Serialesitelenovelet
11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+7
Alexa20
AdrianaMatza
petronela
lica54
iulianagl
Andreea_Miha
Garo
11 participanți

Pagina 23 din 40 Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Urmatorul

In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de anyta Sam 30 Iun 2012, 8:17 pm

geet avem in seara asta???
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 28

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 30 Iun 2012, 8:27 pm

Nu stiu la ce te referi ...daca te referi la ce spun ei ...uite am gasit asta...
"New promo
Madhu meets R.K at his film shooting(Bridge scene). Madhu says that she is the one who filed case against him. R.k will be smrinking at Madhu...and Madhu says she will not withdraw the case.."
credit:Rams[/quote]

N-am inteles de ce s-au intalnit la studio...mi s-a parut prea romantica scena doar ca sa-i spuna ca nu retrage plangerea... stupid
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Sam 30 Iun 2012, 8:34 pm

anyta a scris:geet avem in seara asta???

nu avem iubyta in seara aceasta...Alexa invata pt examen ....dar de luni vom avea in fiecare zi kate 2 episoade:X:X:X
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Sam 30 Iun 2012, 8:37 pm

Adriana te iubesc ! Ce imi place ca raspunzi tu in locul meu 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 283516 Uite daia imi era mie dor de tine. Love u 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 283516
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 30 Iun 2012, 8:37 pm

petronela a scris:
N-am inteles de ce s-au intalnit la studio...mi s-a parut prea romantica scena doar ca sa-i spuna ca nu retrage plangerea... stupid

Eu nu ma uit la serial si sunt cam pe dinafara cu ce se intampla...nu citesc toate articolele si vad clipurile doar unele deasta nu stiu ce sa zic...nici macar nu stiu despre ce plangere e vorba..eu vreau sa ma uit doar la prima lor intalnire si apoi dupa ce imi termin cu licenta si vin din vacanta sa se mai stranga ep ca am asteptat suficient la iss..atunci o sa ma uit si eu si la iss ca sunt in urma rau...dar e mai bine ca poate mai avanseaza si ei..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 30 Iun 2012, 8:47 pm

Skumpyk86 a scris:

Eu nu ma uit la serial si sunt cam pe dinafara cu ce se intampla...nu citesc toate articolele si vad clipurile doar unele deasta nu stiu ce sa zic...nici macar nu stiu despre ce plangere e vorba..eu vreau sa ma uit doar la prima lor intalnire si apoi dupa ce imi termin cu licenta si vin din vacanta sa se mai stranga ep ca am asteptat suficient la iss..atunci o sa ma uit si eu si la iss ca sunt in urma rau...dar e mai bine ca poate mai avanseaza si ei..
M-am uitat dar inca nu pot sa spun nimic,n-am nici o parere...astept si eu intalnirile lor..ca doar prima nu cred ca o sa fie mare lucru..sa vedem cat de bine se potrivesc..ce chimie au..mie mi s-a parut prea inalt fata de ea...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Sam 30 Iun 2012, 8:55 pm

Alexa20 a scris:Adriana te iubesc ! Ce imi place ca raspunzi tu in locul meu 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 283516 Uite daia imi era mie dor de tine. Love u 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 283516

stupid si eu te ubesc:X k ne faci viata frumoasa kiss
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 30 Iun 2012, 9:04 pm

petronela a scris:
M-am uitat dar inca nu pot sa spun nimic,n-am nici o parere...astept si eu intalnirile lor..ca doar prima nu cred ca o sa fie mare lucru..sa vedem cat de bine se potrivesc..ce chimie au..mie mi s-a parut prea inalt fata de ea...

Eu sunt curioasa de prima intalnire..de obicei la toate serialele care nu le vad cand incep si au mai multe ep prima data sa ma uit la prima intalnire si apoi restul..dar plangerea de ce i-a facut-o ..ce treaba are cu ea?Stiu ca citeam ceva de un accident...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 30 Iun 2012, 9:13 pm

Skumpyk86 a scris:

Eu sunt curioasa de prima intalnire..de obicei la toate serialele care nu le vad cand incep si au mai multe ep prima data sa ma uit la prima intalnire si apoi restul..dar plangerea de ce i-a facut-o ..ce treaba are cu ea?Stiu ca citeam ceva de un accident...
A accidentat un pusti cu masina, Madhu a vazut scena si a facut plangere la politie..dar el e superstar si nu concepe ca cineva sa faca plangere impotriva lui..deci a intrat din prima cu fite..
Pustiul e actorul ala naiv...si frumusel foc..e topit deja dupa Madhu..cica devine prietenul ei cel mai bun..l-a cunoscut in imprejurari. .ciudate..e vanzator de produse cosmetice....mai mult din poveste o sa vezi ...la vara.. Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 30 Iun 2012, 9:17 pm

petronela a scris:
A accidentat un pusti cu masina, Madhu a vazut scena si a facut plangere la politie..dar el e superstar si nu concepe ca cineva sa faca plangere impotriva lui..deci a intrat din prima cu fite..
Pustiul e actorul ala naiv...si frumusel foc..e topit deja dupa Madhu..cica devine prietenul ei cel mai bun..l-a cunoscut in imprejurari. .ciudate..e vanzator de produse cosmetice....mai mult din poveste o sa vezi ...la vara.. Smile

Multam..eu credeam ca persoana respectiva e rida cu ea daca pentru accident facut plangere...Imi place cand prima data se "lupta" intre ei...el cu fite si ea il aduce cu pricioarele pe pamant..la fel si Arnav Khushi...imi place lupta lor pana recunosc sentimentele dar sa nu fie in exces...ca ma satur.. kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 30 Iun 2012, 9:30 pm

Skumpyk86 a scris:

Multam..eu credeam ca persoana respectiva e rida cu ea daca pentru accident facut plangere...Imi place cand prima data se "lupta" intre ei...el cu fite si ea il aduce cu pricioarele pe pamant..la fel si Arnav Khushi...imi place lupta lor pana recunosc sentimentele dar sa nu fie in exces...ca ma satur.. kiss
Sper sa fie ceva frumos..si la Geet primele episoade nu le-am vazut decat pe fuga...si nici nu le-am mai revazut..sa vedem aici..a fost interesant de la inceput..apoi s-au mai potolit..sa vedem dupa intalnirea lor ce se intampla...
Dar la Punar se mai uita cineva ? Nu mai stiu nimic de Gurmeet..fetele nu mai spun nimic...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 30 Iun 2012, 10:54 pm

Buna seara dragelor.Ce mai faceti?Hai sa va spun ce am patit m-am taiat acum cateva zile la deget adica la aratator is tocmai acum ca sunt la mare s-a infectat si stiti ce ma enerveaza ca ma doare al naibii de tare scriu cu mare dificultate ca a inceput sa se umfle si ma incomodeaza rau de tot.Am onceput sa iau antibio sper sa treaca sa nu ajung si la spital ca numai asta-mi trebuia acum.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Garo Dum 01 Iul 2012, 1:22 am

buna seara...Iuliana,mare grija si insanatosire grabnica!...trebuia sa ai o amintire mai "deosebita" de la cea de/a 21-a aniversare a casniciei,nu? 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 2743637754 ....acum lasind gluma deoparte,sa nu ocolesti medicul ca nu/i de joaca...
noapte buna, 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 720534
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 01 Iul 2012, 1:29 am

Garo a scris:buna seara...Iuliana,mare grija si insanatosire grabnica!...trebuia sa ai o amintire mai "deosebita" de la cea de/a 21-a aniversare a casniciei,nu? 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 2743637754 ....acum lasind gluma deoparte,sa nu ocolesti medicul ca nu/i de joaca...
noapte buna, 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 720534


Multam mult de tot stiu asta ca nu trebuie sa vedem cum se comporta chestia dupa ce am inceput sa iau antibiotic dar sincer asa mi se intampla mie numai amintiri din astea am. kiss Noapte buna!!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Dum 01 Iul 2012, 9:01 am

Buna dimineata dragalaselor!O zi frumoasa si o duminica superba ori-unde va aflati multi kiss kiss kiss kiss

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 VzwU8

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Buona_domenica-5
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 01 Iul 2012, 4:15 pm

"Whn Arnav saw khushi in tht condition he got more possessive & caring... Khushi is perfectly alrite in d shw... So chill...

No more MU between ARSHI in d shw...
11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 244732

U ll c nw sum RABBA VE, sum Action in d shw bt i knw u all wl love this track... Wll nt disclose much, i can only say watch d shw & njoy..."

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 283516 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 283516 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 283516
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 01 Iul 2012, 4:35 pm

Deci intai ajunge Khushi acasa.. nu la spital..si Arnav mai tarziu..doar nu-l rapesc iar si scapa.. Smile Acasa e deja o mare drama... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Dum 01 Iul 2012, 4:38 pm

Bonjur dragalaselor!
Iuliana ceti face degetul?Am adus asistenta sa-ti faca tratament...

]
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Dum 01 Iul 2012, 4:44 pm

petronela a scris:Deci intai ajunge Khushi acasa.. nu la spital..si Arnav mai tarziu..doar nu-l rapesc iar si scapa.. Smile Acasa e deja o mare drama... Smile

Suna interesant, continuarea povestii. Chiar vreau sa il vad pe Arnav posesiv si grijuliu cu Khushi. Si abia astept sa vad ce se va intampla cu Shyam. Stii, mi-ar place mai bine sa spuan ca e fratele lui Khushi, decat sa il scoata din film sad
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 01 Iul 2012, 4:46 pm

lica54 a scris:Bonjur dragalaselor!
Iuliana ceti face degetul?Am adus asistenta sa-ti faca tratament...
Cred ca si-ar fi dorit un asistent ..gen Arnav ...NK.. cupidon
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 01 Iul 2012, 4:47 pm

petronela a scris:Deci intai ajunge Khushi acasa.. nu la spital..si Arnav mai tarziu..doar nu-l rapesc iar si scapa.. Smile Acasa e deja o mare drama... Smile

tipa care a zis asta ce am scris mai sus mereu ce spune se indeplineste asa ca nu ma indoiesc ca e adevarat...
Eu tot revin la poza pus la poze unde e Manorma bunica si se vede un pic fata lu Khushi si mai inspate e Shyam...poate revine acasa si apoi isi face intrarea si Arnav...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 01 Iul 2012, 4:48 pm

Alexa20 a scris:

Suna interesant, continuarea povestii. Chiar vreau sa il vad pe Arnav posesiv si grijuliu cu Khushi. Si abia astept sa vad ce se va intampla cu Shyam. Stii, mi-ar place mai bine sa spuan ca e fratele lui Khushi, decat sa il scoata din film sad
N-am auzit sa-l scoata din film..cred ca le mai face viata amara un timp, pana afla ca e fratele lui Khushi..atunci sa vezi drama.. 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 3891662330
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 01 Iul 2012, 4:49 pm

Alexa20 a scris:

Suna interesant, continuarea povestii. Chiar vreau sa il vad pe Arnav posesiv si grijuliu cu Khushi. Si abia astept sa vad ce se va intampla cu Shyam. Stii, mi-ar place mai bine sa spuan ca e fratele lui Khushi, decat sa il scoata din film sad

hmmm..da dar sa se cuminteasca sa nu faca iar probleme intre Arnav Khushi...ca daca avea sotie dar o vroia si pe Khushi rapetse cumnatu etc il cred capabil de multe chuar de iar fii frate..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 01 Iul 2012, 5:09 pm

Skumpyk86 a scris:

tipa care a zis asta ce am scris mai sus mereu ce spune se indeplineste asa ca nu ma indoiesc ca e adevarat...
Eu tot revin la poza pus la poze unde e Manorma bunica si se vede un pic fata lu Khushi si mai inspate e Shyam...poate revine acasa si apoi isi face intrarea si Arnav...
Daca ajung acasa si Kshushi si Shyam ..incepe drama intrebarilor pana vine Arnav sa raspunda el..si cine stie ce le spune Shyam..dar de data asta e asa cum am spus eu, Arnav va avea incredere in Kshushi si va fi cu ea impotriva tuturor..
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 01 Iul 2012, 5:28 pm

petronela a scris:
Daca ajung acasa si Kshushi si Shyam ..incepe drama intrebarilor pana vine Arnav sa raspunda el..si cine stie ce le spune Shyam..dar de data asta e asa cum am spus eu, Arnav va avea incredere in Kshushi si va fi cu ea impotriva tuturor..

Cred ca ajung toti casa si vor incepe intrebarile,drama sora,etc..si pentru moment nu vor mai fii probleme vechi sau noi..dar se va reaprinde mai devereme sau mai tarziu pentru ca lucrurile nu s-au clarificat si sunt multe...chiar si cine e vinovat de starea tatalui etc...poate pentru moment ne vor da cateva momente frumoase intre ei cum au vazut ca au sczaut ratingul rau dar sper sa dureze mai mult ca la cat am asteptat....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 23 din 40 Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum