Serialesitelenovelet
14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+6
Garo
tiberici
petronela
AdrianaMatza
Alexa20
iulianagl
10 participanți

Pagina 6 din 40 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Urmatorul

In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 21 Iul 2012, 7:22 pm

Alexa20 a scris:

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 379463071 Cheers

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 379463071
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 21 Iul 2012, 7:31 pm

I refuse to believe Sanaya and Barun didn't feel anything while doing these scenes.
like come on! two hot people were staring into each others eyes and almost about to kiss, iknow Baruns married and Sanays with Mohit, but if that was me, wouldn’t be able to help myself! i bet any money they felt something during these scenes, just a little?
have high hopes maybe.

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 539466 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 1667763765
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Sam 21 Iul 2012, 7:37 pm

Alexa20 a scris:

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 379463071 Cheers

Alexa ti-a placut noul video al meu??????:|
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 21 Iul 2012, 8:23 pm

Ati vazut scrisoarea de pe IF? Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Sam 21 Iul 2012, 9:08 pm

AdrianaMatza a scris:

Alexa ti-a placut noul video al meu??????:|

DA l-am vazut este tare frumos. Dar cum ii zice la melodia aia ? Este foarte misto. 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 283516 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 283516
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Sam 21 Iul 2012, 9:09 pm

iulianagl a scris:Ati vazut scrisoarea de pe IF? Smile

Care scrisoare ? Vreau sa vad si eu sad sad
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 21 Iul 2012, 9:11 pm

Oky Doky!Noapte buna dragelor!! kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 21 Iul 2012, 9:13 pm

Alexa20 a scris:

Care scrisoare ? Vreau sa vad si eu sad sad


Dear Shyam...

Look man... we are sorry, okay? There. I've just said it. Sorry. We love you, we miss you, we misjudged you. Shyam you were the true pioneer, the real rebel, the actual hero. You made sure we none of us ever even SUSPECTED how important a role you were playing all along. Because, Shyam, you handled the world's most irritating woman, you dealt with the most crazy, pathetic, whiny cry-baby in existence, and you did it with a (twitchy) smile and a lot of patience.

Its not your fault you turned evil. Mahatma Ghandhi himself would have been reaching for an axe right now if Ghandi-ji was married to Pujaali.
Bhar me jai non violence movement!! He'd say that, so tum kya cheez ho?

Dude, we are sorry. Please stop making prank phone calls to Anjali and actually come back to her.

We India Forums girls have learnt our lesson, okay? Really, we have. The truth is, absence makes the heart grow fonder, and you don't know what you've lost until you've lost it. I'm gonna say it--those of us who bashed you on India-Forums-- we were idiots. We judged you, laughed at your murder attempts, yelled at you for being a pervert-wa.

Not once...not ONCE did we realize the one little detail that makes it all okay--you married Anjali, and kept that mess of a woman happy and out of ASR's (romantic) hair for a year. After that kind of burden, that heroic action, saat khoon tho maaf hai, and all you did was attempt four khoons.

Dude, I've laughed at your murder attempts, without thinking..why is he TRYING to murder Anjali? And yet, now, I get it. We have had her on our screens for a week and I'm currently planning four different murder scenes myself, and I have the option of turning off the TV. You LIVED with Pujaali the weeping-willow wife for three years, man.

More power to you, and i wish you success for any future murders you may be plotting.

We all get it now. If you want to spritz Anjali with ether and then light her on fire, I'll be the first one in line to get you nice new matches. If you want a random poisonous thing to bite her in the ass, I'll rush to the pet store to get you a nice new angry stinger-wala scorpion.

Dude, you don't even have to go under the car she uses to cut her brakes anymore. Do an open-call for volunteers on India Forums and you wont even have to get your hands dirty...we'll do it FOR you, I swear..

Just..please..come back. Romance that crazy, incestuous nut-job. Smile at her twitchily, carry her here and there. Hell, we gave you a hard time for romancing Anjali and playing water-water by the poolside. I remember we got mad at you. Sorry, man. Sorry for that, too. But now, right now...TAKE IT. Take the pool side, take the kitchen, take any location you like for yourself. Just please...come back.

At this point, if you want to creepily hit on Khushi, you can do that too. We understand. After dealing with Anjali for months and months, any normal man who is not a Raizada will want a piece of that hot young ass. I'm just impressed that you didnt hit on Bua-ji too. I would have turned to ANY female other than Anjali if I was in your place--any woman would do--Bua-ji, Payal, Garima, Khushi, Sarita, that hot grandmother who pulled ASR's cheeks-- I'd have hit on them ALL...

But you--you showed restraint, Shyam. You chose just Khushi to hit on, and we got mad at you for being a lech. But you know what? Even that is fine too, Shyam. We give you permission, hell, if you'll stick to romancing Khushi while Arnav is at the office, and keep Anjali out of their bedroom at all other times, I'm telling you, ARNAV will give you permission to lech on his wife. He'll understand.

But just come back and deal with the mess you married. We are sorry, Shyam. So sorry.

Thank you,
Yours sincerely,
Napstermonster.


Edited by napstermonster - 21 July 2012 at 7:46am

Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Sam 21 Iul 2012, 9:14 pm

Foarte tare scrisoarea Smile Sunt complet de acord cu totul. Il vreau inapoi pe Shyam
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 21 Iul 2012, 9:39 pm

Toata lumea il vrea inapoi pe Shyam Smile ...s-au saturat de lunatica... stupid ..de rasul lumii...sa-ti doresti sa revina personajul negativ, ce-au putut sa faca creatorii din noi de am ajuns sa ne dorim asta... Smile
Si Arnav de ce era imbufnat ca pleaca Khushi...doar se astepta la asta..si o mai si conduce ...sa vedem ce mai inventeaza creatorii...si fara Sanaya saptamana asta va fi lunatica in rolul principal, pe care si l-a dorit....
Daca tot pleaca , s-a terminat nu mai vine inapoi...vreau sa vad ce face ASR...se transforma iar in ..bestie... Smile Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Sam 21 Iul 2012, 9:59 pm

Alexa20 a scris:

DA l-am vazut este tare frumos. Dar cum ii zice la melodia aia ? Este foarte misto. 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 283516 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 283516

Dasstan-Om Shanti Om :X:X:X
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 22 Iul 2012, 9:22 am

petronela a scris:Toata lumea il vrea inapoi pe Shyam Smile ...s-au saturat de lunatica... stupid ..de rasul lumii...sa-ti doresti sa revina personajul negativ, ce-au putut sa faca creatorii din noi de am ajuns sa ne dorim asta... Smile
Si Arnav de ce era imbufnat ca pleaca Khushi...doar se astepta la asta..si o mai si conduce ...sa vedem ce mai inventeaza creatorii...si fara Sanaya saptamana asta va fi lunatica in rolul principal, pe care si l-a dorit....
Daca tot pleaca , s-a terminat nu mai vine inapoi...vreau sa vad ce face ASR...se transforma iar in ..bestie... Smile Smile


Buna dimineata tuturor. 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 1064687750
Mai mult ca sigur iar o sa traiasca din amintiri.Intr-un fel chiar imi place sa devina iar morocanos iar Di sa observe si sa-si dea seama ca a facut greseala vietii ei iar de intoarcerea lu Shyam mie una chiar imi convine ca numai asa isi poate da seama de partea negativa a sotului ei care-l crede mai presus decat orice.Si sunt tare curioasa cand o sa inceapa creativii sa dezbata problema rapirii lui Chote?Cand o sa se intoarca Shyam?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 22 Iul 2012, 9:30 am

SPOILERS!!!!
Credits Mishti MKM

No new promo shots on sets yet...

As u saw Anjali got blank call in d last epi, tht ws Shyam's blank call & Anjali wl meet Shyam widout telling to Arnav..

Yes Khushi wll leave house as marriage contract got over & she wll lie to Arnav & leave d house...

Rain seq is nt yet shot...

Lunatica se intalneste cu Shyam fara sa-i spuna lui Chote.Sper ca lui Shyam sa nu-i vina idei lunatice si lui ca acum daca Khushi nu este sub privirea agera a lui Chote sa-i faca rau.Sper ca Buaji sa fie ca un vultur pe langa ea si sa nu lase pe nimeni sa se apropie de casa lor.Dar mi-a placut ca lui Chote ia placut sa fie ginerele familiei Gupta pe langa baiatul mamei Prakash chiar s-a ridicat la inaltime ca si ginere.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 22 Iul 2012, 11:43 am

iulianagl a scris:SPOILERS!!!!
Credits Mishti MKM
No new promo shots on sets yet...
As u saw Anjali got blank call in d last epi, tht ws Shyam's blank call & Anjali wl meet Shyam widout telling to Arnav..
Yes Khushi wll leave house as marriage contract got over & she wll lie to Arnav & leave d house...
Rain seq is nt yet shot...

Lunatica se intalneste cu Shyam fara sa-i spuna lui Chote.Sper ca lui Shyam sa nu-i vina idei lunatice si lui ca acum daca Khushi nu este sub privirea agera a lui Chote sa-i faca rau.Sper ca Buaji sa fie ca un vultur pe langa ea si sa nu lase pe nimeni sa se apropie de casa lor.Dar mi-a placut ca lui Chote ia placut sa fie ginerele familiei Gupta pe langa baiatul mamei Prakash chiar s-a ridicat la inaltime ca si ginere.
Si eu sper sa nu-i faca nici un rau lui Khushi daca tot revine..dar cred ca ea e prima pe lista celor pe care trebuie sa se razbuune si sper sa nu-l scoata pe NK si sa-l mai lase sa fie in preajma ei..macar protectie daca altceva nu....
Si abia astept sa ved ce va face de acum inainte ASR..cred ca se ingroapa in munca sa nu se mai gandeasca la nimic altceva...imi pare rau ca cea care va suferi si mai mult va fi tot Khushi..dar sper sa reuseasca sa treaca peste si sa-si aminteasca cat de ranita a fost in acea casa...
si cred ca si Payal ar trebui sa-l lase pe mogofan sa-i simta lipsa..si sa reuseasca si el sa ia decizii in numele lui, nu sa hotarasca Manorma pentru el...
vom vedea, oricum saptamana nu se anunta super buna nici pentru noi, nici pentru ei... iar Barun parca era suparat si in afara filmarilor..cred ca o sa-i lipseasca Sanaya.. in ultimul timp a tinut-o numai in brate... stupid cupidon
Fetelor va saluta Miha pe toate si va trimite 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 517793...ea e bine in vacanta, la racoare..si odihna..
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 22 Iul 2012, 11:49 am

petronela a scris:
Si eu sper sa nu-i faca nici un rau lui Khushi daca tot revine..dar cred ca ea e prima pe lista celor pe care trebuie sa se razbuune si sper sa nu-l scoata pe NK si sa-l mai lase sa fie in preajma ei..macar protectie daca altceva nu....
Si abia astept sa ved ce va face de acum inainte ASR..cred ca se ingroapa in munca sa nu se mai gandeasca la nimic altceva...imi pare rau ca cea care va suferi si mai mult va fi tot Khushi..dar sper sa reuseasca sa treaca peste si sa-si aminteasca cat de ranita a fost in acea casa...
si cred ca si Payal ar trebui sa-l lase pe mogofan sa-i simta lipsa..si sa reuseasca si el sa ia decizii in numele lui, nu sa hotarasca Manorma pentru el...
vom vedea, oricum saptamana nu se anunta super buna nici pentru noi, nici pentru ei... iar Barun parca era suparat si in afara filmarilor..cred ca o sa-i lipseasca Sanaya.. in ultimul timp a tinut-o numai in brate... stupid cupidon
Fetelor va saluta Miha pe toate si va trimite 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 517793...ea e bine in vacanta, la racoare..si odihna..

Asa se pare tare sunt curioasa ce o sa faca el cred ca mai mult o sa stea pe la casa lui Bua si culmea ar fi sa se duca acolo si sa n-o gaseasca pe Khushi fiind plecata ccu tatal ei undeva la recuperare. Smile Iar Payal asa ar trebui sa faca ca Prakash este suborice critica la ora actuala iar cu Mami ar trebui s-o loveasca un meteorit ca sa nu-si mai revina in veci sau nu mai bine sa vina sa o ia extraterestrii ca deja e una de al lor.
Si noi o sa ltam pe ea si vacanta placuta incontinuare. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 22 Iul 2012, 11:52 am

Ooo da si NK sa fi plecat cu Khushi ca nu a spus el ca o sa-i fie alaturi toata viata lui deci e mai mult decat o marturisire e ceva care-l leaga de ea si mai mult, mi-ar placea ca creativii sa se joace un pic cu inima lui Chote si sa o logodeasca pe Sanaya daca nu NK macar cu cineva care e tot la fel de instarit ca Chote.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 22 Iul 2012, 11:56 am

"iar Barun parca era suparat si in afara filmarilor..cred ca o sa-i lipseasca Sanaya" pai lui ia lipsit si cand a fost la filmarile de la film ai vazut ce a facut cand a venit s-au luat la bataie deci ia simtit lipsa Sanayei total si cum am simtit e mult mai mult decat o prietenie dar nu vor sa o scoata la iveala pentru ca amandoi sunt luati bine Sanaya nu inca si nici n-are de gand asa de curand.Dar poate-si gaseste Mumu pe cineva cu toate ca-mi place de el dar mi se pare ca nu se potriveste cu Sanaya.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 22 Iul 2012, 11:58 am

iulianagl a scris:

Asa se pare tare sunt curioasa ce o sa faca el cred ca mai mult o sa stea pe la casa lui Bua si culmea ar fi sa se duca acolo si sa n-o gaseasca pe Khushi fiind plecata ccu tatal ei undeva la recuperare. Smile Iar Payal asa ar trebui sa faca ca Prakash este suborice critica la ora actuala iar cu Mami ar trebui s-o loveasca un meteorit ca sa nu-si mai revina in veci sau nu mai bine sa vina sa o ia extraterestrii ca deja e una de al lor.
Si noi o sa ltam pe ea si vacanta placuta incontinuare. kiss
Eu nu cred ca o sa stea pe la casa lui Bua...daca afla de contract nu mai are ce cauta pe acolo..de fapt nici nu am inteles bine de ce pleaca...
a ranit-o iar Arnav ??
a expirat contractul ?
e bolnava intr-adevar Bua ?
si Manorma mi-ar placea sa pateasca ceva la limba..poate asa nu mai spune prostii si rautati....
Eu mi-as dori sa plece Khushi departe( vorba ta la recuperari ) sa n-o gaseasca...atunci durerea lui ar fi si mai mare..
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 22 Iul 2012, 12:01 pm

petronela a scris:
Eu nu cred ca o sa stea pe la casa lui Bua...daca afla de contract nu mai are ce cauta pe acolo..de fapt nici nu am inteles bine de ce pleaca...
a ranit-o iar Arnav ??
a expirat contractul ?
e bolnava intr-adevar Bua ?
si Manorma mi-ar placea sa pateasca ceva la limba..poate asa nu mai spune prostii si rautati....
Eu mi-as dori sa plece Khushi departe( vorba ta la recuperari ) sa n-o gaseasca...atunci durerea lui ar fi si mai mare..

E doar o facatura ca sa nu spuna ca pleaca dar aici e o chestie de risc pentru Chote pentru ca daca apare Shy arunca bomba despre contractul lor deci posibilitatea de peste 60% este ca Chote sa o piarda pe Khushi si atunci chiar ca se transforma in Bestie.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 22 Iul 2012, 12:02 pm

iulianagl a scris:Ooo da si NK sa fi plecat cu Khushi ca nu a spus el ca o sa-i fie alaturi toata viata lui deci e mai mult decat o marturisire e ceva care-l leaga de ea si mai mult, mi-ar placea ca creativii sa se joace un pic cu inima lui Chote si sa o logodeasca pe Sanaya daca nu NK macar cu cineva care e tot la fel de instarit ca Chote.
Nu cred ca vreau altceva intre ei..decat prietenie ..platonica.. Smile NK este un prieten adevarat..si e pacat ca el in serial inca nu are un rol bine definit..sa vedem la ce se gandesc creativii..
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 22 Iul 2012, 12:03 pm

Auzi dar poate ca trece timpul mai repede cand e alaturi de Sanaya, bine se intelege bine si cu Prakash dar totusi daca nu e Sanaya poate nu merge bine nimic. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 22 Iul 2012, 12:04 pm

iulianagl a scris:

E doar o facatura ca sa nu spuna ca pleaca dar aici e o chestie de risc pentru Chote pentru ca daca apare Shy arunca bomba despre contractul lor deci posibilitatea de peste 60% este ca Chote sa o piarda pe Khushi si atunci chiar ca se transforma in Bestie.
Atunci ma intreb iar si iar..de ce ne-au aburit cu acel promo ca va deveni D-na Arnav Sing Raizada ??... stupid stupid
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 22 Iul 2012, 12:04 pm

petronela a scris:
Nu cred ca vreau altceva intre ei..decat prietenie ..platonica.. Smile NK este un prieten adevarat..si e pacat ca el in serial inca nu are un rol bine definit..sa vedem la ce se gandesc creativii..

Da mare pacat ca si el a spus ca rolul asta la definit cel mai bine ca si actor.Dar super treaba a facut.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 22 Iul 2012, 12:09 pm

petronela a scris:
Atunci ma intreb iar si iar..de ce ne-au aburit cu acel promo ca va deveni D-na Arnav Sing Raizada ??... stupid stupid

What the heck!Pai ei inca nu stiu ce vorbesc eu n-am crezut asta nicimacar un pic ea deocamdata nu poate deveni asta pana cand bolanda de sora-sa nu accepta ca sotul ei e o curva si asa sa-i dea crezare spuselor lui Khushi deci Khushi o sa dispara din viata Raizadilor, singura care a inteles cum sta treaba a fost Nani si NK si poate daca apare Mamji si el, dar nu cred ca Khushi o sa devina o Raizada inca, cu toate ca merita din toate punctele de vedere.Dar ce mi-ar placea este ca Chote sa accepte ca Shy sa se intoarca dar conditia sa fie ori sa plece el de acolo sau sa plece lunatica si cu, curva la casa lor pe care si-o construiau.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 22 Iul 2012, 12:12 pm

Ok ne auzim mai tarziu. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 40 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum