Serialesitelenovelet
14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+6
Garo
tiberici
petronela
AdrianaMatza
Alexa20
iulianagl
10 participanți

Pagina 38 din 40 Înapoi  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Urmatorul

In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 01 Aug 2012, 11:16 am

Karan twitter..
Khushi in casa Raizada..presupun ca e pentru Rakshabandhan...

Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 01 Aug 2012, 12:34 pm

Skumpyk86 a scris:Karan twitter..
Khushi in casa Raizada..presupun ca e pentru Rakshabandhan...


Ce frumusei sunt. 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 283516
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 01 Aug 2012, 12:46 pm

Eu cred ca Arnav vrea sa o faca sa-si iasa din sarite si sa-i spuna despre contract ca de iubit el stie sigu caa il iubeste.Dar stau si ma intreb bine o aduce inapoi in Shantivan si ce face cand se sfarseste contractul, o da afara pe usa?Ca spre exemplu iar ia spus in episodul de ieri ca totul va fi bine dupa catva zile deci asta ar fi a cata oara?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 01 Aug 2012, 1:09 pm

Eu nu mai fac nici un scenariu...ca oricum ei nu sunt atenti la detali ce zic etc..si mereu ne ia prin surprindere..asa ca nici nu ma complic de ce ,cum.etc...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 01 Aug 2012, 1:12 pm

Skumpyk86 a scris:Eu nu mai fac nici un scenariu...ca oricum ei nu sunt atenti la detali ce zic etc..si mereu ne ia prin surprindere..asa ca nici nu ma complic de ce ,cum.etc...

Asa zic si eu mereu dar nu ma pot abtine.Oricum au scazut mult in rating si inca nu-si dau seama de ce dar pe de alta parte ma mai gandesc ca TRPS asta al lor nu functioneaza cum trebuie.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 01 Aug 2012, 1:19 pm

iulianagl a scris:

Asa zic si eu mereu dar nu ma pot abtine.Oricum au scazut mult in rating si inca nu-si dau seama de ce dar pe de alta parte ma mai gandesc ca TRPS asta al lor nu functioneaza cum trebuie.

Da au scazut ca oameni vor romantism nu drama sau joaca..adica vor si din astea dar ca un cuplu pe Ak nu i-au vazut si isi doaresc oameni sa ii vada dar vazand ca nu se intampla se plictisesc...referitor la ce ai zis tu eu cred ca Arnav vrea sa ii arate ca fara el nu poate si sa o oblige sa vina acasa dar fara sa trebuiasca sa ii spuna sentimentele..parerea mea...oricum nu conteaza...sincer nu mai fac nici un scenariu,ca nu ajuta cu nimic...foarte putin se intampla din ce credem noi....
Si daca stau sa intrepretez fiecare scena sau privire sau ca pare trist /trista nu ajuta cu nimic..detalile acestea sunt nesimnificative pentru ei!
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 01 Aug 2012, 1:23 pm

Skumpyk86 a scris:

Da au scazut ca oameni vor romantism nu drama sau joaca..adica vor si din astea dar ca un cuplu pe Ak nu i-au vazut si isi doaresc oameni sa ii vada dar vazand ca nu se intampla se plictisesc...referitor la ce ai zis tu eu cred ca Arnav vrea sa ii arate ca fara el nu poate si sa o oblige sa vina acasa dar fara sa trebuiasca sa ii spuna sentimentele..parerea mea...oricum nu conteaza...sincer nu mai fac nici un scenariu,ca nu ajuta cu nimic...foarte putin se intampla din ce credem noi....
Si daca stau sa intrepretez fiecare scena sau privire sau ca pare triist /trista nu ajuta cu nimic..detalile acestea sunt nesimnificative pentru ei!

Exact si a mai fost si episoadele alea cu Di care n-au dat bine deloc tu erai in vacanta, apoi si Akash cand au iesit ei la rmapa si au dat interviu deci fanilor nu le-au placut chestia asta adica ce s-a intamplat in serial au avut un negativism toatl din partea fanilor.Si apoi au inceput sa bage mai mult A si K apoi pe NK deci creativii cred ca ar trebui sa tina seama si de parerile fanilor ca adica noi fanii ii facem sa fie populari.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 01 Aug 2012, 1:33 pm

iulianagl a scris:

Exact si a mai fost si episoadele alea cu Di care n-au dat bine deloc tu erai in vacanta, apoi si Akash cand au iesit ei la rmapa si au dat interviu deci fanilor nu le-au placut chestia asta adica ce s-a intamplat in serial au avut un negativism toatl din partea fanilor.Si apoi au inceput sa bage mai mult A si K apoi pe NK deci creativii cred ca ar trebui sa tina seama si de parerile fanilor ca adica noi fanii ii facem sa fie populari.

Da dar ei incearca sa justifice ce face un personaj nu sa faca ce vrem..pentru ei traditia e mult mai importanta si nu o sa vedem cine stie ce apropiere intre Ak..dar as vrea sa vad ca la celelante seriale o tinere de mana (nu strangere de mana) etc..
Daca ar fi tinut cont de fani de mult il scoteau pe Shyam (chiar daca revine mai tarziu)...sau daca tinea cont de noi nu ne faceau ca sa avem cele 6 luni de casatorie cat 6 luni reale...iar in marea parte din ele numai drama pt Khushi...
Daca tineau la noi nu o faceau pe Khushi sa sufere atat...

In august se fac 6 luni reale ale casatoriei lor...imi aduc aminte ce spuneam atunci ca mai mult ca sigur vom avea 6 luni reale in plus sau in minus cu cateva zile pentru ca interesul lor e sa faca cat mai multe ep..


Daca erau atenti la ce vor fani faceau multe schimbari in serial..plus ca ratingul a scazut de mult timp...

Inca ceva noi ii facem populari pe internet ca ne uitam..dar la ei in India la ora difuzari serialului cand se uita toata familia nu au voie sarut sau prea multa apropiere...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 01 Aug 2012, 1:35 pm

Skumpyk86 a scris:

Da dar ei incearca sa justifice ce face un personaj nu sa faca ce vrem..pentru ei traditia e mult mai importanta si nu o sa vedem cine stie ce apropiere intre Ak..dar as vrea sa vad ca la celelante seriale o tinere de mana (nu strangere de mana) etc..
Daca ar fi tinut cont de fani de mult il scoteau pe Shyam (chiar daca revine mai tarziu)...sau daca tinea cont de noi nu ne faceau ca sa avem cele 6 luni de casatorie cat 6 luni reale...iar in marea parte din ele numai drama pt Khushi...
Daca tineau la noi nu o faceau pe Khushi sa sufere atat...

In august se fac 6 luni reale ale casatoriei lor...imi aduc aminte ce spuneam atunci ca mai mult ca sigur vom avea 6 luni reale in plus sau in minus cu cateva zile pentru ca interesul lor e sa faca cat mai multe ep..


Daca erau atenti la ce vor fani faceau multe schimbari in serial..plus ca ratingul a scazut de mult timp...

Inca ceva noi ii facem populari pe internet ca ne uitam..dar la ei in India la ora difuzari serialului cand se uita toata familia nu au voie sarut sau prea multa apropiere...

Puteau face episoade multe si altfel nu numai asa si chiar foarte frumoase.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 01 Aug 2012, 1:37 pm

iulianagl a scris:

Puteau face episoade multe si altfel nu numai asa si chiar foarte frumoase.

Stiu dar daca au anumite limite si nu au idei..ce sa faca?Trage de timp...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 01 Aug 2012, 1:39 pm

Skumpyk86 a scris:

Stiu dar daca au anumite limite si nu au idei..ce sa faca?Trage de timp...

Miha dar se puteau inspira de la fani si era perfect, dar ce sa-i face asta e pacat de actori.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 01 Aug 2012, 1:42 pm

iulianagl a scris:

Miha dar se puteau inspira de la fani si era perfect, dar ce sa-i face asta e pacat de actori.

Total de acord cu tine..sunt unele scene care sunt inspirate din ideile fanilor.La un moment dat unul din producatori a cerut sa scrie fani povestea lor /ideile lor pe un forum la un ziar,tocmai pentru ai ajuta pe ei.Dar e decizia lor cum fac..Si mie imi pare tare rau ca nu au stiu si inca nu stiu sa profite de chimia dintre actori..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 01 Aug 2012, 1:44 pm

Skumpyk86 a scris:

Total de acord cu tine..sunt unele scene care sunt inspirate din ideile fanilor.La un moment dat unul din producatori a cerut sa scrie fani povestea lor /ideile lor pe un forum la un ziar,tocmai pentru ai ajuta pe ei.Dar e decizia lor cum fac..Si mie imi pare tare rau ca nu au stiu si inca nu stiu sa profite de chimia dintre actori..

Asta n-o sa se schimbe niciodata, Miha.Si e mare pacat.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 01 Aug 2012, 1:47 pm

iulianagl a scris:

Asta n-o sa se schimbe niciodata, Miha.Si e mare pacat.

din pacate asa e..si sunt tare dezamgita... azi la sbb au aratat scenele de ieri..parca e mai bine asa sa ne ia prin surprindere..sad

Arnav..
"Di is the most important person in my life. No one can ever replace her. I wish that she gives her life a fresh start. I want to always see her happy. On this Raksha Bandhan, I promise her that I would always be there to take care of her and protect her from all the evils."
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 01 Aug 2012, 1:49 pm

Auzi Khushi ar fi frumos sa puna un Racki pe mana lui NK chiar mi-ar placea asta ca el mereu a sprijinit-o si la bine si la rau mai ceva ca un frate.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 01 Aug 2012, 1:50 pm

Skumpyk86 a scris:

din pacate asa e..si sunt tare dezamgita... azi la sbb au aratat scenele de ieri..parca e mai bine asa sa ne ia prin surprindere..sad

Arnav..
"Di is the most important person in my life. No one can ever replace her. I wish that she gives her life a fresh start. I want to always see her happy. On this Raksha Bandhan, I promise her that I would always be there to take care of her and protect her from all the evils."

Orice ar fi Di ramane marul din ochii lui iar Khushi ca sotie si care se sacrifica pentru ei toti e a saptea roata la caruta.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 01 Aug 2012, 1:51 pm

iulianagl a scris:Auzi Khushi ar fi frumos sa puna un Racki pe mana lui NK chiar mi-ar placea asta ca el mereu a sprijinit-o si la bine si la rau mai ceva ca un frate.

Smile de cand sper si eu la gelozi dar nu pe Shyam a lui Arnav si Khushi sa fie geloasa...am imbatranit cu un an Smile
Nk e super...e cel mai bun prieten... kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 01 Aug 2012, 1:52 pm

iulianagl a scris:

Orice ar fi Di ramane marul din ochii lui iar Khushi ca sotie si care se sacrifica pentru ei toti e a saptea roata la caruta.

O zi nu poate trai fara Khushi a doua zi fara sora...si nervi nostri la maxim...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 01 Aug 2012, 1:53 pm

Skumpyk86 a scris:

O zi nu poate trai fara Khushi a doua zi fara sora...si nervi nostri la maxim...

Da stiu si cand ma gandesc ma apuca toti nervii. 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 2743637754
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 01 Aug 2012, 1:55 pm

iulianagl a scris:

Da stiu si cand ma gandesc ma apuca toti nervii. 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 2743637754

Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 01 Aug 2012, 1:58 pm

Auzi dar ce surpriza oare vrea sa-i faca Chote lui Di a lui?I-o aduce pe Khushi acasa de parca o si indrageste asa de tare.Di s-a mai calmat impotriva lui Khushi cand ia spus ca el nu s-a casatorit cu Khushi ca o iubeste si ca s-a casatorit tot pentru Di si plodul ei nenascut.Si de atunci a inceput sa-si mai revina Di.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 01 Aug 2012, 2:02 pm

iulianagl a scris:Auzi dar ce surpriza oare vrea sa-i faca Chote lui Di a lui?I-o aduce pe Khushi acasa de parca o si indrageste asa de tare.Di s-a mai calmat impotriva lui Khushi cand ia spus ca el nu s-a casatorit cu Khushi ca o iubeste si ca s-a casatorit tot pentru Di si plodul ei nenascut.Si de atunci a inceput sa-si mai revina Di.


La scena acea imi venea sa slap
Cum a putut sa ii spuna surori ca nu a iubit-o pe Khushi si ca a luat-o de sotie doar pentru ea...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 01 Aug 2012, 2:05 pm

Skumpyk86 a scris:


La scena acea imi venea sa slap
Cum a putut sa ii spuna surori ca nu a iubit-o pe Khushi si ca a luat-o de sotie doar pentru ea...

Exact ca umbla in limba dupa ea, dar in fine a uitat cand a vazut-o in bratele lui Shyam.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 01 Aug 2012, 2:08 pm

iulianagl a scris:

Exact ca umbla in limba dupa ea, dar in fine a uitat cand a vazut-o in bratele lui Shyam.
M-a enervat ca i-a zis surori de ce s-a casatorit cu Khushi...sa se bucure sora dar Khushi numai sa sufere...
Su se pare ca a uitat cand a zis ca se duce sa ii spuna lu Khushi ca pentru el conteaza numai stiu exact cuvintele..si cand a deschis usa a vazut cu Shyam...daca ii spunea atunci "ce simtea" mintea nu..?Ca daca nu a iubit-o inainte de casatorie...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 01 Aug 2012, 2:11 pm

Skumpyk86 a scris:
M-a enervat ca i-a zis surori de ce s-a casatorit cu Khushi...sa se bucure sora dar Khushi numai sa sufere...
Su se pare ca a uitat cand a zis ca se duce sa ii spuna lu Khushi ca pentru el conteaza numai stiu exact cuvintele..si cand a deschis usa a vazut cu Shyam...daca ii spunea atunci "ce simtea" mintea nu..?Ca daca nu a iubit-o inainte de casatorie...

Exact cred ca inca nu stie ce vrea sau nu-si da seama ce vrea ba pe Khushi ba pe Di sa se hotarasca odata si sa avem si noi putina liniste.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 38 din 40 Înapoi  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum