Serialesitelenovelet
9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+10
anyta
Admin_dea05
petronela
tiberici
AdrianaMatza
Andreea_Miha
Alexa20
lica54
narcisa
iulianagl
14 participanți

Pagina 12 din 40 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Urmatorul

In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 19 Mai 2012, 7:21 pm


Si un vm cu ei dar pacat ca e prea scurt.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Sam 19 Mai 2012, 7:47 pm

Dacă Arnav e într-adevăr răpit și răpitorii îi dau voie să vorbească la telefon, ar putea Arnav să-i spună așa ceva ca Khushi să-și dea seama că e ceva în neregulă cu el. Hai că o iau și eu pe arătură. Sau poate e amenințat cu moartea și ultimul lucru pe care vrea să-l spună e să-i mărturisească lui Khushi dragostea.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 19 Mai 2012, 7:56 pm

narcisa a scris:Dacă Arnav e într-adevăr răpit și răpitorii îi dau voie să vorbească la telefon, ar putea Arnav să-i spună așa ceva ca Khushi să-și dea seama că e ceva în neregulă cu el. Hai că o iau și eu pe arătură. Sau poate e amenințat cu moartea și ultimul lucru pe care vrea să-l spună e să-i mărturisească lui Khushi dragostea.

Smile Smile Hei hai ca sta as vrea si eu sa vad ca e pe moarte si neaparat trebuie sa-i spuna c-o iubeste.Sincer promo asta a dat de gandire la tot mapamondul.Si eu cred ca e undeva poate chiar rapit ca ati vazut ca geamurile de la camera in care e Chote au gratii ceva tot este, nu dar cu I love you nu stiu ce sa spun, poate se simte vinovat ca n-a crezut-o si simte ca poate n-o s-o mai vada niciodata si poate ii spune si asta dar dupa aia stau si ma gandesc de ce sa-i dea atat de multa atentie lui Khushi cand putea s-o sune pe sora-sa.Nu stiu e prea complicat sa mai gandesc ma las pagubasa o sa astept sa vad ce le-a mai trecut prin cap creatorilor.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 19 Mai 2012, 8:09 pm

Si uite-asa se fac scenarii.. Smile si saptamana asta ..ne dau in cap cu cine stie ce surpiza..de-ti vine sa-i strangi de gat pe..creatori..
si cand te gandesti ca eram sigure ca n-o sa recunoasca niciodata ca o iubeste ...hop I love you, Khushi ..e prea simplu..cand poate fi complicat... Smile
Pana vine Arnav ..Shyam trebuie sa arate ce potential are.. cupidon
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Sam 19 Mai 2012, 8:13 pm

Nimeni din audiență nu s-ar fi așteptat ca Arnav să spună te iubesc lui Khushi. Deci asta e ceea ce ar trebui să facă scenariștii ca să fie exact invers de cum gândim noi.
Fetelor cred că iar e cazul de un pariu Smile . Îi spune cu adevărat te iubesc sau e un vis al lui Khushi?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Sam 19 Mai 2012, 8:40 pm

narcisa a scris:Nimeni din audiență nu s-ar fi așteptat ca Arnav să spună te iubesc lui Khushi. Deci asta e ceea ce ar trebui să facă scenariștii ca să fie exact invers de cum gândim noi.
Fetelor cred că iar e cazul de un pariu Smile . Îi spune cu adevărat te iubesc sau e un vis al lui Khushi?

Buna! Buna la toata lumea!
Nu cred ca este vis pt ca ea nu l-ar visat nebarbierit si ci tot cu hainele cu care a plecat imbracat, c-am botite/sifonate pe el...... l-ar visa mai proaspat, langa ea, cu ea..... nu la telefon..... ....parerea mea
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Sam 19 Mai 2012, 8:44 pm

petronela a scris:Si uite-asa se fac scenarii.. Smile si saptamana asta ..ne dau in cap cu cine stie ce surpiza..de-ti vine sa-i strangi de gat pe..creatori..
si cand te gandesti ca eram sigure ca n-o sa recunoasca niciodata ca o iubeste ...hop I love you, Khushi ..e prea simplu..cand poate fi complicat... Smile
Pana vine Arnav ..Shyam trebuie sa arate ce potential are.. cupidon


Nu avem nevoie sa ne arate Shyam ce potential are 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 1667763765 ......... il vrem pe Arnav sa vedem ce potential are.... 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 2928500185
Ce zici Petro?
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 19 Mai 2012, 8:55 pm

tiberici a scris:


Nu avem nevoie sa ne arate Shyam ce potential are 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 1667763765 ......... il vrem pe Arnav sa vedem ce potential are.... 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 2928500185
Ce zici Petro?
Pe Arnav il asteptam .. 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 244732 dar mie imi place si de Shyam..asa ca ..in prosop a aparut..sa vedem ce ne mai arata... cupidon
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Sam 19 Mai 2012, 9:01 pm

petronela a scris:
Pe Arnav il asteptam .. 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 244732 dar mie imi place si de Shyam..asa ca ..in prosop a aparut..sa vedem ce ne mai arata... cupidon

Pe mine ma erenveaza si cu prosop si fara...... (de persaonaj vorbes) pana si aparitia lui in camera ei m-a erenvat.... 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 2743637754
Sa stea langa Regina lui sa manance ghimbir cu lapte pana nu m-ai poate....
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Sam 19 Mai 2012, 9:08 pm

Buna seara Dragalaselor!

Va doresc9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Good_weekend_032

lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 19 Mai 2012, 9:14 pm

petronela a scris:Sotia lui Barun face parte din clubul ..umflatelor..??? Smile


kiss Smile Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 19 Mai 2012, 9:17 pm

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 188653_144652132263551_144650435597054_271608_7779878_n 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Images?q=tbn:ANd9GcScAHPI71FA5sIqvre2gRnCQkUkUeidOxKpmAgF_nGb9NnbdGn9 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 147925-abhaas-mehta
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 19 Mai 2012, 9:32 pm

Skumpyk86 a scris:


kiss Smile Smile

Gogosica, dar poate ii place si lui Barun asa cum este.Doamne eu ma chinui sa slabesc iar ea fiind sotie de vedeta habar n-are de asa ceva.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Sam 19 Mai 2012, 9:33 pm

Petro..... tot nesuferit imi este cu toate ca are si muschii cu el.....
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 19 Mai 2012, 9:33 pm

petronela a scris:


Hmmm Pedro good looking, no bull shit. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 19 Mai 2012, 9:36 pm

tiberici a scris:Petro..... tot nesuferit imi este cu toate ca are si muschii cu el.....


Hai mai ca arata bine.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 19 Mai 2012, 9:38 pm

iulianagl a scris:

Gogosica, dar poate ii place si lui Barun asa cum este.Doamne eu ma chinui sa slabesc iar ea fiind sotie de vedeta habar n-are de asa ceva.

probabil ca o place asa cum este ..ca de cand o stie si a luat-o de sotie..e ceva...daca lui ii place treaba lui...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 19 Mai 2012, 9:42 pm

Nesuferit cum e ..arata tare bine.. cupidon daca n-ar ma ranji asa in film mi-ar place si mai mult.. l-as lua acasa.. Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Sam 19 Mai 2012, 9:46 pm

iulianagl a scris:


Hai mai ca arata bine.
Da... Nu te contrazic....... Dar de dumnealui ce ziceti??
Tatal lui Yash din Punar....



tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 19 Mai 2012, 9:47 pm

petronela a scris:Nesuferit cum e ..arata tare bine.. cupidon daca n-ar ma ranji asa in film mi-ar place si mai mult.. l-as lua acasa.. Smile

Si mie imi place de el..personajul nu imi place...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 19 Mai 2012, 9:55 pm

Skumpyk86 a scris:

probabil ca o place asa cum este ..ca de cand o stie si a luat-o de sotie..e ceva...daca lui ii place treaba lui...

Fii sigura de asta. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 19 Mai 2012, 9:56 pm

tiberici a scris:
Da... Nu te contrazic....... Dar de dumnealui ce ziceti??
Tatal lui Yash din Punar....



Nu ma uit asa ca nu ma pronunt.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 19 Mai 2012, 9:57 pm

Personajul nu-mi place dar Abhas da.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 19 Mai 2012, 10:14 pm

Ce ma bucur ca nu sunt singura care il place pe Abhas... cupidon
Iar tatal lui Yash la prima vedere nu imi place..poate daca m-as uita la film..nu se stie..dar cum nu sunt sanse sa ma uit... Smile dar cred ca tot de Gurmeet mi-ar placea...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Sam 19 Mai 2012, 10:25 pm

petronela a scris:Ce ma bucur ca nu sunt singura care il place pe Abhas... cupidon
Iar tatal lui Yash la prima vedere nu imi place..poate daca m-as uita la film..nu se stie..dar cum nu sunt sanse sa ma uit... Smile dar cred ca tot de Gurmeet mi-ar placea...


E cam nesuferit si in film tatal lu Yansh...poate datorita rolului pe care il are de om foarte autoritar...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 12 din 40 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum