Serialesitelenovelet
4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

+9
Andreea_Miha
victoria
iulianagl
alinuta17
petronela
tiberici
Alexa20
Admin_dea05
Lucica10
13 participanți

Pagina 37 din 40 Înapoi  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Urmatorul

In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 01 Dec 2012, 5:12 pm

anyta a scris:iuliana nici eu nu stiu mai mult de atat

Ok, deja faptul e consumat si raul facut.Urat din partea lor.Furaciosii!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Nicole.RB.Givens Sam 01 Dec 2012, 5:12 pm

iuliana daca ele au decis sa nu mai puna traducerea pe forum inseamna ca au probleme serioase oricum este decizia lor si eu le inteleg si nu vreau sa le presez cu intrebari.oricum e treaba lor ce fac important este sa continue cu trad la madhu .

Nicole.RB.Givens
membru senior
membru senior

Mesaje : 256
Data de inscriere : 08/08/2012

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 01 Dec 2012, 5:14 pm

Nicole.RB.Givens a scris:iuliana daca ele au decis sa nu mai puna traducerea pe forum inseamna ca au probleme serioase oricum este decizia lor si eu le inteleg si nu vreau sa le presez cu intrebari.oricum e treaba lor ce fac important este sa continue cu trad la madhu .

Adica eu n-am nici macar dreptul sa intreb unele lucruri iubita nu uita ca in cele 133 d episoade am tradus si eu, deci macar atata explicatii sa am si eu dar daca nu se poate am inteles.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Nicole.RB.Givens Sam 01 Dec 2012, 5:15 pm

deci eu cred ca este tot anonima aia care a amenintato pe corina de atatea ori pe site lor.wow ce lume bolnava si handicapata daca pun mana pe cine face asa ceva il fardez natural.ce naibi au cu fetele astea ca nu fac rau la nimeni sunt asa de treaba si disponibile.anonimo sper sa crapi Evil or Very Mad slap

Nicole.RB.Givens
membru senior
membru senior

Mesaje : 256
Data de inscriere : 08/08/2012

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Nicole.RB.Givens Sam 01 Dec 2012, 5:18 pm

iuliana ai tot dreptul nu am zis asta dar deja ne explica anyta ce sa intamplat si din ce am inteles si eu de la corina au decis asta pt a nu se mai confrunta cu asa ceva in viitor.eu stiu ca si tu ai tradus mult timp madhu dar oricum nu schimba nimic pt noi.important este sa avem ep din madhu traduse in continuare

Nicole.RB.Givens
membru senior
membru senior

Mesaje : 256
Data de inscriere : 08/08/2012

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de tiberici Sam 01 Dec 2012, 6:21 pm

Buna! Buna la toata lumea!
Ce se intampla fetelor..... probleme cu traducerea la Madhu...?
N-o sa m-ai avem traducerea la Madhu postata aici pe site?
Pana acum nu au fost astfel de probleme cu traducerile....cel putin asa stiu eu...
Traducerile facute de Iuliana, Narcisa, Alexa..... Motisor (la turci) erau postate frumos la traduceri si nu existau probleme....De ce acum sunt astfel de probleme?
Cineva este foarte rautacios si ar trebui demascat......avem cu toate de suferit altfel....
Priviti in viitor...vor fi si alte filme pe placul nostru ce vom face atunci....politie...
Cine fura traducerile cui?
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de anyta Sam 01 Dec 2012, 6:58 pm

tiberici a scris:Buna! Buna la toata lumea!
Ce se intampla fetelor..... probleme cu traducerea la Madhu...?
N-o sa m-ai avem traducerea la Madhu postata aici pe site?
Pana acum nu au fost astfel de probleme cu traducerile....cel putin asa stiu eu...
Traducerile facute de Iuliana, Narcisa, Alexa..... Motisor (la turci) erau postate frumos la traduceri si nu existau probleme....De ce acum sunt astfel de probleme?
Cineva este foarte rautacios si ar trebui demascat......avem cu toate de suferit altfel....
Priviti in viitor...vor fi si alte filme pe placul nostru ce vom face atunci....politie...
Cine fura traducerile cui?
tiberici corina si cu vidya au decis sa nu mai postam traducerea la Madhu si Punar aici pe forum,deoarece cineva ne-a luat traducerea de la ep 133 din Madhu si o traducere de la un ep din Punar si le-a pus pe video,ca si cum traducerea era facuta de el,de aceea incepand de luni nu voi mai posta traducerile aici,vezi vedea episoadele cu traducere cand le va posta vidya
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 28

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Nicole.RB.Givens Sam 01 Dec 2012, 7:00 pm

buna tiberici a fost o problema cu un ep din madhubala si unu din punar din ce am inteles eu de la corina au rezolvat problema au descoperit cine fura traducerile de pe forum si au facut de capul lor episoadele.acuma e totul ok.eu cred ca vor mai posta traducerile aici pe forum ca asa am inteles .

Nicole.RB.Givens
membru senior
membru senior

Mesaje : 256
Data de inscriere : 08/08/2012

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de petronela Sam 01 Dec 2012, 7:51 pm

Parca vad ...scrisoarea de dragoste de la Madhu ajunge la ..Dips...??!!! 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 1007734117
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 01 Dec 2012, 7:52 pm

petronela a scris:Parca vad ...scrisoarea de dragoste de la Madhu ajunge la ..Dips...??!!! 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 1007734117

Pai stai linistita ce crezi ca n-o sa fie asa? Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de petronela Sam 01 Dec 2012, 8:03 pm

iulianagl a scris:

Pai stai linistita ce crezi ca n-o sa fie asa? Smile
Incepem sa ne obisnuim cu atata iubire, ba Madhu indragostita lulea, ba Rk da semne ca o iubeste...devine monoton...si abia sunt la inceput... Smile conform scenariilor indiene, isi declara dragostea mult mai tarziu...pe la ep 200 si ceva... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 01 Dec 2012, 8:06 pm

petronela a scris:
Incepem sa ne obisnuim cu atata iubire, ba Madhu indragostita lulea, ba Rk da semne ca o iubeste...devine monoton...si abia sunt la inceput... Smile conform scenariilor indiene, isi declara dragostea mult mai tarziu...pe la ep 200 si ceva... Smile

Sau cand se termina. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de petronela Sam 01 Dec 2012, 8:07 pm

iulianagl a scris:

Sau cand se termina. Smile
Sau asa cum a fost in Iss...ba se iubesc..ba se urasc...si au pierdut firul...si numaratoarea... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 01 Dec 2012, 8:09 pm

petronela a scris:
Sau asa cum a fost in Iss...ba se iubesc..ba se urasc...si au pierdut firul...si numaratoarea... Smile


Smile A mai spus ea la urma ca-l iubeste pe Chote dar el nu.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de petronela Sam 01 Dec 2012, 8:15 pm

iulianagl a scris:


Smile A mai spus ea la urma ca-l iubeste pe Chote dar el nu.
Daca le numaram..el a spus de mai multe ori ca o iubeste, ea doar o data si bine.....deci era normal sa zica si ea utima data... Smile
Parca tot nu-mi vine sa cred ca nu mai e .... 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 3402550389
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 01 Dec 2012, 8:16 pm

petronela a scris:
Daca le numaram..el a spus de mai multe ori ca o iubeste, ea doar o data si bine.....deci era normal sa zica si ea utima data... Smile
Parca tot nu-mi vine sa cred ca nu mai e .... 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 3402550389


Nici mie. sad
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Nicole.RB.Givens Sam 01 Dec 2012, 8:18 pm

petronela a scris:Parca vad ...scrisoarea de dragoste de la Madhu ajunge la ..Dips...??!!! 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 1007734117
petronela te rog sa imi spui si mie despre ce scrisoare este vorba in madhu?nu am inteles nimic .unde ati citit? sad sad

Nicole.RB.Givens
membru senior
membru senior

Mesaje : 256
Data de inscriere : 08/08/2012

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 01 Dec 2012, 8:24 pm

petronela a scris:
Daca le numaram..el a spus de mai multe ori ca o iubeste, ea doar o data si bine.....deci era normal sa zica si ea utima data... Smile
Parca tot nu-mi vine sa cred ca nu mai e .... 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 3402550389

da petro dar ea nu a zis de multe ori dar faptele ei a dovedit...si-a riscat viata pt el..si cate i-a facut numai decat l-a iertat.. kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Sam 01 Dec 2012, 8:28 pm

Și eu vreau să știu despre ce scrisoare este vorba. Să nu-mi spuneți că l-a luat și pe RK valul iubirii.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 01 Dec 2012, 8:29 pm

Raspunde Pedro, te rog. Smile Ia uite ce am eu pt. tine.4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 A9DFbbZCMAA-96n kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Sam 01 Dec 2012, 8:35 pm

iulianagl a scris:Raspunde Pedro, te rog. Smile Ia uite ce am eu pt. tine.4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 Pbs.-96n kiss
Chiar așa Petro, răspunde. De care îți place, de cel din prim plan sau de cel cu căciulă? Apropo, Iuli, cine-i tipul cu căciulă?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Nicole.RB.Givens Sam 01 Dec 2012, 8:37 pm

buna narcisa am citit si eu ca madhu ii scrie o scrisoare lui rk ca sa ii spuna ca il iubeste .acuma ramane de vazut ce se va intampla in madhu ca am inteles ca rk ii va spune lui madhu ca o iubeste si ca vrea sa se insoare cu ea din nou sa completeze toate cele 7 cercuri.deci narcisa ti-am zis eu ca vine iubirea in madhu. kiss kiss

Nicole.RB.Givens
membru senior
membru senior

Mesaje : 256
Data de inscriere : 08/08/2012

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 01 Dec 2012, 8:38 pm

narcisa a scris:Chiar așa Petro, răspunde. De care îți place, de cel din prim plan sau de cel cu căciulă? Apropo, Iuli, cine-i tipul cu căciulă?


Cu fratele BUNTYYYY.Nu stiu cine este dar e prieten de a lui poate Miha stie mai bine.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de anyta Sam 01 Dec 2012, 8:41 pm

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 39497643370730001710810


ce dragutzaaaaa este DD
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 28

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de petronela Sam 01 Dec 2012, 8:42 pm

iulianagl a scris:Raspunde Pedro, te rog. Smile Ia uite ce am eu pt. tine.4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 A9DFbbZCMAA-96n kiss
Ce momeala mi-ai pus... 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 2691192546
Vad ca v-ati descurcat fara mine...
Miha...ai dreptate ca faptele ei au spus ca il iubeste destul de clar, dar si el a dovedit ca o iubeste..tot la fel de clar...si pana la nunta si cu nunta..si...


Ultima editare efectuata de catre petronela in Sam 01 Dec 2012, 8:42 pm, editata de 1 ori
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 37 din 40 Înapoi  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum