Serialesitelenovelet
9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+10
anyta
Admin_dea05
petronela
tiberici
AdrianaMatza
Andreea_Miha
Alexa20
lica54
narcisa
iulianagl
14 participanți

Pagina 6 din 40 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Urmatorul

In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 18 Mai 2012, 5:21 pm

Iar chestia asta cu disparitia lui iar nu o inteleg ori e rapit ori si-a inscenat rapirea.Sa ne zica odata ca m-am saturat numai de umpluturi. Acum mai nou o suna ca sa-i spuna ca o iubeste.De ce ar face el asta?Cand mereu i-a spus c-o uraste si dintr-odata il apuca marea dragoste.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 18 Mai 2012, 5:23 pm

iulianagl a scris:


Nici eu.E prea mult pentru mine sa inteleg cum merg treburile pe acolo.

Inainte "ma mai complicam" si eu sa caut info etc cu aceste date dar acum sunt asa de linistita..nici filmul nu l-am mai vazut de vro saptamana si e asa de bine...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 18 Mai 2012, 5:25 pm

Skumpyk86 a scris:

Da????????(eu nu am mai fost pe net decat cateva minute pe zi si aleta sa vb cu prieteni si sa ma uit un pic la info de iss pyaar in rest nu am citit nimic,iar tu imi dai nu mai socuri Smile )

Choti Bahu2 au revenit cam cu aceiasi poveste ca prima data si ratingul a scazut dar nu stiam ca au incheiat filmarile..Oricum e produs de alt post de televiziune dar si cei de la star plus din cauza scaderi ratingului au scos in serial...poate si deasta au revenit cu acest promo la iss cu telefonul etc tocmai ca sa tina suspansul ca oamnei sa nu abandoneze serialul...

Da. Smile Ai vazut vre-un episod din CB2?Nu e chiar ca primul, primul a fost super asta la inceput era chiar bun dar apoi au inceput-o cu magia neagra cu tot felul de idiotenii sincer eu ma mai uitam dar stii cum cu un ochi la o carte si unul pe ecran dar sincer chiar erau prea de tot deci o fictiune din asta care nu-si are rostul in lumea noastra nu stiu a lor dar probabil nici a lor ca deja au incheiat filmarile.
Dar nu mi-ar placea sa se intample si asta cu Iss.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 18 Mai 2012, 5:25 pm

iulianagl a scris:Iar chestia asta cu disparitia lui iar nu o inteleg ori e rapit ori si-a inscenat rapirea.Sa ne zica odata ca m-am saturat numai de umpluturi. Acum mai nou o suna ca sa-i spuna ca o iubeste.De ce ar face el asta?Cand mereu i-a spus c-o uraste si dintr-odata il apuca marea dragoste.

pai daca spunea din prima trebuia sa arate cateva imagini cu el fie rapit fie inscenandu-i rapirea si asa a lasat mister tocmai ca lipseste ..probabil ca de acum incolo azi sau saptamana viitoare va incepe sa apara daca el a revenit 2-4 ore pe zi la filmari...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 18 Mai 2012, 5:26 pm

Skumpyk86 a scris:

Inainte "ma mai complicam" si eu sa caut info etc cu aceste date dar acum sunt asa de linistita..nici filmul nu l-am mai vazut de vro saptamana si e asa de bine...

DEci nu te mai stresezi. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 18 Mai 2012, 5:27 pm

iulianagl a scris:

Da. Smile Ai vazut vre-un episod din CB2?Nu e chiar ca primul, primul a fost super asta la inceput era chiar bun dar apoi au inceput-o cu magia neagra cu tot felul de idiotenii sincer eu ma mai uitam dar stii cum cu un ochi la o carte si unul pe ecran dar sincer chiar erau prea de tot deci o fictiune din asta care nu-si are rostul in lumea noastra nu stiu a lor dar probabil nici a lor ca deja au incheiat filmarile.
Dar nu mi-ar placea sa se intample si asta cu Iss.

da am mai vazut din el..am vazut pe net si la tv...ma uitam intr-o perioada mai des..nu e chiar ca primul dar sunt unele asemanari..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 18 Mai 2012, 5:28 pm

Skumpyk86 a scris:

pai daca spunea din prima trebuia sa arate cateva imagini cu el fie rapit fie inscenandu-i rapirea si asa a lasat mister tocmai ca lipseste ..probabil ca de acum incolo azi sau saptamana viitoare va incepe sa apara daca el a revenit 2-4 ore pe zi la filmari...

Sa vedem care-i treaba.Si inca ceva a lasat-o pe Khushi sa se lupte singura cu Shyam iar cei din casa parca au orbul gainilor, nu vad ca ceva e in neregula cu Shyam.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 18 Mai 2012, 5:30 pm

iulianagl a scris:

DEci nu te mai stresezi. Smile

nu ...nu l-am mai vazut de ceva timp..mi-au mai povestit fetele Vidya cam ce a fost si am inteles ca nu am pierdut mare lucru..saptamana viitoare sunt ocupata cu examenele si cealanta la fel si asa ca nu ma uit ...imi povestesc fetele in continuare si cu ce mai citesc eu sunt la zi..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 18 Mai 2012, 5:31 pm

Skumpyk86 a scris:

da am mai vazut din el..am vazut pe net si la tv...ma uitam intr-o perioada mai des..nu e chiar ca primul dar sunt unele asemanari..

Da in primul triunghiul era intre cele doua surori si Dev iar aici e intre Rohan Dev si Radhika iar mai nou e intre Barka Dev si Krishna*Radhika*.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 18 Mai 2012, 5:33 pm

iulianagl a scris:

Sa vedem care-i treaba.Si inca ceva a lasat-o pe Khushi sa se lupte singura cu Shyam iar cei din casa parca au orbul gainilor, nu vad ca ceva e in neregula cu Shyam.

da dar Arnav trebuia sa dispara pentru o perioada ca sa isi rezolve Barun problemele si nu conta Shyam Khushi..
Dar eu nu am inteles ..parca Arnav pleca la Londar singur cu ocazia zilei mamei lui la un orfelinat etc..si parca mai ieri el trebuia sa mearga la o intalnire de afaceri...ce face el " 2 in 1"?
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 18 Mai 2012, 5:34 pm

iulianagl a scris:

Da in primul triunghiul era intre cele doua surori si Dev iar aici e intre Rohan Dev si Radhika iar mai nou e intre Barka Dev si Krishna*Radhika*.

da..stiu ...deasta spun ca sunt unele de se aseamna si unele nu...ca si acolo era cu Marele preot ...etc..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 18 Mai 2012, 5:37 pm

Auzi ia spus Anjali ca Arnav o iubeste foarte mult ca ia trimis un mesaj vocal Anjali lui Chote la insistentele lui Khushi si nici ei nu ia raspuns.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 18 Mai 2012, 5:50 pm

Imputitul a mintit-o pe Anjali ca apa de la baia lior nu merge ca sa se duca la Chote sa faca baie si chiar s-a dus.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 18 Mai 2012, 5:54 pm

Si iar n-am avut promo!! 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 2743637754
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Vin 18 Mai 2012, 5:55 pm

Bună fetelor. Shyam s-a decis să-și arate mușchii, poate poate o impresionează pe Khushi. Smile Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Vin 18 Mai 2012, 5:57 pm

eu am urmarit Choti Bahu2 imi place....dara nu stiam k au oprit filmarile:|......
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 18 Mai 2012, 5:57 pm

narcisa a scris:Bună fetelor. Shyam s-a decis să-și arate mușchii, poate poate o impresionează pe Khushi. Smile Smile


Arata bine scarba, nu?Chote a sunat-o pe Khuhsi dar no words.Deci o s-o mai sune odata?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 18 Mai 2012, 5:57 pm

AdrianaMatza a scris:eu am urmarit Choti Bahu2 imi place....dara nu stiam k au oprit filmarile:|......

Da asa am vazut.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Vin 18 Mai 2012, 6:00 pm

iulianagl a scris:


Arata bine scarba, nu?Chote a sunat-o pe Khuhsi dar no words.Deci o s-o mai sune odata?
Chiar am crezut că a revenit Arnav când l-am văzut pe fotoliu. Ce m-am păcălit! sad Nu înțeleg de ce Sanaya nu-și ține părul desfăcut și îl prinde mereu cu clame după urechi. E atât de frumoasă când îl lasă liber.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Vin 18 Mai 2012, 6:01 pm

Fetelor episoadele din Geet si iss pyaar au fost puse Vizionare placuta. Ne auzim mai pe seara, ca am ceva treaba de facut pe la bucatarie. 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 517793
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Vin 18 Mai 2012, 6:02 pm

Alexa20 a scris:Fetelor episoadele din Geet si iss pyaar au fost puse Vizionare placuta. Ne auzim mai pe seara, ca am ceva treaba de facut pe la bucatarie. 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 517793
9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 165638 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 165638 ce bine. Mulțumim Alexa. 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 155520
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 18 Mai 2012, 6:04 pm

narcisa a scris:
Chiar am crezut că a revenit Arnav când l-am văzut pe fotoliu. Ce m-am păcălit! sad Nu înțeleg de ce Sanaya nu-și ține părul desfăcut și îl prinde mereu cu clame după urechi. E atât de frumoasă când îl lasă liber.

Pai parca astazi nu la mai avut prins in clame ca si eu m-am mirat de ce-i sta asa de bine.Si-mi place imbracamintea ei are forme frumoase si decolteuri tot la fel.Moartea mea sunt decolteurile.Auzi dar mi-a placut astazi Bubbly a recunoscut tot datorita lui Manu.Ce zici oare se imprietenesc sau inca isi continua prostiile sau CV-ul lor si-a dat seama ca audientei nu-i place felul lui Bubblya?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 18 Mai 2012, 6:04 pm

Alexa20 a scris:Fetelor episoadele din Geet si iss pyaar au fost puse Vizionare placuta. Ne auzim mai pe seara, ca am ceva treaba de facut pe la bucatarie. 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 517793

Multam kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 18 Mai 2012, 6:04 pm

Alexa20 a scris:Fetelor episoadele din Geet si iss pyaar au fost puse Vizionare placuta. Ne auzim mai pe seara, ca am ceva treaba de facut pe la bucatarie. 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 517793


kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Vin 18 Mai 2012, 6:05 pm

iulianagl a scris:

Pai parca astazi nu la mai avut prins in clame ca si eu m-am mirat de ce-i sta asa de bine.Si-mi place imbracamintea ei are forme frumoase si decolteuri tot la fel.Moartea mea sunt decolteurile.Auzi dar mi-a placut astazi Bubbly a recunoscut tot datorita lui Manu.Ce zici oare se imprietenesc sau inca isi continua prostiile sau CV-ul lor si-a dat seama ca audientei nu-i place felul lui Bubblya?
Da, l-a lăsat mai liber de asta am și spus că-mi place mai mult așa.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 40 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum