ca i-a facut-o cadou Kerim ?
Dar poate sa-si cumpere una si mai frumoasa ... si tot cadou de la el sa fie .

Fetelor , Kerim este tot in camasuta cand doarme langa Gullie ...sau Gullia langa el . cupidon cupidon cupidon
asta inseamna ca vom vedea rochita randunicii umflata ? 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 248946 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 248946 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 248946
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 06 Feb 2012, 5:51 pm

dubaisport a scris:
asta inseamna ca vom vedea rochita randunicii umflata ? 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 248946 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 248946 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 248946

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 539466 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 539466 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 539466
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaa ...unde nu am vedea noi umflatura !! 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 244732
Iar o dam pe proatii ... nu stiu cum se face ca mereu ajungem in situatia asta . 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 1667763765
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Lun 06 Feb 2012, 5:53 pm

victorelalove a scris:


Iar o dam pe proatii ... nu stiu cum se face ca mereu ajungem in situatia asta . 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 1667763765
VIC , bine ca avem afisata varsta ,altfel crede lumea ca suntem vreo 2 babe de 80 ani care-si aduc aminte de tinereturi ... Smile Smile Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 06 Feb 2012, 5:57 pm

dubaisport a scris:
VIC , bine ca avem afisata varsta ,altfel crede lumea ca suntem vreo 2 babe de 80 ani care-si aduc aminte de tinereturi ... Smile Smile Smile
17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 539466 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 539466 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 539466

M-ai facut sa rad cu lacrimi !!!!!!

Si ce daca suntem mai in floarea varstei ? Mie una imi place de mor Engin ... si cand il vad ma gandesc la multe . 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 539466 cupidon 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 248946 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 248946 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 248946

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Lun 06 Feb 2012, 6:00 pm

fetelor ma duc sa gatesc. sa stiti ca la 80 de ani nici nu o sa ne mai aducem aminte de umflatura rochiei. acum e momentul sa o verificam .
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 06 Feb 2012, 6:01 pm

michiper68 a scris:fetelor ma duc sa gatesc. sa stiti ca la 80 de ani nici nu o sa ne mai aducem aminte de umflatura rochiei. acum e momentul sa o verificam .

Spor la treaba , Michi !! kiss

Cata dreptate ai !! 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 248946 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 248946 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 248946
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Lun 06 Feb 2012, 6:03 pm

michiper68 a scris:fetelor ma duc sa gatesc. sa stiti ca la 80 de ani nici nu o sa ne mai aducem aminte de umflatura rochiei. acum e momentul sa o verificam .

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 539466 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 539466 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 539466 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 539466

spor la bucatareala Michi...
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 06 Feb 2012, 6:05 pm

dubaisport a scris:

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 539466 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 539466 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 539466 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 539466

spor la bucatareala Michi...
Te tenteaza verificatul ... ai ????????? Smile Smile Smile

Eu tot astept sa fad cum il imbraca pe Kerim . O avea dificultati sa-i traga pantalonii !! cupidon cupidon cupidon
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Lun 06 Feb 2012, 6:07 pm

ma urc si eu pe aparate,sper sa rezist 40 min ,ca sunt cu gandul la rochita lui Ker ...
ne citim mai tarziu ..
kiss kiss kiss kiss
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 06 Feb 2012, 6:08 pm

dubaisport a scris:ma urc si eu pe aparate,sper sa rezist 40 min ,ca sunt cu gandul la rochita lui Ker ...
ne citim mai tarziu ..
kiss kiss kiss kiss
Smile Smile Smile
Hai ca iar am ras de ma doare burta .
Spor la treaba , Dubai !!
Si fara ganduri necurate ... kiss Smile 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 155656
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 06 Feb 2012, 9:14 pm

Saraca Gullie ...am impresia ca s-a asezat pe niste ace de la seringile cu care i-au facut anestezii lui Kerim . Cat de timorata este ...
Si la final Kerim doarme asa de fericit ...dar ea tot ingandurata este .
S-o gandi sa nu-l loveasca !!! ( ca este si mare patul ala !) Smile Smile



Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Sam 10 Noi 2012, 5:13 pm, editata de 1 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 06 Feb 2012, 9:32 pm

DENISA a scris:bună seara !!!!

drăgălaşelor îmi place începutul trailerului , Fatmagul nu pare timorată , şi ea vroia să stea lângă el dar nu avea curaj să o spună, pare că , chiar îi place .

Buna , Denisa !!
Nu ti se pare timorata ? Mie totusi mi se pare ca nu este in mediul ei ... sau unde este emotionata ?
Eu am revazut doar primele 17 secunde de 50 de ori .
Superb momentul ... numai cum sta Kerim ca ea sa se aseze pe pat ...Nici nu respira ,
Si apoi cand se intoarce spre ea ... Wow ... wowwwwwwwwwww !! 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 283516 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 283516 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 283516

Da ... nu stiu de ce l-au mai bagat pe Mustafa ???? Ca sa nu ne bucuram si noi niciodata cum trebuie . Crying or Very sad

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Wwg30o
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 06 Feb 2012, 9:39 pm

dacă te uiţi atent la pozele puse de Michi eu zic că nu îi e teamă , poate simte nişte fluturaşi în stomac dar îi place ce urmează.
michiper68 a scris:17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 9ad7rt

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 33nw5lf

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 14ikh06

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 29z7w9s


şi apoi Kerim nu putea face nimic era înfăşurat precum bebeii de pe vremnea lui bunica cu vreo 3 rânduri de cearşaf să fie sigur că nu face vreo mişcare greşită, putea fi şi el mai domn şi să îi facă şi ei puţin mai mult loc pe pat .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 06 Feb 2012, 9:41 pm

DENISA a scris: putea fi şi el mai domn şi să îi facă şi ei puţin mai mult loc pe pat .

Interesant . CRED CA AI DREPTATE ... II PLACE !!!

Dar mie mi se pare ca el deja sta cam mult in afara patului , mai are putin si cade ... Smile Smile Smile . Lasa ca le place asa ... si eu care credeam ca nu se ating . Pai ei se refereau la prostii ... Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 06 Feb 2012, 9:47 pm

DENISA a scris:la ce dimensiuni are patul era cam imposibil să nu se atingă.

lasă-l că de cade din pat nu simte durerea la ce bucurie a simţit când soaţa s-a aşezat lângă el.

Pai ei au tradus "without any touch" ... ceea ce vedem noi nu este "any" ... Smile Smile Smile
Cred si eu ca nu mai simte durere ... daca il mai si imbraca acasa in pijamaluta , cred ca sunt pe drumul cel bun . cupidon cupidon cupidon

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 2wn7jlu
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 06 Feb 2012, 10:01 pm

nu ştiu de ce s-o fi mai chinuind să-l îmbrace cu pijămăluţa dacă se culcă cu el în cameră el sigur nu va simţi frigul.

în stg e Mukka dar în dr cine o fi ??? 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 119733090
17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Esra-ozgur_640
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 06 Feb 2012, 10:03 pm

DENISA a scris:nu ştiu de ce s-o fi mai chinuind să-l îmbrace cu pijămăluţa dacă se culcă cu el în cameră el sigur nu va simţi frigul.

în stg e Mukka dar în dr cine o fi ???
Nu am nici cea mai mica idee . O fi fostul sot ?

Pai si sa-l lase dezbracat pe Kerim ?????? 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 248946 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 248946 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 248946 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 248946 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 248946
Imi place idea ! Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 06 Feb 2012, 10:05 pm

vezi ce idei bune am ??? 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 1667763765 dar sper ca şi Fatmagul să nu-şi pună pe ea tot ce are în şifonier.

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 405499_269378809802163_121028091303903_650824_2047723370_n
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 44 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 23 ... 44  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum