Serialesitelenovelet
5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+4
petronela
Admin_dea05
narcisa
iulianagl
8 participanți

Pagina 38 din 40 Înapoi  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Urmatorul

In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 22 Apr 2012, 2:36 pm


Vai ce melodie frumoasa. Daca o asculti la casti este exraordinar de emotionanta.


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Vin 09 Noi 2012, 5:25 pm, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Dum 22 Apr 2012, 2:38 pm

Bonjur Iulico!Nai plecat nicaeri azi?
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 22 Apr 2012, 2:40 pm

lica54 a scris:Bonjur Iulico!Nai plecat nicaeri azi?

Buna!Din pacate nu, incerc sa-mi revin.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Dum 22 Apr 2012, 2:43 pm

iulianagl a scris:

Buna!Din pacate nu, incerc sa-mi revin.


Da ori esti bolnaviora?
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 22 Apr 2012, 2:47 pm

lica54 a scris:


Da ori esti bolnaviora?

Sunt asa si asa sincer ieri m-am trezit cu o durere de cap ingrozitoare si fara energie a fost supta ca si electricitatea din cartierul lui KHuhsi.Nu sincer de Paste am avut casa plina de musafiri si stii cum e?Iar acum incerc sa-mi recuperez energia.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 22 Apr 2012, 2:53 pm


DE cate ori ma uit la ce fel danseaza KHushi raman uimita danseaza cu atata usurinta spui ca pluteste nicidecum ca danseaza.E superba.Imi place asa de mult de ea.Si chiar ma bucur ca e o buna prietena cu Drashti.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 22 Apr 2012, 2:55 pm

Bună!
Iuli iar ma tentezi..??? Stii ca imi plac toate dansurile ei... kiss kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 22 Apr 2012, 2:59 pm

petronela a scris:Bună!
Iuli iar ma tentezi..??? Stii ca imi plac toate dansurile ei... kiss kiss

Smile Smile Numai tie crezi eu mereu ma uit chiar si acum, nu stiu imi place foarte mult cum danseaza probabil o avantajeaza si corpul dar si picioarele are picioare lungi mereu mi-o inchipui oare cum ar fi jucat ea rolul lui Frumusica?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 22 Apr 2012, 3:01 pm


Primul dans parca e rata la noi! Smile Smile Hong Kong, Pinc Pong! Smile Smile Smile
Iar al doilea e beton armat. 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 283516 Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 22 Apr 2012, 3:19 pm

Iar m-am trezit la realitate..Barun isi iubeste nevasta mult...nici o sansa de altceva Barun Sanaya...
Crying or Very sad
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 22 Apr 2012, 3:21 pm

My onscreen chemistry with Sanaya is khatarnak, says Barun Sobti
5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Barun-sanaya
Barun Sobti made his TV debut with Star Plus' Shraddha. And now he is keeping the audiences glued to TV screens as Arnav in Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon, who shares a love-hate relationship with Khushi (Sanaya Irani).

Off screen, Barun is considered to be media shy. "I am not only media shy but even otherwise I am shy, I don't open up immediately. But if I am comfortable with someone then I am definitely not shy," the hunk reveals to Tellychakkar.com.

Though onscreen he is seen fighting with Khushi all the time, the situation is very different in reality. "I would say our onscreen chemistry is 'Khatarnak'. However, off screen we enjoy a lot. Sanaya is cool and calm as a person. It is great to have a co-star like her."

In fact, he also praises Sanaya's boyfriend, TV actor Mohit Sehgal. "He doesn't come on the sets to meet Sanaya, but I have met him otherwise. I would like to say that he is a good guy and a friend."

Talking about his professional life, he says, "It's good, but nothing exciting is happening these days. I am just following a routine. I reach the sets, work the whole day and return home tired and I do the same thing the next day."

The show is immensely popular and has also helped Barun earn great female fan following. "It feels great to know that many people love and appreciate your acting." But with Star Plus all set to bid adieu to many of its shows, doesn't he feel insecure? "I do not feel insecure at all. The show I am part of is rocking the number charts and I don't think it will ever go through a bad phase."

On the personal front, Barun is happily married. However, given that actors have a hectic life, how does he manage to spend time with his spouse? "I do not get much time to be with her, however whenever possible I spend time with her. Till date, there hasn't been any major tiff due to such reasons, but if she does get upset, I will leave no stone unturned to please her."

Being part of the entertainment industry means that Barun is surrounded by beauties. But, he doesn't find it exciting. "There's nothing great in being surrounded by beautiful ladies, as they don't attract me," ends Barun.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 22 Apr 2012, 3:21 pm

Gata eu ies..ca nu ma simt prea bine....o raceala groaznica... kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 22 Apr 2012, 3:26 pm

Skumpyk86 a scris:Gata eu ies..ca nu ma simt prea bine....o raceala groaznica... kiss

Si tu?Eu de ieri ma lupt cu durere in gat. cap si picioare.Ai grija iubita.
Despre Barun ca-si iubeste nevasta ce sa spuna si el brava lui e baiat destept la facut navsta sa se tina de fusta ei."Mamiii!!" 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 2743637754
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Dum 22 Apr 2012, 3:27 pm

Skumpyk86 a scris:Gata eu ies..ca nu ma simt prea bine....o raceala groaznica... kiss


Dragalaso !ai grija de tine insanatosire grabnica...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 22 Apr 2012, 3:29 pm

Smile Smile Smile Smile 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 283516 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 283516 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 283516 Haremul lui Arnav a luat-o razna ca si el e uimit de ceea ce se intampla. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 22 Apr 2012, 3:31 pm

iulianagl a scris:

Si tu?Eu de ieri ma lupt cu durere in gat. cap si picioare.Ai grija iubita.
Despre Barun ca-si iubeste nevasta ce sa spuna si el brava lui e baiat destept la facut navsta sa se tina de fusta ei."Mamiii!!" 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 2743637754

si eu numai pot durere de cap febra tuse cu totul la pachet...ma enervara si Barun cu nevastasa.... 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 2743637754
Gata ies..paote revin diseara daca imi va fii mai bine... kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 22 Apr 2012, 3:32 pm

lica54 a scris:


Dragalaso !ai grija de tine insanatosire grabnica...

Multam... sper sa treaca cat mai repede..kiss kiss kiss 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 517793
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 22 Apr 2012, 3:32 pm

Skumpyk86 a scris:

si eu numai pot durere de cap febra tuse cu totul la pachet...ma enervara si Barun cu nevastasa.... 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 2743637754
Gata ies..paote revin diseara daca imi va fii mai bine... kiss


Eu n-am avut febra dar am avut niste palpitatii groaznice la inima. 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 155656 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 155656 kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 22 Apr 2012, 3:41 pm


Doamne una din scenele mele favorite se vedea ca-i vibra tot corpul de dorinta lui Chote{poate chiar si lui Barun} sa o sarute.Nici ca se putea gasi o melodie mai buna decat asta pentru scena asta. 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 283516 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 283516
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 22 Apr 2012, 3:43 pm

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 306680_342829142444345_317207458339847_989517_501822857_n Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 22 Apr 2012, 3:52 pm

Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 22 Apr 2012, 4:07 pm

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 380358_365092293527446_315680855135257_996412_405810032_n 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 283516
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Dum 22 Apr 2012, 4:18 pm

Bună fetele. Văd că nici voi nu vă simțiți bine, nici eu, am o durere enervantă de cap și nici un episod nou din filmele mele cu care să o tratez. Vă doresc multă sănătate și mie la fel.
Nu te mai supăra Miha de ceea ce declară Barun despre nevastă, chiar dacă n-ar iubi-o așa mult tot n-ar putea să spună altfel. Ce e cu adevărat doar el știe și fiind de atâția ani împreună eu nu văd flăcările iubirii dansând în jurul lor. Cine știe, poate că focul abia mai pâlpâie de asta toarnă gaz pe foc cu atâtea vorbe de iubire, să mai învie flacăra. Astea sunt declarații pentru presă și public. Lumea întreabă iar el spune ce trebuie să spună.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 22 Apr 2012, 4:25 pm

narcisa a scris:Bună fetele. Văd că nici voi nu vă simțiți bine, nici eu, am o durere enervantă de cap și nici un episod nou din filmele mele cu care să o tratez. Vă doresc multă sănătate și mie la fel.
Nu te mai supăra Miha de ceea ce declară Barun despre nevastă, chiar dacă n-ar iubi-o așa mult tot n-ar putea să spună altfel. Ce e cu adevărat doar el știe și fiind de atâția ani împreună eu nu văd flăcările iubirii dansând în jurul lor. Cine știe, poate că focul abia mai pâlpâie de asta toarnă gaz pe foc cu atâtea vorbe de iubire, să mai învie flacăra. Astea sunt declarații pentru presă și public. Lumea întreabă iar el spune ce trebuie să spună.

Corect.Cica de ;a 16 ani sunt impreuna deci s-au casatorit in 2010 crezi tu ca mai era iubire chiar si atunci?Parerea mea este ca e obisnuinta.Vorba unei verisoare de a mele ce bine ar fi ca femeia si barbatul sa fie casatoriti cate 5-10 ani si gata mariajul.Ea fiind despartita de primul sot deci e la al doilea. Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 22 Apr 2012, 4:26 pm

Am citit undeva ca Anjali ar minti ca e insarcinata.Ca facea comparatie intre sarcina lui Geet si a ei iar cei care au facut Geet face si Iss si e posibil ca mai tarziu sa vedem o pierdere de sarcina spontana din partea ei.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 38 din 40 Înapoi  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum