Serialesitelenovelet
9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+10
anyta
Admin_dea05
petronela
tiberici
AdrianaMatza
Andreea_Miha
Alexa20
lica54
narcisa
iulianagl
14 participanți

Pagina 11 din 40 Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Urmatorul

In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 19 Mai 2012, 12:00 pm

Skumpyk86 a scris:ce repede a aparut promo de care spune fata de acolo...macar de ar merge si lucrurile asa de repede..
M-au innebunit cu promo..daca nu m-am uitat de nu stiu cate ori si parca tot nu-mi vine sa cred ce aud... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 19 Mai 2012, 12:03 pm

iulianagl a scris:

Noapte buna si vise placute cu Abhas. 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 3891662330 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 339191573
Nu l-am visat pe Abhas... sad ce bine arata in poza facuta de Anda ..cand sta la masa langa Arnav... cupidon
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 19 Mai 2012, 12:11 pm

petronela a scris:
M-au innebunit cu promo..daca nu m-am uitat de nu stiu cate ori si parca tot nu-mi vine sa cred ce aud... Smile

Smile
nu cred ca ii spune pur si simplu asa te iubesc e ceva in spate...dar nu mai "cercetez" fac scenari ca asa am patit cu promo de holi si au dat ep m-a lasat fara cuvinte...frumoase scenele dar au uitat repede...

Khushi -arnavji where are you ?when are you coming home?
Arnav -Khushi I want to tell you something.
Khushi what?
Arnav I love You.


Ultima editare efectuata de catre Skumpyk86 in Sam 19 Mai 2012, 12:17 pm, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 19 Mai 2012, 12:14 pm

Skumpyk86 a scris:

Smile
nu cred ca ii spune pur si simplu asa te iubesc e ceva in spate...dar nu mai "cercetez" fac scenari ca asa am patit cu promo de holi si au dat ep m-a lasat fara cuvinte...frumoase scenele dar au uitat repede...
Si mie mi s-a parut ciudat ..de asta m-am tot uitat..poate ma prind.. Smile
Te-ai uitat la episoadele de saptamana trecuta....??
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 19 Mai 2012, 12:19 pm

petronela a scris:
Si mie mi s-a parut ciudat ..de asta m-am tot uitat..poate ma prind.. Smile
Te-ai uitat la episoadele de saptamana trecuta....??

ultimul care l-am vazut aseara a fost cel de luni...o sa ma uit dar nu prea am timp si nici nu ma "trage inima"...saptamna viitoare incep examnele si in afara de marti in fiecare zi am examene si iarasi nu le vad si asa se strang mai multe ep...

Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 19 Mai 2012, 12:26 pm

Skumpyk86 a scris:

ultimul care l-am vazut aseara a fost cel de luni...o sa ma uit dar nu prea am timp si nici nu ma "trage inima"...saptamna viitoare incep examnele si in afara de marti in fiecare zi am examene si iarasi nu le vad si asa se strang mai multe ep...

Atunci ai vazut cu unul mai mult decat mine.. Smile eu nu am de gand sa ma uit ..poate cine stie cand...sa vad ce se intampla saptamana asta..daca apre ceva interesant poate ma uit.....nu stiu de ce mi-a pierit interesul.. Smile
Cand termini examenele ? Luna viitoare ai licenta,nu ?
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 19 Mai 2012, 12:31 pm

petronela a scris:
Atunci ai vazut cu unul mai mult decat mine.. Smile eu nu am de gand sa ma uit ..poate cine stie cand...sa vad ce se intampla saptamana asta..daca apre ceva interesant poate ma uit.....nu stiu de ce mi-a pierit interesul.. Smile
Cand termini examenele ? Luna viitoare ai licenta,nu ?

examenele le termin pe 01.06(in cazul in care nu am restante)....

Iar licenta:
-11-23 iunie inscrierea..
-5 iulie 2012 - evaluarea cunostintelor fundamentale si de specialitate
• 6-8 iulie 2012 - sustinerea lucrarii de licenta (diploma)


Iar eu nici acum nu am terminat lucrarea..dupa examene ma mai ocup de ea.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 19 Mai 2012, 12:37 pm

Skumpyk86 a scris:

examenele le termin pe 01.06(in cazul in care nu am restante)....

Iar licenta:
-11-23 iunie inscrierea..
-5 iulie 2012 - evaluarea cunostintelor fundamentale si de specialitate
• 6-8 iulie 2012 - sustinerea lucrarii de licenta (diploma)


Iar eu nici acum nu am terminat lucrarea..dupa examene ma mai ocup de ea.
Atunci mai ai timp..spor la invatat..si bafta sa nu ai restante...
Daca da domnul si se intampla ceva frumos in film.. 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 244732 sa vezi cu ce drag inveti pentru examene.. Smile
Plec si eu juma de ora... kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 19 Mai 2012, 12:39 pm

petronela a scris:
Atunci mai ai timp..spor la invatat..si bafta sa nu ai restante...
Daca da domnul si se intampla ceva frumos in film.. 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 244732 sa vezi cu ce drag inveti pentru examene.. Smile
Plec si eu juma de ora... kiss

multam...pana acum nu am sa vedem ultima sesiune... kiss
Asa e ...daca e ceva frumos atunci cu drag invat si pt examene Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 19 Mai 2012, 1:08 pm

Sotia lui Barun face parte din clubul ..umflatelor..??? Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 19 Mai 2012, 5:01 pm

petronela a scris:Sotia lui Barun face parte din clubul ..umflatelor..??? Smile


Buna ziua!
Gogosica! 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 3891662330
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 19 Mai 2012, 5:02 pm

Hei dar stai poate lui Barun ii plac gogosile si atunci??? Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 19 Mai 2012, 5:14 pm

Stati asa sa vedeti ca incepe Khushi sa se intrebe de ce ia spus c-o iubeste ca el nu face asta.Parca o si vad cum se plimba prin camera de colo colo si-si pune o multime de intrebari la care inca nu gaseste raspunsuri.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 19 Mai 2012, 5:18 pm

Ar fi culmea sa-i spuna c-o iubeste acum iar dupa ce-l scapa sa uite ca a spus asta. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 19 Mai 2012, 6:31 pm

iulianagl a scris:Ar fi culmea sa-i spuna c-o iubeste acum iar dupa ce-l scapa sa uite ca a spus asta. Smile
N-ar fi nimic nou sa nu mai recunoasca... Smile
Eu nu cred ca-i spune Barun ca o iubeste..cred ca iar isi imagineaza sau viseaza Khushi.. Smile e ceva putred aici.. Smile
Iar pe ..gogosica ar face bine Barun sa o ia cu el la sala.. Smile Debuna lui Guru arata mult mai bine decat..madam Sobti.. Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 19 Mai 2012, 6:33 pm

Sorry.....Buna ! 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 648483
Am intrat direct in ..subiect.. stupid
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 19 Mai 2012, 6:36 pm

petronela a scris:
N-ar fi nimic nou sa nu mai recunoasca... Smile
Eu nu cred ca-i spune Barun ca o iubeste..cred ca iar isi imagineaza sau viseaza Khushi.. Smile e ceva putred aici.. Smile
Iar pe ..gogosica ar face bine Barun sa o ia cu el la sala.. Smile Debuna lui Guru arata mult mai bine decat..madam Sobti.. Smile


Si eu cred ca e o imaginatie.Iar nici gogosica si nici 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 756436 nu-mi place.Asa ca poa' sa le aibe ei. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 19 Mai 2012, 6:37 pm

petronela a scris:Sorry.....Buna ! 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 648483
Am intrat direct in ..subiect.. stupid


Smile Nu-ti face griji tot noi suntem.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 19 Mai 2012, 6:42 pm

iulianagl a scris:


Si eu cred ca e o imaginatie.Iar nici gogosica si nici 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 756436 nu-mi place.Asa ca poa' sa le aibe ei. Smile
Imaginatie...da m-am uitat de nu stiu cate ori...imi place tare mult cum ii spune.. 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 283516
trebuiau sa ne pacaleasca cu ceva dupa zvonurile cu plecarea lui din film.. stupid
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 19 Mai 2012, 6:45 pm

petronela a scris:
Imaginatie...da m-am uitat de nu stiu cate ori...imi place tare mult cum ii spune.. 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 283516
trebuiau sa ne pacaleasca cu ceva dupa zvonurile cu plecarea lui din film.. stupid

Totusi mi se pare ciudat sa-i spuna ca o iubeste.Ori ii apare in vis ori chiar este adevarat.Nu vezi ca nu dau prea multe detalii in promo.Chiar ca e un puzzle, si eu m-am uitat de foarte multe ori si la inceput chiar am sarit in sus de bucurie dar dupa asta am stat si m-am gandit mai bine daca e tot un vis de al ei, mi se pare ciudat ca Chote sa-si declare iubirea asa de curand cand intre ei n-a fost decat ura si...ura.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 19 Mai 2012, 6:54 pm

iulianagl a scris:

Totusi mi se pare ciudat sa-i spuna ca o iubeste.Ori ii apare in vis ori chiar este adevarat.Nu vezi ca nu dau prea multe detalii in promo.Chiar ca e un puzzle, si eu m-am uitat de foarte multe ori si la inceput chiar am sarit in sus de bucurie dar dupa asta am stat si m-am gandit mai bine daca e tot un vis de al ei, mi se pare ciudat ca Chote sa-si declare iubirea asa de curand cand intre ei n-a fost decat ura si...ura.
Si uite-asa nu-l mai vedem pe Arnav suferind pentru Khushi.. Smile
Sunt chiar enervanti..chiar si vis sa fie...daca il crede ..inseamna ca eu am luat-o razna..iar Khushi e intreaga la minte dupa toate cate i-a facut.. Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 19 Mai 2012, 6:56 pm

petronela a scris:
Si uite-asa nu-l mai vedem pe Arnav suferind pentru Khushi.. Smile
Sunt chiar enervanti..chiar si vis sa fie...daca il crede ..inseamna ca eu am luat-o razna..iar Khushi e intreaga la minte dupa toate cate i-a facut.. Smile


Pai nu ca noi suntem ce-i cu scaunul la cap iar ei sunt cu picioarele pe pamant. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 19 Mai 2012, 7:02 pm

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 3D_emoticon_S84


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Dum 11 Noi 2012, 7:56 pm, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 19 Mai 2012, 7:13 pm


Doamne ce frumoasa e melodia asta. 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 283516
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 19 Mai 2012, 7:19 pm



Si asta. 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 283516


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Dum 11 Noi 2012, 7:56 pm, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 11 din 40 Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum