Serialesitelenovelet
11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+7
Alexa20
AdrianaMatza
petronela
lica54
iulianagl
Andreea_Miha
Garo
11 participanți

Pagina 10 din 40 Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Urmatorul

In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 26 Iun 2012, 4:43 pm

Garo a scris:Alexa,acestea sunt doar o parte din intrebarile la care astept raspuns + ce accident a avut Anjali in urma caruia are probleme cu piciorul si mai ales cine este vinovat de acesta?...raspunsurile la aceste intrebari ne vor lamuri de ce Arnav nu crede in Dumnezeu,in dragoste,in casatorie,adica in nimic decit in sora lui!!!!...buna ziua,doamnelor...m/am bagat si eu in vorba...

Corect. Smile Smile Alte mistere. Daca scenaristul nu omite sa ne spuna si noua adevarata poveste din spatele acestui comportament a lui Arnav, atunci o sa ramanem in continuare cu intrebarile astea in gand. 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 2743637754
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 26 Iun 2012, 4:44 pm

Garo a scris:Alexa,acestea sunt doar o parte din intrebarile la care astept raspuns + ce accident a avut Anjali in urma caruia are probleme cu piciorul si mai ales cine este vinovat de acesta?...raspunsurile la aceste intrebari ne vor lamuri de ce Arnav nu crede in Dumnezeu,in dragoste,in casatorie,adica in nimic decit in sora lui!!!!...buna ziua,doamnelor...m/am bagat si eu in vorba...

Buna.Asta este din cauza parintilor lui in special tatal lor, ca o sa vedeti ca pe parcursul serialului ei vorbesc mai mult de mama lor si arata scena de la nunta lui Anjali.Si eu sunt curioasa cu mult timp in urma chiar discutam cu Miha despre ce ar putea fi.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 26 Iun 2012, 4:45 pm

Alexa20 a scris:

Corect. Smile Smile Alte mistere. Daca scenaristul nu omite sa ne spuna si noua adevarata poveste din spatele acestui comportament a lui Arnav, atunci o sa ramanem in continuare cu intrebarile astea in gand. 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 2743637754

Nu, eu cred ca o sa le spuna trebuie sa dezvalui misterul ca la urma urmelor asta este cel mai mare secret de pana acum si pe asta se bazeaza creativii lor.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 26 Iun 2012, 4:50 pm

Alexa20 a scris:

Pai at cv lor, sa se concentreze sa desluseasca misterul asta. Ca noi deja incepem sa avem calitatile lui Mama Ji de spionaj Smile In loc sa inceapa ura dintre Anjali si Khushi, mai bine sa o lase asa cum e si sa se concentreze pe altceva. 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 244732 Eu vreau Rabba VE 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 244732

Ar mai fi ceva nu cred ca Anjali o s-o urasca pe Khushi eu asta chiar nu mi-o doresc ca daca stam bine si ne gandim Shyam nu la rapit pe Arnav din cauza lui Khushi el e mult mai interesat de averea si comfortul lor ca daca era sa fie asa sa o iubeasca la nebunie pe Khushi poate o parasea pe Anjali in loc sa incerce sa o omoare deci inima lui nu este pura fata de Khushi si nici fata de Raizada.Ca acum vede Khushi daca intr-adevar este sincer sau nu cand ii cere sa divorteze de Anjali daca vrea sa aibe un viitor impreuna.


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Lun 12 Noi 2012, 8:02 am, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Garo Mar 26 Iun 2012, 5:07 pm

as vrea sa inteleg de ce in acest moment l/a rapit Shyam pe Arnav?...el si Anjali sunt casatoriti de 3 ani,este intretinut de ea,este apreciat de toata familia Raizada,atunci de ce ????...averea+banii=le avea oricind...de ce acum???
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 26 Iun 2012, 5:09 pm

Garo a scris:as vrea sa inteleg de ce in acest moment l/a rapit Shyam pe Arnav?...el si Anjali sunt casatoriti de 3 ani,este intretinut de ea,este apreciat de toata familia Raizada,atunci de ce ????...averea+banii=le avea oricind...de ce acum???


Cred ca i se urase cu binele.Nu probabil se simtea inferior dar apoi nici Arnav n-a fost bogat de la bun inceput iar pe el la ajutat Mamiji cu bani cand si-a vandut bijuteriile toate sa-l ajute sa-si puna afacerea pe picioare deci a muncit pe propriile puteri.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 26 Iun 2012, 5:31 pm

La vazut Anjali iesind din camera lui Khushi. affraid
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 26 Iun 2012, 5:33 pm

Mama, ce-i mai place sa minta Shyam.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 26 Iun 2012, 5:34 pm

Mai frate astia iar se joaca cu focul.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 26 Iun 2012, 5:37 pm

Shyam ia schimbat testamentul lui Arnav sa facut singur urmasul averii lui, singur.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 26 Iun 2012, 5:42 pm

Payal asta este prostuta rau ce ma enerveaza ca vrea sa para cineva cand de fapt poate fi ea insasi ce vrea sa-l impresioneze pe Akash.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 26 Iun 2012, 5:44 pm

A inceput cearta in cealalta familie Raizada.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 26 Iun 2012, 5:46 pm

Ce-mi place de NK saracul aleraga de colo colo, pt. Khushi.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 26 Iun 2012, 5:51 pm

Mai caramba nu-i place lui Shy ce aude de la Khushi.Daca divorteaza de Anajali pierde toata averea lui Chote.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 26 Iun 2012, 5:52 pm

Gata ii vede si Mamiji impreuna.Nuuuuuuuuuuuu!!! sad
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 26 Iun 2012, 5:55 pm

E clara treaba Khushi pentru ce faci acum o sa suferi cu varf si indesat.Iar Chote ce face?Incearca sa-i dea pe rapitori de partea lui?Gata m-am dezumflat de tot, mi-au pierit si sperantele si vise si tot trebuie sa-mi reincarc bateriile. 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 155656
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 26 Iun 2012, 6:49 pm

Deci sa inteleg ca singurul care o va sprijini si va avea incredere in Khushi, in toata nebunia care se va declansa,va fi chiar Arnav Sing Raizada !
Si uite asa se intoarce roata !
Cand toata lumea avea increde in ea,el nu credea nimic si acum cand nimeni nu mai are incredere in ea, el sper sa fie cel care va crede ca e nevinovata !
11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 244732
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 26 Iun 2012, 7:04 pm

Sa inteleg ca nici nu ar trebui sa ma uit la film in seara asta sad Fantastic, alte complicatii 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 2743637754 Petro, sa speram ca o sa fie Arnav alaturi de Khushi in toata povestea asta. Crying or Very sad
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 26 Iun 2012, 7:09 pm

Alexa20 a scris:Sa inteleg ca nici nu ar trebui sa ma uit la film in seara asta sad Fantastic, alte complicatii 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 2743637754 Petro, sa speram ca o sa fie Arnav alaturi de Khushi in toata povestea asta. Crying or Very sad
Trebuie sa intoarca roata cumva.Altfel ce se intampla..pleaca Khushi ii lasa cu rautatea si neincrederea si ..???
Eu cred ca de data asta Arnav va fi cu ea !
11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 229917
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 26 Iun 2012, 7:11 pm

petronela a scris:
Trebuie sa intoarca roata cumva.Altfel ce se intampla..pleaca Khushi ii lasa cu rautatea si neincrederea si ..???
Eu cred ca de data asta Arnav va fi cu ea ! 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 229917

Sa speram. Eu numi imi fac vise. Cum a spus si Miha, la cate vise imi fac o sa cad de pe norisor. Deci o sa stau si o sa ma uit la film, sa vad ce ii duce mintea. Chiar nu ma mai complic.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 26 Iun 2012, 7:14 pm

Alexa20 a scris:

Sa speram. Eu numi imi fac vise. Cum a spus si Miha, la cate vise imi fac o sa cad de pe norisor. Deci o sa stau si o sa ma uit la film, sa vad ce ii duce mintea. Chiar nu ma mai complic.
Nu imi fac sperante, nici nu fac scenarii dar cred ca ceva bun trebuie sa fie si pentru ea ..si mai mult decat increderea lui Arnav nu vad nimic important pentru Khushi in acest moment !
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 26 Iun 2012, 7:20 pm

Alexa20 a scris:

Sa speram. Eu numi imi fac vise. Cum a spus si Miha, la cate vise imi fac o sa cad de pe norisor. Deci o sa stau si o sa ma uit la film, sa vad ce ii duce mintea. Chiar nu ma mai complic.

Buna...reveni..si eu in loc sa invat pe forum.. Smile
eu cea mai tare cazatura de pe norisor am avut-o cand se purta asa de frumos Arnav cu khushi si cand am vazut pormo ca ii vede pe Shyam si Khushi si apoi comportamentul lui am cazut de pe norisor de nu mai cred nimic de bine acum..mai ales ca era de 14 feb..la ei nu conteaza ca e 14 feb sau ceva evenimente...ne da drama si asa...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 26 Iun 2012, 7:25 pm

Skumpyk86 a scris:

Buna...reveni..si eu in loc sa invat pe forum.. Smile
eu cea mai tare cazatura de pe norisor am avut-o cand se purta asa de frumos Arnav cu khushi si cand am vazut pormo ca ii vede pe Shyam si Khushi si apoi comportamentul lui am cazut de pe norisor de nu mai cred nimic de bine acum..mai ales ca era de 14 feb..la ei nu conteaza ca e 14 feb sau ceva evenimente...ne da drama si asa...
Deci tu nu crezi ca Arnav va avea incredere in Khushi ?
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 26 Iun 2012, 7:34 pm

petronela a scris:
Deci tu nu crezi ca Arnav va avea incredere in Khushi ?

Sincer nu stiu ce sa zic..mari sperante nu imi fac..cand va incepe sora lui sa zica ca ia vazut impreuna etc..la suprare mai adauga cate ceva si cum Arnav o crede si e pe rpimul loc tot e posibil..Nu imi fac sperante ca e mai bine asa...daca e de bine ma bucur daca e de rau nacar nu cad de pe norisor Smile


apropo ai vazut ep de azi?
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 26 Iun 2012, 7:38 pm

Skumpyk86 a scris:

Sincer nu stiu ce sa zic..mari sperante nu imi fac..cand va incepe sora lui sa zica ca ia vazut impreuna etc..la suprare mai adauga cate ceva si cum Arnav o crede si e pe rpimul loc tot e posibil..Nu imi fac sperante ca e mai bine asa...daca e de bine ma bucur daca e de rau nacar nu cad de pe norisor Smile


apropo ai vazut ep de azi?
Am citit rezumatul si am vazut prima parte si ultima 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 3891662330
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 10 din 40 Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum