Serialesitelenovelet
22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+8
AdrianaMatza
Lucica10
tiberici
anyta
lica54
Alexa20
iulianagl
petronela
12 participanți

Pagina 6 din 40 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Urmatorul

In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 30 Sept 2012, 9:54 pm

Arjun o sa se poarte foarte urat cu ea sa vezi prin ce trece Arohi.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 30 Sept 2012, 9:55 pm

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Tumblr_mb6ai9TJpC1ral5n1o3_r1_500
va mai aduce-ti aminte?Acum sigur el si-a indeplinit promisiunea.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Dum 30 Sept 2012, 9:57 pm

iulianagl a scris:Arjun o sa se poarte foarte urat cu ea sa vezi prin ce trece Arohi.

Aoleu!!! Si vai de mine!!!
M-ai aveti servete???? Din baxurile alea ....... Smile de la Geet...
Nu stiu sigur parca Dadi era cea care ne aproviziona....
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 30 Sept 2012, 9:58 pm

iulianagl a scris:

Macar de atat sa ma bucur pana cand m-oi supara si pe asta. Smile Iar pe tine n-am de ce sa ma supar tu iubeste-l in continuare si pentru mine. kiss
Sa stii ca eu il iubesc in continuare..nu ma intereseaza viata lui personala..fiecare cum isi asterne asa doarme... Smile
Superba poza care ai primit-o cu trofeul !...la mai multe ! Smile
Iar la Bollyood viseaza si Barun...la ei cred ca e un vis general... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 30 Sept 2012, 10:03 pm

petronela a scris:
Sa stii ca eu il iubesc in continuare..nu ma intereseaza viata lui personala..fiecare cum isi asterne asa doarme... Smile
Superba poza care ai primit-o cu trofeul !...la mai multe ! Smile
Iar la Bollyood viseaza si Barun...la ei cred ca e un vis general... Smile

Nici pe mine nu ma intereseaza(scrisesem prima data enerveaza) viata lor personala problema e sa nu mi-o indese pe gat cu cat stiu mai putine cu atat mai bine dar nu ei apara mai ceva ca paduchele in fata.Lasa-ma nene in durerea mea iar tu castiga cat de multe Jalakuri doresti si satur-o pe nevasta-ta de faima si trofee.Iar si eu visez sa zbor in cosmos si la mine e un vis general asa ca cum nu ajung eu in cosmos nici ei n-o sa ajunga la Bolly.Filmul lui Guru care la facut cand era in Geet ce s-a intamplat cu el?A mai fost lansat pe piata sau nu?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 30 Sept 2012, 10:16 pm

iulianagl a scris:

Nici pe mine nu ma intereseaza(scrisesem prima data enerveaza) viata lor personala problema e sa nu mi-o indese pe gat cu cat stiu mai putine cu atat mai bine dar nu ei apara mai ceva ca paduchele in fata.Lasa-ma nene in durerea mea iar tu castiga cat de multe Jalakuri doresti si satur-o pe nevasta-ta de faima si trofee.Iar si eu visez sa zbor in cosmos si la mine e un vis general asa ca cum nu ajung eu in cosmos nici ei n-o sa ajunga la Bolly.Filmul lui Guru care la facut cand era in Geet ce s-a intamplat cu el?A mai fost lansat pe piata sau nu?
Cine mai stie de filmul lui Guru.. Smile iar filmul lui Barun a fost lansat sau nu ? Smile
Am gresit, cred ca sunt vise colective...si eu mi-as dori sa ajung in cosmos...
Mi-am amintit ca nu demult am avut si vise cosmice cu noaptea dinaintea nuntii.. Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 30 Sept 2012, 10:20 pm

petronela a scris:
Cine mai stie de filmul lui Guru.. Smile iar filmul lui Barun a fost lansat sau nu ? Smile
Am gresit, cred ca sunt vise colective...si eu mi-as dori sa ajung in cosmos...
Mi-am amintit ca nu demult am avut si vise cosmice cu noaptea dinaintea nuntii.. Smile

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 2364036189 Filmul lui Barun cica se lanseaza..nustiu, dar filmeaza pentru lansarea lui dar sincer nu ma prea omor dupa el stii cum il cheama in film?SUKKI si cand am azit numele asta mi-a venit in minte Sikandar din Madhu. 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 3891662330
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 30 Sept 2012, 10:30 pm

iulianagl a scris:

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 2364036189 Filmul lui Barun cica se lanseaza..nustiu, dar filmeaza pentru lansarea lui dar sincer nu ma prea omor dupa el stii cum il cheama in film?SUKKI si cand am azit numele asta mi-a venit in minte Sikandar din Madhu. 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 3891662330
Smile Oare de ce eu cand l-am citit ..SUKKI m-am gandit la un nume de ..catel... stupid Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 30 Sept 2012, 10:31 pm

petronela a scris:
Smile Oare de ce eu cand l-am citit ..SUKKI m-am gandit la un nume de ..catel... stupid Smile

La asta m-am gandit eu cand am citit Sikki!!Sikki, Sukki cam tot pe acolo. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 30 Sept 2012, 10:34 pm

iulianagl a scris:

La asta m-am gandit eu cand am citit Sikki!!Sikki, Sukki cam tot pe acolo. Smile
Si acolo ce rol are ? tot romantic..tot razboinic..sau diferit de serial ?
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 30 Sept 2012, 10:35 pm

petronela a scris:
Si acolo ce rol are ? tot romantic..tot razboinic..sau diferit de serial ?

De MR RIGHT, naiba stie cred ca de indragsotit. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 30 Sept 2012, 10:36 pm

iulianagl a scris:

De MR RIGHT, naiba stie cred ca de indragsotit. Smile
Si asta vesnicul indragostit.... Smile doar de nevasta... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 30 Sept 2012, 10:38 pm

petronela a scris:
Si asta vesnicul indragostit.... Smile doar de nevasta... Smile

Mie imi face impresia ca el nu prea e indragostit cu adevarat de nevasta deoare ce ii plac rolurile acestea de indragostit parca vrea sa implineasac ceva care noi nu vedem sau nu stim.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 30 Sept 2012, 10:44 pm

iulianagl a scris:

Mie imi face impresia ca el nu prea e indragostit cu adevarat de nevasta deoare ce ii plac rolurile acestea de indragostit parca vrea sa implineasac ceva care noi nu vedem sau nu stim.
Are vreo legatura indragosteala cu iubirea care zice el ca o are pentru madam ?? Smile
Il prinde moaca sa joace rolurile astea...si apoi nu vezi, nu e chiar asa de implicat in indragosteala din film...pastreaza distanta..are reticente.....e timid si rusinos... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 30 Sept 2012, 10:46 pm

petronela a scris:
Are vreo legatura indragosteala cu iubirea care zice el ca o are pentru madam ?? Smile
Il prinde moaca sa joace rolurile astea...si apoi nu vezi, nu e chiar asa de implicat in indragosteala din film...pastreaza distanta..are reticente.....e timid si rusinos... Smile

oare?Nu prea mi se pare a fi timid cred ca o face pe prostul, stii? Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 30 Sept 2012, 10:50 pm

iulianagl a scris:

oare?Nu prea mi se pare a fi timid cred ca o face pe prostul, stii? Smile
Nu face pe prostul ..face pe indragostitul... Smile iar de timid si eu am zis ca nu e..unde e Miha sa ma contrazica.. Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 30 Sept 2012, 10:53 pm

petronela a scris:
Nu face pe prostul ..face pe indragostitul... Smile iar de timid si eu am zis ca nu e..unde e Miha sa ma contrazica.. Smile

Oo ce bine ca nu ne aude ca daca ne-ar auzi ar spune ca nu ca o iubeste pe nevasta dar nu cred ca o iubeste mai mult decat Guru pe a lui.Face pe indragostitul cu adevarat. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 30 Sept 2012, 10:58 pm

Muzica de fundal care o dadeau cand aparea Dadi o intalnesc acum in episodele postate de Alex adica 173, 174 dar e mult mai frumoasa cu ei decat cu Dadi. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 30 Sept 2012, 10:59 pm

iulianagl a scris:

Oo ce bine ca nu ne aude ca daca ne-ar auzi ar spune ca nu ca o iubeste pe nevasta dar nu cred ca o iubeste mai mult decat Guru pe a lui.Face pe indragostitul cu adevarat. Smile
S-o impac si pe Miha..o iubeste pe nevasta...dar viata lui personala nu priveste pe nimeni, nu o afiseaza...chiar, de ziua lui a aparut vreo poza cu nevasta..gen surprize..tort..intim..?? parca n-am vazut nimic...pe cand la Sanaya imediat Mohit a adus presa sa vada ce baiat bun e el...si cat de mult o iubeste... Smile
Acu ma luai si de Mohit..chiar daca mie drag de el.. Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 30 Sept 2012, 11:00 pm

petronela a scris:
S-o impac si pe Miha..o iubeste pe nevasta...dar viata lui personala nu priveste pe nimeni, nu o afiseaza...chiar, de ziua lui a aparut vreo poza cu nevasta..gen surprize..tort..intim..?? parca n-am vazut nimic...pe cand la Sanaya imediat Mohit a adus presa sa vada ce baiat bun e el...si cat de mult o iubeste... Smile
Acu ma luai si de Mohit..chiar daca mie drag de el.. Smile

Nu-i nimic ce pe el nu trebuie sa-l paruim? Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 30 Sept 2012, 11:01 pm

iulianagl a scris:Muzica de fundal care o dadeau cand aparea Dadi o intalnesc acum in episodele postate de Alex adica 173, 174 dar e mult mai frumoasa cu ei decat cu Dadi. Smile
Si cand apare Shyam in acele ep se aude muzica de fundal care seamana cu noua lui melodie..doar au modificat-o putin si au facut-o mai malefica.. Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 30 Sept 2012, 11:02 pm

petronela a scris:
Si cand apare Shyam in acele ep se aude muzica de fundal care seamana cu noua lui melodie..doar au modificat-o putin si au facut-o mai malefica.. Smile

Exact ai observat si tu, nu? Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 30 Sept 2012, 11:04 pm

Ce cavaler e NK ii trage scaunul lui Khushi ii mai pune si ceai ca ea are mehndi pe mana cu litera AAAA!! Smile Ce frumoase au fost si sunt episoadele astea.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 30 Sept 2012, 11:04 pm

iulianagl a scris:

Nu-i nimic ce pe el nu trebuie sa-l paruim? Smile
Mie drag de el ca si de Wahi...ba, mai mult un pic de Karan...Smile a picat la mijloc... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 30 Sept 2012, 11:07 pm

petronela a scris:
Mie drag de el ca si de Wahi...ba, mai mult un pic de Karan...Smile a picat la mijloc... Smile

Si mie imi plac de ei tot asa un pic mai mult de Wahi.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 40 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum