Serialesitelenovelet
17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+9
Selin
Admin_dea05
lica54
simi
gix
michiper68
dubaisport
victorelalove
DENISA
13 participanți

Pagina 4 din 44 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 24 ... 44  Urmatorul

In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 06 Feb 2012, 10:07 pm

DENISA a scris: vezi ce idei bune am ??? 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 1667763765 dar sper ca şi Fatmagul să nu-şi pună pe ea tot ce are în şifonier.
Nu vrei sa fii tu producatoarea ??????? Smile Smile Smile

Normal ... nici nu ma gandesc sa nu-si ia tot ce are de imbracat . Poate ca tot asa ...cand ii va spune Kerim : Gullia nu vrei sa te dezbraci ? Ea va fi fata ascultatoare ca si acum cu statul langa el in pat . cupidon cupidon cupidon
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 06 Feb 2012, 10:12 pm

eu producătoare şi tu scenaristă ???? cred că serialul s-ar difuza la ore mai târzii Smile Smile

nu-i va spune direct să se dezbrace doar o va întreba dacă nu îi e cald sau o va invita să se facă comodă Smile


17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Frenchtoastpic


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Lun 06 Feb 2012, 10:15 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 06 Feb 2012, 10:15 pm

DENISA a scris: eu producătoare şi tu scenaristă ???? cred că serialul s-ar difuza la ore mai târzii Smile Smile

nu-i va spune direct să se dezbrace doar o va întreba dacă nu îi e cald sau o va invita să se facă comodă Smile
17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 539466 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 539466 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 539466 Mai mult ca sigur ca ar fi difuzat dupa ora 12:00 . Dar ce ?????... ca oricum noi ne culcam pe la 2 : 00 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 539466

Pai o astfel de invitatie este tot ce astepata Gullia . cupidon Nu vezi ce ascultatoare a devenit . cupidon
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 06 Feb 2012, 10:17 pm

dragă ea e supusă soţului , ce spune el e lege ptr ea . Smile
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 06 Feb 2012, 10:18 pm

DENISA a scris:dragă ea e supusă soţului , ce spune el e lege ptr ea . Smile
Etete cum se schimba treaba ...pana acu ceva timp il facea in toate felurile , tipa la el , ii spunea ca este cel mai mare dusman ...si acum sta asa de cumintica langa el .
Cat au evoluat cu relatia lor ... kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 06 Feb 2012, 10:24 pm

Vic de la ură la iubire e doar un pas , la ei a fost un pas mai lung ce-i drept.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 06 Feb 2012, 10:35 pm

DENISA a scris: Vic de la ură la iubire e doar un pas , la ei a fost un pas mai lung ce-i drept.
Cat de inteleapta esti !! kiss kiss kiss

Daaaaaaaaaaaaa ... un pas mai lung . Dar iata ca este posibil ca intr-un final sa-l iubeasca .
Eu nu mai credeam ca-l va iubi vreodata . Bine sa-l impuscara , operara si ramase fara aer . Smile sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 06 Feb 2012, 10:37 pm

nu vrei să fii tu drăguţă şi să-i spui şi colegului meu de cameră cât de înţeleaptă sunt eu Smile
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 06 Feb 2012, 10:39 pm

DENISA a scris: nu vrei să fii tu drăguţă şi să-i spui şi colegului meu de cameră cât de înţeleaptă sunt eu Smile

DENISA ESTE FOARTE INTELEAPTA !!
Semnat : Victorela

Poti sa o scoti la imprimanta . Smile kiss

Ne-or mai da vreun trailer cu pijamaua ? Poate sare si Mukka sa dea o mana de ajutor ... Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 06 Feb 2012, 10:43 pm

nu doar o scot la imprimantă i-o pun şi pe noptiera de la pat să o vadă mai des Smile Smile

nu cred că mai pupăm noi 2 trailere la acelaşi episod
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 06 Feb 2012, 10:46 pm

DENISA a scris:

nu cred că mai pupăm noi 2 trailere la acelaşi episod

Denisa , pai sa mai adunam semnaturi de pe forum . kiss Smile

Nici eu nu cred ca ne mai dau ... pastreaza faza cu pijamaua la SECRET !! stupid
Chiar sunt curioasa ...cum se baga Gullia la asa ceva ?????? 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 780376
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 06 Feb 2012, 10:55 pm

va fi atât de " la secret " încât nu ne vor arăta nimic şi dacă printr-o minune ne vor arăta ceva va fi întuneric şi nu vom desluşi nimic ,
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 06 Feb 2012, 10:56 pm

DENISA a scris: va fi atât de " la secret " încât nu ne vor arăta nimic şi dacă printr-o minune ne vor arăta ceva va fi întuneric şi nu vom desluşi nimic ,
Eu spun ca mai bine sa fie lumina ...ca asa pe intuneric , cine stie pe unde se ating . Smile Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 06 Feb 2012, 11:06 pm

Da . Mie imi place trailerul .
Daca nu era Mustafa in el ... era si mai bine .

Poate episodul urmator avem un nou sarut . 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 244732
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 06 Feb 2012, 11:07 pm

putea să lipsească martie din post , numai săvezi jumate din ep dacă nu şi mai mult va fi cu Mustafa , ai văzut ce fericită e Abla în preajma logodnicului ???
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 06 Feb 2012, 11:11 pm

DENISA a scris: putea să lipsească martie din post , numai săvezi jumate din ep dacă nu şi mai mult va fi cu Mustafa , ai văzut ce fericită e Abla în preajma logodnicului ???
Din cate au auzit cica dupa ce se termina FGSN , Mustafa joaca in nu stiu ce serial ... si se gandesc sa-l placa fanii si sa se obisnuiasca cu el si de aceea il vedem asa de mult . Nu stiu cat de adevarat este ... dar mi se pare o mare aiureala . De parca daca ar fi sa-l placa cineva ... nu l-ar place neconditionat . stupid stupid stupid


Abla mi se pare suparata ... sau nu am vazut eu bine ? Ca ti-am spus vad doar primele 17 secunde. 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 283516 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 283516 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 283516
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 06 Feb 2012, 11:16 pm

proastă strategie de promovare a lui Mustafa , cu cât apare mai mult cu atât e mai nesuferit.

Uită-te când se urcă Abla în maşina avocatului , e în al noulea cer
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 06 Feb 2012, 11:20 pm

O vazui ...cine stie ca i-a promis Ablu . Smile

Mie cel mai mult imi place cand se intoarce Kerim spre Gullie . Parca ar spune ... de cand astept asta .
Si apoi ea se intoarce cu spatele la el . De ce nu o dormi cu fata ?

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 06 Feb 2012, 11:31 pm

îi era teamă să-l privească , of nu putea visa şi el ceva şi s-o fi îmbrăţişat , poate nu ne-au arătat ei tot şi ne mai oferă surprize sper plăcute joi .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 06 Feb 2012, 11:38 pm

DENISA a scris: îi era teamă să-l privească , of nu putea visa şi el ceva şi s-o fi îmbrăţişat , poate nu ne-au arătat ei tot şi ne mai oferă surprize sper plăcute joi .
Eu nu cred ca ne-au aratat tot . Mi se pare ca el se apropie si mai mult de ea ca sa-i miroasa parul . Dar ce voce calda are !!! 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 283516 cum sa nu o vindece mai pe fata cu asa vorba dulce ???? 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 283516
Dar nu cred ca o imbratiseaza ...poate ca se gandeste ca pentru moment este de ajuns ca sta langa el . Cum spunea insa Michi ... el de fiecare data a facut pasi mici si niciodata nu a renuntat ...si de fiecare data a vrut mai mult . Asa o sa fie si acum ... pasi mici si siguri . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 06 Feb 2012, 11:40 pm

paşi mici de furnică, el săracul nu mai avea putere să vorbească , aşezarea ei pe pat l-a lăsat fără O2


17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 1czmit0xypq17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 4pwznqm8v9j


Takma Beren’ciğim, boşver

BEREN Saat önceki gün bir alışveriş merkezi civarında fotoğraflanmış.
Bu kez yeni bir taktik uygulamış ve gazetecilere “Konuşmayacağım, fotoğrafların altına kuru kuru bir şeyler yazarsınız” demiş.
Bazı gazeteler dün kuru kuru ama sinir bozucu şeyler yazmışlardı fotoğrafların altına.
Efendim Beren Saat‘in saçındaki beyazlar coşmuş. Genç oyuncu bunları takmıyormuş, mış, muş...
Kadınların sürekli olarak belli güzellik ve kozmetik kalıplar arasına sokuşturulmaya çalışılmasından bunalmış durumdayım.
Beren Saat‘i de saçlarını boyamama ve sürü dışı kalma cesareti gösterdiği için kutluyorum.

http://www.haberturk.com/yazarlar/rahsan...-el-atsana
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 06 Feb 2012, 11:43 pm

DENISA a scris:paşi mici de furnică, el săracul nu mai avea putere să vorbească , aşezarea ei pe pat l-a lăsat fără O2
Smile Smile Smile
Mie mi se pare ca asteapta in liniste ca ea sa se aseze ca sa nu o sperie ...nici macar cu respiratia .
Apoi nu ai vazut ce fericit este ? 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 283516
Si ea cu picioarele pe podea ... ca mie asa mi se pare ca sta . In caz de urgenta sa fuga . Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 06 Feb 2012, 11:47 pm

DENISA a scris:păi de aceea am spus că putea şi el să-i facă mai mult loc, dar când adoarme nu cred că adoarme cu picioarele atârnând pe jos .
Pai nu cred ca sta cu picioarele pe langa pat ...pentru ca nu are loc , ci pentru ca are fluturasi in stomac . Smile
Nici eu nu cred ca sta ca mai sta cu picioarele pe jos cand doarme . Cat de fericit este Kerim ca doarme langa el .

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 06 Feb 2012, 11:56 pm

Maktub îmi aminteşte de un film văzut prin şc generală cu Omar Sharif parcă " Prinţul deşertului " iar Maktube se traducea ca " ceea ce este scris / destin" .


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Mar 07 Feb 2012, 12:04 am, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 07 Feb 2012, 12:00 am

DENISA a scris:Maktub îmi aminteşte de un film văzut prin şc generală cu Omar Sharif parcă " Prinţul deşertului " iar Maktube se traducea ca " ceea ce este scris / destin" .
Da ...superba melodia . Face parte si din coloana sonora a serialului "Clona" . Ce mi-a placut mie telenovela aia . Am vazut-o de 4 ori . Ca de atatea ori au difuzat-o astia de la Acasa . Smile
Cel mai mult ma atrageau melodiile si costumele .
Frumoasa telenovela ... cred ca singura care-mi place .
Pacat ca au sters astia tot de pe YT . Si dansurile lui Zein ... si tot . 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 2743637754
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 44 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 24 ... 44  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum