Serialesitelenovelet
11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

+11
iulianagl
petronela
tiberici
Andreea_Miha
dica
costearamona
anyta
Lucica10
AdrianaMatza
Garo
lica54
15 participanți

Pagina 11 din 40 Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Urmatorul

In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 21 Mar 2013, 10:44 pm

narcisa a scris:Nu am căutat editările și cum nu am văzut sezonul 1 pentru mine a fost totul nou. Povestea e frumoasă și actorii au jucat bine, el mi se pare un pic cam copilăros dar Kritika mi-a plăcut foarte mult, e foarte dezinvoltă. Probabil mă voi uita și la sezonul 1, vreau să văd cum se priveau atunci și cum se privesc acum. Știi cumva, s-au despărțit după ce au terminat filmările la sez 2?

da e copilaros dar ma face sa rad in viata reala amadoi sunt asa "nebuni".....sez 1 e mai serios....drama romantism ...
da s-au desp mai tarziu dupa ce au terminat sez 2 cam la aproximativ un an dupa final sez 2...ea a inceput un serial nou si el un film in alt oras filmarile...


articole despre ei trei Karan Kritika si fosta domnita
http://www.tellychakkar.com/gossip/curious-case-karan-kundramadhura-loves-karankaran-still-has-feelings-kritikaresult-one
http://www.tellychakkar.com/gossip/karan-kundra-and-madhura-naikand-drama-surrounding-them
http://www.bolegaindia.com/gossips/Karan_Kundra_cants_get_over_his_past_reveals_Madhura_Naik-gid-22357-gc-16.html

interesant e ca fosta domnita a zis ca el nu a putut sa uite trecutul oare? kiss




Ultima editare efectuata de catre Andreea_Miha in Joi 21 Mar 2013, 10:56 pm, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 21 Mar 2013, 10:49 pm

narcisa a scris:Kundra e mai mobil decât Barun, dar mie tot de Barun îmi place mai mult (pentru că e mai frumos Smile ). Și ai dreptate, punctul tare al acestui film a fost personajul feminin diferit de toate personajele feminine pe care le-am văzut eu. Și nu a fost atât de închistată în tradiții acțiunea și mai puțină dramă. KMH 1 câte ep are?

sez 1 are 170- de ep...
da e mai mobil..mie mi-a placut mai mult Karan sincer Smile
La Barun pare ca citeste dupa ceva ca nu e in lumea lui...

Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 21 Mar 2013, 10:54 pm

narcisa a scris:Da. Cum se da share. La mine e în română, apare Îmi place și Comentează.

langa cele doua nu iti apare si share?
11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Aaaaaaaaaaaaaj
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Joi 21 Mar 2013, 11:02 pm

Andreea_Miha a scris:

langa cele doua nu iti apare si share?
11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Aaaaaaaaaaaaaj
Ba da dar n-am știut eu unde să mă uit. Și când dau pe distribuie îmi apare: în propria cronologie, în cronologia unui prieten, în grup. Habar n-am ce înseamnă fiecare. Doamne, nepricepută mai sunt. stupid
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Joi 21 Mar 2013, 11:04 pm

Andreea_Miha a scris:

da e copilaros dar ma face sa rad in viata reala amadoi sunt asa "nebuni".....sez 1 e mai serios....drama romantism ...
da s-au desp mai tarziu dupa ce au terminat sez 2 cam la aproximativ un an dupa final sez 2...ea a inceput un serial nou si el un film in alt oras filmarile...


articole despre ei trei Karan Kritika si fosta domnita
http://www.tellychakkar.com/gossip/curious-case-karan-kundramadhura-loves-karankaran-still-has-feelings-kritikaresult-one
http://www.tellychakkar.com/gossip/karan-kundra-and-madhura-naikand-drama-surrounding-them
http://www.bolegaindia.com/gossips/Karan_Kundra_cants_get_over_his_past_reveals_Madhura_Naik-gid-22357-gc-16.html

interesant e ca fosta domnita a zis ca el nu a putut sa uite trecutul oare? kiss


Se pare totuși că l-a uitat. Aș vrea să uite și Kritika și să-și vadă de viața ei.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Joi 21 Mar 2013, 11:05 pm

Andreea_Miha a scris:

sez 1 are 170- de ep...
da e mai mobil..mie mi-a placut mai mult Karan sincer Smile
La Barun pare ca citeste dupa ceva ca nu e in lumea lui...

Karan pare mai aproape de vârsta ta. Pentru mine încă e un copil. Chiar ce vârstă are?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 21 Mar 2013, 11:06 pm

narcisa a scris:Se pare totuși că l-a uitat. Aș vrea să uite și Kritika și să-și vadă de viața ei.

de acord cu tine...as vrea sa aud ca are si ea pe cineva..nu numai cariera kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Joi 21 Mar 2013, 11:08 pm

Andreea_Miha a scris:

de acord cu tine...as vrea sa aud ca are si ea pe cineva..nu numai cariera kiss
Nu vezi că fetele astea sunt cam fără noroc, toți actorii frumoși sunt însurați cu urâte iar fetele noastre tot singure (mai puțin Sanaya dar până nu o văd măritată nici de ea nu sunt sigură).
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 21 Mar 2013, 11:12 pm

narcisa a scris:
Admin_dea05 a scris:Pai eu zic ca da.Narcisa I... esti tu?
Da. Cum se da share. La mine e în română, apare Îmi place și Comentează.
Pai distribuie e share si dai pe imi place ca-i 10 puncte!
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 21 Mar 2013, 11:13 pm

narcisa a scris:Ba da dar n-am știut eu unde să mă uit. Și când dau pe distribuie îmi apare: în propria cronologie, în cronologia unui prieten, în grup. Habar n-am ce înseamnă fiecare. Doamne, nepricepută mai sunt. stupid

trebuie sa dai in propria cronologie si apare pe pagina ta.. kiss

in cronologia unui prieten se refera la pagina prietenilor dar nu stiu exact cred ca aici tebuie sa fie si ei de acord cu asta...

la grup se refera in grupurile acelea create pe facebook daca esti in vrunul...

Iar pe "pagina ta" (acesta nu cred ca iti apare tie doar mie ca am o pagina creata pt Kritika) se refera in cazul in care ai creat o pagina tu din acea fara prieteni numai in care sa dai Like asa cum am eu pt Kritika... kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Joi 21 Mar 2013, 11:15 pm

Admin_dea05 a scris:Pai distribuie e share si dai pe imi place ca-i 10 puncte!
Îmi place am dat, voiam să mă lămuresc cum e și cu distribuirea asta. Am văzut că poza ta are cele mai multe like-uri, oricum e cea mai frumoasă, cu mult deasupra celorlalte.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Joi 21 Mar 2013, 11:16 pm

Andreea_Miha a scris:

trebuie sa dai in propria cronologie si apare pe pagina ta.. kiss

in cronologia unui prieten se refera la pagina prietenilor dar nu stiu exact cred ca aici tebuie sa fie si ei de acord cu asta...

la grup se refera in grupurile acelea create pe facebook daca esti in vrunul...

Iar pe "pagina ta" (acesta nu cred ca iti apare tie doar mie ca am o pagina creata pt Kritika) se refera in cazul in care ai creat o pagina tu din acea fara prieteni numai in care sa dai Like asa cum am eu pt Kritika... kiss
Mulțumesc, am înțeles în sfârșit despre ce e vorba. kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 21 Mar 2013, 11:17 pm

narcisa a scris:Nu vezi că fetele astea sunt cam fără noroc, toți actorii frumoși sunt însurați cu urâte iar fetele noastre tot singure (mai puțin Sanaya dar până nu o văd măritată nici de ea nu sunt sigură).

asta cam asa e...eu am urmarit-o pe kritika de cand era cu el si a ajuns pe locul 1 pt mine pt modul ei de a fi comportamentul ei dupa desp de el si dupa ce a aflat ca are pe altcineva dar si in rel cu colego etc...sunt multe de spus si te-as plictisi...dar imi place mult de ea..simplitatea ei modestia ei....mi-as dori tare mult sa aibe succes in cariera si in viata pers sa auda ca e cu cineva care o merita... kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Joi 21 Mar 2013, 11:18 pm

Dragelor vă urez noapte bună și somn dulce, ceea ce-mi urez și mie că mai am puțin și cad sunt birou de somn. 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 155656 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 517793
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 21 Mar 2013, 11:24 pm

narcisa a scris:Mulțumesc, am înțeles în sfârșit despre ce e vorba. kiss

Nu sunt grele...off si cate am "patimit" si eu dupa ce am creat pag lu kritika....le amestecasem pag mea cu pag ei ...nu mai intelegeam nimic...iesea totul aiurea pana am inteles eu ce si cum...
iar mosul si ziua mea Smile mi-a adus un smartphone merge pe toate saiturile youtube etc...si facebook dar si cati nervi imi creaza ca nu merge de nici de nici o culoare "shareul" de la facebook..cat ma chinui cand sunt plecata sa updatez pag Kritikai 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 2743637754 ...offf ...noroc cu prieteni kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Joi 21 Mar 2013, 11:26 pm

Andreea_Miha a scris:

asta cam asa e...eu am urmarit-o pe kritika de cand era cu el si a ajuns pe locul 1 pt mine pt modul ei de a fi comportamentul ei dupa desp de el si dupa ce a aflat ca are pe altcineva dar si in rel cu colego etc...sunt multe de spus si te-as plictisi...dar imi place mult de ea..simplitatea ei modestia ei....mi-as dori tare mult sa aibe succes in cariera si in viata pers sa auda ca e cu cineva care o merita... kiss
Nu mă plictisești dacă îmi spui despre ea, e ciudat că mi-a devenit atât de dragă atât de repede. Am văzut că e născută în aceeași lună cu Karan și numele amândurora încep cu KK.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Joi 21 Mar 2013, 11:29 pm

Andreea_Miha a scris:

Nu sunt grele...off si cate am "patimit" si eu dupa ce am creat pag lu kritika....le amestecasem pag mea cu pag ei ...nu mai intelegeam nimic...iesea totul aiurea pana am inteles eu ce si cum...
iar mosul si ziua mea Smile mi-a adus un smartphone merge pe toate saiturile youtube etc...si facebook dar si cati nervi imi creaza ca nu merge de nici de nici o culoare "shareul" de la facebook..cat ma chinui cand sunt plecata sa updatez pag Kritikai 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 2743637754 ...offf ...noroc cu prieteni kiss
Nu e greu dar când nu ai contact cu așa ceva pare greu, ți-am spus, mie și de intrat îmi este greu și parola trebuie s-o schimb de fiecare dată când intru dar să mai fac și alte lucruri.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Joi 21 Mar 2013, 11:33 pm

Înainte de a pleca, mă gândesc la înregistrarea conversației dintre Madhu și RK, oare în mâinile cui ajunge? Cred că singura persoană care ar trebui să o vadă e Sultan.
Mai vedem noi. 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 155656 kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 21 Mar 2013, 11:33 pm

narcisa a scris:Nu mă plictisești dacă îmi spui despre ea, e ciudat că mi-a devenit atât de dragă atât de repede. Am văzut că e născută în aceeași lună cu Karan și numele amândurora încep cu KK.

da..chiar ca e coincidenta si luna si numele amandoura... kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 21 Mar 2013, 11:35 pm

narcisa a scris:Nu e greu dar când nu ai contact cu așa ceva pare greu, ți-am spus, mie și de intrat îmi este greu și parola trebuie s-o schimb de fiecare dată când intru dar să mai fac și alte lucruri.

Asta imi place mie la mozilla ca imi memoreaza parola ...dar am vazut ca si telefonul la fel..dar imi da batai de cap cu dat share dupa tel in rest nu am probleme..doar ca daca ma uit de pe el la youtube manaca la MB de imi vine rau... Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 21 Mar 2013, 11:44 pm

narcisa a scris:Karan pare mai aproape de vârsta ta. Pentru mine încă e un copil. Chiar ce vârstă are?

Karan 11 oct 1984
kritika 25 oct 1988
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 21 Mar 2013, 11:44 pm

gata ies si eu ...si ce ploua in Bucuresti ...nb kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 21 Mar 2013, 11:46 pm

Noapte buna fetelor!!! kiss
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 21 Mar 2013, 11:49 pm

Admin_dea05 a scris:Noapte buna fetelor!!! kiss

NB kiss kiss kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Vin 22 Mar 2013, 7:46 am

Buna dimineata dragalaselor!O cafea buna si o zi frumoasa kiss kiss
La Galati este o vreme inchisa si ploua marunt o zi de stat in casa...

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 LT19lOG

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 SWVbjzP

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Buna-dimineata
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 11 din 40 Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum