Serialesitelenovelet
9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+10
anyta
Admin_dea05
petronela
tiberici
AdrianaMatza
Andreea_Miha
Alexa20
lica54
narcisa
iulianagl
14 participanți

Pagina 4 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Urmatorul

In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 16 Mai 2012, 10:55 pm

narcisa a scris:
Le-a spus de-atâtea ori, ce mai conta o dată.
Mă duc la culcare, sunt cam obosită, ne vedem mâine la film. Mai sunt două zile și a trecut o săptămână fără Arnav. Mai sunt trei.
Noapte bună fetele 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 155656 kiss .

Pai nu ca azi a facut o saptamana ca e plecat de miercurea trecuta asa ca mai e o saptamana ca o sa vina si o sa filmeze in Mumbay dupa astea 2 saptamani asa ca o sa treaca si asta.
Noapte buna si eu merg la culcare ca ma doare capul rau. kiss kiss
Noapte buna tuturor.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 16 Mai 2012, 10:58 pm

iulianagl a scris:

Pai nu ca azi a facut o saptamana ca e plecat de miercurea trecuta asa ca mai e o saptamana ca o sa vina si o sa filmeze in Mumbay dupa astea 2 saptamani asa ca o sa treaca si asta.
Noapte buna si eu merg la culcare ca ma doare capul rau. kiss kiss
Noapte buna tuturor.
Ești tare optimistă, nu cred că vine așa curând la filmări. Sănătate multă, te doare cam des. Eu spun asta. Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 16 Mai 2012, 11:00 pm

narcisa a scris:
Ești tare optimistă, nu cred că vine așa curând la filmări. Sănătate multă, te doare cam des. Eu spun asta. Smile

Vedem noi asta. kiss kiss De parca pe tine nu te-ar durea. Smile kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Mier 16 Mai 2012, 11:23 pm

Noapte buna kiss kiss kiss kiss

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Sweet_dreams_021
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 17 Mai 2012, 7:41 am

Buna dimineata.
M-am uitat din nou la episodul de ieri si ce am observat fiind mai atenta la limba, ca in min. 5;05 ea a spus: "Bas kar Khushi, ab sapne mein bhi rabba ve"(Cred ca am inteles bine),tu ai inceput sa visezi rabba veh?
Deci incepe sa-si dea seama ce e rabba veh? Smile Vai Arnav Babua ce i-ai facut fetei astia ca viseaza si-si aduce aminte numai lucruri bune despre tine.Dar stau si ma intreb oare ce vor sa faca CV-ul lor din KHushi?Cand o sa-si aduca aminte si de suferinta pe care a suportat-o de la Rabba Veh(Arnav)?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Joi 17 Mai 2012, 8:13 am

Dragalaselor buna dimineata la o cafea!

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 9a547e8b-19fa718
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 17 Mai 2012, 10:15 am

lica54 a scris:


Ori ai fost in examen?

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Purple_flowers

Buna..nu la examene luni pe 21 incep examenele...am avut o ruda in spital si am fost acolo toata ziua..a fost operata etc...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 17 Mai 2012, 10:16 am

iulianagl a scris:Buna ziua.Bine ai venit Miha.Gata examenele? kiss

kiss de luni incep examenele.. sad
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 17 Mai 2012, 10:23 am

narcisa a scris:
Ai lipsit cam mult. Măcar te-ai distrat?

As fii vrut eu...am avut ruda de care v-am spus data trecuta ca am fost la spital cu ea..luni i-a facut internarea si marti operatia...e groaznic,sa stai in fata sali de operatie sa astepti si sa ii vezi sa iasa de acolo ....nici nu dusmanilor nu le doresc asta...
Nici serialul nu l-am mai vazut de sambata dar Vidya mi-a trimis pentru luni si marti mesaj si mi-a povestit ce a fost..o sa ma uit si eu cand voi avea un pic de timp ..acum ma pregatesc de examene ca luni incep si eu...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 17 Mai 2012, 10:26 am

narcisa a scris:
Le-a spus de-atâtea ori, ce mai conta o dată.
Mă duc la culcare, sunt cam obosită, ne vedem mâine la film. Mai sunt două zile și a trecut o săptămână fără Arnav. Mai sunt trei.
Noapte bună fetele 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 155656 kiss .

Barun lipseste 11 zile dupa care va filma cam 2-4 ore pe zi pana termina filmul..
9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 JvvVNdqi5J0NZ 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 283516


Ultima editare efectuata de catre Skumpyk86 in Joi 17 Mai 2012, 12:57 pm, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 17 Mai 2012, 12:47 pm

Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Joi 17 Mai 2012, 3:08 pm

buna fetelee 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 517793
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Joi 17 Mai 2012, 3:24 pm

feteleee sambata si duminica va parasesc si eu :)......ma duc in Ploiesti akasik la mn sa imi vizitez si eu mamica si fratiroul...k nu i-am mai vazut de anu trecut sad sad
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 17 Mai 2012, 5:11 pm

Buna!!
Ce simpatic este Akash mi-a adus zambetul pe buze cand i-am vazut pe amandoi.Si am citit si comentariile de la clipul care la pus Miha( kiss ) si spunea de actrita care joaca in film alaturi de Barun comparativ cu Snaya.Nu prea este o parere buna despre ea.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 17 Mai 2012, 5:33 pm

Iar a scapat Shy, mai are si tupeul s-o intrebe daca e bine.Auzi o fi el cu un pas inaintea ei dar nici Khushi nu e de lepadat poate nu stie cu cine se pune o fi ea nebunatica dar e desteapta.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 17 Mai 2012, 5:45 pm

Eheeiii gata, parca Dumnezeu mi-a ascultat si dorintele mele si-adus aminte si de ura lui si nici ca se putea mai bine chiar pe fundalul care-mi place Tu hi bata meri mola. 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 352762
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 17 Mai 2012, 5:47 pm

Smile Ce-mi place fundalul muzical cand il arata pe Shyam cimpoiul scotian. 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 283516
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 17 Mai 2012, 5:50 pm

Raizada o sa ajunga o familie de detectivi. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 17 Mai 2012, 5:52 pm

Ce tupeu a intrat in camera ei. 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 2743637754 Pofta buna Shyam. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Joi 17 Mai 2012, 5:52 pm

iulianagl a scris:Raizada o sa ajunga o familie de detectivi. Smile

Smile Smile
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 17 Mai 2012, 5:59 pm

De ce s-a dus in camera ei?Ca sa-i duca mancare lui Khushi ca a sarit peste lunch.DE aia radea ea cu Akash ca s-a stricat la burta Shyam, in clipul pus de Miha. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 17 Mai 2012, 9:01 pm

BUna.

Vizionare placuta eu ma apuc de treaba. kiss


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Dum 11 Noi 2012, 7:47 pm, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 17 Mai 2012, 9:11 pm

Încep și eu în juma de oră. Am puțină treabă.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 17 Mai 2012, 9:23 pm

Nani: Las-o să plece. Îi este dor de Arnav. E mai bine să o lăsăm singură.

Khushi: Ce mi s-a întâmplat? De ce am făcut jalebi pentru Arnavji? Când el nu este aici?

Akash: Payal, trebuie să plec la birou peste ceva timp. Ai putea, te rog, să-mi calci cămașa? Alo, Aman? Da...
Manorama: Masala, vino cu mine.
Masala: Unde?
Manorama: Să investigăm.
Masala: O! Și mai multă distracție? Vino.
Manorama: Haide.

Khushi: Unele relații sunt stranii. Încep cu certuri, cresc cu ură. Sunt urcușuri și coborâșuri dar relația există. Ura continuă să crească iar relația este mai profundă, atât de mult, încât ura ajunge la o limită iar relația rămâne doar o legătură, dar o legătură de ură.
Uneori simt că există ceva în această ură care îmi spune să dau o șansă acestui sentiment străin, complet nou. Dar pentru a aștepta ceva de la o relație în care nu este nimic decât ură este pură stupiditate.

Arnav: Știu că ai o relație cu Shyam. De asta m-am căsătorit cu tine. Să salvez căsătoria surorii mele de tine.

Khushi: Poate că sunt într-adevăr proastă, altfel nu mi-ar fi dor de el/nu mi-ar lipsi chiar și după ce am fost atât de urâtă. De ce mă lupt cu el? Iar atunci când pleci eu doar te aștept? Îmi vorbesc despre tine.

Shyam: Rani Sahiba (Regină)!
Anjali: Da.
Shyam: Ți-ai luat pastilele cu fier? Nu le-ai luat? Du-te și ia-le chiar acum.
Anjali: Mai întâi îi voi duce mâncarea lui Khushiji, pe urmă voi lua pastilele.
Shyam: Ce ți-am spus eu regină? Du-te și ia-ți pastilele chiar acum. Acum, nimic nu e mai important decât asta. Îi duc eu mâncarea lui Khushiji. E bine așa?
Anjali: Dar tu...
Shyam: Se presupune că eu nu pot să-i duc mâncarea? Dacă tu ești cumnata ei, atunci și eu sunt rudă cu ea, nu-i așa?
Anjali: Bine. Dar te rog să fii puțin atent. Khushiji pare puțin cam stresată/îngrijorată zilele astea.
Shyam: Știu Rani Sahiba. Voi fi atent. Nu te îngrijora. Du-te și ia-ți medicamentul.
Anjali: Bine. Ține tava.

Masala: Sora.
Mnaorama: Șsst frate.
Masala: Asta arată ca o tablă neagră. Aceeași înălțime, aceeași culoare neagră și aceeași curățenie. Cel mai mare lucru e, sora....
Manorama: Tabla asta e din camera lui Bubbly. Dar și problema e legată de Bubbly. Hello! Hi! Bye bye!
Acum spune-mi dragul meu frate, doar gândește și spune-mi, ce-ai văzut la templu? Cine este fata deșteaptă, mică, bulbucată și drăgălașă?
Masala: Cea cu mâinile roșii.

Bubbly: Scuză-mă mătușa.
Manorama: Ce-i asta?

Manorama: Da. Și puțin vermillon împrăștiat pe haine. Încearcă să-ți amintești, stoarce-ți mintea și spune-mi cine este?
Masala: Da. Cea mică, deșteaptă și drăgălașă este chiar sora mea.
Manorama: Taci. Fă liniște. O floare ruptă. Laddu roșu. Fotografii tăiate. Dal negru. Trebuie să aflu.

Khushi: Pleacă de aici.
Shyam: Aș pleca Khushiji, dar dacă mă întreabă Rani Sahiba...
Khsuhi: Spune-i că nu am vrut mâncarea. Ce faci? Cum ai îndrăznit să intri?
Shyam: Khsuhiji, dacă tu nu mănânci atunci și eu voi sta flămând. Te rog nu refuza. Să te hrănesc dacă spui?
Khushi: Vezi, am luat. Acum e rândul tău.
Shyam: E grozav.
Khsuhi: Ce s-a întâmplat? Nu vei servi? Te rog, nu refuza.
Shyam: Niciodată să nu mai provoci dragostea mea pentru tine, Khushiji. Vei pierde, ca de obicei. Deocamdată, la revedere.


Ultima editare efectuata de catre narcisa in Vin 18 Mai 2012, 12:10 am, editata de 2 ori
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 17 Mai 2012, 10:03 pm

Narci kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum