Serialesitelenovelet
14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+6
Garo
tiberici
petronela
AdrianaMatza
Alexa20
iulianagl
10 participanți

Pagina 40 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40

In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 01 Aug 2012, 3:46 pm

Ma uit pe twitter faptul ca Sanaya il imbratiseaza pe Karan in acea poza o fac in tot felul pana si pe Karan il fac pervers..am vazut ca si pe if se discuta..doamne nu ai voie nici sa te imbratisezi cu prieteni ca uni interpreteaza aiurea...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 01 Aug 2012, 3:46 pm

Skumpyk86 a scris:

Exact..nici una nu e sigura...dar ei asa spuneau ca din surse sigure de acum incolo o sa se intample asa si asa si nimic nu a fost asa...pana si unele articole au dat gres! Smile


Pana mai ieri(vorba vine) ma inebunise cu o acea scena in ploaie tancuri de apa pe platori 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 33802 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 33802 ca sa citesc dupa aia la cateva minute pe o pg de fb ca n-o sa se intample asta ca nu vrea barun ca-i este teama sa nu se imbolnaveasca.Deci???
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 01 Aug 2012, 3:47 pm

Skumpyk86 a scris:Ma uit pe twitter faptul ca Sanaya il imbratiseaza pe Karan in acea poza o fac in tot felul pana si pe Karan il fac pervers..am vazut ca si pe if se discuta..doamne nu ai voie nici sa te imbratisezi cu prieteni ca uni interpreteaza aiurea...

Unde tu ca si eu am tweet dar n-am vazut nimic de genul.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 01 Aug 2012, 3:50 pm

iulianagl a scris:


Pana mai ieri(vorba vine) ma inebunise cu o acea scena in ploaie tancuri de apa pe platori 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 33802 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 33802 ca sa citesc dupa aia la cateva minute pe o pg de fb ca n-o sa se intample asta ca nu vrea barun ca-i este teama sa nu se imbolnaveasca.Deci???

asta e tare..de dans in ploaie citisem dar faza cu Barun nu.. Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 01 Aug 2012, 3:52 pm

Chiar si pe lockerz unde are NK pg toti ii felicita si spun ca arata bine impreuna a mai fost asa odata un zvon cu Shyam cand era Barun plecat in turneu ca daca radea si glumea cu Abash era lipsita de caracter adica cred ca chestiile astea sunt poate numai if ca pe alte pagini n-am vazut iar ei if nu intru ca sunt numai copilasi din astia care inca se mai uita la BEN10 si alti backugani.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 01 Aug 2012, 3:55 pm

Skumpyk86 a scris:

asta e tare..de dans in ploaie citisem dar faza cu Barun nu.. Smile

Da asa e ca am pus si aici dar numai stiu cand.Mai e Mishti aia, aia cred ca e copila inca la scoala care se uita la Barbie ca din cate spoilere a pus ea nimic nu s-a adeverit.Iar acum pe tweet o intreaba toti unde sunt spoilerele numai are nici unul de pus. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 01 Aug 2012, 3:55 pm

iulianagl a scris:

Unde tu ca si eu am tweet dar n-am vazut nimic de genul.


Pe pe profilul lui Karan ...la comentarile lui la rasp mai gasesti cate un ametit care vb prosti..am vazut ca la unele si el i-a raspuns..dar nu prea le baga in seama...

Uite una care am gasit-o acum..aici vb de Barun..ca trebuie sa mai invete ca vb bine etc...



sunt multe comentari si nergative dar trebuie sa le cauti intre celelante..nu o mai gasesc pe aia cu Karan..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 01 Aug 2012, 3:57 pm

Skumpyk86 a scris:


Pe pe profilul lui Karan ...la comentarile lui la rasp mai gasesti cate un ametit care vb prosti..am vazut ca la unele si el i-a raspuns..dar nu prea le baga in seama...

Uite una care am gasit-o acum..aici vb de Barun..ca trebuie sa mai invete ca vb bine etc...



sunt multe comentari si nergative dar trebuie sa le cauti intre celelante..nu o mai gasesc pe aia cu Karan..

Asta are ceva impotriva lui ca vezi numai de el sa ia ca nu stie sa vorbeasca ca din cauza lui a scazut ratingul la serial.E o nebuna eu nu stiu cum de o baga in seama Karan.


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Mar 13 Noi 2012, 9:33 am, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 01 Aug 2012, 4:00 pm

iulianagl a scris:

Asta are ceva impotriva lui ca vezi numai de el sa ia ca nu stie sa vorbeasca ca din cauza lui a scazut ratingul la serial.E o nebuna eu nu stiu cum de o baga in seama Karan.

da dar mai e si de Sanaya si de karan...dar nu tot ea/el..sa vezi ce ii duce capul pe uni...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 01 Aug 2012, 4:00 pm

iulianagl a scris:

Da asa e ca am pus si aici dar numai stiu cand.Mai e Mishti aia, aia cred ca e copila inca la scoala care se uita la Barbie ca din cate spoilere a pus ea nimic nu s-a adeverit.Iar acum pe tweet o intreaba toti unde sunt spoilerele numai are nici unul de pus. Smile

Smile Imi e greu a crede ca nu a vrut Barun dar mai sti...Mishti habar nu am cat are..stiu ca uni la un moment dat zicea ca e nevasta lui Barun ca cum a fost plecat el cu filmarile la film si a fost plecat dar ea a negat total si a zis ca ii place mai mult "Maan"..

Nu stiu nici uni ce va fi ca nici producatori nu stiu ce vor face mai departe Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 01 Aug 2012, 4:03 pm

Skumpyk86 a scris:

Smile Imi e greu a crede ca nu a vrut Barun dar mai sti...Mishti habar nu am cat are..stiu ca uni la un moment dat zicea ca e nevasta lui Barun ca cum a fost plecat el cu filmarile la film si a fost plecat dar ea a negat total si a zis ca ii place mai mult "Maan"..

Nu stiu nici uni ce va fi ca nici producatori nu stiu ce vor face mai departe Smile

Pai ia cica ar avea o ruda de a ei care lucreaza acolo. stupid
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 01 Aug 2012, 4:07 pm

iulianagl a scris:Chiar si pe lockerz unde are NK pg toti ii felicita si spun ca arata bine impreuna a mai fost asa odata un zvon cu Shyam cand era Barun plecat in turneu ca daca radea si glumea cu Abash era lipsita de caracter adica cred ca chestiile astea sunt poate numai if ca pe alte pagini n-am vazut iar ei if nu intru ca sunt numai copilasi din astia care inca se mai uita la BEN10 si alti backugani.

pe lockerz nu am pagina asa ca nu stiu..dar nu sunt comentari negative numai pe if sunt pe mai multe situri inclusiv pe paginile lor oficiale..da stiu cu Abhaas..dar mie sincer imi placea ca era apropiata de toti ...eu intru si pe if si toate forumurile in general despre iss sunt la zi cu aproape tot...pe if nu imi place ca nu poti vb deschis..e interzis total sa discuti despre viata personala a actorilor,sau sa pui dubla tema (desi se mai intampla)..daca zici ceva de Barun Sanaya mai mult decat prietenie i-a foc aia..am vazut ca si pe youtube daca lasi un comentariu cu asa ceva ei zece cu reprosuri parca nu ai avea voie sa te gandesti si la altceva...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 01 Aug 2012, 4:08 pm

iulianagl a scris:

Pai ia cica ar avea o ruda de a ei care lucreaza acolo. stupid

da la fel ca alea care zic ce se intampla mai departe si nu se intampla..mai era una de avea o matusa ... Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 01 Aug 2012, 4:09 pm

Skumpyk86 a scris:

pe lockerz nu am pagina asa ca nu stiu..dar nu sunt comentari negative numai pe if sunt pe mai multe situri inclusiv pe paginile lor oficiale..da stiu cu Abhaas..dar mie sincer imi placea ca era apropiata de toti ...eu intru si pe if si toate forumurile in general despre iss sunt la zi cu aproape tot...pe if nu imi place ca nu poti vb deschis..e interzis total sa discuti despre viata personala a actorilor,sau sa pui dubla tema (desi se mai intampla)..daca zici ceva de Barun Sanaya mai mult decat prietenie i-a foc aia..am vazut ca si pe youtube daca lasi un comentariu cu asa ceva ei zece cu reprosuri parca nu ai avea voie sa te gandesti si la altceva...


Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 01 Aug 2012, 4:53 pm


Gezzz ia uitati-va la fetele spectatorilor. :drunken:

-------

https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/viewtopic.forum?t=559
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 40 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum