Serialesitelenovelet
43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

5 participanți

Pagina 24 din 43 Înapoi  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 33 ... 43  Urmatorul

In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 29 Iul 2012, 12:29 am

I was crazy.. .:) But, my friends left me alone while this was happening, they refused to stand by me after we rang the doorbell! God, I felt like a crazy kid!

the woman I met was not covered. She was wearing pants, as well.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 29 Iul 2012, 12:30 am

michiper68 a scris:

poti sa-ti imaginezi ca erau fane care ii stiau adresa si nu dormeau la el pe presh? eu nu pot sa cred, ca nu pazeau usha...cata pierdere de timp..

Smile Smile Smile Smile Smile
Dar prietena de ce nu a sunat si ea la usa ? O fi avut deja ordin de restrictie ? Smile
Pe presh dormim , Michi .
Tu-ti dai seama ca saraca femeia de serviciu , memajera , mama , matusa , ruda apropiata , ruda indepartata ...s-o trezi in fiecare zi la usa cu cate o fana cu cadouri . Smile


Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Dum 29 Iul 2012, 12:31 am, editata de 2 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 29 Iul 2012, 12:30 am

crde ca mai mananc o felie de tort ca mi-a scazut deja glicemia!!! acum aflam ca a fost la usha lui, alea au lasat-o singura...sa se descurce, si-or fi imaginat ca vor chema politia...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 29 Iul 2012, 12:32 am

michiper68 a scris:crde ca mai mananc o felie de tort ca mi-a scazut deja glicemia!!! acum aflam ca a fost la usha lui, alea au lasat-o singura...sa se descurce, si-or fi imaginat ca vor chema politia...

Smile Pai ce putea sa faca rau ? Puteau sa o acuze de hartuire ?

Dar noi in ce limba vorbim ? Ca nici turca cu accent nu stim ... Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 29 Iul 2012, 12:36 am

victorelalove a scris:

Smile Pai ce putea sa faca rau ? Puteau sa o acuze de hartuire ?

Dar noi in ce limba vorbim ? Ca nici turca cu accent nu stim ... Smile

prin semne...uite cum facem..luam un platou cu prajituri , fursecuri ceva si termosul cu cafea...cand deschide usha scoatem prajiturile , mancam din ele, punem si cafea si bem si vor intelege ca am venit in vizita. zicem un merhaba ca stim...apoi ii dam punga cu cadouri..niste painca autentica, gemul de topoloveni. carnatii de plescoi si branza in scoarta de copac, cateva poze cu sighisoare patrimoniul unesco , cu delta dunariii si cu castelul lui dracula...si apoi stam in fatza usii de la intrare pana apare enginu.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 29 Iul 2012, 12:37 am

michiper68 a scris:

prin semne...uite cum facem..luam un platou cu prajituri , fursecuri ceva si termosul cu cafea...cand deschide usha scoatem prajiturile , mancam din ele, punem si cafea si bem si vor intelege ca am venit in vizita. zicem un merhaba ca stim...apoi ii dam punga cu cadouri..niste painca autentica, gemul de topoloveni. carnatii de plescoi si branza in scoarta de copac, cateva poze cu sighisoare patrimoniul unesco , cu delta dunariii si cu castelul lui dracula...si apoi stam in fatza usii de la intrare pana apare enginu.

Ce idei bune ai . Nici ca se poate mai bine . Crezi ca se va supara ?
Am vazut ca este mai ingaduitor cu fanele care vin sa-l vada de departe . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 29 Iul 2012, 12:39 am

citi piti nu are adresa managerulyi lui ca sa-i trimita scrisorie . administratorul o are

We have his manager's email addresses, Viv, but they are pathetic, they don't respond to anything. In fact, I am going to try to get in touch with them again, because one of our members wanted to invite him to Dubai for the International Film Festival. I had our friend in Turkey contact them, with all the informaiton, and they said they will work with us, but then, nothing. kiss That is what I mean, his PR group is pathetic. They don't care about anything.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 29 Iul 2012, 12:40 am

I went last fall, in October, and wanted to see him. When we couldn't find him at the set, my friend took us to his house, and it was as I described above. He lived in an apartment building that looked older, but she said it was a ruse, plus he didn't like the glitzy buildings.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 29 Iul 2012, 12:40 am

victorelalove a scris:

Ce idei bune ai . Nici ca se poate mai bine . Crezi ca se va supara ?
Am vazut ca este mai ingaduitor cu fanele care vin sa-l vada de departe . kiss
ii facem si niste ochiuri romanesti cu mamaliguta sa vezi cat de ingaduitor va fi...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 29 Iul 2012, 12:41 am

michiper68 a scris: They don't care about anything.

Or fi iar cu evil eye . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 29 Iul 2012, 12:42 am

michiper68 a scris:I went last fall, in October, and wanted to see him. When we couldn't find him at the set, my friend took us to his house, and it was as I described above. He lived in an apartment building that looked older, but she said it was a ruse, plus he didn't like the glitzy buildings.

S-a mutat de-atunci . Trebuia adresa noua . Dar sigur a stie cel puitn o fana ... Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 29 Iul 2012, 12:42 am

We were so freaky, seriously, stalkers, when you think about it, but at least managed to get him the gifts. Later, we went to the set, and gave beren hers, and he recognized that we were the ones that brought him his gifts, (the packages were similar, the gifts, as well). But, outside of a few sentences with the woman in his apartment, we didn't get to talk to anyone close to him. His manager kept telling us, no it is impossible, it is impossible, he is busy, call us tomorrow, call us in two days, etc, (they knew I had to leave the country within a week, so they just played a delaying game.)
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de gix Dum 29 Iul 2012, 12:43 am

Si eu, si eu merg aveti prea mult bagaj. Salutare in miez de noapte vreau si eu tort si sampanie ca de baclavale m-am saturat.
gix
gix
vip
vip

Mesaje : 541
Data de inscriere : 15/10/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 29 Iul 2012, 12:44 am

michiper68 a scris:
ii facem si niste ochiuri romanesti cu mamaliguta sa vezi cat de ingaduitor va fi...

Da . Trebuie sa stie cat de mult am dorit sa-l vedem . Trebuie sa-i dam cateva sfaturi . In primul rand sa-si concedieze managera . Sa inteleaga ca trebuie sa fie si el mai deschis . Deschis cu fanii ...
Desi ... in pozele pe care le-a facut in vacanta parea asa de incantat de atentia care i se da . Amabil . A avut el grija si de copilul fanei ? A avut ... 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 283516 Si acum ... a disparut . Crying or Very sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 29 Iul 2012, 12:44 am

ia uite cate aflam!!!

But, everyone on the set was nice, they just told us not to take any pictures, so, we just went to a quiet area and watched them filming; he was outside a lot, and my friend said he kept looking at us, watching us. But, we left after about an hour and a half, because my friend said she was getting really embarrassed, so we did. When we called back to thank the set staff (they had given us coffee) they said we should have stayed, we left a little too early.

That's it really; he was nice and courteous, Beren was nice and courteous, they thanked us for their gifts, his manager told us that he received his gifts and thanked us for them. That was it.. but, we still couldn't get a freaking picture from that stupid manager for a public site! See what I mean about not being professionals!
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 29 Iul 2012, 12:45 am

gix a scris:Si eu, si eu merg aveti prea mult bagaj. Salutare in miez de noapte vreau si eu tort si sampanie ca de baclavale m-am saturat.

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 648483 Gix !!! kiss

Dar nu fugi dupa ce sunam la usha . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 29 Iul 2012, 12:46 am

michiper68 a scris:That was it.. but, we still couldn't get a freaking picture from that stupid manager for a public site! See what I mean about not being professionals!

Da. Cred ca trebuie schimbata tanti managera . 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 244732
Dar daca ii este ruda ... cred ca-i este rusine sa o concedieze .


Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Dum 29 Iul 2012, 12:47 am, editata de 1 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de gix Dum 29 Iul 2012, 12:47 am

Nici o grija stii ca nu pot fugi pe mine ma prinde politia.
gix
gix
vip
vip

Mesaje : 541
Data de inscriere : 15/10/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 29 Iul 2012, 12:48 am

gix a scris:Nici o grija stii ca nu pot fugi pe mine ma prinde politia.

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 539466 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 539466 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 539466
Sa te vedem ce explicatii dai ...
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 29 Iul 2012, 12:52 am

eu cred ca de fapt de vina sunt kanalistii. e in contract .si ay yapim executa .de aceea ii plimba pe oameni. ei nu fac nimic fara aprobarea canaluii tv care ii sponsorizeaza.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de gix Dum 29 Iul 2012, 12:52 am

Caut un turc ce stie lb.romana ,vad ca ai de gand sa ma lasi la usa si sa fugi.
gix
gix
vip
vip

Mesaje : 541
Data de inscriere : 15/10/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 29 Iul 2012, 12:54 am

michiper68 a scris:eu cred ca de fapt de vina sunt kanalistii. e in contract .si ay yapim executa .de aceea ii plimba pe oameni. ei nu fac nimic fara aprobarea canaluii tv care ii sponsorizeaza.

S-ar putea sa ai dreptate . Engin in alte interviuri ...asta cand nu era la Ay Yapim ... era mult mai vorbaret si mai dezimvolt .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 29 Iul 2012, 12:55 am

gix a scris:Caut un turc ce stie lb.romana ,vad ca ai de gand sa ma lasi la usa si sa fugi.

Nuuuuu . Daca ne raspunde Engin si ne invita la ceai ? Smile Smile Smile
Nu fug !!!
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 29 Iul 2012, 12:56 am

m-au alergat nu gluma...inca mai discuta dar au trecut in altele... asta a fost interesant, ce a facut fana la usha baiatului, cat curaj!! sa suni la usha, la noi e mai simplu ca suna la interfon, la toateeee si apoi zbiara poshtaaaaa!!! si sigur se gaseste cate o baba sa deschida usha de la intrare ..
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de gix Dum 29 Iul 2012, 12:56 am

Noapte buna fetelor.
gix
gix
vip
vip

Mesaje : 541
Data de inscriere : 15/10/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 24 din 43 Înapoi  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 33 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum