Serialesitelenovelet
20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+5
ninnet
dubaisport
michiper68
victorelalove
DENISA
9 participanți

Pagina 4 din 43 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 23 ... 43  Urmatorul

In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Vin 24 Feb 2012, 2:44 pm

dubaisport a scris:

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 539466 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 539466 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 539466 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 539466

asa am zis si eu, Ninnet....
la vara cand si-o pune Gulli o fustita de panza iar Ker un maiou ..nu te mai scoli din fatza pc

asa este ...........o sa vada vic ..........da pe spate de la atatea faze fierbinti Smile Smile
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 24 Feb 2012, 2:45 pm

victorelalove a scris:
.. Nu va face dragoste in veci cu el ... este traumatizata pe viata .
si daca o s avedem o Gulli tigroaica ?
cand o duce Ker in luna de miere la hotelul unde au fost si Ablii....sa vezi si sa auzi numai gemete de n-o sa-i vina sa creada nici lui Ker Smile Smile
ce nu face terapia din om Smile Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 24 Feb 2012, 2:46 pm

Eu cred ca o femeie tot va aparea . Sa o vedem si pe Gullie geloasa ...si iar se vor indeparta .

Spuneau unii fani ca pana cand nu se va culca cu el ... el tot nu va fi sigur de dragostea ei . Eu stiu ce sa mai spun ? Dar cred ca au dreptate ... dragostea tine mult si de intimitate si de sex . Nu putem sa spunem ca nu . Te legi de persoana pe care o iubesti ...rau de tot .
Insa ...insa , Gullia nu va fi pregatita niciodata pentru asta . Asa ca Kero sa-si ia gandul .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Vin 24 Feb 2012, 2:47 pm

victorelalove a scris:
Fetelor , gata cu iluziile ... nu vom vedea asa ceva . Gullia este vesnica victima ... Nu va face dragoste in veci cu el ... este traumatizata pe viata .

ti minte vic cand vorbeam de serialul vechi ? cand personajul principal era un brutal de la inceput pana la sfarsit ? se pare ca schimbarea de registru a fost la personajul feminin .......vrea sa ni l extermine psihic pe baiatul asta sad sad Smile
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 24 Feb 2012, 2:48 pm

uite explicatia casei in flacari :

When Mukku caught them (FG & Kerim) holding hands in the morning, she said something funny - a proverb - "Köy yanar ,deli taranır'" which means the village is burning, and the crazy person is grooming himself, or combing his hair."
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Vin 24 Feb 2012, 2:49 pm

dubaisport a scris:
si daca o s avedem o Gulli tigroaica ?
cand o duce Ker in luna de miere la hotelul unde au fost si Ablii....sa vezi si sa auzi numai gemete de n-o sa-i vina sa creada nici lui Ker Smile Smile
ce nu face terapia din om Smile Smile

Smile Smile Smile nebuno ....... Smile Smile
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 24 Feb 2012, 2:49 pm

Fetelor , Gullia nu va mai fi niciodata o femeie completa .
Pentru ea sexul nu va fi un lucru placut ... cel putin nu la inceput .
Nu are cum ... nu va fi niciodata dornica . Poate doar sa se culce cu el doar din obligatie ... si atunci iar va fi rau .
Asa ca mai bine ...Kerim ii spune ca o va ajuta mereu ... dar sa-l lase LIBER . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Vin 24 Feb 2012, 2:51 pm

victorelalove a scris:Fetelor , Gullia nu va mai fi niciodata o femeie completa .
Pentru ea sexul nu va fi un lucru placut ... cel putin nu la inceput .
Nu are cum ... nu va fi niciodata dornica . Poate doar sa se culce cu el doar din obligatie ... si atunci iar va fi rau .
Asa ca mai bine ...Kerim ii spune ca o va ajuta mereu ... dar sa-l lase LIBER . kiss

LIBER VIC..SA-L TRIMITA PE LA NOI Smile Smile
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 24 Feb 2012, 2:51 pm

dubaisport a scris:uite explicatia casei in flacari :

When Mukku caught them (FG & Kerim) holding hands in the morning, she said something funny - a proverb - "Köy yanar ,deli taranır'" which means the village is burning, and the crazy person is grooming himself, or combing his hair."

Asta li se pare lor funny ? affraid affraid affraid
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 24 Feb 2012, 2:52 pm

ninnet a scris:

LIBER VIC..SA-L TRIMITA PE LA NOI Smile Smile

Sa vina ... noi il asteptam cu mainile deschise . 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 248946 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 248946 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 248946 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 248946 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 248946
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Vin 24 Feb 2012, 2:55 pm

victorelalove a scris:

Sa vina ... noi il asteptam cu mainile deschise . 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 248946 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 248946 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 248946 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 248946 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 248946

sa vina vic ......il asteptam .......poop fetelor ......ne mai auzim ......vic nu fi suparata

vom vedea si scene fierbinti .....la vara .....ti-am zis din vara trecuta ....tii mine ? Smile Smile 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 155656 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 155656
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 24 Feb 2012, 2:57 pm

victorelalove a scris:Fetelor , Gullia nu va mai fi niciodata o femeie completa .
Pentru ea sexul nu va fi un lucru placut ... cel putin nu la inceput .
Nu are cum ... nu va fi niciodata dornica . Poate doar sa se culce cu el doar din obligatie ... si atunci iar va fi rau .
Asa ca mai bine ...Kerim ii spune ca o va ajuta mereu ... dar sa-l lase LIBER . kiss
poate la inceput sa nu-i placa dar pe parcurs? pofta vine mancand Smile Smile

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 155656 Ninnet , spor la treaba !
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 24 Feb 2012, 2:58 pm

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 155656 Ninnet !!
Dar nu vreau nicio scena fiebinte ... vreau ca sa simt ca Gullia in iubeste . Si nu simt ... O zi buna , Ninnet !! kiss Spor la treaba !! kiss

Cat de frumos plange ... are lacrimioara . Sufera ... Crying or Very sad

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 33ok0gx
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 24 Feb 2012, 2:58 pm

victorelalove a scris:

Asta li se pare lor funny ? affraid affraid affraid
exact la acest lucru ma gandeam si eu
uite cat de tampi sunt turcii daca au ajuns sa se bucure la un amarat de proverb stupid stupid
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 24 Feb 2012, 2:59 pm

dubaisport a scris:
poate la inceput sa nu-i placa dar pe parcurs? pofta vine mancand Smile Smile

Nuuuuuuuuuuuuuuu ... Vorba lui Michi . Gullia o sa fuga si-o sa-l lase pe Kerim cu cersaful - CORT !!! Smile Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 24 Feb 2012, 3:00 pm

si eu o vreau sa o vad cum arde de nerabdare sa-l vada ,sa-l pupe pe obraz cand el e la volan ,sa-l sarute de noapte buna,sa-i trimita mesaje de iubire ......dar nuuuuuu trebuie sa vedem chin si jale sad

dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 24 Feb 2012, 3:03 pm

dubaisport a scris:si eu o vreau sa o vad cum arde de nerabdare sa-l vada ,sa-l pupe pe obraz cand el e la volan ,sa-l sarute de noapte buna,sa-i trimita mesaje de iubire ......dar nuuuuuu trebuie sa vedem chin si jale sad

Cat de bine ai spus ... superb . kiss
Unde este sexul in toata treaba asta ? Nici nu este nevoie ... de ce sa nu il pupe cand il vede ?
Dar asa este ... este mai bine sa sufere ... si sa fie mereu inchisa fata de el .
Ti-am spus ...si daca se culca cu el ... daca ramane cu aceasi introvertire ...este degeaba . Nu-i ajuta cu nimic .... cu absolut nimic .

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 28lvp0i
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 24 Feb 2012, 3:06 pm

sa stii ca nici eu nu-mi doresc sa-i vad in pat...
vreau sa vad ce am descris mai devreme ..asa Gulli ne arata ca intr-adevar il iubeste, toate gesturile vin din inima nu din obligatie
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 24 Feb 2012, 3:09 pm

dubaisport a scris: gesturile vin din inima nu din obligatie
Foarte diferita mi s-a parut fata de episodul trecut ...cand mi s-a parut cu adevarat indragostita de el . Beren joaca foarte bine introveritirea asta .
Ma face mereu sa ma intreb daca Gullia chiar il iubeste pe Kerim ? sad sad sad sad sad
Eu nu cred ... se minte pe ea si-l minte si pe el .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 24 Feb 2012, 3:15 pm

Uite si tu ce facea Gullia :

Engin Akyurek USA fans

Kerim: You did not sleep yet too. Are these tears for Mustafa?

Fg: Yes for him. I am upset how a human can change this much.How he can come out of humanity like this? How he turned to be a man like this? After the incident all of us changed a lot… but to kill me, and commit to do bad things on purpose and take someones life.

Kerim: Think that, for you there is nothing he will not do. ouff I am sorry Fatmagul, I am sorry…. to keep being under Mustafa's shadow ( the rest I did not get it)

Fg: Don't do this then.

Kerim: I can't help it Fatmagul. I can't help it. I am jealous. Yes it is something sick, but I can stand this scum's name from you. I can't stand that he is the reason for your tears.

Fg: I told you why.

Kerim: I know, I know, you are right but its… for years both of you were in love.

Fg: We were children.

Kerim: You were engaged. You were thinking of him even when he turned his back on you. You accepted to marry me so he will not smear his hands with blood …. because of him you were convinced to marry me…. if the police did not hold him, maybe he would have prevented our marriage.

Fg: He would have killed you.

Kerim: It is this, for him not to be a killer.

Fg: Are you thinking that I still love him?

Kerim: I only want to know that I am the only one who exist in your heart. And to know he does not exist in a place in it. Only this. Good night

Fg: Good night.


Nu-mi place ...de ce sa planga pentru el . El a vandut-o fara sa stea pe ganduri ...si ea plange ca ce om a devenit .
Pai acum chiar ca il inteleg pe Kerim ...
Mai bine nu se mai ducea la el in camera ... si asa este in zadar .


Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Vin 24 Feb 2012, 3:47 pm, editata de 1 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 24 Feb 2012, 3:17 pm

ea inca nu si-a dat frau liber trairilor ,inca o opreste ceva
chiar daca il iubeste pe Ker ea nu stie sa-i arate lucru asta,nici nu e de condamnat ..cum ai arata ea lui Must ca-l iubeste ? tragandu-i baticul de la gat ....sau alergand noaptea la debarcader,pai astea-s semne ca iubesti pe cineva ?
iar Must cum i-a demonstart ca o iubeste ? punand cate o caramida pe luna la casa lor...iar cand Gulli l-a rugat sa se casat el nu a vrut ca vezi doamne va fi catalogat de oamenii din sat un incapabil sa constr o casa ptr nevasta lui stupid

alte exemple Gulli nu a vut de unde sa se inspire,ptr ea venirea in Ist a fost ca o renastere
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 24 Feb 2012, 3:20 pm

Dubai , Mustafa era cel mai bun ...pentru ca era singurul . Crying or Very sad
Asa este ... Gullia este foarte inchisa ... si asa va ramane mult timp de acum inainte . Eu acum cred ca nu se va apropia niciodata de Kerim .

Ce-mi place cand ii spune ca este gelos . 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 283516
Asta as vrea ...SA O AUD SI PE GULLIE CA SPUNE CA ESTE GELOASA !! 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 244732
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 24 Feb 2012, 3:23 pm

victorelalove a scris:Uite si tu ce facea Gullia :

Kerim: You did not sleep yet too. Are these tears for Mustafa?

Fg: Yes for him. I am upset how a human can change this much.How he can come out of humanity like this? How he turned to be a man like this? After the incident all of us changed a lot… but to kill me, and commit to do bad things on purpose and take someones life.

Kerim: Think that, for you there is nothing he will not do. ouff I am sorry Fatmagul, I am sorry…. to keep being under Mustafa's shadow ( the rest I did not get it)

Fg: Don't do this then.

Kerim: I can't help it Fatmagul. I can't help it. I am jealous. Yes it is something sick, but I can stand this scum's name from you. I can't stand that he is the reason for your tears.

Fg: I told you why.

Kerim: I know, I know, you are right but its… for years both of you were in love.

Fg: We were children.

Kerim: You were engaged. You were thinking of him even when he turned his back on you. You accepted to marry me so he will not smear his hands with blood …. because of him you were convinced to marry me…. if the police did not hold him, maybe he would have prevented our marriage.

Fg: He would have killed you.

Kerim: It is this, for him not to be a killer.

Fg: Are you thinking that I still love him?

Kerim: I only want to know that I am the only one who exist in your heart. And to know he does not exist in a place in it. Only this. Good night

Fg: Good night.


Nu-mi place ...de ce sa planga pentru el . El a vandut-o fara sa stea pe ganduri ...si ea plange ca ce om a devenit .
Pai acum chiar ca il inteleg pe Kerim ...
Mai bine nu se mai ducea la el in camera ... si asa este in zadar .

eu cred ca lui gulli nu-i vine sa creada ca omul de care a fost indragostita e criminal
cum naiba sa plingi dupa un animal obsedat ?
cate sa mai indure si sa suporte si ker? sad
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 24 Feb 2012, 3:26 pm

victorelalove a scris:

Ce-mi place cand ii spune ca este gelos . 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 283516
Asta as vrea ...SA O AUD SI PE GULLIE CA SPUNE CA ESTE GELOASA !! 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 244732
pai ea a fost geloasa cand Ker nu stia ca-l iubeste
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 24 Feb 2012, 3:29 pm

dubaisport a scris:

eu cred ca lui gulli nu-i vine sa creada ca omul de care a fost indragostita e criminal
cum naiba sa plingi dupa un animal obsedat ?
cate sa mai indure si sa suporte si ker? sad
Dar nu ti se pare ca este exagerat rau faza ????? El turbeaza pe afara ... si cand intra in camera ea ii mai spune ca plange pentru Mustafa . Chiar ca ... si Kerim cate sa mai auda despre Mustafa .
Asa este ...lacrimile ei sunt pentru Mustafa ...indiferent cum ar fi . Iar pe el nu poate nici sa-l ia de mana fara un imbold . Inteleg ca au fost logodnici ... dar parca Gullia este cateodata batuta in cap . Nu stie cum se simte Kerim ? Tocmai de asta vreau sa fie si ea geloasa ... niciodata nu a fost ca sa il inteleaga pe baiat . Cand va fi ... va fi vai si amar . stupid stupid stupid

Episodul viitor vreau sa se desparta ... si sa nu se mai intalneasca niciodata .
Cand am citit dialogul ... am ramas masca . Bine ca planse pentru Mustafa .
Sa planag pentru el si dupa ce o recupereaza Kerim ... TOT ASA , VAI ... DAR CE OM A DEVENIT MUSTAFA ?1 MI-A DAT SI O PALMA DE AM VAZUT STELE VERZI ...DAR TOT ESTE OMUL PE CARE L-AM IUBIT ... confused
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 43 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 23 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum