Serialesitelenovelet
11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+7
Alexa20
AdrianaMatza
petronela
lica54
iulianagl
Andreea_Miha
Garo
11 participanți

Pagina 25 din 40 Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Urmatorul

In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 01 Iul 2012, 11:24 pm

Admin_dea05 a scris:Arata bine dar numai in pozele acestea.
Buna seara fetelor!
Buna Anda !
Nu iti place de Abhaas ..sau de Shyam ??
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Dum 01 Iul 2012, 11:27 pm

hii friends...
just want to tell u all...dont panic after watching the promo...khushi was just unconscious...there is nothing serious..she will be fine...u can see it in the coming episodes i think it will be shown in the tuesday episode...this is not a major accident ...and that shaym is a reallya jerk...can do anything...all this cause of him...

the best part will be when the snake run from that place to save his life.

and yess be ready for arshi romance..and it will be worth wa

Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 01 Iul 2012, 11:32 pm

eu ies... kiss 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 155656
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 01 Iul 2012, 11:33 pm

Si eu va pupic de noapte buna ! kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Lun 02 Iul 2012, 8:29 am

Buna dimineata dragalaselor!O zi frumoasa de iulie si un inceput de saptamana asa cum vil doriti kiss kiss kiss kiss

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 EOWpr

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 220
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 02 Iul 2012, 9:01 am

petronela a scris:Nu iti place de Abhaas ..sau de Shyam ??
Nu imi place de nici unul 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 67332
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 02 Iul 2012, 11:51 am

Neata, am terminat si cu ultimul examen acum sunt free. Oh ce sentiment minunat. Am gasit ceva foarte interesant pe india forums, nu stiu daca este adevarat, dar suna foarte interesant asa ca m-am gandit sa va arat si voua.

The segment on Ipkknd on 'U me aur Tv' just got over. Quick update for all IPKKNDians ..1.Arnav has a big fight with all the goondas at a dead end with a cliff behind 2.Khushi is held at gunpoint by scary khol eyed hitman 3. Arnav rushes and bashes him up 4.Khushi loses her balance and falls from the cliff .But , Devi maiyaa ka chamatkaar and she falls onto a strategic branch of a tree (dhanyavaad devi maiyaan) and ASR pulls her up.She is unconscious and I think he keeps screaming her name out loud AND... She wakes up..strokes his cheek and Mr.Husband carries her (favourite carry and walk wala scene) .Yahooo ..Lekin Creepwa is missing ..so we wont get to see ASR whooping creepwas ass :/
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 02 Iul 2012, 12:04 pm

Alexa20 a scris:Neata, am terminat si cu ultimul examen acum sunt free. Oh ce sentiment minunat. Am gasit ceva foarte interesant pe india forums, nu stiu daca este adevarat, dar suna foarte interesant asa ca m-am gandit sa va arat si voua.

The segment on Ipkknd on 'U me aur Tv' just got over. Quick update for all IPKKNDians ..1.Arnav has a big fight with all the goondas at a dead end with a cliff behind 2.Khushi is held at gunpoint by scary khol eyed hitman 3. Arnav rushes and bashes him up 4.Khushi loses her balance and falls from the cliff .But , Devi maiyaa ka chamatkaar and she falls onto a strategic branch of a tree (dhanyavaad devi maiyaan) and ASR pulls her up.She is unconscious and I think he keeps screaming her name out loud AND... She wakes up..strokes his cheek and Mr.Husband carries her (favourite carry and walk wala scene) .Yahooo ..Lekin Creepwa is missing ..so we wont get to see ASR whooping creepwas ass :/


Multam Alexa... kiss ...

super ca ai scapat...deabia astept si eu...
11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 JL1WS
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 02 Iul 2012, 12:06 pm

Alexa20 a scris:

Tot asa o cheama si pe cateaua vecinii mele. Dar presupun ca pentru ei, este un nume mai deosebit. Smile Smile

nu stiu...e trecuta pe pagina lui...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 02 Iul 2012, 12:10 pm

Admin_dea05 a scris:Nu imi place de nici unul 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 67332

am si eu unele poze in care nu imi place de el...dar... 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 283516
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 02 Iul 2012, 12:20 pm

Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 02 Iul 2012, 12:22 pm

Alexa20 a scris:

Multam... kiss
11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 U8WuU
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 02 Iul 2012, 12:24 pm

Skumpyk86 a scris:

Multam... kiss
11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 U8WuU

Cu placere, acum am vazut si eu videoclipul asta, si m-am gandit sa vi-l arat si voua. Defapt tu te ocupai sa ne aduci noua noutatile, dar sincer muream de nerabdare sa vad ce va mai urma Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 02 Iul 2012, 12:30 pm

Alexa20 a scris:

Cu placere, acum am vazut si eu videoclipul asta, si m-am gandit sa vi-l arat si voua. Defapt tu te ocupai sa ne aduci noua noutatile, dar sincer muream de nerabdare sa vad ce va mai urma Smile Smile

Acum l-am vazut si eu de la ty ca nu am avut timp deschid azi calc.
Eu puneam des ca eram la calculator dar de acum mai rar licenta job etc dar nu aduceam numai eu noutati toate fetele cand gaseau cate ceva si aveau timp aduceau aici si ne bucuram cu toti sa fim cu noutatile la zi...
Toti au pus in functie de timpul disponibil..
Acum am obeservat din clip ca cel cu care se bate Arnav nu e Shyam..deci sa inteleg ca Arnav inca nu afla ca el e in spatele rapiri lui?
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 02 Iul 2012, 12:32 pm

Trebuie sa recunosc ca Barun scenele de drama...le intrepreteaza perfect... 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 283516
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 02 Iul 2012, 12:36 pm

Skumpyk86 a scris:

Acum l-am vazut si eu de la ty ca nu am avut timp deschid azi calc.
Eu puneam des ca eram la calculator dar de acum mai rar licenta job etc dar nu aduceam numai eu noutati toate fetele cand gaseau cate ceva si aveau timp aduceau aici si ne bucuram cu toti sa fim cu noutatile la zi...
Toti au pus in functie de timpul disponibil..
Acum am obeservat din clip ca cel cu care se bate Arnav nu e Shyam..deci sa inteleg ca Arnav inca nu afla ca el e in spatele rapiri lui?

Din cate am citit eu pe forum, spune ca Shyam reuseste sa fuga. Si cred ca dupa secventa asta cu bataie etc etc ajunge shyam acasa si Khushi. Stii ca ai pus tu o poza unde se vedea Anjali, matusa, Khushi si Shyam. Cred ca aici o sa vina partea asta. I hope cine stie. Oricum, imi place ca l-a speriat putin pe Arnav cand a vazut-o pe Khushi inconstienta Smile Smile O merita demonul 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 3176764736
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 02 Iul 2012, 12:38 pm

A si multa multa bafta la licenta. Iti tin pumni strans strans. E bine ca reusesti sa te descurci si cu licenta si cu invatul si cu job-ul. Cred ca abia astepti sa termini cu licenta asta. E foarte frustrant 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 2743637754
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 02 Iul 2012, 12:41 pm

Alexa20 a scris:

Din cate am citit eu pe forum, spune ca Shyam reuseste sa fuga. Si cred ca dupa secventa asta cu bataie etc etc ajunge shyam acasa si Khushi. Stii ca ai pus tu o poza unde se vedea Anjali, matusa, Khushi si Shyam. Cred ca aici o sa vina partea asta. I hope cine stie. Oricum, imi place ca l-a speriat putin pe Arnav cand a vazut-o pe Khushi inconstienta Smile Smile O merita demonul 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 3176764736

Da...si eu tot dupa poza aia m-am luat cand am zis ca Khushi nu va pati nimic ca arata ca si cum ea ajunge acasa si toata fam asteapta explicati ..cu toti sunt cu ochi pe ea inclusiv Shyam..dar era poza aceea unde el are o zgarietura pe fata si credeam ca Arnav i-a lasat-o...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 02 Iul 2012, 12:45 pm

Alexa20 a scris:A si multa multa bafta la licenta. Iti tin pumni strans strans. E bine ca reusesti sa te descurci si cu licenta si cu invatul si cu job-ul. Cred ca abia astepti sa termini cu licenta asta. E foarte frustrant 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 2743637754

Multumesc!E greu plus ca de ce se apropie data de examene cresc emotile si oricat te-ai pregatit simti ca nu stii nimic..
De la servici am fost lasata mai libera ..daca ar stii ei ca eu invat si sunt pe forum Smile ...
dar apoi dupa ce revin din vacanta atunci nu mai scap..nu mai am scuze...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 02 Iul 2012, 12:46 pm

Skumpyk86 a scris:

Da...si eu tot dupa poza aia m-am luat cand am zis ca Khushi nu va pati nimic ca arata ca si cum ea ajunge acasa si toata fam asteapta explicati ..cu toti sunt cu ochi pe ea inclusiv Shyam..dar era poza aceea unde el are o zgarietura pe fata si credeam ca Arnav i-a lasat-o...

Cred ca pentru asta, o sa trebuiasca sa asteptam pana diseara ca sa vedem ce se intampal cu adevarat. Desi numai am rabdare. sad sad
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 02 Iul 2012, 12:49 pm

Alexa20 a scris:

Cred ca pentru asta, o sa trebuiasca sa asteptam pana diseara ca sa vedem ce se intampal cu adevarat. Desi numai am rabdare. sad sad

daca nu,maine.. Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 02 Iul 2012, 12:54 pm

Skumpyk86 a scris:

daca nu,maine.. Smile

Smile Smile da nu m-ar mira nimic Smile Desi pentru momentul asta, mergea un episod Maha sau triplu maha Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 02 Iul 2012, 1:00 pm

Alexa20 a scris:

Smile Smile da nu m-ar mira nimic Smile Desi pentru momentul asta, mergea un episod Maha sau triplu maha Smile Smile

cum le place lor sa lungeasca ep am senzatia ca deabia vineri ajunge Arnav inapoi acasa.. 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 2743637754

Deabia astept sa il vad pe Arnav atent cu Khushi etc...si apoi sa il trezeasca cineva sa spuna ceva de genul " sa dam o petrecere maine ca faceti 6 luni de casatorie" atunci sa il vad pe Arnav ca trebuie sa renunte la Khushi....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 02 Iul 2012, 1:14 pm

Skumpyk86 a scris:

cum le place lor sa lungeasca ep am senzatia ca deabia vineri ajunge Arnav inapoi acasa.. 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 2743637754

Deabia astept sa il vad pe Arnav atent cu Khushi etc...si apoi sa il trezeasca cineva sa spuna ceva de genul " sa dam o petrecere maine ca faceti 6 luni de casatorie" atunci sa il vad pe Arnav ca trebuie sa renunte la Khushi....

Sincer, din ce am vazut in videoclipul acela, pare ca in cele din urma a realizat ca nu poate trai fara Khushi. Si cred ca acum o sa o creada pe Khushi ca a spus adevarul, mai ales ca si-a pus viata in pericol de n ori pentru el. Cu toate astea, povestea care o sa urmeze acasa, nu mi se pare una prea placuta. Pentru ca matusa o sa fie impotriva lu Khushi, Anjali nu o sa o creada, Shyam daca apare in casa o sa dea vina pe Khushi etc etc ...
Dar cred ca in toata povestea asta, CVs lor vrea sa arate ca relatia dintre Arnav si Khushi este mai puternica decat toate neintelegerile. Am citit undeva, ca relatia lor va fi mai puternica si ca vor lupta impotriva tuturor. Sa speram ca asa va fi.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 02 Iul 2012, 1:27 pm

Alexa20 a scris:

Sincer, din ce am vazut in videoclipul acela, pare ca in cele din urma a realizat ca nu poate trai fara Khushi. Si cred ca acum o sa o creada pe Khushi ca a spus adevarul, mai ales ca si-a pus viata in pericol de n ori pentru el. Cu toate astea, povestea care o sa urmeze acasa, nu mi se pare una prea placuta. Pentru ca matusa o sa fie impotriva lu Khushi, Anjali nu o sa o creada, Shyam daca apare in casa o sa dea vina pe Khushi etc etc ...
Dar cred ca in toata povestea asta, CVs lor vrea sa arate ca relatia dintre Arnav si Khushi este mai puternica decat toate neintelegerile. Am citit undeva, ca relatia lor va fi mai puternica si ca vor lupta impotriva tuturor. Sa speram ca asa va fi.

Ce frumos ar fii!De cand astept acest lucru sa aibe incredere in ea si sa o sustina..daca nici acum nu o crede la cate a facut pentru el inseamna ca nu o merita..Eu as fii curioasa cu Nk si Arnav,cum el(Arnav) era gelos cand o vedea cu Nk as vrea si acum sa vad scenele acelea si momente romantice intre ei.. 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 244732
Probabil ca va avea probleme cu familia si poate Arnav pana afla mai dureaza si pana ii spune si lu Anjali...Ma gandesc ca cum nu i-a spus de Shaym Khushi atunci cand a aflat poate si acum o sa mai dureze ca o vede pe Anjali ca il iubeste e insarcinata etc...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 25 din 40 Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum