Serialesitelenovelet
9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+10
anyta
Admin_dea05
petronela
tiberici
AdrianaMatza
Andreea_Miha
Alexa20
lica54
narcisa
iulianagl
14 participanți

Pagina 29 din 40 Înapoi  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Urmatorul

In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 26 Mai 2012, 1:19 pm

petronela a scris:
Buna !
Iei pauza de la invatat ?
Ce fac astia ..o rapesc si pe Khushi..??? stupid

da am avut examen de la 10 si am ajuns acasa,..doamne si ce profesori..ne-a pus sa punem si gentile pe jos ca nu cumva sa copiem...mi-a facut niste nervi... 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 2743637754
Acum ma pregatc de cel de luni dar nu prea am chef....obosita..toata noapte invatat..

da asa au zis cei de la SBS dar daca fac asta isi bate joc de serial dpdv al meu...din moment ce au semnat pentru un serial de ce isi iau si alte angajamente?de ce ii lasa?
Eu sper cu schimbarile lor sa se mai modifice si sa nu se intample asta...ca daca o mai astept si pe Sanaya ca pe Barun (noroc ca nu am vazut ep) deja ma plictiseste si renunt de tot..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 26 Mai 2012, 1:25 pm

Skumpyk86 a scris:

da am avut examen de la 10 si am ajuns acasa,..doamne si ce profesori..ne-a pus sa punem si gentile pe jos ca nu cumva sa copiem...mi-a facut niste nervi... 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 2743637754
Acum ma pregatc de cel de luni dar nu prea am chef....obosita..toata noapte invatat..

da asa au zis cei de la SBS dar daca fac asta isi bate joc de serial dpdv al meu...din moment ce au semnat pentru un serial de ce isi iau si alte angajamente?de ce ii lasa?
Eu sper cu schimbarile lor sa se mai modifice si sa nu se intample asta...ca daca o mai astept si pe Sanaya ca pe Barun (noroc ca nu am vazut ep) deja ma plictiseste si renunt de tot..
Bine ca ai luat examenul.. 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 918686
O duc langa Barun daca o rapesc ?? 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 3891662330
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 26 Mai 2012, 1:30 pm

petronela a scris:
Bine ca ai luat examenul.. 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 918686
O duc langa Barun daca o rapesc ?? 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 3891662330
cred ca dupa ce revine Arnav dispare ea..probabil ca se gandesc cum sa o scoata pe Sanaya o perioada din serial cum se zvoneste ca va participa la ca NB...cred ca aceasta cu rapitul e o optiune pentru disparitia ei...iar cum NB este din iulie mai au timp de gandire...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 26 Mai 2012, 1:33 pm

cei de la sbs nu au dat mai multe informati..doar au spus ca in curand...dar momentan doar atat.."Khushi will be kidnapped after her Arnav ji..! "
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 26 Mai 2012, 2:03 pm

Stop Panicking over every 'News'

Khushi bitten by scorpion
Khushi kidnaped
New entry will help Khushi
New entry abhinav shukla will kidnap Khushi
Barun is going to London...

How man 'news' items in the above list came true.

Please know one thing, a story is never decided this far in advance and even if it is, they do not reveal it to news channels. Those channels can only guess.

credit:rima


pus video la noutati!
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 26 Mai 2012, 2:12 pm

Skumpyk86 a scris:Stop Panicking over every 'News'

Khushi bitten by scorpion
Khushi kidnaped
New entry will help Khushi
New entry abhinav shukla will kidnap Khushi
Barun is going to London...

How man 'news' items in the above list came true.

Please know one thing, a story is never decided this far in advance and even if it is, they do not reveal it to news channels. Those channels can only guess.

credit:rima


pus video la noutati!
Se gandesc la mai multe variante... 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 1007734117 pana la urma intra Abhinav ???
Deja e prea distractiv ... 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 3891662330
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 26 Mai 2012, 2:16 pm

Care din ei intra ??? sau amandoi ?.. :7t9t7: e o nebunie..
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 26 Mai 2012, 2:24 pm

petronela a scris:
Se gandesc la mai multe variante... 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 1007734117 pana la urma intra Abhinav ???
Deja e prea distractiv ... 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 3891662330

nu intra..spune de zvonuri/articole care au fost si nu s-a adeverit...toti pe forum facebook s-au panicat cu chestia cu rapirea lu Khushi si vrea sa spuna ca sa se calmeze lumea (si eu ar trebui) ca nu intodeauna se indeplinesc ce spun..si a facut o lista care au fost articole zvonuri si nu s-au indeplinit.
Desi pana acum SBB si Sbs nu stiu sa fii dat gres....sepranta moare ultima...Cei de la telly fabuleaza mult...

-cea cu Abhinav a fost un zvon fals total!Un user a facut un articol imaginar de el ce si-ar dori si a pus o poveste unde a pus si poza lui ca ar intra in serial..si toti au luat ca asa e fara a citit complet...ca la sfarsit scria ca e in imaginatia lui,a userului de pe forum...

-Khushi bitten by scorpion
Aceasta a aparut un articol chiar la ei pe site..si nu s-a adeverit.Aparuse atunci cand Shyam a venit cu scorpionul..

-Barun is going to London
aceasta a aparut cand era vorba de filmul lui Barun..se vorba ca va pleca la Londra sa filmeze dar nu e adevarat

-New entry will help Khushi
aceasta aparuse atunci dupa casatorie ca o noua intrare va fii priten cu Khushi si o va ajuta sa afle adevarul etc

-Khushi kidnaped
aceasta a aparut de mai multe ori...inclusiv si inainte sa il rapeasca pe Arnav,chiar si inainte de casatoria lor..

Cei de la iss sunt foarte schimbatori,ei filmeaza azi pt maine,asa ca ne putem astepta la orice..dar ma gandesc ca oarecum trebuie sa faca ceva daca Sanaya va mege sa dansesz la NB..trebuie sa dispara o perioada sau fff rar..asa ca....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 26 Mai 2012, 2:27 pm

petronela a scris:Care din ei intra ??? sau amandoi ?.. :7t9t7: e o nebunie..

stupid nu mai inteleg nimic din serial de multisor.. Smile

la cine te referi sa intre??
la NK el inca nu a confirmat..doar articole...el a zis ca va posta pe pagina lui de twitter can va fii sigur...
Iar Abhinav nu.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 26 Mai 2012, 2:31 pm

Pupici ca m-ai lamurit..dar pe mine tot m-au ametit ... 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 3794725983 dupa ce trec alea 6 luni ..poate se intalnesc...ca sa se desparta... 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 3891662330
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 26 Mai 2012, 2:41 pm

petronela a scris:Pupici ca m-ai lamurit..dar pe mine tot m-au ametit ... 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 3794725983 dupa ce trec alea 6 luni ..poate se intalnesc...ca sa se desparta... 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 3891662330

kiss eu de mult sunt ametita cu serialul..cele 6 luni,pai cand vor trece?ca fac deja 4 luni reale...exact cum ai zis tu poate se intalnesc...ca sa se desparta.. 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 2743637754

Pacat de serial...imi pare tare rau ca a iesit din top 10.De pe locul 2 a ajuns pe 14 si cu povestea asa amanand-o si cu plecarile actorilor...o sa mai scada.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Sam 26 Mai 2012, 5:35 pm

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Pizapcom13379597597961la toata lumea...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 26 Mai 2012, 6:50 pm

petronela a scris:Buna fetelor !
Anda vad ca te distezi copios.. Smile
Ma distrez copios!

Din cauza unor dificultati tehnice vocea sefului vostru Dl Arnav Singh Raizada nu se va auzi.Pentru a se asigura ca nu sunt intreruperi la lucru...astazi eu voi fi vocea lui. Smile

Buna fetelor!
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 26 Mai 2012, 6:58 pm

Admin_dea05 a scris: Ma distrez copios!

Din cauza unor dificultati tehnice vocea sefului vostru Dl Arnav Singh Raizada nu se va auzi.Pentru a se asigura ca nu sunt intreruperi la lucru...astazi eu voi fi vocea lui. Smile

Buna fetelor!
Buna... Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 26 Mai 2012, 7:13 pm

Admin_dea05 a scris: Ma distrez copios!

Din cauza unor dificultati tehnice vocea sefului vostru Dl Arnav Singh Raizada nu se va auzi.Pentru a se asigura ca nu sunt intreruperi la lucru...astazi eu voi fi vocea lui. Smile

Buna fetelor!
Ce mi-a placut cand si-a pierdut vocea Arnav..il auzea Khushi si cand ..respira.. parca avea ochi de soacra ..la spate.. 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 3891662330
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 26 Mai 2012, 7:34 pm

Buna!Pedro iubita dar ce semanatura fantastica ai. 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 283516
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 26 Mai 2012, 7:39 pm

iulianagl a scris:Buna!Pedro iubita dar ce semanatura fantastica ai. 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 283516
Buna !
Prima dragoste nu se uita.... 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 283516
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 26 Mai 2012, 8:30 pm

petronela a scris:
Buna !
Prima dragoste nu se uita.... 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 283516

Corect!Never!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 26 Mai 2012, 9:21 pm

Unde ai zis ca mai mult ii pare rau ca i-a zis ca o iubeste si eu am avut impresia asta..deci nu a reusit sa exprime credibil ca o iubeste... 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 770410691
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 26 Mai 2012, 9:24 pm

petronela a scris:Unde ai zais ca mai mult ii pare rau ca i-a zis ca o iubeste si eu am avut impresia asta..deci nu a reusit sa exprime credibil ca o iubeste... 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 770410691

Eu de prima data am simtit asta, si cred ca am si zis ca nu s-a aratat ca ia spus asta din suflet dar acum ca am gasit poza chiar s-a vazut.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 26 Mai 2012, 9:37 pm

Stiu ca e melodia lui preferata, e unul dintre cei mai buni boxeri in categoria lui.Si e si unul din favoritii mei.Sa-i tinem pumnii stransi lui Lucian Bute.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 26 Mai 2012, 10:04 pm

Hai Romania!!!
Fetelor va uitati la eurovizion?

Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 26 Mai 2012, 10:04 pm

HEEEEELLLPPP!!Toata ziua am fredonat melodia asta, nu-mi iese din cap si i-am capiat si pe ai mei.

Dar e frumoasa melodia, nu? 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 283516 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 283516 Micutul meu cand a mers la nani m-a intrebat maine ce melodie mai cant? Smile


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Dum 11 Noi 2012, 7:15 pm, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 26 Mai 2012, 10:05 pm

Admin_dea05 a scris:Hai Romania!!!
Fetelor va uitati la eurovizion?



Oooo da bafta multa si lor sa le tinem pumnii.M-am uitat si la semifinala lor.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 26 Mai 2012, 10:08 pm

iulianagl a scris:

Oooo da bafta multa si lor sa le tinem pumnii.M-am uitat si la semifinala lor.
9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Romania-240-animated-flag-gifsSunt tare curiosa pe ce loc vor iesi.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 29 din 40 Înapoi  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum