Serialesitelenovelet
22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+4
michiper68
victorelalove
Mirela Maria
DENISA
8 participanți

Pagina 32 din 41 Înapoi  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 41  Urmatorul

In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 16 Mar 2012, 8:41 pm

victorelalove a scris:

Imi spunea a turcoica ca ultimele 10 episoade vor fi dedicate lui Kerim si Gulliei ... pentru ca asa a fost si in sezonul 1 .
(

inseamna ca se adevereste ipoteza ca nunta va fi in ep 70
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 16 Mar 2012, 8:41 pm

dubaisport a scris:
prod stiu ca toata lumea asteapta sa vada schimbari in bine in viata celor 2 pers principale

Oricum va urma episodul cu nunta in curand . Dar eu mai stiu ...
Ma multumesc sa urmeze si episodul cu dushul ... 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 248946 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 248946 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 248946
Am si eu o obsesie ...
Nu vreau sa-mi mai fac iluzii cu Kerim si Gullia . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 16 Mar 2012, 8:43 pm

dubaisport a scris:

inseamna ca se adevereste ipoteza ca nunta va fi in ep 70
Da , Tii minte ca si ultimele episode din sezonul 1 ... 32-39 au fost foarte frumoase .
Asa cica si acum ... dar vorba , Denisei ... FAPTEEEEEEEE !! 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 244732
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 16 Mar 2012, 8:45 pm

joia viit va fi 67 sau 68?


This is the dialogue

Fatmagul : you want another one ? (Tea)
Kerim : No I don't want. You can turn off the fire under the teapot. Kadir abi is downstairs with Abla. Rahmi is with Elif. Baba is downstairs talking to Australia.
Fatmagul : mmm. good
Kerim : And I got bored all by myself
[silence]
Kerim : I felt sorry for Hacer today
Fatmagul : Yes, her old husband came from Germany, I feel sorry for her too
Kerim : She's so scared. [Something about Kadir helping her]
Fatmagul : Her life is like hell too
Kerim : ee ? You will work at home still ?
Fatmagul : It's better this way until I get through this situation
Kerim : You will of course. You will keep moving forward despite everything
Fatmagul : Yes. When the bastards will get caught, and when Mustafa will get caught, everything will be better.
[silence]
Kerim : Fatmagul ... This man did something (else) harmful to you, didn't he ? Please tell me if he did
Fatmagul : Kerim, you've already asked several times, and I've already answered several times. No he didn't do anything to me
Kerim : You refused to talk to your therapist about this subject.
Fatmagul : Yes I don't want !
Kerim : Look, tell me if there is something...
Fatmagul : I just don't want to talk
Kerim : even with me
Fatmagul : Yes even with you ... Not now Kerim please ! I'm still scared until now. Scared for you, scared for my family. I won't have peace of mind [hug] until they get caught
Kerim : I'm sorry, it's OK
Fatmagul : I know, it is close, it's a matter of hours, I know, but I don't want to talk Kerim. I only want to talk about nice things, I want to think about nice things
Kerim : ok, ok
Mukaddes : Ah, sorry. (pou pou pou :P ) keep away the devil. yes hug hug tightly
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 16 Mar 2012, 8:47 pm

dubaisport a scris:
mai ai de asteptat..e inca frig afara

Astept ... ce pot sa fac ?
Pana atunci am imaginatia ... nu ma impiedic eu de o eroare de scenariu . Smile Smile Smile

67 este saptamana viitoare . Deci ar mai fi 4 episoade . Deci ar fi pe 12 aprilie . Cam asa ma gandeam si eu ca va fi nunta ... acum sa vedem . kiss

dubaisport a scris:This is the dialogue

Fatmagul : you want another one ? (Tea)

imi place ce au vorbit . Acum ca sunt puse cap la cap ... are dreptate Gullia . I-a fost teama pentru el .


Fatmagul : you want another one ? (Tea)
Ar fi trebuit sa-i raspunda : I WANT YOU !!! cupidon cupidon cupidon cupidon



Pai Yasaranii vor fi liberi pana la final . Trebuie sa mai fie si cineva care sa faca rau ... si sa-i tina pe copii despartiti . Smile


deci grija lui gulli e prinderea Yasaranilor...aici e ceva ne-nregula ,trebuie sa avem traducerae dialogurilor dintre Perihan si Resat de la politie sa intelegem mai bine sit ei

s-ar putea ca si Yasar tineri s afie prinsi in ep viit




dubaisport a scris:

pai asta rspundeai TU daca erai in locul ei Smile Smile Smile

Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Daaaaaaaaaa .. 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 248946 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 248946 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 248946 Ma concediau aia ...
Hai mai ... ca as fi fost o profesionista .
Scenele cu saruturi le-as fi gresit mereu ... cat mai multe duble!!! Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 16 Mar 2012, 8:55 pm

victorelalove a scris:

Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Daaaaaaaaaa .. 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 248946 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 248946 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 248946 Ma concediau aia ...
Hai mai ... ca as fi fost o profesionista .
Scenele cu saruturi le-as fi gresit mereu ... cat mai multe duble!!! Smile
tu ai fi fost in stare sa-i torni ceaiul pe mana ..doar -doar le-oi pansa tu Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 16 Mar 2012, 8:56 pm

dubaisport a scris:
tu ai fi fost in stare sa-i torni ceaiul pe mana ..doar -doar le-oi pansa tu Smile
Nu aveam nevoie de astfel de tertipuri ...i-as fi spus in fata ce intentii am . Smile Smile Smile
Ce daca erau paturile mici ???????? cupidon cupidon cupidon
Vezi ... ti-am mai spus . De asta nici nu m-au chemat sa joc cu el . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 16 Mar 2012, 9:01 pm

tu esti directa ...
il speriai si pe bietul baiat ...poate nu e obisnuit cu astfel de gesturi
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 16 Mar 2012, 9:04 pm

dubaisport a scris:tu esti directa ...
il speriai si pe bietul baiat ...poate nu e obisnuit cu astfel de gesturi

Dubai , Dubai ... de ce ... tu ai fi stat cumintica langa el ?
De asta nu te-au chemat nici pe tine la auditii ... Smile Smile

Toate ca toate ... dar eu nu cred ca poti juca cu cineva ... si sa nu simti nimic cand te pupi .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 16 Mar 2012, 9:10 pm

victorelalove a scris:

Dubai , Dubai ... de ce ... tu ai fi stat cumintica langa el ?
De asta nu te-au chemat nici pe tine la auditii ... Smile Smile

Toate ca toate ... dar eu nu cred ca poti juca cu cineva ... si sa nu simti nimic cand te pupi .

de asta nu se pupa G cu K prea des Smile Smile

acum serios : ai dreptate! nu poti fi imun cand te saruta cineva ...si al cate duble s-au tras ....
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 16 Mar 2012, 9:13 pm

dubaisport a scris:

de asta nu se pupa G cu K prea des Smile Smile

acum serios : ai dreptate! nu poti fi imun cand te saruta cineva ...si al cate duble s-au tras ....
Da . De asta nici nu cred ca se pupa prea des ... este incarcatura emotionala prea mare .
Cand s-o duce Beren sa-si pupe piticul ... si apoi compara cu saruturile Enginului ... cred ca plange in perna toata noaptea . Smile


Mai ales cu cineva ca Engin . 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 248946 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 248946 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 248946
Se poate sa nu simti nimic daca nu esti atras de celalalt . Dar daca partenerul arata superb ... gresesti cat mai mult . Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 16 Mar 2012, 9:21 pm

victorelalove a scris:
Da . De asta nici nu cred ca se pupa prea des ... este incarcatura emotionala prea mare .
Cand s-o duce Beren sa-si pupe piticul ... si apoi compara cu saruturile Enginului ... cred ca plange in perna toata noaptea . Smile


Mai ales cu cineva ca Engin . 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 248946 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 248946 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 248946
Se poate sa nu simti nimic daca nu esti atras de celalalt . Dar daca partenerul arata superb ... gresesti cat mai mult . Smile Smile Smile
dar cine stie ce ascunde piticul lui Beren .... confused
o fi vreun armasar .. cupidon
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 16 Mar 2012, 9:23 pm

dubaisport a scris:
dar cine stie ce ascunde piticul lui Beren .... confused
o fi vreun armasar .. cupidon
Poate sa fie ce o fi ... dar tot pitic si urat cu spume ramane .
Ii pune o perna pe fata ? Smile Smile Smile Smile

Enginu' cred ca este ... asta pare mereu nelinistit si gata de actiune. Smile 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 248946
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 16 Mar 2012, 9:33 pm

victorelalove a scris:
Poate sa fie ce o fi ... dar tot pitic si urat cu spume ramane .
Ii pune o perna pe fata ? Smile Smile Smile Smile

Enginu' cred ca este ... asta pare mereu nelinistit si gata de actiune. Smile 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 248946
Engin cred ca o pierde prin pat Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 16 Mar 2012, 9:35 pm

dubaisport a scris:
Engin cred ca o pierde prin pat Smile

Smile Smile Smile
La cat este el de nelinistit ... tot ce este posibil . Smile
Dar mie mi se pare indragostit . Tie nu ?
De cum l-am vazut la premii , in primele poze ... kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 16 Mar 2012, 9:40 pm

la premii a fost bestial .....
parca iesise scos din cutia ptr cadouri 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 248946
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 16 Mar 2012, 9:42 pm

dubaisport a scris:la premii a fost bestial .....
parca iesise scos din cutia ptr cadouri 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 248946
Cat de bine stii sa le spui tu , Dubai . Asa este .
Mi se pare asa de placut si de educat . M-a surprins placut ... 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 283516 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 283516 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 283516
Nu degeaba toata lumea il iubeste .
Abia astept sa-l vad in mai .
Sa fie si mai aranjat !!! 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 248946 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 248946 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 248946 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 248946
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 16 Mar 2012, 9:44 pm

am uitat de filmuletul pus de Michi ..pana la urma s-a deschis?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 16 Mar 2012, 9:45 pm

dubaisport a scris:am uitat de filmuletul pus de Michi ..pana la urma s-a deschis?
Nu .
Dar l-au postat pe YT . Partea cu Engin . kiss
Nu l-ai vazut pe Enginu ????????? Mama, mama ... ce barbat !! 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 283516 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 283516 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 283516



Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Mier 21 Noi 2012, 10:20 pm, editata de 1 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 16 Mar 2012, 9:52 pm

ce frumos !..nu vazusem filmuletul
si au aratat secventa cu Gulli dormind in patul lui

dar ce zglobie statea shuvita de par .. 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 248946
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 16 Mar 2012, 9:57 pm

dubaisport a scris:ce frumos !..nu vazusem filmuletul
si au aratat secventa cu Gulli dormind in patul lui

dar ce zglobie statea shuvita de par .. 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 248946

Cum ti se pare ?
Mie mi se pare un finut si un educat Engin . Cum s-a dat el intr-o parte ca sa se vada ecranul ... si apoi cativa pasi in spate ca sa o lase pe tanti sa treaca sa ia premiul ... Si apoi a inceput sa vorbeasca el ... cu vocea aia de milioane . Nici prea mult , nici prea putin . Exact cat trebuie .
Nici serios ...nci cu gura pana la urechi . Dar poate ca suntem noi prea innebunite dupa el ... si-l vedem mereu frumos . Smile

Daaaaaaaaaaaaa ...suvita si buzunarele ... ne-au dat multe vise !! 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 248946 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 248946 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 248946
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 16 Mar 2012, 10:00 pm

victorelalove a scris:

Cum ti se pare ?
Mie mi se pare un finut si un educat Engin . Cum s-a dat el intr-o parte ca sa se vada ecranul ... si apoi cativa pasi in spate ca sa o lase pe tanti sa treaca sa ia premiul ... Si apoi a inceput sa vorbeasca el ... cu vocea aia de milioane . Nici prea mult , nici prea putin . Exact cat trebuie .
Nici serios ...nci cu gura pana la urechi . Dar poate ca suntem noi prea innebunite dupa el ... si-l vedem mereu frumos . Smile

Daaaaaaaaaaaaa ...suvita si buzunarele ... ne-au dat multe vise !! 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 248946 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 248946 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 248946

a fost PERFECT !
vorba ta ..a vorbit cat trebuia ,nu s-a intins in detalii, nu s-a balbait ...cu toate ca sunt sigura ca a avut o tona de emotii..
frumos a fost.....mama mia ce bine ai sta in costum negru 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 283516
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 16 Mar 2012, 10:02 pm

dubaisport a scris:

a fost PERFECT !
vorba ta ..a vorbit cat trebuia ,nu s-a intins in detalii, nu s-a balbait ...cu toate ca sunt sigura ca a avut o tona de emotii..
frumos a fost.....mama mia ce bine ai sta in costum negru 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 283516

Tot ce este posibil sa aibe emotii ... dar au fost constructive . kiss Smile
Si uite-o si pe Beren .
Ce diferenta !!
Nici nu-i de mirare . Engin are 49 de likes 0 dislikes
Beren 6 likes -4 dislikes

In costum negru ???? Enginu arata bine oricum ... dar in costumul ala este de vis . 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 283516

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 16 Mar 2012, 10:06 pm

beren zici ca era la emiunea " cine rade mai mult cu gura pana la urechi "
nici cum a fost imbracata nu mi-a placut
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 16 Mar 2012, 10:11 pm

dubaisport a scris:beren zici ca era la emiunea " cine rade mai mult cu gura pana la urechi "
nici cum a fost imbracata nu mi-a placut

Mi s-a parut nervoasa ... altfel de ce ar rade in halul ala ?
Pare ca o deranjeaza ceva ... dar poate ca ma insel .

Oricum ... Enginu' a facut toti banii ... toti . kiss 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 283516
Vreau sa vad ca alt proiect isi alege . As vrea ceva tot in care sa fie sexy ... dar de data asta cu putin temperament din BBO . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 32 din 41 Înapoi  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 41  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum