Serialesitelenovelet
7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 36 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 36 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

7.Qubool Hai - Accept!

+9
narcisa
lica54
Alexa20
mita baston
costearamona
mayya54
Admin_dea05
iulianagl
petronela
13 participanți

Pagina 36 din 40 Înapoi  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Urmatorul

In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 36 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Dum 21 Iul 2013, 10:43 pm

mayya54 a scris:
Si eu l-am vazut de multe ori, dar recunosc ca am sarit multe episoade dupa ce s-au casatorit ei ...
Din filmul ăsta chiar n-am sărit nimic, nici măcar episoadele în care nu a jucat Barun.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 36 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Dum 21 Iul 2013, 10:43 pm

narcisa a scris:
Probabil sunt niște zei masochiști, în curând o să auzim o știre că a scăzut numărul zeilor în India. S-au epuizat atât de mult încât au dispărut. Totuși madam spunea că-i căsătorește pe Asad și motană. El când o mai dă afară? Și apoi îl lasă inima să o părăsească având în vedere că e gestantă?
sper sa o dea afara mai la iarna(daca au iarna in India),sa-i inghete blana ! zicea ceva de o logodna intre cei doi,oricum nunta nu cred ca mai fac,oricare dintre ei,ca bietul popa ,l-au intors din drum de atatea ori pana acum,incat o sa refuze el sa le mai zica cele trebuincioase stupid 
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 36 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mayya54 Dum 21 Iul 2013, 10:44 pm

mita baston a scris:
7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 36 2364036189  vezi,cand sa ne bucuram ca au ramas impreuna,dupa ce ne-am rugat pret de 350 de episoade,hop,n-am mai fost multumite!cine sa mai priceapa ce in mintea femeilor?! 7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 36 359517 
Complicat rau, sa stii , mintea femeilor o sa ramana o necunoscuta greu de descifrat, suntem greu de multumit, cred ca sa fim si cele mai frumoase de pe planeta ca tot ne-am gasi singure defecte ...
mayya54
mayya54
vip
vip

Mesaje : 1319
Data de inscriere : 28/12/2012
Varsta : 48
Localizare : Pitesti

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 36 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Dum 21 Iul 2013, 10:46 pm

mita baston a scris:
pe noi ! Smile  s-a temut sa nu ramana ,bietul,fara obiectul muncii! astea ii dadeau clasa stupid 
Ce e mai trist e faptul că nu vom vedea o pedeapsă pe măsura lor, nu știu de ce dar mi-a venit în cap faza cu cazanul din Shogun.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 36 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mayya54 Dum 21 Iul 2013, 10:47 pm

narcisa a scris:
Totuși Karan nu e Barun, madam ar fi vrut să-l înlocuiască și pe Barun și să continuie filmul chiar dacă în ultimul timp mai șchiopăta. Filmul.

Da, asa este Karan e altceva, nu cred ca va renunta, sper sa nu faca Surbhi vreo gafa, mai ales ca seialul a făcut-o cunoscuta, iar ea a devenit vedeta peste noapte. Sper sa nu i se urce asta la cap ...
mayya54
mayya54
vip
vip

Mesaje : 1319
Data de inscriere : 28/12/2012
Varsta : 48
Localizare : Pitesti

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 36 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Dum 21 Iul 2013, 10:50 pm

https://www.youtube.com/watch?v=x2VkV6ik0uw
ce zburlit este! dar imi place cum se poarta cu ea!
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 36 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Dum 21 Iul 2013, 10:51 pm

mayya54 a scris:

Cred că îi e teama săracul, poate că el o să stea în cazanul cu smoală, Iar Billo si Raziya pune lemne pe foc la cazan Smile Smile 
Cred că de asta mi-a venit în cap ideea cu cazanul din Shogun. Mi-e milă de bietul Scaraoschi. Dar și de bunica, a scos-o Razyia de sub pat? Bine că nu i-a venit în cap să o ascundă în frigider. Oare de cât timp o ține ascunsă? Că mă gândesc că are și ea anumite necesități.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 36 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Dum 21 Iul 2013, 10:51 pm

mayya54 a scris:
Complicat rau, sa stii , mintea femeilor o sa ramana o necunoscuta greu de descifrat, suntem greu de multumit, cred ca sa fim si cele mai frumoase de pe planeta ca tot ne-am gasi singure defecte ...
da,atunci am vrea sa fim cele mai destepte Smile Smile 
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 36 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mayya54 Dum 21 Iul 2013, 10:54 pm

narcisa a scris:
Cred că de asta mi-a venit în cap ideea cu cazanul din Shogun. Mi-e milă de bietul Scaraoschi. Dar și de bunica, a scos-o Razyia de sub pat? Bine că nu i-a venit în cap să o ascundă în frigider. Oare de cât timp o ține ascunsă? Că mă gândesc că are și ea anumite necesități.

Au trecut zile, cu siguranta trebuia sa-si dea seama ceilalti, poate saraca e constipata, nici aici nu prea a gandit-o madam....
mayya54
mayya54
vip
vip

Mesaje : 1319
Data de inscriere : 28/12/2012
Varsta : 48
Localizare : Pitesti

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 36 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Dum 21 Iul 2013, 10:55 pm

mita baston a scris:
sper sa o dea afara mai la iarna(daca au iarna in India),sa-i inghete blana ! zicea ceva de o logodna intre cei doi,oricum nunta nu cred ca mai fac,oricare dintre ei,ca bietul popa ,l-au intors din drum de atatea ori pana acum,incat o sa refuze el sa le mai zica cele trebuincioase stupid 
Ei sunt în zona cu sezonul ploios și cel secetos dar poate o duce în luna de miere în Himalaya și o uită în vreo crevasă.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 36 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mayya54 Dum 21 Iul 2013, 10:56 pm

mita baston a scris:
da,atunci am vrea sa fim cele mai destepte Smile Smile 
Pai da, probabil ca suntem constiente ca Dumnezeu uita ceva sa ne puna si ne lasa incomplete ... Smile  Smile 
mayya54
mayya54
vip
vip

Mesaje : 1319
Data de inscriere : 28/12/2012
Varsta : 48
Localizare : Pitesti

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 36 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Dum 21 Iul 2013, 10:56 pm

narcisa a scris:
Cred că de asta mi-a venit în cap ideea cu cazanul din Shogun. Mi-e milă de bietul Scaraoschi. Dar și de bunica, a scos-o Razyia de sub pat? Bine că nu i-a venit în cap să o ascundă în frigider. Oare de cât timp o ține ascunsă? Că mă gândesc că are și ea anumite necesități.
eu zic sa citesti cartea si sa termini cu problema "cazanul".are si parti frumoase,ce o sa te faca sa uiti scena asta. bunica,deja e partial mumificata,nu mai are nici un fel de "necesitate",iar in frigider nu era o idee rea,mai ales cum tin ei postul acum,si nimeni nu avea nevoie de inghetata,ca mine......stupid 
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 36 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Dum 21 Iul 2013, 10:57 pm

mayya54 a scris:

Da, asa este Karan e altceva, nu cred ca va renunta, sper sa nu faca Surbhi vreo gafa, mai ales ca seialul a făcut-o cunoscuta, iar ea a devenit vedeta peste noapte. Sper sa nu i se urce asta la cap ...
Până acum mi s-a părut la locul ei dar cine știe ce efecte apar mai târziu. Oricum nu e de neînlocuit.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 36 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Dum 21 Iul 2013, 10:58 pm

narcisa a scris:
Ei sunt în zona cu sezonul ploios și cel secetos dar poate o duce în luna de miere în Himalaya și o uită în vreo crevasă.
Smile  nu ca se agata cu ghearele de stancile alea ! mai bine cu ploile,ca n-am auzit de pisica inotatoare!cu blana adica,nu cea de mare!
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 36 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mayya54 Dum 21 Iul 2013, 11:00 pm

narcisa a scris:
Până acum mi s-a părut la locul ei dar cine știe ce efecte apar mai târziu. Oricum nu e de neînlocuit.
Nu e nici placut, m-am obisnuit cu ea ...
mayya54
mayya54
vip
vip

Mesaje : 1319
Data de inscriere : 28/12/2012
Varsta : 48
Localizare : Pitesti

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 36 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Dum 21 Iul 2013, 11:01 pm

mayya54 a scris:

Au trecut zile, cu siguranta trebuia sa-si dea seama ceilalti, poate saraca e constipata, nici aici nu prea a gandit-o madam....
Ar fi bine dacă ar fi constipată, era mai grav dacă era deranjată la stomac, atunci ar fi stat Raziya numai cu oala de noapte lângă ea. Multe le face madam din viteză, fără să se gândească, noroc că noi suntem foarte iertătoare. Mai ceva ca zeii lor.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 36 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Dum 21 Iul 2013, 11:02 pm

mayya54 a scris:

Da, asa este Karan e altceva, nu cred ca va renunta, sper sa nu faca Surbhi vreo gafa, mai ales ca seialul a făcut-o cunoscuta, iar ea a devenit vedeta peste noapte. Sper sa nu i se urce asta la cap ...
ca Rishab? zis "cuibul cu ciori" Smile cred ca pus Madam clauze duble la penalizari dupa plecarea lui,iar Zoya-actrita o sa fie la fel de blamata ca Barun,daca paraseste serialul.dar nu cred,e prea la inceput,abia devine cunoscuta cu serialul asta,dupa aceea poate sa faca mutre
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 36 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mayya54 Dum 21 Iul 2013, 11:03 pm

mita baston a scris:
Smile  nu ca se agata cu ghearele de stancile alea ! mai bine cu ploile,ca n-am auzit de pisica inotatoare!cu blana adica,nu cea de mare!

Poate sa o ducala mare in luna de miere, sa fie colacul lui de salvare, dar ma indoiesc ca Asad nu stie sa inoate, poate sa o duca pe mare cu iahtul, sa se scufunde, iar singurul supravietutor sa fie el... Parca asa mai merge ...
mayya54
mayya54
vip
vip

Mesaje : 1319
Data de inscriere : 28/12/2012
Varsta : 48
Localizare : Pitesti

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 36 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Dum 21 Iul 2013, 11:05 pm

narcisa a scris:
Ar fi bine dacă ar fi constipată, era mai grav dacă era deranjată la stomac, atunci ar fi stat Raziya numai cu oala de noapte lângă ea. Multe le face madam din viteză, fără să se gândească, noroc că noi suntem foarte iertătoare. Mai ceva ca zeii lor.
atunci poate ar fi "mirosit"si tolomacul de Rashid ca ceva nu e in regula!
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 36 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mayya54 Dum 21 Iul 2013, 11:05 pm

mita baston a scris:
ca Rishab? zis "cuibul cu ciori" Smile cred ca pus Madam clauze duble la penalizari dupa plecarea lui,iar Zoya-actrita o sa fie la fel de blamata ca Barun,daca paraseste serialul.dar nu cred,e prea la inceput,abia devine cunoscuta cu serialul asta,dupa aceea poate sa faca mutre
Asa sa fie, era un zvon la un moment dat, dar nu stiu cat de adevarat a fost ...
mayya54
mayya54
vip
vip

Mesaje : 1319
Data de inscriere : 28/12/2012
Varsta : 48
Localizare : Pitesti

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 36 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Dum 21 Iul 2013, 11:05 pm

mita baston a scris:
eu zic sa citesti cartea si sa termini cu problema "cazanul".are si parti frumoase,ce o sa te faca sa uiti scena asta. bunica,deja e partial mumificata,nu mai are nici un fel de "necesitate",iar in frigider nu era o idee rea,mai ales cum tin ei postul acum,si nimeni nu avea nevoie de inghetata,ca mine......stupid 
Smile Smile  Ai dreptate cu mumificarea. Dacă o ținea la frigider încetinea procesul de mumificare și cred că Razyia vrea să scape de ea. Totuși, nu înțeleg, ce planuri are cu ea. Cât ar putea să o țină ascunsă? Cu cartea nu știu cum vor sta problemele, depinde cât mă ține nebunia cu indienii.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 36 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mayya54 Dum 21 Iul 2013, 11:07 pm

mita baston a scris:
atunci poate ar fi "mirosit"si tolomacul de Rashid ca ceva nu e in regula!

Smile  Smile  Smile 
mayya54
mayya54
vip
vip

Mesaje : 1319
Data de inscriere : 28/12/2012
Varsta : 48
Localizare : Pitesti

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 36 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Dum 21 Iul 2013, 11:08 pm

mita baston a scris:
Smile  nu ca se agata cu ghearele de stancile alea ! mai bine cu ploile,ca n-am auzit de pisica inotatoare!cu blana adica,nu cea de mare!
Păi tot spuneați voi că are 9 vieți, n-a terminat-o nici pe prima, deci nici o șansă nici cu ploaia. Tot Zoya cred că o să-i vină de hac.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 36 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Dum 21 Iul 2013, 11:08 pm

mayya54 a scris:

Poate sa o ducala mare in luna de miere, sa fie colacul lui de salvare, dar ma indoiesc ca Asad nu stie sa inoate, poate sa o duca pe mare cu iahtul, sa se scufunde, iar singurul supravietutor sa fie el... Parca asa mai merge ...
ce luna de miere?! dupa cum era sa o "mangaie"cu furculita aia,sa zica mersi daca se muta cu ea in camera!
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 36 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Dum 21 Iul 2013, 11:09 pm

mayya54 a scris:
Nu e nici placut, m-am obisnuit cu ea ...
Nici eu n-aș vrea pe altcineva în locul ei, dar cum tot învățul are și dezvăț ne obișnuim și cu o eventuală nouă Zoye.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 36 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 36 din 40 Înapoi  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum