Serialesitelenovelet
20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+5
ninnet
dubaisport
michiper68
victorelalove
DENISA
9 participanți

Pagina 5 din 43 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24 ... 43  Urmatorul

In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 24 Feb 2012, 3:31 pm

dubaisport a scris:
pai ea a fost geloasa cand Ker nu stia ca-l iubeste
Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu... atunici era doar o iluzie a iubirii .

Sa fie geloasa ,.... si Kerim sa nu-i mai dea nicio explicatie . Atunci sa o vedem !!!! 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 244732


Engin Akyurek USA fans


Kerim's Room
Kerim: What is wrong?

Fatmagul: There's no one in my heart except you




The cutting of the material for the wedding dress scene



Mukaddes: can you see the telephone info is no good.

Kadir: the whole of Ildir is connected by one station, it was a surprise for me too.

Kerim: so it is zero to zero.

Mukaddes: what is wrong girl, what is happening this evening.

Fg: I will finish my wedding derss.

Mukaddes: look look at this, don't start I will put down what is in my hand and come back, don't.

Meryam: me too, me too.

Fg: Ok I am waiting.

Kerim: only us left in the table.

Mukaddes: Murat run to here, run to here from that corner run run run, now run back to there quickly.

Meryam: My god mukaddes Hanim.

Kerim: what is happening now? why did she make Murat run?

Rahmi: it means to make it finish quickly?

Kadir: so it finishes as fast as the running.

Kerim: I got it.

Mukaddes: aunt, spread you beautiful wedding dress material on the floor, lets see. In the name of god.

Rahim: this one is to have children quickly.

Meryam: did you decide on the design of your wedding dress.

Fg: no, I said I will make the first cut with the scissors, this how I will decide.

Meryam: Good lets see.

Mukaddes: ( she said something like "congratulations" )


Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Vin 24 Feb 2012, 3:46 pm, editata de 1 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 24 Feb 2012, 3:37 pm

deci l-au pus pe ala mic s alerge in toaat casa ca sa termine Gulli cat mai repede rochia stupid
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 24 Feb 2012, 3:39 pm

dubaisport a scris:deci l-au pus pe ala mic s alerge in toaat casa ca sa termine Gulli cat mai repede rochia stupid
Smile Smile Smile Smile Smile
Da .
Si au pus bebelul ca sa aibe si ei cat mai repede bebei .
Da ... cred ca dupa ce l-a durut in asemenea hal pe Kerim mana ... sigur vor face copii in curand ... peste 2-3 ani . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 24 Feb 2012, 3:48 pm

victorelalove a scris:
Smile Smile Smile Smile Smile
Da .
Si au pus bebelul ca sa aibe si ei cat mai repede bebei .
Da ... cred ca dupa ce l-a durut in asemenea hal pe Kerim mana ... sigur vor face copii in curand ... peste 2-3 ani . Smile
ce le mai trebuie lor copii?
lasa ca face Mukk si ptr ei Smile Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 24 Feb 2012, 3:50 pm

Dubai , eu ma gandesc ca Kerim va muri in final .
Am inceput sa ma gandesc din ce in ce mai des la asta .
VA FI UN SACRIFICIU AL LUI PENTRU A O SALVA PE EA DE UN PERICOL . ULTIMUL PERICOL ... Crying or Very sad kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 24 Feb 2012, 3:54 pm

victorelalove a scris:Dubai , eu ma gandesc ca Kerim va muri in final .
Am inceput sa ma gandesc din ce in ce mai des la asta .
VA FI UN SACRIFICIU AL LUI PENTRU A O SALVA PE EA DE UN PERICOL . ULTIMUL PERICOL ... Crying or Very sad kiss

nu moare Vic ..altfel ce se va intimpla cu Gulli ?
nu o lasa Ker pe mana lui Must sau a lui erdo..
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 24 Feb 2012, 3:58 pm

Pai in final o scapa de toti ...cu pretul vietii .

I get the feeling slowly that they give FG and Kerim small roles out of 1.5 hours just like 20 minutes to not over exhaust their superstars. Really or else what logical explanation to give them such short scenes. Maybe also lack of ideas for the two and prolonging of coruse.
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 24 Feb 2012, 4:01 pm

ce tare e comm..din 90 min Guli si Ker au fost doar 20 Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 24 Feb 2012, 4:03 pm

dubaisport a scris:ce tare e comm..din 90 min Guli si Ker au fost doar 20 Smile
Daaaaaaaaaaaaaa ... isi lasa starurile sa se odihneasca pentru viitor . Smile Smile Smile

Mie imi place asa de mult cum joaca Engin . Sper sa-si aleaga un rol ofertant . 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 244732
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 24 Feb 2012, 4:04 pm

sigur isi gaseste...mai ales acum ca e pe val
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 24 Feb 2012, 4:09 pm

dubaisport a scris:sigur isi gaseste...mai ales acum ca e pe val

Cred ca are deja multe oferte . Eu am auzit asa in treacat ca s-ar putea ca sa nu aibe proiect din toamna . Dar el este muncitor ... ii place sa fie actor , muncea cu drag si spor cand era un "nimeni" ...dar acum ? Sigur va profita . kiss

Uite aicea comm :
I am sick of engin fans moaning all the time even though he is being featured as this angelic unrealistic guy by the writers and they take care of his appearance and hair before they start shooting .seriously I feel the reason this series is becoming dull is because the writers are listening to you.
It is not about how many fans it is about how some including you keep complaining all the time about him even though this is a dream role he is doing and he became famous because of it .


Ai inteles ? Din cauza fanilor lui Engin merge treaba in halul asta ... ca scenaristele tin cont de parerea nostra si se concentreaza mai mult pe cum arata . stupid stupid stupid
Multa lume cu cuci in cap . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 24 Feb 2012, 4:15 pm

astia care scriu asa ceva nu stiu ca "noi "fanii lui engin avem alt scenariu ? Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 24 Feb 2012, 4:17 pm

dubaisport a scris:astia care scriu asa ceva nu stiu ca "noi "fanii lui engin avem alt scenariu ? Smile
20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 539466 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 539466 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 539466

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ...macar daca ar tine cont de parerea noastra . 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 244732
Dar sunt unii care mor de ciuda ... eu nu-i inteleg .
Cum ar fi sa te duci si tu sa le spui astora ai lui Kivanc ( un exemplu ) ... ca nu-ti place .
Cu ce te-ar ajuta ? 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 539466
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 24 Feb 2012, 4:24 pm

uite Vic ..acum ma uit la ep 53 ..Ker turbeaza ca Gulli a primit flori de la Must cu ocazia inaugurarii restaurantului iar EA ai gaseste scuze ornitoringului spunand ca nu e in stare Mus sa faca ceva rau.....poate ea avea nevoie de o rapire sa-si dea seama ca Must s-a schimbat,pana acum intre ei 2 nu mai fusese o scena violenta,la acuzele lor fatza de Must el intotdeauna s-a aparat....la aparitia lui in salon la Ker ,la spital ..el a argumentat f corect toata actiunea lui ....ea are de toate , are sprijin acum in familie , are sot ,are afacerea ei pe cand el si-a pierdut pe rand parintii ,casa ,identitatea....aceste cuvinte au intors-o un pic pe Gulli, in acel moment ai era mila de el iar aseara aiesit cu el din cabinetul terapeutei TOCMAI ca avea incredere in el ,ca nu-i va face nmk rau ,nici macar la palma nu se gandea dara-mi-te la o rapire
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 24 Feb 2012, 4:24 pm

scuze ..am vrut sa scriu epis 35 nu 53 kiss
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 24 Feb 2012, 4:30 pm

dubaisport a scris:...aceste cuvinte au intors-o un pic pe Gulli, in acel moment ai era mila de el iar aseara aiesit cu el din cabinetul terapeutei TOCMAI ca avea incredere in el ,ca nu-i va face nmk rau ,nici macar la palma nu se gandea dara-mi-te la o rapire
:drunken: Dubai !!
Super analiza . Asa este ... s-a sucit putin Gullia .
Deci pana la urma presentimentele si geloziile lui Kerim ... nu sunt chiar absurde .kiss
Asa este ... Mustafa a parasit-o ... dar mereu i-a gasit justificari ...mereu i-a luat apararea in fata lui Kerim .
Bravo !! :drunken: Poate ca este nevoie ca Mustafa sa-i arate adevarat fata . kiss Chiar adevarata ...
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 24 Feb 2012, 4:51 pm

Daa Vic ...asta e Gulli si asta e ker...el de fiecare data cand a gandit cu voce tare ceva despre Mus , Gulli se supara iar el isi cerea scuze la infinit din dorinta de a n-o vedea suparata

vad ca nu apar indiciile
cine stie ce ne-o mai zice sa ne doara si mai rau capul ...
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 24 Feb 2012, 4:55 pm

Pai iti spun eu cum cred ca va fi episodul .
Gullia rapita ...plas , plans , plans ... Kerim iese de la terapie ... afla ca Gullia a plecat cu un barbat , intra in panica , plans , plans , plans . Cainele vecinei la Yasarani in batatura , Gullia reusete sa-i dea un mesaj lui Kerim ... afla ca este luata de Mustafa , plans , plans , plans . Yasaranii la masa . Kerim se duce sa se confrunte cu Yasaranii , pac , trosc , pac ... afla ca Mustafa a plecat in Izmir , plans , plans , plans . Mukka face o macaroana pe la restaurant . Gullia ...plans , plans , plans ... Kerim si baba pleaca dupa ea . End of the episode .

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 23to87l
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 24 Feb 2012, 4:57 pm

victorelalove a scris:Pai iti spun eu cum cred ca va fi episodul .
Gullia rapita ...plas , plans , plans ... Kerim iese de la terapie ... afla ca Gullia a plecat cu un barbat , intra in panica , plans , plans , plans . Cainele vecinei la Yasarani in batatura , Gullia reusete sa-i dea un mesaj lui Kerim ... afla ca este luata de Mustafa , plans , plans , plans . Yasaranii la masa . Kerim se duce sa se confrunte cu Yasaranii , pac , trosc , pac ... afla ca Mustafa a plecat in Izmir , plans , plans , plans . Mukka face o macaroana pe la restaurant . Gullia ...plans , plans , plans ... Kerim si baba pleaca dupa ea . End of the episode .

s-ar putea ca vecina Yasaranilor sa aibe un cuvant de spus in urmatoarele episoade ,altfel nu vad de ce ar mai fi bagat-o
de unde stii ca Must pleaca la Izmir ? ce sa faca acolo?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 24 Feb 2012, 4:59 pm

Pai unde sa se duca , Dubai ?
Sau am auzit eu ceva de Antalya ?????? Sunt in ceata ...dar faza este ca sigur o duce departe pe Gulllia .
Nu de alta ... dar trebuie sa aiba cu ce sa umple un episod ... drumul cu masina al lui Kerim . Smile

Eu cred ca vecina este "shpioana" lui baba .
Dar stai sa nu ne pripim ca asa credeam si de bietul baiat -bun la toate de la restorant . Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 24 Feb 2012, 5:04 pm

Vic ....la izmir nu o duce sigur, acolo stie ca nu e in siguranta ,mai ales dupa ce prietenul lui ,pescarul, l-a denuntat la politie si i-a mai returnat si banii.
Se poate Antalya..dar pana acolo face 10-12 ore pe drum cu masina ..iar in avion nu o poate urca adormita
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 24 Feb 2012, 5:06 pm

dubaisport a scris:Vic ....la izmir nu o duce sigur, acolo stie ca nu e in siguranta ,mai ales dupa ce prietenul lui ,pescarul, l-a denuntat la politie si i-a mai returnat si banii.
Se poate Antalya..dar pana acolo face 10-12 ore pe drum cu masina ..iar in avion nu o poate urca adormita
Tocmai bine , Dubai !! kiss
Asa mai umple 2-3 episode . Apoi vine inchisoare ...apoi vine nunta ...apoi vine vreun divort ...si apoi vine Ambulanta la noi . Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 24 Feb 2012, 5:07 pm

Kerim therapy scene

Kerim: I feel so close to Fatmagül. It is as if we have been together for a very long time. But the reasons that braught us together come to mind. When I think about our relationship...I can`s start from the beginning. I`m always going backwards. I think the more FG goes forwards I am going backwards. And after Mustafa became an issue these days...I started to think more about the past.
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 24 Feb 2012, 5:08 pm

KEr i-a zis si terapeutei de temerea pe care o are vis-a-vis de must
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 24 Feb 2012, 5:13 pm

dubaisport a scris:Kerim therapy scene

I think the more FG goes forwards I am going backwards. .
sa fi obosit si Kerim ?
de unde a scos chestiunea asta " cu cat inainteaza F cu atat eu ma reintorc in trecut " ....? stupid
saracul ..are premonitii
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 43 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum