Serialesitelenovelet
11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

+11
iulianagl
petronela
tiberici
Andreea_Miha
dica
costearamona
anyta
Lucica10
AdrianaMatza
Garo
lica54
15 participanți

Pagina 13 din 40 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Urmatorul

In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 23 Mar 2013, 9:01 am

iulianagl a scris:
Admin_dea05 a scris:Numai daca ii va placea .. kiss
Dar tu nu o vezi daca-i place sau nu incerci tot ce se poate pana cand se ataseaza de ceva.
Chestia este ca aici deocamdata nu prea ai ce sa incerci sunt majoritatea in magheara.Mai se face handbal si baschet dar cu copii mai mari .
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 23 Mar 2013, 9:01 am

iulianagl a scris:Gata am ieșit ne auzim diseară.O zi cat mai frumoasa. kiss
O zi frumoasa trebuie sa ies si eu...treburi gospodaresti!!! 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 2743637754
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 23 Mar 2013, 3:25 pm

apare si sotia lui Sultan....o noua intreare..

Neha Mehta to enter Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon
11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 Neha-Mehta
Nautanki Films' Madhubala- Ek Ishq Ek Junoonis churning out some high voltage drama currently. After Avinesh Rekhi's entry it's time for beautiful and talented Neha Mehta to enter the show.


Sources inform that Neha, who was last seen inSaubhagyavati Bhava has been roped in to play the role of Sultan's ( Avinesh Rekhi) wife. She will enter the show when Madhu ( Drashti Dhami) will inquire Sultan about his wife. She will be seen in flashbacks hence Sultan's past gets revealed.

When contacted, Neha confirmed, "Yes, am doing the show and I am really excited to be a part of a show like Madhubala. I was offered Madhubala twice before but due some reasons I couldn't do. However, this time it has finally happened so am happy. It's a very strong role so I am really looking forward to it."

kiss kiss kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Sam 23 Mar 2013, 3:43 pm

Bună ziua dragelor kiss . Miha mulțumim pentru noutăți 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 57855 .
Sper ca nevasta lui Sultan să apară numai în flashback-uri.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 23 Mar 2013, 4:02 pm

narcisa a scris:Bună ziua dragelor kiss . Miha mulțumim pentru noutăți 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 57855 .
Sper ca nevasta lui Sultan să apară numai în flashback-uri.

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 517793
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 23 Mar 2013, 5:07 pm

narcisa a scris:Bună ziua dragelor kiss . Miha mulțumim pentru noutăți 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 57855 .
Sper ca nevasta lui Sultan să apară numai în flashback-uri.
Smile Buna!
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 23 Mar 2013, 5:35 pm

ce palme ii dadea Madhu peste fata lui Sultan mai mult il mangaia... Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 23 Mar 2013, 5:39 pm

Buna.Ce m-a suparat vestea cu nevasta lui Sultan am vazut verde in fata ochilor.Eu ma gandeam ca acesti creativi o sa-i faca sotia moarta nici decum bine mersi in viata.Gata m-am suparat mi-am luat jucariile si am plecat. 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 155656
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Sam 23 Mar 2013, 5:39 pm

Admin_dea05 a scris:ce palme ii dadea Madhu peste fata lui Sultan mai mult il mangaia... Smile
Smile Da și la el ce minte, cum să leșine pe Madhu, nu vede că e ditamai namila, o strivea ca pe o muscă. Dar Madhu a noastră e mama răniților, i-a salvat viața lui RK acum și lui Sultan.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 23 Mar 2013, 5:40 pm

narcisa a scris: Smile Da și la el ce minte, cum să leșine pe Madhu, nu vede că e ditamai namila, o strivea ca pe o muscă. Dar Madhu a noastră e mama răniților, i-a salvat viața lui RK acum și lui Sultan.

E mai ceva ca Mr India.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Sam 23 Mar 2013, 5:40 pm

iulianagl a scris:Buna.Ce m-a suparat vestea cu nevasta lui Sultan am vazut verde in fata ochilor.Eu ma gandeam ca acesti creativi o sa-i faca sotia moarta nici decum bine mersi in viata.Gata m-am suparat mi-am luat jucariile si am plecat. 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 155656
Poate e moartă și o vedem doar în amintirile lui. 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 244732
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 23 Mar 2013, 5:42 pm

narcisa a scris:Poate e moartă și o vedem doar în amintirile lui. 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 244732

Dar chiar sunt enervanti si creativii astia cand imi place si mie de cineva hopa na imi baga nevasta pe gat de parca nu-s satule eu de atatea pastile pe gat imi dau si ei una. 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 2743637754
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 23 Mar 2013, 5:43 pm

iulianagl a scris:Buna.Ce m-a suparat vestea cu nevasta lui Sultan am vazut verde in fata ochilor.Eu ma gandeam ca acesti creativi o sa-i faca sotia moarta nici decum bine mersi in viata.Gata m-am suparat mi-am luat jucariile si am plecat. 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 155656
Astia nu ne lasa nicio portita sa visam si noi la ceva frumos intre Madhu si Sultan. Smile ..Si cred ca bricheta este amintire de la nevasta lui... Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 23 Mar 2013, 5:44 pm

narcisa a scris:Poate e moartă și o vedem doar în amintirile lui. 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 244732
Nu cred.... 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 2743637754
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 23 Mar 2013, 5:44 pm

Admin_dea05 a scris:Astia nu ne lasa nicio portita sa visam si noi la ceva frumos intre Madhu si Sultan. Smile ..Si cred ca bricheta este amintire de la nevasta lui... Smile

Ei fimi-ar scarba mai bine i-o furau hotii.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Sam 23 Mar 2013, 5:45 pm

iulianagl a scris:

Dar chiar sunt enervanti si creativii astia cand imi place si mie de cineva hopa na imi baga nevasta pe gat de parca nu-s satule eu de atatea pastile pe gat imi dau si ei una. 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 2743637754
și dacă nevasta lui e vie va fi o pastilă foarte amară. Eu n-aș putea în veci să scot un glonț cu un cuțit, mie mi-e frică să fac cuiva și o injecție.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 23 Mar 2013, 5:46 pm

narcisa a scris:și dacă nevasta lui e vie va fi o pastilă foarte amară. Eu n-aș putea în veci să scot un glonț cu un cuțit, mie mi-e frică să fac cuiva și o injecție.

Nici n-o sa vreau sa ma uit.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 23 Mar 2013, 5:48 pm

iulianagl a scris:Ei fimi-ar scarba mai bine i-o furau hotii.
Mai dar bine le mai sta impreuna lui Sultan si Madhu... 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 283516
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 23 Mar 2013, 5:48 pm

Admin_dea05 a scris:Mai dar bine le mai sta impreuna lui Sultan si Madhu... 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 283516

Macar cu asta ma mai potolesc.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Sam 23 Mar 2013, 5:48 pm

Admin_dea05 a scris:Nu cred.... 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 2743637754
Și totuși el de ce e atât de încrâncenat să nu-l lase pe Aryan să-și lege inima de cineva? Doar nu o fi fugit nevasta cu vreunul. Să sufere atât de mult după o astfel de persoană? Sau a răpit-o cineva? Oricum e dispărută de mult din viața lor, altfel Aryan nu s-ar fi atașat atât de repede de Madhu.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Sam 23 Mar 2013, 5:53 pm

iulianagl a scris:

Nici n-o sa vreau sa ma uit.
Poate e o persoană rea și Sultan nu mai vrea să audă de ea Smile . Și RK are codiță pe Dips și tot ne uităm. Dar nu cred. Nu știu de ce dar cred că între Sultan și nevasta lui a fost o mare iubire.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 23 Mar 2013, 5:54 pm

narcisa a scris:Și totuși el de ce e atât de încrâncenat să nu-l lase pe Aryan să-și lege inima de cineva? Doar nu o fi fugit nevasta cu vreunul. Să sufere atât de mult după o astfel de persoană? Sau a răpit-o cineva? Oricum e dispărută de mult din viața lor, altfel Aryan nu s-ar fi atașat atât de repede de Madhu.
Si eu sunt f curioasa sa vedem ce s-a intamplat cu ea.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 23 Mar 2013, 5:54 pm

narcisa a scris:Și totuși el de ce e atât de încrâncenat să nu-l lase pe Aryan să-și lege inima de cineva? Doar nu o fi fugit nevasta cu vreunul. Să sufere atât de mult după o astfel de persoană? Sau a răpit-o cineva? Oricum e dispărută de mult din viața lor, altfel Aryan nu s-ar fi atașat atât de repede de Madhu.

Exact ori a fugit cu altul si ia frant inima lui Sultan ori ia omorat-o alti mafioti si de asta nu-l lasa pe Aryan sa se ataseze de nimeni.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 23 Mar 2013, 5:55 pm

De oare ce la intrebat Aryan pe Sultan daca o sa moara si el?Eu cred totusi ca sotia lui e moarta.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de tiberici Sam 23 Mar 2013, 5:55 pm

Buna! Buna la toata lumea!
....Aryan il intreaba daca o sa moara si el.... e in rezumat...
Atunci de ce reactia baiatului????
Cu siguranta e dusa din viata lor....asa si trebuie Smile Bricheta e cheia, prea se agata de ea....
Amintirile cu nevasta apar in film dupa extragerea glontului iar Madu il ingrijeste, el incostient striga si crede ca e fosta....de aici imaginile/inregistrarile cu noua intrare....actrita
Parerea mea.... kiss
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 13 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 13 din 40 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum