Serialesitelenovelet
9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 7 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 7 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

+8
Admin_dea05
iulianagl
anyta
Alexa20
tiberici
lica54
victoria
narcisa
12 participanți

Pagina 7 din 40 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Urmatorul

In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 7 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 22 Feb 2013, 1:55 pm

petronela a scris:
Nici Madhubala, nici Dilip Kumar nu au avut copii...iar superstarul traieste si astazi ...nascut fiind in 1922... este cunoscut ca "regele tragediei"...a fost casatorit de doua ori... 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 7 41236902
Se spune despre el si Madhubala ca a fost cel mai popular cuplu de pe ecran, chimia lor fiind ..adevarata......oare asa se va spune si despre Gurmeet si Drashti ????? 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 7 460435810
Oare de aceea astia vor sa-l casatoreasca pe RK 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 7 2743637754 ..fac ce fac si tot la calculator ajung.... Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 7 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 22 Feb 2013, 2:11 pm

http://www.india-forums.com/tellybuzz/buzzin-hot/14012-rk-challenges-madhu.htm


Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 7 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Alexa20 Vin 22 Feb 2013, 2:19 pm

Admin_dea05 a scris:http://www.india-forums.com/tellybuzz/buzzin-hot/14012-rk-challenges-madhu.htm



Chiar acum vreiam sa postez si eu acelasi lucru. Mi-ai luat-o inainte Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 7 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de petronela Vin 22 Feb 2013, 2:24 pm

Bun, daca tot le-ati pus spuneti-mi si ce se intampla..nu inteleg nimic... Smile ce e nebunia asta in bleo ?
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 7 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Alexa20 Vin 22 Feb 2013, 2:36 pm

Traducere :
Rk nu rateaza nicio sansa ca sa o umileasca pe Madhu, si in acest scop el a dat-o afara pe actrita principala din film, iar in locul ei a pus-o pe Madhu sa joace. Ei bine, imbracata in acest fel, Madhu nu este cu nimic mai prejos de o eroina adevarata, dar probabil ca ea se simte foarte inconfortabil in aceasta tinuta. Si probabil ca RK, intelege foarte bine acest lucru, de aceea el ii anunta pe toti sa stranga.

Poate ca voi (telespectatori), dupa ce veti vedea episoadele urmatoare, sa ne spuneti daca ei doi se mai iubesc sau nu.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 7 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de victoria Vin 22 Feb 2013, 2:55 pm

Admin_dea05 a scris:Oare de aceea astia vor sa-l casatoreasca pe RK 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 7 2743637754 ..fac ce fac si tot la calculator ajung.... Smile
da madhubala nu cu acesta o fat maritata si sotul ei e mort cu care era maritata

victoria
vip
vip

Mesaje : 1061
Data de inscriere : 21/09/2012
Varsta : 28

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 7 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de petronela Vin 22 Feb 2013, 3:00 pm

Alexa20 a scris:Traducere :
Rk nu rateaza nicio sansa ca sa o umileasca pe Madhu, si in acest scop el a dat-o afara pe actrita principala din film, iar in locul ei a pus-o pe Madhu sa joace. Ei bine, imbracata in acest fel, Madhu nu este cu nimic mai prejos de o eroina adevarata, dar probabil ca ea se simte foarte inconfortabil in aceasta tinuta. Si probabil ca RK, intelege foarte bine acest lucru, de aceea el ii anunta pe toti sa stranga.

Poate ca voi (telespectatori), dupa ce veti vedea episoadele urmatoare, sa ne spuneti daca ei doi se mai iubesc sau nu.
Alexa multumesc mult... kiss sincer asa in bleo...fara sonor la mine..am avut impresia ca e o fantasma...am crezut ca iar e vreo iluzie de-a lor...deci a intrat si in industria filmului Madhu... ..
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 7 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 22 Feb 2013, 4:22 pm

Daaaa oare chiar o iubeste?Cand iubesti pe cineva nu faci toate astea iar RK chiar nu are nici o limita.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 7 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 22 Feb 2013, 4:24 pm

Ma intreb de ce nu a pus-o sa imbrace o rochie cat mai scurta daca tot o face sa se simta incomod.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 7 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 22 Feb 2013, 5:56 pm

Repet!!Ce a fost si de data asta? stupid
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 7 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de tiberici Vin 22 Feb 2013, 6:05 pm

iulianagl a scris:Repet!!Ce a fost si de data asta? stupid

Buna! Buna la toata lumea!
RK are probleme mari la mansarda......"Ce a fost si de data asta?"

mie mi-a scapat...dar de ce s-a spanzurat tatal lui???? o fi ceva genetic...??? 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 7 31663
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 7 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 22 Feb 2013, 6:13 pm

tiberici a scris:

Buna! Buna la toata lumea!
RK are probleme mari la mansarda......"Ce a fost si de data asta?"

mie mi-a scapat...dar de ce s-a spanzurat tatal lui???? o fi ceva genetic...??? 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 7 31663

De ce s-a spanzurat tatal lui?Hmmm, si mie mi-a scapat dar ceva nu e in regula la mansarda nu lui RK ci a creativilor.Ma enerveaza chestia ca mereu el este invingator nu stiu as vrea sa vad o Madhu hai nu chiar plina de viata ce cred ca cer prea mult dar macar una sa nu-i pese de ce se intampla in jurul ei ca drept dovada cand RK filmeaza sa plece de acolo ca sa-i demonstreze ca ei chiar nu-i mai pasa, asa sta acolo lui ii vine tot felul de idei care mai de care mai ingenioase cum a fost si cu sa-i spuna Eroinei ca filmarea s-a anulat ca a fost mana lui aici tot ca s-o injoseasca pe Madhu.Nu chiar sunt pe gustul meu adica merg cat merg dar nu la nesfarsit.Mai da-i si lui RK cate o pasa proasta nu doar Madhu.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 7 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Vin 22 Feb 2013, 6:17 pm

iulianagl a scris:

De ce s-a spanzurat tatal lui?Hmmm, si mie mi-a scapat dar ceva nu e in regula la mansarda nu lui RK ci a creativilor.Ma enerveaza chestia ca mereu el este invingator nu stiu as vrea sa vad o Madhu hai nu chiar plina de viata ce cred ca cer prea mult dar macar una sa nu-i pese de ce se intampla in jurul ei ca drept dovada cand RK filmeaza sa plece de acolo ca sa-i demonstreze ca ei chiar nu-i mai pasa, asa sta acolo lui ii vine tot felul de idei care mai de care mai ingenioase cum a fost si cu sa-i spuna Eroinei ca filmarea s-a anulat ca a fost mana lui aici tot ca s-o injoseasca pe Madhu.Nu chiar sunt pe gustul meu adica merg cat merg dar nu la nesfarsit.Mai da-i si lui RK cate o pasa proasta nu doar Madhu.

Bonjue!Painea si cutitu sunt in mana lui RK...el tae el spanzura 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 7 1450537109
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 7 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 22 Feb 2013, 6:21 pm

lica54 a scris:

Bonjue!Painea si cutitu sunt in mana lui RK...el tae el spanzura 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 7 1450537109

El face chestia asta pentru ca stie ca Madhu uraste asta si asa ea da bir cu fugitii iar el este victorios.Mai si spune cand filmeaza imi pare rau Madhubala deci numele ei intregDe ce ii foloseste numele ei intreg si nu pe cel a asa zise-i Eroine?Am impresia ca RK s-a ratacit intre lumea filmului si cea reala.Este ca si un suflet care este prins intre lumea reala si cea de dincolo adica foarte chinuit.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 7 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Vin 22 Feb 2013, 6:27 pm

iulianagl a scris:
El face chestia asta pentru ca stie ca Madhu uraste asta si asa ea da bir cu fugitii iar el este victorios.Mai si spune cand filmeaza imi pare rau Madhubala deci numele ei intregDe ce ii foloseste numele ei intreg si nu pe cel a asa zise-i Eroine?Am impresia ca RK s-a ratacit intre lumea filmului si cea reala.Este ca si un suflet care este prins intre lumea reala si cea de dincolo adica foarte chinuit.

Numi place deloc ceia ce se intampla de ce numai ea sa fie supusa umilintelor....De ce numai el sa iasa invingator...de ce creativi nu intorc roata si impotriva lui...Oare acesta sa fie statutul femeiei indiene?Asa o fi aratand realitatea la ei 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 7 2743637754

lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 7 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 22 Feb 2013, 6:29 pm

lica54 a scris:

Numi place deloc ceia ce se intampla de ce numai ea sa fie supusa umilintelor....De ce numai el sa iasa invingator...de ce creativi nu intorc roata si impotriva lui...Oare acesta sa fie statutul femeiei indiena?Asa o fi aratand realitatea la ei 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 7 2743637754


Naiba sa-i ia Dadi ca e prea de tot.Mama si cand ii aud ca le place asa de mult cum merg treburile la Madhu, mama, mama.Nu zic ca nu dar hai mai las-o si pe ea sa-i vina de hac.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 7 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Alexa20 Vin 22 Feb 2013, 6:29 pm

iulianagl a scris:Repet!!Ce a fost si de data asta? stupid

Un episod, care sa iti testeze nervi. Il ignora Madhu prea mult, si ce s-a gandit. Daca o fac eroina mea, nu are cum sa ma ignore. Smile Smile Hai ca-i tare asta. Imi place promo-ul de maine, cand incearca el sa ii dea valul la o parte, si Madhu plange.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 7 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 22 Feb 2013, 6:32 pm

Alexa20 a scris:

Un episod, care sa iti testeze nervi. Il ignora Madhu prea mult, si ce s-a gandit. Daca o fac eroina mea, nu are cum sa ma ignore. Smile Smile Hai ca-i tare asta. Imi place promo-ul de maine, cand incearca el sa ii dea valul la o parte, si Madhu plange.


Eu sa fiu in locul ei in loc sa Crying or Very sad l-as sfida cu toata fiinta mea i-as arata ca si eu ma pot juca asa cum se joaca el.Si in acea rochie i-as arata cat de sexi sunt daca tot vrea ca ea sa fie Eroina lui.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 7 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 22 Feb 2013, 6:35 pm

Ma las pagubasa. 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 7 155656
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 7 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de petronela Vin 22 Feb 2013, 9:15 pm

Ce surpriza placuta...!!!! 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 7 2691192546
Iuli ai pus ieri un video si te-am intrebat daca nu l-ai gasit si cu subtitrare si...astazi l-am gasit la Alexa..e superb !!!
Alexa ... 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 7 2403327547
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 7 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 22 Feb 2013, 9:17 pm

petronela a scris:Ce surpriza placuta...!!!! 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 7 2691192546
Iuli ai pus ieri un video si te-am intrebat daca nu l-ai gasit si cu subtitrare si...astazi l-am gasit la Alexa..e superb !!!
Alexa ... 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 7 2403327547

Vrabiuta Alexa ne citeste gandurile. Smile Frumoasa melodia m-am trezit de dimi cu ea in gand.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 7 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Vin 22 Feb 2013, 10:43 pm

Dragalaselor noapte buna somn usor vise placute va kiss kiss dulce...si va doresc un Weekend placut...

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 7 KskKgIP
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 7 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 22 Feb 2013, 10:44 pm

lica54 a scris:Dragalaselor noapte buna somn usor vise placute va kiss kiss dulce...si va doresc un Weekend placut...


Noapte buna, Dadi la fel un week-end cat mai placut. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 7 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de anyta Vin 22 Feb 2013, 10:47 pm

lica54 a scris:Dragalaselor noapte buna somn usor vise placute va kiss kiss dulce...si va doresc un Weekend placut...

]
multumim la fel si tie
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 28

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 7 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 23 Feb 2013, 12:38 am

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 7 Karan-singh-grover_zpsb9d7319a

http://www.jibjab.com/view/Qo1NjbX2TqmJN3GiR1kwnQ
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 7 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 40 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum