Serialesitelenovelet
22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+8
AdrianaMatza
Lucica10
tiberici
anyta
lica54
Alexa20
iulianagl
petronela
12 participanți

Pagina 5 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Urmatorul

In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 30 Sept 2012, 7:48 pm

Dar ce fel tine Debuna trofeul de parca la castigat ea.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 30 Sept 2012, 8:08 pm

iulianagl a scris:

Deci nu la refuzat.Si noi vai ce fapta nobila a facut. 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 41236902
Si atunci articolul ala ce a fost ?? nu cred ca au scris minciuni...mai scriu tampenii dar sunt mai mult speculatii..ce am citit atunci ??? Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 30 Sept 2012, 8:12 pm

petronela a scris:
Si atunci articolul ala ce a fost ?? nu cred ca au scris minciuni...mai scriu tampenii dar sunt mai mult speculatii..ce am citit atunci ??? Smile

Naiba stie Pedro.Ca acum chiar ca mi s-a scarbit de el.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 30 Sept 2012, 9:00 pm

Nu am idee ce am citit noi ca el a cedat trofeul...dar nu mai conteaza...intr-adevar a castigat acel trofeu pe care l-a dedicat fanilor si scumpei lui sotii, spunand ca fara sprijinul ei si fara voturile fanilor, nu avea nici o sansa sa castige...a filmat 12 ore la Punar si restul era la dans...
Sincer eu ma bucur pentru el, este munca lui, poate ca intr-adevar nu merita premiul dar am inteles ca fanii au fost de fapt cei care l-au votat chiar daca nu a meritat, deci trofeul este al lor..cum a spus si el..
De fapt ce m-a distrat a fost ce a spus el dupa ce a castigat..ca de acum doreste sa ajunga la Bollyood..prin castigarea acestui trofeu de fapt asta a urmarit... Smile
Television actor Gurmeet Choudhary, who has won the "Jhalak Dikhhla Jaa 5", is overjoyed and overwhelmed and says that his next destination is Bollywood.
"I always wanted to do films. I hope directors have seen me perform in 'Jhalak...' and I get a call from them that they want to cast me as the lead actor in their film," an hopeful Gurmeet told IANS over the phone from Mumbai.
Talking about the kind of movies he wants to do, he added: "People have always liked me in both action and romantic roles, so I would like to do a full packaged film that gives me a chance to do a little bit of both."

Pana la urma pe noi de fapt ne intereseaza performantele lui ca actor si in Geet el a fost foarte apreciat, daca fanii tin atat de mult la el, inseamna ca il urmaresc si in Punar si probabil le place.. stupid prestatia lui, care am inteles e mai mult invizibila, poate de acum daca si-a luat o grija de pe cap cu dansul, se apuca si el mai serios de film....
Eu inca nu mi-am schimbat parerea despre el ca actor...restul e ....istorie... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 30 Sept 2012, 9:07 pm

petronela a scris:Nu am idee ce am citit noi ca el a cedat trofeul...dar nu mai conteaza...intr-adevar a castigat acel trofeu pe care l-a dedicat fanilor si scumpei lui sotii, spunand ca fara sprijinul ei si fara voturile fanilor, nu avea nici o sansa sa castige...a filmat 12 ore la Punar si restul era la dans...
Sincer eu ma bucur pentru el, este munca lui, poate ca intr-adevar nu merita premiul dar am inteles ca fanii au fost de fapt cei care l-au votat chiar daca nu a meritat, deci trofeul este al lor..cum a spus si el..
De fapt ce m-a distrat a fost ce a spus el dupa ce a castigat..ca de acum doreste sa ajunga la Bollyood..prin castigarea acestui trofeu de fapt asta a urmarit... Smile
Television actor Gurmeet Choudhary, who has won the "Jhalak Dikhhla Jaa 5", is overjoyed and overwhelmed and says that his next destination is Bollywood.
"I always wanted to do films. I hope directors have seen me perform in 'Jhalak...' and I get a call from them that they want to cast me as the lead actor in their film," an hopeful Gurmeet told IANS over the phone from Mumbai.
Talking about the kind of movies he wants to do, he added: "People have always liked me in both action and romantic roles, so I would like to do a full packaged film that gives me a chance to do a little bit of both."

Pana la urma pe noi de fapt ne intereseaza performantele lui ca actor si in Geet el a fost foarte apreciat, daca fanii tin atat de mult la el, inseamna ca il urmaresc si in Punar si probabil le place.. stupid prestatia lui, care am inteles e mai mult invizibila, poate de acum daca si-a luat o grija de pe cap cu dansul, se apuca si el mai serios de film....
Eu inca nu mi-am schimbat parerea despre el ca actor...restul e ....istorie... Smile

Rubbish!!Rubbish! 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 2743637754
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 30 Sept 2012, 9:10 pm

iulianagl a scris:

Rubbish!!Rubbish! 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 2743637754
Esti foc si para pe el .... 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 3891662330 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 3891662330
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 30 Sept 2012, 9:11 pm

petronela a scris:
Esti foc si para pe el .... 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 3891662330 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 3891662330

Imi pare rau dar acum chiar ca nu-l mai suport. 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 2743637754
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 30 Sept 2012, 9:16 pm

iulianagl a scris:

Imi pare rau dar acum chiar ca nu-l mai suport. 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 2743637754
Mie imi pare rau ca te-am enervat...sorry..
Dar nu inteleg ce te-a enervat atat de tare, de fapt ?
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 30 Sept 2012, 9:19 pm

petronela a scris:
Mie imi pare rau ca te-am enervat...sorry..
Dar nu inteleg ce te-a enervat atat de tare, de fapt ?

Tot la el si despre el.Chiar ce a fost aia ce am citit noi?Nu inteleg cum poate face cineva asta, testeaza piata ce suntem noi niste cobai pentru dna Chowdary?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 30 Sept 2012, 9:19 pm

iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Dum 30 Sept 2012, 9:21 pm

Am vazut si spectacolul din seara asta nu a fost nimic adevarat ce sa spus in acel articol nu a facut nici un gest nobil...as fi vrut sa vad punctajul total s-au numarul de voturi as fi vrut sa vad pe ce baza a primit acest trofeu..

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 644109_426882957369753_778582755_n
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 30 Sept 2012, 9:23 pm

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 429335_243968855725627_736246475_n
Ce a postat Denisa. 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 3891662330
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 30 Sept 2012, 9:24 pm

lica54 a scris:Am vazut si spectacolul din seara asta nu a fost nimic adevarat ce sa spus in acel articol nu a facut nici un gest nobil...as fi vrut sa vad punctajul total s-au numarul de voturi as fi vrut sa vad pe ce baza a primit acest trofeu..


Porcarie.Pe baza sustinerii lui Debu.


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Mier 21 Noi 2012, 8:39 am, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 30 Sept 2012, 9:25 pm

iulianagl a scris:

Tot la el si despre el.Chiar ce a fost aia ce am citit noi?Nu inteleg cum poate face cineva asta, testeaza piata ce suntem noi niste cobai pentru dna Chowdary?
Eu cred ca aia a fost o mare pacaleala pentru noi.. ce am citit noi nu era spus de el, ca a cedat trofeul...cred ca vreun fan si-a batut joc..
Dar ce a spus despre Drashti e adevarat..am vazut articolul...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 30 Sept 2012, 9:26 pm

iulianagl a scris:
Ce a postat Denisa. 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 3891662330
Superba comparatia.... Smile Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 30 Sept 2012, 9:27 pm

petronela a scris:
Eu cred ca aia a fost o mare pacaleala pentru noi.. ce am citit noi nu era spus de el, ca a cedat trofeul...cred ca vreun fan si-a batut joc..
Dar ce a spus despre Drashti e adevarat..am vazut articolul...

Are you kidding me?Pedro nu ma faca sa mor aici.Sincer imi pare rau acum ca Drashti a jucat alaturi de el.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 30 Sept 2012, 9:30 pm

iulianagl a scris:

Are you kidding me?Pedro nu ma faca sa mor aici.Sincer imi pare rau acum ca Drashti a jucat alaturi de el.
Nu..nu.. 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 244732 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 244732 nu vreau sa-ti para rau ..serialul in care au jucat impreuna a fost superb...si ramane .....o iubire unica........................nu da ... 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 3478558767
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 30 Sept 2012, 9:31 pm

petronela a scris:
Nu..nu.. 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 244732 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 244732 nu vreau sa-ti para rau ..serialul in care au jucat impreuna a fost superb...si ramane .....o iubire unica........................nu da ... 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 3478558767


Da cum sa nu ramane o iubire unica.Unica, my foot.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Dum 30 Sept 2012, 9:33 pm

iulianagl a scris:

Are you kidding me?Pedro nu ma faca sa mor aici.Sincer imi pare rau acum ca Drashti a jucat alaturi de el.

Iuliana deacum faptui consumat fie ce ne place s-au nu....Eu am iubit si iubesc in continuare personajul Maan dar de omul Gurmeet nu vreau sa aud nici in visele mele Smile
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 30 Sept 2012, 9:35 pm

lica54 a scris:

Iuliana deacum faptui consumat fie ce ne place s-au nu....Eu am iubit si iubesc in continuare personajul Maan dar de omul Gurmeet nu vreau sa aud nici in visele mele Smile

Eu l-am iubit dar acum numai vreau sa aud nici de ala si nici de ala. 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 2743637754
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 30 Sept 2012, 9:37 pm

iulianagl a scris:


Da cum sa nu ramane o iubire unica.Unica, my foot.

Daca am scapat fara bataie si de la tine cu Guru si de la Tiberici cu Abhaas, sunt o norocoasa...sa ne vedem de ale noastre... Smile am vazut ca rascolesti de zor dupa Arnav/Barun...si gasesti... kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 30 Sept 2012, 9:40 pm

petronela a scris:

Daca am scapat fara bataie si de la tine cu Guru si de la Tiberici cu Abhaas, sunt o norocoasa...sa ne vedem de ale noastre... Smile am vazut ca rascolesti de zor dupa Arnav/Barun...si gasesti... kiss

Macar de atat sa ma bucur pana cand m-oi supara si pe asta. Smile Iar pe tine n-am de ce sa ma supar tu iubeste-l in continuare si pentru mine. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 30 Sept 2012, 9:47 pm

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 393768_462050523818413_858010294_n

Uite ce a postat cineva pe fb si am primit-o eu?Ca am sarit ca arsa de vine maica-mea si ma intreaba cu cine ma cert?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Dum 30 Sept 2012, 9:52 pm

iulianagl a scris:

Macar de atat sa ma bucur pana cand m-oi supara si pe asta. Smile Iar pe tine n-am de ce sa ma supar tu iubeste-l in continuare si pentru mine. kiss

Buna! Buna la toata lumea!
Fetelor tristete mare pe mine in seara asta..... sad . Arjun a ascultat si-a interpretat cum a vrut el (parca sunt eu cand vad filmele indiene netraduse, direct in hindi) discutia dintre iubita si matusa.... Tare curioasa sunt cum decurg lucrurile......
Dar...... ce se intampla Guru nu a cedat trofeul???? Pana la urma Debina a invins.....!!! A aranjat ea sa puna mana pe trofeu..... am vazut ca Dadi a afisat o poza cu ea de mori......Parca a castigat ea nu Guru....
Iuli!!! Vrabia iar vizeaza malai!!!! Se vrea mare vedeta de fil la Bo.... Smile Smile
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 30 Sept 2012, 9:53 pm

tiberici a scris:

Buna! Buna la toata lumea!
Fetelor tristete mare pe mine in seara asta..... sad . Arjun a ascultat si-a interpretat cum a vrut el (parca sunt eu cand vad filmele indiene netraduse, direct in hindi) discutia dintre iubita si matusa.... Tare curioasa sunt cum decurg lucrurile......
Dar...... ce se intampla Guru nu a cedat trofeul???? Pana la urma Debina a invins.....!!! A aranjat ea sa puna mana pe trofeu..... am vazut ca Dadi a afisat o poza cu ea de mori......Parca a castigat ea nu Guru....
Iuli!!! Vrabia iar vizeaza malai!!!! Se vrea mare vedeta de fil la Bo.... Smile Smile

Eu cred ca ast vis nu e al lui ci a lui Debuna de tot ne sparge cu Bollywoodul lor.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum